383
\"Renault\"
  • adiboy80
    #342
    Szia!

    Nekem is hasonló a gondom és egyenlőre azt tanácsolták tisztítsam ki a hűtőt mert valószínűleg el van valahol dugulva és nem jut elég forró víz a fűtési rendszerbe. Lehet kapni hűtő tisztító folyadékot most ezzel próbálkozom. Ha neked sikerült más megoldást találni, kérlek írj.
    Nekem sikerült egy magyar nyelvű javítási útmutatót találni (1200 olal) ha adsz egy e-mail címet, átküldöm!
  • buggs bunny
    #341
    Köszönöm a választ
  • T O M
    #340
    Szerintem az olajszintet mutatja olyankor.
  • matyi0323
    #339
    Hali. Renault kangoo-hoz keresek bal első ajtót, 2002-es kiadás, elektromos tükör, ablak, központizárral..
    köszi.
    pm-be is jöhet a válasz.
  • buggs bunny
    #338
    Sziasztok, 3 hete tulajdonosa lettem egy 1995-ös 2.2D kombi Laguna I-nek. Szeretnék kérni valakitől egy használati utasítást, ha van, mert van néhány dolog ami nem világos. Pl. indítás után a vízhőfokmérő mutatója felmegy majdnem a skála tetejére és mellette kigyullad egy skála is, ami néhány másodperc elteltével eltűnik és a vízhőfok mutatója is a rendes vízhőfokot mutatja. Ez vajon mi lehet?? A használati utasítást megköszönném, ha lenne valakinek. Attila
  • attilaoh
    #337
    Kőszi a kőnyvet!Ez nagyon hasznos,de én a használati utasitásra gondoltam,mert most vettem az autot és nem ismerem a kezelését.
  • mycso
    #336
    Hali, remélem megkapod, mert elég nagy csomagolva is a mérete (19MB).
  • attilaoh
    #335
    Szia! Itt az a cimem:[email protected] Kőszi!
  • mycso
    #334
    Adj egy mailcímet és átküldöm ;)
  • attilaoh
    #333
    Sziasztok.Tudja valaki 2001-es Renault laguna kézikőnyvet honnan tudnám le tőlteni?Nagy segitség lenne. Kőszi.
  • rammfan
    #332
    Személyes vélemény jobban érdekelt volna, mindenesetre köszi szépen!
  • zeneimádó22
    #331
    Totalcaron vagy Autópulton találsz róla teszteket, ott érdemes olvasgatni róla.
  • rammfan
    #330
    Üdv!

    Ha valakinek van Renault Fluence, kérem írjon már róla pár szót.
    Autóvásárláson töröm a fejem és ez is a lehetséges opciók között van, köszi.
  • zeneimádó22
    #329
    Sziasztok!

    A gondom a következő lenne,: egy Mégane-om van, de 5 napon belül lejár a zöldkártyája. Nem tudjátok, hogy ebben az új rendszerben most hogy van a dolog? El kell még vinnem, ha januárban úgyis megszűnik?
  • ajem kisa
    #328
  • gabeszajka
    #327
    Nagyon szépen köszönöm a linket!
    Pénteken hoztam el a szerelőtől a kis Clio-t (neve még nincs az autónak :( )...
    Bár ne vittem volna el hozzá!
    A kézikönyv segítségével, most már neki merek állni a kisebb hibáknak!
    KÖSZÖNÖM!!!
  • ajem kisa
    #326
    Tessék!:)
  • gabeszajka
    #325
    Üdv Mindenkinek!

    Mától Renault tulajdonos lettem. :)
    Clio I.-hez keresek karbantartói kézikönyvet, ha valakinek van róla infója, akkor nagyon örülnék neki.
    Sajnos ami lejjebb van link a Clio I-ről, már halott. :(
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Dióka
    #324
    LAGUNA szakik!

    Valakinek van 1. generációs (94-es) Laguna kézikönyve vagy infója, hogy a műszerfal kijelzései (a tök általánosokon kívül) pontosan mik, illetve van-e ötlete, hogy hol keressük a probléma forrását arra, hogy miért nem megy rendesen a fűtés? Alig langyos levegőt fúj csak.


  • mycso
    #323
    No hát ez a szerelési leírás csodálatos ;)

    Valóban segített megoldani a problémám. (így ingyen egy fél nap melóval megúsztam egy nagyon sok 10000-es szerelési díjat)
  • mycso
    #322
    Köszi szépen, megjött.
  • brutalg
    #321
    Ment priviben.
    Remélem megkapod és segít a gondodon.
    Ha nem, üzenj elküldöm mégegyszer.
  • Kicsizoli
    #320
    A Clio 1,2 energie nek sincs, valószinű igaz...
  • Psx2
    #319
    Helo!Azt hallottam,hogy a Renault twingónak(első szériás) nincs középső kipufogó dobja,ez igaz?Köszi a segítséget!
  • mycso
    #318
    Megane 2 javítási könyve nincsen valakinek???
  • ajem kisa
    #317
    Nemtudom mennyire igaz, de amikor nekem a piroslámpa villogott gyorsban a műszerfalon, nemindult a verda a saját kulccsal, mert az immobilzer fasság bekattant...
    Rönószervízben aztmondták, hogy nyomjam le hosszan a gombot 2x...
    Nanekem ez nemvált be, visszamentem, a pali nyomkodta szintén...semmi!
    Viszont ha játszom a zárban a kulccsal (ha épp villog az a xar), akkor 2,3x-ra sikerül elinditani a SAJÁT qlccsal (nagyon idegesítő)!
    Szal lehethogy neked beválik a 2x hosszan nyomvatartás...!?
  • marcimilan
    #316
    üdv

    Renault Megane távirányító programozásában kéne segíteni nekem

    hogyan tudom szinkronizálni a kulcsot az autóval hogy távirányítással tudjam csukni és nyitni az ajtókat, mivel az autó és a kulcsok is hosszú ideig elem nélkül voltak azért nem dolgoznak most össze. Renault Mégane Classic 2.0 RT -típusú gépkocsiról van szó.

    köszi
  • kovcs
    #315
    az is jo verda
  • Higany
    #314
    Nekünk meg Renault Megane van. Nem 2.0-ás csak 1.4-es és nem fullos automata bőrös, mégis nagyon kedvelem!
  • kovcs
    #313
    nekünk laguna II nk van 2.0 16v-s fullos automata bőrös nekem nagyon bejön jó verda
  • Jhon Balu
    #312
    szép...
  • VERESS 96
    #311
    Sziasztok!

    Ti mit gondoltok a Renault Laguna II ről ?
  • ajem kisa
    #310
    Clio 2 jav. könyv.
  • ajem kisa
    #309
    Clio 1 jav. könyv ha valakit még érdekel (Magyar)!
  • ajem kisa
    #308
    Bocs a késésért, elküldtem valamelyik nap a file-okat a friméledre!
  • cardeneu
    #307
    Elindult egy új fórum Ez a fórum a szerelők és gépjármű tulajdonosok között teremt kapcsolatot! Bármilyen gépjárművel kapcsolatos problémát belehet írni melyekre szerelők válaszolnak! Minden márka rendszerezve és jól átláthatóan fent van az oldalon ezzel is könnyítve a felhasználók dolgát! HA egy autótípust nem találsz csak nyiss egy új témát! És még sok más érdekesség pl. keres kínál, kiegészítők! Mindezt teljesen ingyen ingyen! Mindenki figyelmébe ajánlom! Nézze meg mindenki!

    www.cardene
  • miklos2peter
    #306
    Mail cimem [email protected]
  • miklos2peter
    #305
    Sziasztok
    Van egy 2001 12 ik havi 1.4 16v thaliam.Rosszalkodok a kért első kozpinti zaram.Azt szeretném megkérdezni h hol és mennyiért lehet ezeket beszerezni?És segitséget szeretnék kérni a a kiszerelésükhöz.
    Ahogy néztem elég szük ott a hely.Bármilyen manualt szakmai tanácsot instrukciot szivesen veszek.Segitségeteket előre is köszönöm.
    Tisztelettel:Miklós Péter
  • mardal
    #304
    Ha leszednéd azt nagyon megköszönném,nem tudom mekkora a file mert ha emailben el lehet küldeni akkor erre a címre küldheted: [email protected]
  • ajem kisa
    #303
    Ha kell leszedem neked, csak oldjuk meg az elkuldest, valami emilcimet vagy tarhelyet intezz!;)