383
\"Renault\"
  • mardal
    #302
    Köszi szépen az infót csak az a baj hogy én nem vagyok oda regisztrálva így nem is tudom leszedni.
  • ajem kisa
    #301
    Nkoron fentvan egy clio 1-es szervizkonyv!
    10mb!
  • mardal
    #300
    Hello

    Valaki nem tud nekem adni nekem elektronikus formában egy 1991-es clióhoz kézkönyvet vagy inkább szervízkönyvet ahol azt is megtudnám nézni hogyan lehet leszedni az ablaktekerőket mert zárat kéne javítanom és amiatt nem tudom az ajtóburkolatot levenni.
  • slammer
    #299
    Hi!


    Eladó egy Renault Thalia
    paraméterek:http://www.kobcenti.hu/component/option,com_ezautos/Itemid,99999999/task,detail/id,76/
  • Valesar
    #298
    Hi
    2000-es Renault Megane kombihoz használati utasítást keresek letölthető formában.
    Tudna valaki segíteni?
    Előre is köszönöm.
  • btomboj
    #297
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném!
    Nem rég vettem egy 1996-os laguna Nevadát 2.0(kombit), csak sajnos
    nincs hozzá felhasználói kézikönyvem.
    Ha valaki tudna egy felhasználói kézikönyvet elektronikus formában küldje el, vagy egy linket adjon meg ahonnan letölthetem.

    Előre is köszi!
  • Jhon Balu
    #296
    műanyagos az + oldja
  • Lteebee
    #295
    A Twingomon is van ilyen.
    Olvastam egyszer, hogy valakinek karambolnál elpattant a sarkánál, egy karosszérialakatos, vagy lökhárítós simán meghegeszti, és pár ropit kér csak érte.
  • zozo1976
    #294
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy az autóm (Renault Clio 3 ) alján valami lemez félig leszakadt! Sajnos valahogy telement hóval! Voltam szerelőnél ő azt monta hogy 22 ezer Ft-ért tudna hozatni eggy újat!Nem sok ez egy kicsit érte?Akkor már inkább a szervízben érdeklődök!Vagy ott még drágább lenne?Pontosan mi lehet ennek a lemeznek a neve? Ő azt mondta, hogy ez a műanyag burkolat csak arra szolgál ,hogy a motorhoz ne kerüljön por és egyéb szennyeződés! Javítható ez még? A szerelő ideiglenesen őszecsavarozta két helyen! Esetleg ezt én is betudnám szerezni valahol? Segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv: Zoli
  • Jhon Balu
    #293
    elképzelhető,hogy mint a dacia-nál egy pótrugót lehet a gyári mellé betenni.legalább is amikor volt nekünk akkor az volt bent és megemelte a hátulját.
  • Jhon Balu
    #292
    10vagy 12-es.
    de találkoztam már olyannal is,hogy magába a csavart ugy alakították kicsava fej tövénél egy nutot csináltak és gumitömités volt ben.
  • belcure
    #291
    Sziasztok! Van egy Renault 18-típusú autóm, es a bajom az hogy nagyon leült a hátuja, es nemtalálok amortizort erre a modellre, es a kerdésem az lenne hogy ven-e esetleg más renault tipus aminek az amortizorje ramegy a 18asera, vagy valami uzlet ahol venni tudnék! Kösz mindent!
  • xHeDex
    #290
    Csá!
    Kéne a Renault Thalia 1.2 olajleeresztő csavar a réz tömítés alátét mérete.
  • brutalg
    #289
    Sziasztok!
    Ha valaki tudna egy felhasználói kézikönyvet elektronikus formában renault megane grantout-hoz, légyszi küldje el, vagy egy linket adjon meg ahonnan letölthetem.
  • Sly21
    #288
    Igen hallom! Nem azzal van a gond valami más lehet a baj!
  • nrb6
    #287
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1975-1981 között gyártott Renault 6 TL típusú autóhoz nem-e tudjátok hol tudnék szerezni sárvédőket előre! Minden megoldás érdekel!!
    Előre is köszönöm!
    E-mail: [email protected]
  • Vlala #286
    Az önindítót hallod, amikor megpróbálod elindítani?

  • Sly21
    #285
    Sziasztok!
    Remélem tudtok nekem segíteni. Van egy Renault Cilo-m 1.2 RN 91-es és az vele a gond, hogy nyáron nem akar elindulni (önindítóval), tolásra viszont igen. Télen pedig könnyedén indul!!!! Már több szerelő a vállát vonta és nem tudtak vele mit csinalni, jópár dolgot kicseréltek rajta. Ha valaki találkoztt ilyen problémával legyen szíves segítsen!
    És jo lenne még egy szerelési kézikönyv is ha akad valakinél.
    Előre is köszi!!!! Címem: [email protected]
  • Psx2
    #284
    Helo!!!Egy Renault Lagunáról lenne szó(1995,1.8,Rn),alapjáraton sípoló hangot ad magasabb gázon nem hallani jobb oldalról jön,volt szervízbe,és azt mondták,hogy el volt kopva asszem egy csapszeg a generátor alatt és az rezgett, de most megint csinálja!!!Tipp?Köszi szépen a segítséget!!!
  • Jhon Balu
    #283
    szerintem vidd el futómű beállításra amíg nem lesz nagyobb baj.
  • totyak
    #282
    Sziasztok!
    Van egy Renault 1.4 16V autom. Megfigyeltem, hogy 130-140 korul az auto eleje elkezd setalni, belengeni. Erdeklodnek, hogy masnal ugyan ezzel a tipussal elofordult-e hasonlo dolog, vagy ha ez egyedi, akkor mitol lehet, es mit lehet ellene tenni?

    Varom a tapasztalatokat es a hozzaszolasokat.

    Koszonom!
  • Edward75
    #281
    Sziasztok!
    Reanault 19 rajzokat vagy szervízkönyvet keresnék aki tud légyszi segítsen.( [email protected] )Most a műszerfalat kellene szétszedni ha tudtok segítsetek hogyan tudom leszedni könnyen egyszerűen hogy ne sérüljön, mert legutóbb egy szerelő több helyen is eltörte.
    Köszi előre is!
  • beboca
    #280
    Hello
    Eltudná-e valaki küldeni nekem a Renault Laguna 2.0 RXI 1998 használati kézikönyvét, mert nagyon fontos. Előre is köszönöm segítségeteket
    e-mail: [email protected]

    Köszi
  • renault19d
    #279
    Sziasztok!

    Renault 19-esekhez vannak eladó alkatrészeim. Szinte minden!
    (motor, ajtók, ülések, karosszériaelemek, szélvédő, ablakok, adagoló stb...)
    Ha bármire szükséged van, írj a [email protected]!
  • Kicsizoli
    #278
    ja hogy passzol e hozzá ( ez kimaradt)
  • Kicsizoli
    #277
    Sziasztok

    Hozzájutottam egy Renault Clio 1.2 RL hez ez mennyiben tér el az RSi változattol( tudom ez 1.8 as meg sport....) az alkatrészek re gondoltam ( futómű, belvilág)

    Köszi
  • ACE
    #276
    Hali, adott egy Renault Megane II Grandtour. Tudható, ill. valaki tudja, hogy a kötelező szervíz kilométer elérése után, amikor kiírja hogy kell vinni szervízbe, még hány km-t lehet menni, amig letilt az elektronika? Letilt egyáltalán? Köszi a választ, ha lehet privátban is üzenjen, aki válaszol, mert fontos lenne.
  • pszihopata
    #275
    Hogy leül annak a teleszkópnak semmi köze.Ha spirálrugós,akkor rugót kell cserélni,bármilyen kocsi rugója jó,ha az átmérő passzol a hosszából lehet vágni.

    Ha torziós akkor szívás,hacsak nem feszíthető.
  • arni17
    #274
    Renault 19 magyar szerelési utmutato rajz és kézikönyv meg minden ami ezzel kapszolatos akinek van az küldjön privit vagy írjon a [email protected] ra.Pl ilyenmi motor felépitése meg stb :)elöre is köszi S.O.S
  • Lteebee
    #273
    Hát vagy a rugóik, vagy a lengéscsillapítók használódtak el.
  • Jhon Balu
    #272
    hi!
    szerintem elhasználodtak a telóid.nemtudom ha úgy mint a dacia-nál lehetet t betenni pót rugókat a gyári mellé megoldható-e?
  • belcure
    #271
    Hello!

    Tud-e valaki nekem segiteni? A Vajdasagbol jelentkezem es egy szamomra megoldhatatlan problemam van.Van egy 84-es Renault 18-om es ha hatra beulnek ketten teljessen leul a hatulja. Mintha leutne valami kemenybe mi lehet hiba vagy mi az orvosag ra? Itt nallunk nem tudok ra valaszt kapni!!
    Koszi elore is!
  • mats
    #270
    Hali
    A szervizt meg nem kerdeztem meg,de az lesz .Csak az a baj hogy aranyaron dolgoznak.Ezert lenne jo,ha valaki tudna segiteni,hatha en is hozza tudnek nyulni.
  • Lteebee
    #269
    Van egy korrekt Renault szerviz az M3 Budapestre bevezető szakasza mellett.
  • DJ BP
    #268
    nem Renault, de egy Peugeotban ugyanez volt, két zónás automata klíma jobb oldala csak hűtött ész nélkül, szervízben cseréltek egy 1-2 ezer Ft-os kapcsolót, és ennyi.
    Szervízt nem kérdezed meg?
  • mats
    #267
    Hali!

    Renault Espace problemaban tudna valaki segiteni?
    Az a gondom hogy ketzonas manualis klima van az autoban,de most az utas feloli oldalon nem tudok futeni.Csak a hideg levegot fujja.A masik oldalon minden OK.Ha valaki tudna valami otletet adni,nagyon halas lennek.A masik pedig nem tudna valaki magyar nyelvu kezikonyvet hol lehetne szerezni hozza?A gyartasi eve 2002.Koszi
  • djfuge
    #266
    Elado 2003-as twingo alkatrészei.16v motor papirral,váltó (18.000km),sárvédők (jobb,bal),ködlámpa (jobb,bal),légzsák,Gyári Initiale alufelni,utastér tető,jobb oldal keret,műszerfal. Ezen kivűl: fül törött bal első lámpa,enyhén sérült motorház tető és első lökháritó.
  • arni17
    #265
    Hy all!!!

    Renault 19 es hez kéne szerelési utmutató.(1.4 89-es benzines ferdehátu)
    ha tul nagy a mérete és nem lehet elküldeni e-mail-ba akkor itt az msn címem: [email protected]
    e-mial: [email protected]
    Elöre is köszi.
    vagy küldj privit
  • Szabyka
    #264
    Valahogy Nekem a Citroen C6 jut a képről az eszembe ...
  • Lteebee
    #263
    Csinálnak "olcsó" Infinityt is?