67
  • Sanyix
    #27
    Nem kell teljesen új gépet venni. Ezekre a divatjátékokra csak videokártya kell, és az 100e.
  • irkab1rka
    #26
    100-at? Hol kapsz 100-ért PC-t?? 200 az még oké, de 100-ért nem érzed, hogy kidobod a pénzt az ablakon és nem kapsz érte igazán semmit?

    A konzolok árát lehet,hogy rosszul tudom, de az inkább 50-70 (a ps3 talán 120-150, az xbox360-at nem tudom). Ott a játékok a drágák, de ott összetartóbb a warez. Ahogy én érzem, a konzolosok ott tartanak, mint mi a c64/BSS idején ;)

    Jimmy (respect ;), szerintem a PC-k sem bővíthetőek jobban, mint a konzolok. A régi gépet odaadtam anyukámnak, mert semmi nincs benne (talán a ramot és az ide vinyót kivéve) ami a mai szabványoknak megfelel (értsd cpu slot, agp-pcie,..) bár ez sem igaz, mert a ps2 csatlakozó.... :)))))
  • Sanyix
    #25
    Tudod van aki inkább költ 100-ret a gépére, minthogy 200-ret költsön egy konzolra, egy két játék miatt. Mert lehet hogy a gépét nem fogja kidobni, mert a kedvenc játékai nincsenek konzolon. A 2 fenntartása együtt meg jóval drágább mintha csak egy pc-je lenne...
  • NEOreg3
    #24
    hány éves vagy te?
  • saco
    #23
    ut99 rulz :p annak a feelingjet nem tudjak ugy sem visszahozni soha :)
  • jimmy127
    #22
    ,ügyes gyerek vagy csak a sötét oldalon állsz.
  • NEOreg3
    #21
    beugrott a neved! a south parkból az egyik GYP-s srác:P
  • jimmy127
    #20
    micsoda problémák ezen meg azon a videokártyán nem indul a pécé ezért lesz mindig is szarabb!egy konzolt érdemesebb vennni igaz nem lehet bőviteni de nem is lesznek ilyen problémák.
  • Alkarcsont
    #19
    az csak egy hír volt valami találgatás, ami mindenhol megjelent, BU-n is írták, hogy fentartásokkal kell fogadni! Én inkább ennek hiszek:


    The most visible technological improvements in UT2007 come from the move to Unreal Engine 3. Environments are now alive with rich shaders, and per-pixel lit. As such, a DirectX 9 compatible card is a must. Expect the minimum spec graphics card to be an NVIDIA GeForce FX or ATI Radeon 9700 level card. If you're looking for decent performance however, you'll need to aim a little higher. At E3 2005, Epic's Tim Sweeney suggested an NVIDIA GeForce 6800 Ultra level card for decent frame rates at 1024x768 resolution.
  • Alkarcsont
    #18
    ezek a rendszerkövetelmények fake-ek
  • Sliders
    #17
    a rendszerkövetelmények a beyondunreal.com-ról valóak, azok pedig nem kacsáznak! Miért kellene dx9-et feltétlen nyomniuk? bár biztos tudják mi miért lesz.

    A borítóban lehet valami, de a másik oldal nagyon meggyőző! De lehet azért nincs rendszerkövetelmény, mert + egy dobozban lesz amjd benne a játék.
  • asysoft
    #16
    Szerintem kamu a borító, mivel nincs rajta rendszerkövetelmény, s az elején lévő két figura meglehetősen homályos (mintha a hátoldalon lévőt nagyították volna fel).
    A rendszerkövetelmények is érdekesek, miért lenne DX8 renderer, ha Gef6 a minimum?
  • Sliders
    #15
    már kész van a borítója is:

    ut2007 borító

    illetve: rendszerkövetelmények:

    - minimum: 2.8GHz-es proci, 512MB Ram, Geforce 6
    - ajánlott: 3-4GHz proci, 1GB Ram, Nvidia 6800GT/ultra vagy 7800GT/GTX SLI
    - Duálmagos Processzorral rendelkezők esetében: Támogatott a Multi-Threading technológia.
    - 64 Bites rendszerek szintén támogatottak a szebb textúrák érdekében.
    - Renderelők: Shader-3.0, Fallback-Mód a Shader 2.0-hoz, dx8 renderer.
    - HDR: igen
    - fizika: Novodex-Physik-Engine.
    - Ageias PhysX Processzor támogatott.
  • Sliders
    #14
    A demot valszeg február márciusra lehet tenni. Szóval nincs már sok messze

    A teljes játék meg juniusra várható
  • Danecay
    #13
    Én is úgy gondolom, hogy nem lesz olyan vészes a hardwareigény mint ahogyan a grafika kinéz. Eddig még mindegyik UNREAL ENGINE-t elég jól optimalizálták. Remélem nem a fizika lesz a hunyó.
  • FeketeFény
    #12
    Juhúúú Nagyon várom már a picikét! Izzítom is a Razert nehogy kialudjon mire kidobják!
  • Zedas
    #11
    Fog menni, ne parázzatok. Mire kijön, lesz 7600GT-is kb. 35 ropiért, az meg biztos elviszi, max. AA nélkül.
    A probléma tényleg inkább a fizikával lesz, mármint ha teljes pompájában akarod élvezni a játékot.
    A teljes fizikáért, ha minden igaz, nem kell mindenképpen aegia kártyát venni 70k-ért (már ha egyszer megjelenik), elég lesz ha veszel 2db ATI kártyát (az új generációkból), ezeket használhatod crossfire-ként, avagy az egyiket átnyomhatod fizikai kártyának. Az ATI-sok azt ígérték hogy a következő driver már tudni fogja ezt a funkciót (bár elég homályos hogy a mostani 1xxx-es kártyák is tudni fogják, vagy csak az 1900-as, ami most jelenik majd meg).
  • NEOreg3
    #10
    hmm ezen talán már játszható is lesz:D
  • NEOreg3
    #9
    6600Gt elvileg elég lesz neki minimumba ugyanis anno 6800GT-vel már mediumon is futtatni tudták (igaz többször lefagyott...:D)
  • Sanyix
    #8
    A cs-nek is kb annyi köze van a valósághoz mint az UT-nek.
  • VRSDM
    #7
    már több promo is volt, itt ott, és ottis gépen nyomták, és jol ment, nemlesz gond, ala oblivion azis megy és mégis csodaszép, a kérdés csak az mijen gépen, bár nemlesz gond... a poligonok meg nem ojan sok van belőlük csak ugy látszik, még egy 2 éves interjuban volt rola szo... hogy már akkor multiznak néha... de az akkori verzio csak max. 5 karatkert birt el egy pályán:D szoval, volt mit fejleszteni
  • NEXUS6
    #6
    Szerintem nem lesz gáz a mai vidkarik többségével sem sem, DX 8.1 óta az ilyen fejlett textúrák nem okoznak gondot.

    Én úgy vélem a szűkkeresztmetszet a CPU, a képeket elnézegetve ráadásul rengeteg poligonnal, és ráadásul a cikk szerint ugye fejlett fizikával dolgoznak.

    De azért bíztató, hogy a tavaly bemutatott demó (amiből a képek is valók) elvileg valós időben futott, egy akkor már létező vason.
    Szal talán nem kell megijedni.
  • HUmanEmber41st
    #5
    Azt már nem merik kiírni, mégis milyen vidkari fogja mindezt kezelni..mondjuk 2 dual magos SLI-be kapcsolt Gef.7800? 1 TerraB RAMmal???
  • janyikzs
    #4
    Ezt a játékot nem is annyira, de az Unreal 3-at már sokkal inkább várom (remélem nem marad el). A multizásnál én is jobban kedvelem a régebbi időkben játszódót (pl. COD2, BF, MOH).
  • takraj
    #3
    Ezek a képek túl szépek!
  • HöfEE
    #2
    Én is inkább a "valós" játékok hive vagyok ez a sci-fi UT környezet annyira nem jön be de biztos nagy király lesz a játék , nekem a 2004 is tetszett bár nem tud annyira lekötni mint mondjuk egy CS
  • Akuma
    #1
    a képek eléggé jók, de az eddigi UT-k nem tudtak megfogni, sztem ez se fog