679
  • tygriss
    #599
    Az 592.üzenet linkjéről töltöttem le kiszolgálókat. Remélem működik.
    Mindjárt kipróbálom!
  • tygriss
    #598
    Köszi a megértést... Mit csináljak? Töltsek le másik verziót, vagy ugyanezt még egyszer? Mi lesz az egyenlegemmel? A nyári újratelepítés után
    lassabban töltött.
  • Montanosz
    #597
    hát ez tényleg szűk)))
    vagy száznak kell lenni....legalább
    kukk www.peerates.net
  • tygriss
    #596
    Sziasztok! Nem értem, mi van az emuléval. Nyáron újra telepítettük az operációs rendszert, letöltöttem az emule 49.a verziót. Kezdetben 4 kiszolgáló volt, mostanra csak 1 maradt(France Mule). Hova lett a többi, és miért ilyen szűk a kínálata?
  • PetruZ
    #595
    A legbátrabban. Ők készítik az ed2k statisztikákat és náluk futnak össze a fake-szerver jelentések is. Az ő megbízható (trusted) listájuk rövidebb is, mint bármely más hasonló helyé...
  • qtab986
    #594
    Ez olyan,hogy bátran ajánlod?
  • PetruZ
    #593
    www.peerates.net
  • qtab986
    #592
    http://ed2k.2x4u.de/index.html ez a cím már nem működik.Innen töltöttem le a best serves-t az emule-hoz.Van még ilyen oldal?
  • Dzsini
    #591
    nem kell FAQ :) a beállításokban ott van - Options - Directories
    "Shared directories (Ctrl-Click includes subdirectories)"
  • qtab986
    #590
    De köszönöm,hogy elárultad!
  • qtab986
    #589
    Néztem a FAQ-t de angol.
  • Dzsini
    #588
    oda van írva: ctrl+click az almappákat is kijelöli.
  • qtab986
    #587
    A beállításokban lehet úgy megosztani mappát,hogy automatikusan megosztom az összes almappát amit tartalmaz meg persze az almappák almappáit is?Szóval mindent ami a mappában van.Vagy a mappában lévő minden mappát külön ki kell pipálni?
  • oadam
    #586
    Ok, köszi a választ :) .
  • PetruZ
    #585
    Sehol. A pontjaid azokon a klienseken tárolódnak, akiknek feltöltöttél. Ugyanúgy, ahogy nálad vannak azoknak a pontjai, akiktől te letöltöttél.
  • oadam
    #584
    Hol tudom megnézni, hogy mennyi pontom van a feltöltések miatt?Köszi
  • Montanosz
    #583
    eh. próbáld meg a limeware-t, mp3-ra mondom az egyszerűbb. ha keresztény a zene akkor meg zpoc
  • qtab986
    #582
    A Beállítások>Kapcsolat>Kapacitások-nál a feltöltést 8KB/s-ra vettem.A Beállítások>Kapcsolat>Korlátok-nál a letöltési korlátot nem lehet kivenni,hiába veszem ki a pipát ha leOkzom visszakerül.Ügyfélport TCP UDP mindkettő 40000 és 50000 között.
    Még mindig nem tudott leszedni egy dalt se.Hiába voltak olyan magasak a hozzáférhetőségek a legnagyobb forrás 14 de inkább 0 és 1.
  • Dzsini
    #581
    128kb kimenőnél maximum 10kB-t illik adni, az alatt az eMule korlátozza a letöltésedet, felette viszont már a sávszélességed fogy el (sajnos a netkapcsolat nem full duplex)
  • Mardel
    #580
    Szerintem kapcsolja ki a letöltési korlátot, a feltöltésit meg tegye a maximum feltölési sebesség 80%-ára. speedtest.net ad egy viszonylag elfogadható értéket, amíg fut a speedtest minden netet hazsnáló lakalmazást érdmes kikapcsolni, böngészőn kívűl, és addig másik oldalakat nem megnyitni.
  • tomo
    #579
    jonak tunik, annyit megjegyeznek, hogy szerintem ne a 4ezres portokat hasznald, hanem tedd at a 30-50ezres tartomanyba. hatha segit.
    ja meg a 16KB os feltoltesi limit lehet tul nagy, ezek a 128kbites netek 10nel tobbet nem tudnak kipumpalni.

    szerintem lehet hogy bedugul a kapcsolatod a kimeno sav terhelese miatt.
  • qtab986
    #578
    Legjobb tudásom szerint állítottam be korábban.Aztán most nyáron megint telepítettem a Win XP.-t.Feltettem az emule-t és a réginek a fájljaival felülírtam (clients.met;cryptkey.dat;known.met;known2.met;preferences.dat;preferences.ini;server.met).Megnézed a beállításokat?Köszönöm!Ide feltettem a beállításokat.1280/128kbps ADSL-em van.
    Jelenleg eD2K Hálózat Magas ID;eD2K Kiszolgáló Kapcsolat:Normális;Kad Hálózat Állapot:Megnyitás Pajtás:Semmi;Webszrv. Állapot:letiltva.






  • tomo
    #577
    hat edvin star notanak par perc alatt le kene jonnie.

    biztos hogy minden ok a beallitasokkal? high id , jo szerver, kad?
  • Dzsini
    #576
    ritkaságokra egyértelműen az emule, csak türelmesnek kell lenni :) meg hagyni, hadd fusson akár napokon-heteken át a kliens. (amúgy mindegy, hogy melyik szerverre csatlakozol, 50ezresre vagy 1,5 milliósra, a source exchange meg a Kad rendszer szépen összeszedi a többi szerverről is a dolgokat - igaz időbe telik)

    #574: igen, személyhez kötött a kredit, úgyhogy érdemes olyasmit megosztani, amilyen dolgokat te is töltenél le - hátha sikerül pontot szerezni.
  • Montanosz
    #575
    én amit felhozok mindig példát a 1960-as években készült vikings c. film.
    1. honnan tudnád beszerezni?
    2. itt egy szerveren lehetnek másfél millióan is, szóval ritkaságnak mindenképp emule
  • qtab986
    #574
    és a feltöltésért pontokat kapsz, amik előrébb juttatnak a sorban
    De ha jól értem akkor úgy van ez,hogy feltöltök Kovács Elemérnek akinél pontjaim lesznek amit ő nyilvántart és ha letöltenék Kovács Elemértől akkor nála előrébb sorolódok a pontjaimért.De ha Nagy Esztertől töltenék le és neki még nem töltöttem fel akkor nála nincs pontom,nála nem sorolódok előrébb a sorban.
    bár ez attól is függ, hogy milyen ritka dolgokat keresel (nekem van pár olyan file, ami hónapok alatt csorog le, mert 1-2 forrás van,
    Van egy 60MB-os vodeoklippem ami talán 1 év alatt jött le.
    Most megosztottam valami 10 GB-ot mert lényegében nem volt amit megosztottam.Mostanra már akadt forrás arra a dalra de elég kevés.Azt vártam aminek ennyi 100-as 200-as meg 300-as forrása van azt csak lerántja de 1 tucat fájlból/letöltésből (mindegyik ugyanaz a dal,Edwin Starr - War) csak egy lett 50%-ban letöltve.
  • Montanosz
    #573
    mp3-ra mindenképp
  • Dzsini
    #572
    más elvekre épül... az emule úgy működik igazán hatékonyan, ha sokáig futhat, és van mit feltöltened - mert sorbaállás alapú, és a feltöltésért pontokat kapsz, amik előrébb juttatnak a sorban - 2-3 óra után már általában ki tudja használni a sávszélességedet, bár ez attól is függ, hogy milyen ritka dolgokat keresel (nekem van pár olyan file, ami hónapok alatt csorog le, mert 1-2 forrás van, ahol óriási a sorbaállás)
  • qtab986
    #571
    limewire jobb mint az emule?
  • oadam
    #570
    Sziasztok! Egy problémám lenne, mégpedig sikerült beállítanom az Emule-t és nagyon lassan szedek le (10 megás netem van), 22-30 között jönnek a dolgok általában 18/25 Sources, ami szerintem elég jó, felfele mégis a maximummal megy 130-al :( .Lehet ezen állítani, mert a beállításoknál is max letöltést 22 KB/s.Köszönöm a segítségeket!
  • Montanosz
    #569
    kevés, minnél több és ritkább anyagot osztasz meg annál jobb a prioritásod, meg az emule sorbanállós progi, várj türelemmel
  • qtab986
    #568
    Csak 2 dalt osztok meg.
  • Montanosz
    #567
    megosztásod van?
    de ha csak egy szám kell akkor limewire
  • qtab986
    #566
    Letöltenék egy dalt.Beírtam a keresőbe és sok találat van,300-200 hozzáférhetőség között 10db 200-100 között is 10db.Az első tízet elkezdtem tölteni 1 órája de a forgalom alatt nincs forrás.Mindegyik csík piros és semennyit se szedett le.Miért?
  • qtab986
    #565
    Meg azt is lehet,hogy a böngészőbe beírod http://ed2k.2x4u.de/index.html és a best servers sorban az add to eMule-re kattintasz.
  • Montanosz
    #564
    amúgy itt egy ha nincs beírva semmi

    http://ocbmaurice.no-ip.org/pl/slist.pl/server.met?download/server-good.met
  • Montanosz
    #563
    server fülnél jobbra fenn update funkció
  • Bmx01
    #562
    hy
    a kiszolgálólistát hogy lehet bővíteni mert nekem csak 6db kiszolgálót lát
    előre is kösz
  • tomo
    #561
    a regi fileokat hasznald! frissitesnel csak az emule.exe t ird felul. a programot meg nem is kell telepiteni csak kicsomagolni egy konyvtarba.
    celszeru nem a rendszerparticiora tenni, hogy a win ujrarakasa ne artson neki.
  • Mardel
    #560
    Felhasználói név teljesen mindegy mi, mert az csak egy Becenév (Nickname). Bármikor bármire megváltoztatható.
    A beállításaidban (preferences.dat, preference.ini), benne van mit használtál, tehát ha felülírod megmarad a régi beceneved is.