67
  • sas13
    #67
    hy nekem nem akar mentenni a game belépek újra és eltűnik a mentés
    caracter unlock code-nál kellen beírni valamit vagy mi?
  • Nitramk
    #66
    nem vagyok biztos benne de geforce 7800-asokon fogják tesztelni normál beállitások mellett.
  • Diablo16
    #65
    Sztetek el fog futni ezen: 3000+ Athlon 64, 1Gb ddr, geforce fx 7800 gtx :D:D:D:D:D:D:D
  • Goth
    #64
    :OOO
    Csak repülni nemtud.
  • Ma2ska
    #63
    Hát igen...lassan elérkezik az idő mikor egyre több ember száll ki ebböl a pc gépfejlesztésnek álcázott rablásból, vesz egy konzolt és minőségi játékokkal játszik évekig gond nélkül...
  • Balumann
    #62
    de talán madj ez ha menni fog a gépemen akkor cool ;)
  • Balumann
    #61
    Quake 4 nekem nagyno nem tetszett...
    Battlefield 2 meg a komoly játékmóddal, mikrofon, squadok, meg a sok játékos mód, nagy pálya, és nem őrült, stratégikus játék (multiba) nagyon élvezetes a játék, az UT inkább lazítás. Call of Duty 2 -be már inkább a lövöldözés, de nekem mondjuk tényleg jobban bejön az is mint az UT, azt hogy mér azt nem tom... Szerintem élvezetesebb mint UT-ban ott lövöldözni mindenkit.
    Egyébként én úgy tudom hogy sima UT, UT2003 és UT2004 van, 2005 -ről nem tok :/
  • static
    #60
    Csak azért mondom mert az én barátaim is meg vannak buzulva és állandóan a Call of Duty-t meg Battlefieldet nyomatjuk, pedig kiváncsi lennék q4-re is pld.
  • static
    #59
    Az a röhej, hogy a 2005-ös UT bőven hozta azt a szintet mint most a Battle 2, sőt az alapjáték szerintem jobb volt. Nem értem ezt a második világháborús megbetegedést.
  • wanderer
    #58
    Szerintem jó lesz.
    >>Szerintem<<
  • Balumann
    #57
    úgyis lejjebb lehet venni majd a grafikát talán
  • Balumann
    #56
    Sztetek az aláírásomban látható gépemen elfog indulni a játék?
  • Akuma
    #55
    azt a gépet cserélned biztos nem kell, legfeljebb hozzávágsz még 2 ugyanolyan memóriát és 1 ugyanolyan videókártyát :)
  • CsabiDuke
    #54
    nagyon szép lesz, nagyon várom!!!!
    Én most vásároltam be nemrég új gépet, remélem nem kell újra cserélnem.
  • VRSDM
    #53
    annyira azért erre a képre ne alapozz, ez "csak" egy magas poligonos modell, elég nagy textúrával, szoval bár, ha sok ijen lesz :D de ne féljetek generációváltásvan, átkell állni, mostantol csak ijenek jönnek, namegmivel kb.2010-ben megáll a fejlődés, akkormeg mire odaérünk legyenmár elég szép egy grafika...
  • phunky
    #52
    Woww eza kép naggyon durva http://www.wpc-fr.net/images/articles/3-screenshots-de-l-unreal-engi/u3-21.jpg

    Félek kicsit h erö mü kell majd hozzá :(
  • VRSDM
    #51
    http://www.unrealedforum.de/tutorial/unreal_engine_3/unreal_engine3_05.jpg ennyi poligon lesz látható...
    de a gpu csak ennyit számol: http://www.unrealedforum.de/tutorial/unreal_engine_3/unreal_engine3_06.jpg
    a speedtree: http://www.resourze.co.za/Wallpapers/albums/userpics/10001/Unreal%20Engine%203%20Wallpaper%205.jpg
    ez pl. hajas kép:
    http://scr3.golem.de/screenshots/0507/endless_saga/screenshot_1024.jpg
    ezis hajas részben:
    http://www.wpc-fr.net/images/articles/3-screenshots-de-l-unreal-engi/u3-21.jpg
  • VRSDM
    #50
    vannak hajas képek, mindjárt megis keresem, semmi komoly, amugy, szimpla lap a haj, cask egykét normal meg bump map van rátéve, és amiatt szép
  • sylverangel
    #49
    Látott valaki hajas képet? Vagy minden u3.0-ás kari vagy kopasz, vagy sapkás?
  • csjani
    #48
    szerintem tegyel meg 512 ramot
  • Anteris
    #47
    na erre a válaszra én is kiváncsi leszek!
  • NEOreg3
    #46
    én valamelyik újságban azt olvastam, hogy az ageia jelenleg képtelen a vizet kezelni magasabb szinten, lehet hogy egy-két tócsával elbír ha belehajítanak egy gránátot, de nagyobb vízfelület szimulálásahoz komolyabb PPU-ra lenne szükség
  • uniu
    #45
    Kéne valami jó sztori alá, valami Half Life-os...
  • CeleronMaster
    #44
    jó, jó szép, de 2k4 is szép volt akkor, most se csúnya mégis valahogy nem az igazi...ha visszahozzák azelső fílingjét ehhez a grafikához akkor azt mondom okés, bár kétlem hogy ez sikerülthet...:(
  • sylverangel
    #43
    Szép, szép, de sok kamuzás is van azért az epicnél...

    Elsősorban normal mappingot, meg valami reliefre hajazó-t támogat a motor (technology siteon mintha csak normal lett volna kiírva), ami azért nem csúcs, ismerjük el. Láttam olyan motorból képeket ami vitte a parralaxot lazán, és nem u3.0 volt.

    Fényeknél szintúgy kamuznak. Írja az oldal, hogy elvileg végtelen fényt lekezel, majd a következő sorban szerényen megjegyzik, hogy a hardver korlátai miatt az artistok csak 3-5 fényt használnak jelenetekként. Na jó használnak kisebb fényeket is, mondjuk a specularra és így tovább, így persze jóval több, de csak 3-5 teljesen dinamikus fény. Lenne még mit optimalizálni.

    500k-1500k poly, írja a techsite. Nagyon szép és jó, csak ott a bökkenő, mellé van írva jelenetekként, vagyis nem annyira amennyit a motor kirajzol, a képernyőre. Vagyis durván 300k - 500k amit valósan ki is rajzol. Nagyon durva becslésre.

    Szép, ügyes és okos, de bőven többre is képes lehetne. Többet vártam az u3.0-tól...
  • uniu
    #42
    Fake a borito. Jol latszik a bal oldalon,az ipsek korvonalainal, hogy vmi smooting tool-al eleg amator szinten dolgozott vki. Ugyanakkor tul erosre vette a kontrasztot. A bal oldala profibb, de azis fake. Kb olyan szintu ez mint a kiadas elott letoltott, magyar nyelvu Doom3 boritom :)
  • Szefmester
    #41
    sajnos nem. nézd meg a Gamestar.hu-t majdnem szívrohamot kaptam kétmagos 64 bites proci 2Giga RAM 7800-as kártya 512 Vram stb.. nem sok embernek fog szépen futni... jó a minimuma kissebb de az se kevés...
  • RpPRO
    #40
    Milyen dolgokat hatarol be az agp jatekokban?
  • Inquisitor
    #39
    Mondom +512MB ram ... ehhh, stájkol a billentyűzetem.
  • Inquisitor
    #38
    Minimum +51MB ramot be kell tenned, és nem ártana ha a videokártyád tudna majd PS3.0-t is ...
    Mivel az AGP behatárolja a dolgokat, vagy AGP-s X1600 vagy HA lesz, akkor AGP-s GF7600.
    Mostanság megy ugye 6600GT/6800GeForce. Sajnos a 9600 széria nem túl gyors, még ha eltekintünk is a PS2.0 tudásától ...
  • Shodan
    #37
    Hát kb
  • Sliders
    #36
    félreértettél! Én kérdeztem Dr4gonlord-ot mert én cértettem félre valamit. De akkor még reggel volt ezt irtam.

    Bizony az UT megér egy vinyót! Már nagyon várom addig is marad a 2004
  • NEOreg3
    #35
    szerintem mindent:(
  • Alkarcsont
    #34
    Hol olvastad, hogy nem lesz benne dodge? Dodge alap az UT-knál, én még sehol nem láttam (sem BU, sem PU sem egyébfansite) hogy azt írták volna nem lesz dodge! Hülyeséget mondtál...
  • Dr4gonlord
    #33
    Nem, Dodge lesz, csak sokkal sima UT sabb, mint a 2004 ben.

    Shock is sima UT-sabb lesz elméletileg, bár a legnagyobb gond az, hogy az elsődleges mód túl gyorsan lő, és a shockball nagy, így könnyű eltalálni.

    vCTF alapból benne lesz, mondták hivatalosan.

    25 giga nem unreális amint mondtam, nagy esélye van, hogy ennyi lesz, de az UT megér egy új vinyót :).
  • geri741
    #32
    hello
    Szerintetek 1 ilyen gépen elindul vagy nem, ha nem mit cseréljek ki benne?
    2.66 proci
    ATI radeon 9600 XT
    512 ram
  • Sliders
    #31
    még kicist korán van, de... nem lesz benne dodge? ne már? minigun annyira nem baj, az ilyen vég- élet leszedős cucc volt.

    Az elején a lightning gunt utáltam de egyre jobban megszerettem. Viszont a shock-al főleg a kombóját gyűlölöm, sokszor beletaccsoltam már :(

    Remélem lesz onslaught és VCTF tábor is. Jó lenne ha vctf felkerülne clanbase-ra.

    Ha tényleg 25 giga lesz és a pályák 80 megások :) akkor bekészítek neki egy 200GB-os vinyot, elvégre az UT nem csak egy játék, több annál, egy egész játék ömlemény. Ne feledjük h ut2004 esetében nem egy játékot kaptunk, csomo modot, total conversiont, és ugyebár ezek elgtöbbjének van single playere is. Az már más kérdés hogy a Redorchestra-n kivül nem terjedt el egyik sem multiba, pedig nagyon jó kis stuffok. Bár asszem Redorchestra most átment HL2 mocira. Reméljük visszatérnek :D

    Egyszóval az UT az egy nmagyon jó kis játék, mindenkinek ajánlani tudom még a 2004-et is, és a 2007 is bízzunk benne.

    A fentiekre még please válaszolni :)
  • Dr4gonlord
    #30
    Ahh, bírom ezt a fegyverlámázást, akinek nem tetszik menjen boxolni, heh. Azért van, hogy használjuk (Redeemer kivétel, Ion Painter is egy kicsit, bár az már taktikusabb). A rendszerkövetelmények korrektek, de egyetértek vele, hogy nem végleges, kb, függetlenül attól, hogy a borító fake-e. Csak azon gondolkozom, hogy amikor a n00b kisgyerek ezt kéri az anyucitól, és a Tesco/MM/Egyéb ker. power gépei atomokra robbannak, mikor beteszi a lemezt, mert már a beolvasáshoz sincs ereje, akkor mit szólnak. Mert az fix, hogy a felhasználók 90%-a kb egybeszerelt gépet vesz. Mondjuk ezek közül valki jobbat, valaki kevésbé jobbat, de a gépigényt látva szerintem nem lesz nagy a magyar játékosok tábora a kezdetben (UT2004 megjelenésekor is ugyanez volt). Umm, amúgy a verebek azt csiripelik, hogy kb az alapinstall 20-25 giga lesz, ami szerintem nem unreális, ha megnézzük, hogy az UT2004 nálam 12 gigát foglal (valakinél meg 30-at), és a 2007 ben mennyivel részletesebbek a textúrák, meg egy pálya (retail) 70-80 megánál kezdődik. Ja igen, bye-bye floaty snipermelee stílusu gameplay (nem lesz d. dodge, vagy csak minimális, meg hasonlók), isten hozott Impact Hammer és Sniper, jó újra látni (persze csak ha jó lesz), sajnos bye Minigun, remélem a Stingert nem cseszik el, éljen a sima UT mozgása, halkan megsúgom, sokkal nehezebb a sima UT mint a 2004. Most így kb. ennyi, peace, már nagyon várom az UT2007-et, meg is veszem azonnal, ahogy kijön.
  • Sliders
    #29
    azért ut2004 sem olyan rossz. Igaz mai napig vannak akkora lámák. Mondjuk dupla dodge ismerete a minimum. Na meg a flak lámaság :)
    Szerintem 2007 kifejezetten nekik készül :(
  • Unreal1942
    #28
    "Az eddig látottak azt hiszem mindenkit megnyugtattak már, hogy ez a cím bizony minden eddigi UT epizódnál jobb lehet. Sokkal jobb."

    Garfikailag max.
    Az elsó kalsszikus UT nál egyik se lesz jobb ezt bátran ki merem jelenteni.