679
  • tomo
    #479
    inkabb hasznalj emule xtreme mod nevu klienst , hamarabb elkapja a fonalat.
  • StephenKing
    #478
    Az internetről!
    Beírod a google-be hogy: emule download és tadam letöltöd a 0.48as verziót és öröm bódogság.
  • w77d
    #477
    klienset honnan tudok letölteni??
  • Culram #476
    én sem
    de valószínű rossz klienset töltöttem le, azóta még nem próbáltam
  • tomo
    #475
    de es nagyon jol megy.
    #471 es post lejjebb, ha az OK akkor a portok rendben vannak, akkor mar csak az lehet hogy nem valodi szerverre probalsz kapcsolodni, hanem valami amerikai kemszerverre.

    meg lejjebb talalsz megbizhato szerverlistat.
  • w77d
    #474
    senki sem emule-ozik??
  • w77d
    #473
    sziasztok! követtem a portforward utasításait, megnyitottam a portokat, tűzfalnál engedélyeztem, de semilyen szerverre sem tudok kapcsolódni! ötlet? :(
  • LouisCyphre
    #472
    Köszi a linket! A TCP portom rendben, az UDP értékem viszont nem, nincs nyitva. A továbbvezető portforward.com-on nem tudok eligazodni, egyszerűen nem tudom, hogy jussak innen egy megfelelő port értékhez... Főképp, hogy nincs is olyanom hogy router.
  • tomo
    #471
    azert gyozodj meg hogy tenyleg nyitva e a portod
    http://www.utorrent.com/testport.php?port=

    az = jel utan ird be az emuleban hasznalt portod.

    ahogy en eszrevettem , ha nincs nyitva a port nem szeretnek a szerverek.
  • desigo
    #470
    katt erre

    all servers (add to eMule)
  • LouisCyphre
    #469
    Sziasztok!
    Letöltöttem az eMule Plus v1.2b-t. Szép és magyar nyelvű, de sehogy nem akar kapcsolódni az automatikusan bejött hét szerver egyikére sem. Az utóbbi két év hozzászólásait itt nagyjából átolvastam, de semmilyen tanács idáig nem hozott gyógyírt.
    A tűzfalon az elérést engedélyeztem, megosztottam vagy száz fájlt, amúgy nemigen tudom, mit tehetnék még. Low/high ID-t sehol nem is látok, hogy lehessen valamit azon állítani, kadokat szintúgy nem...szóval totál tanácstalan vagyok.
  • zord01
    #468
    PETRUZ: NAGYO-NAGYON-NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM. ISTEN VAGY. JÖVÖK EGYEL. MÉG EGYSZER NAGYON KÖSZI.
  • KoPf04
    #467
    Na szóval igazából nemtudom miért de elindult:D
    Kösz a segítséget.
  • KoPf04
    #466
    semmilyen ID-m sincs,nemhogy low.Mivel serverre csatlakozás után állapítja meg ezt ha jól tudom,de megnézem mégegyszer ezeket a listákat.
  • tomo
    #465
    valahogy az az erzesem, hogy passziv modban ( low id ) probalsz csatlakozni, mert akkor ilyen elutasito az emule...
  • tomo
    #464
    kadhoz akkor csatlakozik, ha elkezdesz valamitletolteni. es bootstrappelsz egy IPt.

    vagy lentebb volt kad node lista, es azt betoltod.
  • KoPf04
    #463
    Hát igen sajnos,kadhoz sem csatlakozik,tanácstalan vagyok.
    Azért kösz.
  • tomo
    #462
    hat ha minden jol be van allitva, a portok szabadok, es megsem csatlakozik egy kozismerten jo szerverhez, akkor sajnos nem tudunk segiteni.
  • KoPf04
    #461
    ok,kipróbálom kösz
    de sajnos ezen istúl vagyok már asszem
  • tomo
    #460
    ed2k://|server|85.17.52.92|5000|/
  • tomo
    #459
    viszont leirtak, mely szerverlistat hasznald...
    ezen kivul mas oka nem lehet a "problemadnak", csak a sajat routereid, tuzfalaid.
  • KoPf04
    #458
    Már szépen visszaolvastam a fórumban,nem vált hasznomra,konkrétan ilyen esetet nem írnak.
  • tomo
    #457
    szepen olvass vissza a topikban , hasznodra valik.
  • KoPf04
    #456
    Hi

    Régebben használtam ezt a progit és gondoltam újra felrakom,de valamiért nem akarja az igazságot.
    Nem képes csatlakozni server-ekhez,sem kad-hoz,szürke a szamár.
    A portok ki vannak engedve,minden be van állítva,tűzfal nincs ami akadályozhatná.
    Tanácstalan vagyok,valaki tudna-e segíteni?THX
  • PetruZ
    #455
    A config/ac_searchstrings.dat-ba menti a kereséseket (egyszerű szövegfájl, törölhető is, vagy csak a kompromitáló sorokat kiszeded belőle :) ).
    Kikapcsolni Xtreme-mod-nál a Display - Disable history-val lehet (itt van egy Reset gomb is, ami törli a beírt sorokat).
  • zord01
    #454
    Üdv!
    1 kérdés. Az emule-on van egy keresősáv ugye, amibe bepötyögjük amit meg akarunk találni. Ez a cucc azonban sajna megjegyzi, amit előzőleg begépeltünk. NEM LEHET VALAHOGY KITÖRÖLNI EZT A LISTÁT, VAGY ALAPBÓL KIITATNI, HOGY MEG SE JEGYEZZE, AMIT BEGÉPELEK?
    Mert őszitné megmondom már eléggé unom, hogy állandóan bennemarad minden xxx film neve, aztán meg magyarázkodhatok.
    Köszke
  • tomo
    #453
    donkey szerverek elott a razorback volt a meno hely, aztan amikor azt lecsuktak jott a donkey, most meg megint razorback...
    elvannak a sracok...

    ja en xtreme modot hasznalok
    mondjuk azt furcsalom, hogy a leirasban sincs benne.
  • mellon
    #452
    Nem jöttem rá, ehez pilótavizsga kell :)
    Morph XT-t használok, de használtam Xtreme Modot is (ha jól tudom te is azt használsz), és ott csak 3 számra emlékeztem. Ezek szerint ez valami extra a Morphban. A Morph FAQban se találtam infot.

    Szépen feljött a Razorback az elmúlt hetekben (hónapokban), bár a Donkey Serverek hiányoznak.
  • tomo
    #451
    csak tippelni tudok, az enyemben nincs az a szam, gondolom azon kapcsolatok szama pl, amelyekkel eppen probalkozik. ( called waiting for reply)

    ha kettot kattintasz a toltes alatt levo filera, akkor meg tudod nezni az egyes forrasok statuszat, es ebbol talan kitalalhatod, mibol van harom abban az esetben :)
  • mellon
    #450
    Az a vicces, hogy sokat olvastam erről, de úgy látszik ez nem maradt meg. Azt hittem, hogy csak a fel/letöltési mennyiség tárolódik a másik gépén.
    Elvileg akkor sincs gond, ha újraindul a gép?

    "ha ilyen ideges vagy, akkor hagyd a francba, talan nem is kell neked annyira amit le akarsz szedni." Amiért ideges lehetek, hogy nem volt net . Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nagyon jó barátságban vagyok a csacsival, immáron 5 hónapja.

    Balról az első szám mit jelent? A másik 3 világos.
  • tomo
    #449
    mert nem a szerver tartja nyilvan, hanem a kliensek akiktol toltesz. olvasd el a gyarto oldalan hogyan szamitja a queue rankot meghatarozo scoret. ebbe beleszamit a kapcsolatban eltoltott ido, a feltoltott adatmennyiseg meg meg par aprosag.

    de , ha ilyen ideges vagy, akkor hagyd a francba, talan nem is kell neked annyira amit le akarsz szedni.
  • mellon
    #448
    Ez a "részben igen" mit jelent? Valahol számon tartja a sorban állást?
    Nekem most fél óráig nem volt netem, és most újra sorba kell állnom. Igaz egyik fájl rögtön elindult.
  • tomo
    #447
    szerezz egy csori laptopot, es azzal toltogetek. tizen par wattot fogyaszt es ejjelnappal megy.
    sebessegre nem panaszkodom, nalam inkabb a letoltesi sav keves amit a szolgaltato ad :)
  • PetruZ
    #446
    Napi 3-4 órás működés nem ajánlott, valahol a napi 6-8 órától kezdve lehet eredményekre számítani. Nekem sem megy egész nap, csak délután és este, de én már több, mint fél évtizede nyomom ugyanazzal a hash ID-vel, szóval nálam szinte minden beindul azonnal. :)
    A Mule nem torrent, ritkán rohan, inkább lassú, de biztos. Ritkaságok keresésére viszont az egyik legjobb.
  • tomo
    #445
    reszben igen a valasz.
    de!
    erdemes tobbet kijelolni letoltesre. és xtreme modot hasznalni.
  • Besz
    #444
    Szeretnék kérdezni valamit!
    Feltettem ezt a programot, kiválasztottam azt, amit le akarok tölteni, a forrás kb. ~50, majd betett a várakozók közé. Na most a kérdésem az, hogy ha várakozok például 4 órát, majd kilépek, és másnap újra elindítom, akkor valamilyen módon megjegyzi a szerver azt, hogy én tegnap már várakoztam ugyanerre a fájlra bizonyos ideig? Vagy újra leghátulra kerülök? Még nem töltöttem fel semmit, mivel le se jött még semmi.

    Bocs, de nincs kedvem átolvasni több 100 hozzászólást, mert ha nem a válasz, akkor hagyom az egészet. Sajnos az nem kifizetődő számomra, hogy megy a gép 1 hétig, aztán jön az anyag 2 kb/sec sebességgel. De ha lehetséges folytatni a várakozást, akkor talán megéri szenvedni pár nehezen beszerezhető ritkaságért.

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Mardel
    #443
    #420 Én csak úgy használom.
  • pulti
    #442
    kikapcsoltam a tűzfalat vmi nem stimmöl (DonkeyServer No3 (62.241.53.17:4242) Úgy tűnik, ez halott.) mind1ikre ezt irja ki. Új verziót próbáljak?
  • Mardel
    #441
    Router, vagy tűzfal beállítás. Pl az én roteremen nem lehet engedélyezni portokat, csak tiltani. (olcsóbb smc router) Ezért van rajta DMZ mód, viszont DMZt meg csak egy gépre lehet beállítani.
  • pulti
    #440
    sziasztok
    nálam tegnap óta rossz az Emule nem tudom mi lehet a baj nem kapcsolodik egyik szerverhez se,(eMule 0.47a) esetleg vki tapasztalt ilyen problémát manapság? THX előre is!