679
  • qtab986
    #559
    És a felhasználónévről az [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1136583777&no=557]#557-ben [/URL]mit mondasz?Ha felülírom a fájlokat visszakapom vagy ha nem írtam fel mi volt korábban akkor ugrott?
  • Mardel
    #558
    Én sosem telepítem. Van bináris csomag, ami be van tömörítve kicsomagolom, és használom.
  • qtab986
    #557
    Puff ez angolul van.Nekem az nem megy.

    A rendszert kellett ujra telepíteni és nem tudom mi volt a felhasználónevem.Ezekben a fájlokban valahol az is benne van?
    clients.met
    cryptkey.dat
    known.met
    known2.met
    preferences.dat
    preferences.ini
    server.met

    Szóval ha találomra megadok a telepítésnél valamit majd ezeket a fájlokat felülírom a régiekkel visszakapom a régi felhasználónevet?

    1280/128kbps ADSL-em van.Az emulera telepítsek valami modot?Régen az xtreme mod volt fenn.
  • tomo
    #556
    http://www.emule-project.net/home/perl/help.cgi?l=1&topic_id=104&rm=show_topic

    es meg egy kis olvasnivalo, hogyan azmitja pontszamot (score) ami alapjan a sorban allokat rangsorolja
  • tomo
    #555
    http://www.emule-project.net/home/perl/help.cgi?l=1&rm=show_topic&topic_id=310

    nem globalis. viszont 300kBps uploadnal mar 30-50 embernek toltesz fel egyszerre.
  • qtab986
    #554
    Az emule-nél ez a credit rendszer ugy működik,hogy ha sokat töltök fel mindegy kinek akkor kedvezőbb helyzetbe kerülök ha letöltenék mindegy kitől vagy ha konkrétan X-nek,Y-nak és Z-nek sokat töltöttem fel akkor csak náluk kerülök kedvező helyzetbe ha letöltenék?
  • Montanosz
    #553
    ja belső..ehh
  • tomo
    #552
    mikros netek altalaban belso halon vannak. igy nem leszel high id, hacsak a szolgaltatod nem ad par portot neked.

    leelenorizheted, parancssorban ipconfig /all paranccsal hogy rendes kulso ipd van e vagy belso.
    belso ip altalaban 10.x.x.x vagy 192.168.x.x tartomany


    szivas
  • Montanosz
    #551
    ha ezt írja ki "Your 34157 port is not reachable." egy szervernél akkor milyen portot kell beírnom hogy jó legyen?
    csak most jelentkezett a probléma amióta mikros netet használok, fix ip címmel.
    help!
  • Montanosz
    #550
    bar ismetlesbe esek ide is irom: itt 18000 album van, XII szazadi arab zenetol, okori kis-azsiai zeneig http://www.eliteclasica.com/
  • qtab986
    #549
    Köszönöm!
  • Mardel
    #548
    Ha klienst szeretnél frissíteni, vagy kliesnt változtatni, és ha azt szeretnéd, hogy a creditjeid, megosztásaid, és a beállításaid ne vesszenek el, akkor ezeket a fájlokat kell lementeni vahova, és a későbbiekben a helyükre tenni:
    clients.met
    cryptkey.dat (creditjeidet lekérő fájl)
    known.met (megosztásaid)
    known2.met (szintén megosztásaid)
    preferences.dat (beállítások)
    preferences.ini (beállításk)
    server.met (szerver listád)
  • endiboy
    #547
    nem számit
  • qtab986
    #546
    Megtaláltam.Bár ezt nem te írtad de kiderül,hogy az én feltöltéseim aránya nem is nálam van hanem másoknál.
    És az számít valamit,hogy az angol v0.49a-t vagy a magyar 0.48a-t teszem fel?
  • tomo
    #545
    egyszeruen az uj telepitovel ird felul a regit. vagy csinalj egy parancsikont a regihez. vagy a regi .exe filejat ird felul ujabb verzioval.

    amugy vagy ebben vagy az edonkey2000 topikban irtam, hogy milyen fileokat kell atvinni.
  • qtab986
    #544
    Rendszert telepíteni kellett.Szeretném megint feltenni az emule-t.
    Most mindegy,hogy az angol v0.49a-t vagy a magyar 0.48a-t teszem fel?Csak magyarul beszélek de keveset az angolból is megértek.Talán telepíteni tudnám az angolt is.
    Ennél a programnál ugye számít én mennyit töltöttem fel és minélt többet annál jobban tudok letölteni?Az emule valahova elmentette,hogy eddig mennyit töltöttem fel?Ha megint telepítem akkor a régi könyvtárból valami fájlt bemásolhatok az újba amivel igazolom mennyit töltöttem fel?
  • HöfEE
    #543
    Ehh! Kevered a szezont a fazonnal!
  • thenight
    #542
    Balintka:

    Én tegnap futottam bele ebbe a problémába. Nekem se akar semmit megtalálni, nem tudom mi van vele.
    Valakinek 5let?
  • Balintka84
    #541
    HAli!

    Meg tudná mondani valaki hogy miért nem megy a letöltés az emulémbe. Felfele megy a töltés de le semmi meg piros minden pedig legpopulárisabb zenéket akartam leszedni. Nemtom mitől de hirtelen megbolondult az egész. Először azt hittem azért van mert nem frissítettem :Sd e nem. Valaki valami ötlet?
  • extrasecret
    #540
    Hi! Lowid ügyben keresnék 1 TP-link routeres kolegát... megnyitottam a 3 portot, de még mindig jön a jelzés :(
  • desigo
    #539
    nem
    nincs mit
  • Petka
    #538
  • Petka
    #537
  • mben
    #536
    hi,nekem olyan emule kéne ami ps2 játékot megtud pc nyitni

    lehetséges?

    kösz!!
  • endiboy
    #535
    ez egy link, bepötyögöd a böngészőbe, majd ott a best servernel add to emule
  • qtab986
    #534
    Hova írjam be?
  • endiboy
    #533
    http://ed2k.2x4u.de/index.html
  • qtab986
    #532
    eMule v0.48a Xtreme 6.1 van fenn.Jó volt de egy ideig nem használtam.Most elővettem de amikor kapcsolódni szeretnék a kiszolgálólista üres marad.A napló azt írja piros betűkkel:Nem található érvényes kiszolgáló a kiszolgáló listában,amihez kapcsolódni lehetne.
  • tomo
    #531
    a pontokat a tobbi kliens tarolja, tehat igen.
    viszont igyekezz megorizni az azonositoszamod ( ne telepitsd ujra a programot, inkabb mindig ird felul az uj verzio exejevel )
    vagy olvasd el , hogy milyen fileokban tarolja a sajat infokat
  • Met
    #530
    köszi
  • Johnny d
    #529

    más:
    ha kilépünk a programból, megmarad
    e pont?
    annak ellenére, hogy nem írja ki utánna...
  • Sil78
    #528
    Csak annyit írnak, hogy idő kell hozzá a fejlesztőknek, merthogy ők is emberek, meg hogy ha kijön a mod, senki se fogja elszalasztani.
  • Johnny d
    #527


    jaja, mivel ha ilyen sok a feltöltése vkinek, már
    biztos, hogy belefut olyan feltöltőkbe, akiktől
    kell vmi és akkor gyűlik a pont kölcsönösen
  • tomo
    #526
    friss tapasztalatom, hogy a 3-4 éves accountomat megtámogattam egy aktiv nettel, ami 200kByte korul tud feltolteni, es igy lefele is szagudanak a cuccok , 1-2 ora folyamatos mukodes utan 200-600 kByte korul.

    tehat ugy tunik , tenyleg szamit mennyit tolt fel az ember es foleg milyen sebesseggel. es egyaltalan nem lassu ez a rendszer.
  • Johnny d
    #525


    18 forrás van elvileg (ez közben is változhat),
    2 nyomja, ami meg még mellette
    van ()-ben, annyi tölti is számodra, általában hasonlókkal
    rendelkeznek fileok, ami kevés :(
  • Met
    #524
    a források oszlopban mit jelent a 2/18 ?
  • Met
    #523
    minden ződ de 2 napja nem tölt semmit le, csak fel :(
    németből nem jó valaki ???
  • Johnny d
    #522


    azt hogyan lehet megoldani, hogy annak
    töltsek fel, aki-től lefelé is jön?
  • PetruZ
    #521
    Akkor meg a zárójeles rész lép életbe. :)
  • Met
    #520
    ződ minden :)