33535
  • polluxware
    #29600
    egy lista arról ,mi hogy fut rajta (természetesen nem teljes)
  • saca79
    #29599
    akkor türelemmel várom a tapasztalatait ! egyenlőre nem dobnám el PMDG "cuccaimat" valamiért ami azt sem tudom hogy jobb e ..
  • polluxware
    #29598
    ez titok!
  • hrundibaksi
    #29597
  • Hypo #29596
    pollux kollega vetette bele magat a dologba élete elso legalis programja innen is gratulalunk neki:)))))))))))
  • saca79
    #29595
    Sziasztok! Esetleg Steam Edition-al kapcsolatban van már valakinek tapasztalata? Futnak rajta a kiegészítők( non steam addons) , vagy az eddig telepített repcsik? Jelenleg Acceleration van de sajnos Win 8.1 en elég döcögős, (appcrash) sok helyen azt írják a STEAM már sokkal " nyugisabb" , de nem akarok addig váltani amíg nem vagyok biztos benne és nem tudom hogy a mostani kiegészítőim futnak e rajta.
  • berczy #29594
    Uhh, megvan, ez az, mégegyszer nagyon köszönöm! :D
  • berczy #29593
    Ugyan dehogy, nagyon szépen köszönöm!
    Akkor nekiveselkedek egy Zlin repaint-nek.
  • Skinner_11
    #29592
    Ha jól tudom Photoshopot használsz. Na ha ez így van, akkor a Layers (rétegek) palettán felül bal részen van egy kis lenyíló gomb, "Normal" felirattal. Az a Rétegfedési beállítás. Szóval kiválasztod a rétegedet amire pingáltál és rányomsz erre a gombra, majd ott tudsz válogatni a fedési módok közül. Color/Linear Burn, Overlay, Multiply ezekkel érdemes próbálkozni h mennyire marad meg a szín az attól függ, mellé még a "Layer opacity"-t azaz az átlátszóságát lehet hangolni. Remélem nem gond hogy én válaszoltam, de ilyesmiben nagyjából otthon vagyok
  • berczy #29591
    Maestro, kérnék egy kis seggítséget! Az a Color és Linear Burn cucc, hogy úgy menjen a szín, hogy alatta a szegecsek. vagy az oldalkormány hullámossága megmaradjon hogyan kell csinálni? A Zlinre csinálnék egy festést, de nem vágom ezt a részt.
  • Hypo #29590
    Kijelzo tamogatasban a project magenta a legjobb megoldas csak hat fizetos
  • thomas50
    #29589
    Sziasztok !
    A következő problémához kérek tanácsot. Egy ideje foglalkozom már cockpit építéssel FSX-hez. Rengeteg dolgot beszereztem már és építettem meg. A fő problémám két részből áll. Az egyik, hogy mi lehet az oka annak, hogy a játék indításakor beállított és elmentett billentyű konfigurációt miért nem őrzi meg a gép a következő bekapcsolásig ? Jelzem a cfg file-ban mentek. Esetleg hol kellene még ?
    A másik a monitorok beállítása. Eyefinityben lenne jobb vagy egy másféle beállításban ? A tervezett fülke 4 látvány monitort és 2 műszerfal monitort tartalmazna. Tudom ehhez két videókártya kell. Egyelőre eggyel kísérletezem. Van valaki aki tud nekem tanácsot adni ?
    Üdv: Tamás
  • koj
    #29588
    köszönöm a segítséget :)
  • szabeszka
    #29587
    Ez nem játék, hanem a repülés lehetséges legjobb modellezése, szimuláció. A War Thunder játék. Az más kérdés, hogy itt a repülésről játszva tanulhatsz, de nálunk minden az elméleten alapszik. Nem lehet megúszni ezt és nem is akarjuk!
    Utoljára szerkesztette: szabeszka, 2015.01.25. 13:17:17
  • Hont
    #29586
    Feltétlen olvasd el a FAQ a következő fejezetet! "Miért jelez a gép OVERSPEED-et, amikor nem is repülök olyan gyorsan?" Egyébként azzal kellene kezdeni, hogy legalább párszor végig futod azokat a fejezeteket! Hidd el megéri!
  • m814
    #29585
    Szerintem a mértékegységekkel vagy bajban....Az a 400 km/h nem 400 Kts ? Ill. ilyenkor nem villog lent a képernyő sarkában egy "overspeed " felirat?
  • koj
    #29584
    Airbus A320-as volt azt hiszem, és 3000 m körül eléri a 400 km/h-t. Mondjuk annyira még nem értek a játékhoz, szóval az F4-et szoktam használni.
  • Hont
    #29583
    Utánégetővel...
    Cessna nem megy annyival...
    Viccet félretéve!
    Mivel, milyen magasan és melyik sebességet szeretnéd 400 fölé vinni?
  • koj
    #29582
    Sziasztok! Hogy tudok 400 km/h fölé gyorsulni repüléskor? Mert ennél többel nem nagyon megy.
  • hrundibaksi
    #29581
    Eladó a kitűnő állapotú Saitek Cyborg 3D joy 4000ft

  • berczy #29580
    Hi srácok!

    Tegnap végre sikerült befejeznem a Magyar Blanik csomagot. 5 magyar festést tartalmaz plusz a színezett polyvákat. :)
    Akit érdekel, az innen le tudja tölteni:
    Magyar Blanik csomag
  • Borisz80
    #29579
    Ha meg tudnám nyitni a vc texturáit akkor én is magyarítanám, de mivel én egyedül a paintbrush-t tudom kezeleni így felejtős
    A fos paint-el még a 2d-s paneleket sem lehet átírni mert mentéskor tönkremegy a szín paletta.

    Most repültem le először egy laza Bp-Bécs útvonalat. Hát FS9 alatt sem 100%-as a Tupoljev. Pl ha túl gyorsan változtatok nézetet akkor leáll a hajtómű és nem indul újra. Valamint valami miatt fél úton behalt a rádiózás. Menü volt de nem tudtam kommunikálni az AI irányítókkal.
  • carlosfly
    #29578
    Üdv Urak! Van egy alap trackir 3 eladó. Se vektor se semmi kieg nincs hozzá de így is fajin. Jobbra balra néz szuper minden. Ha valakit érdekel privátban keressen.
  • berczy #29577
    Hmm, jogos. Ha lesz működő X-es port, akkor talán... :) Pfejj, de önző vagyok. :)
    Még a Blanikokat sem tudtam befejezni, remélem ma lesz időm már végre a ponyvákat is megcsinálni oszt kész. :)
  • Borisz80
    #29576
    A 2.0 -nak FS9-ben van 2d-s panelje is. Sőt, már wide screen-es a pilótakabin panelja. A többi 2d-s kezelőpanel is kicsit szebbre van csinálva, de gyakorlatilag ugyan az mint a réginél.

    @Skinner11
    Hát, hajrá! ;) Én csak örülnék neki!
  • Skinner_11
    #29575
    Ha valaki tudja mi mit jelent az Orosz cockpitban nem olyan nagy cucc a V2 VC textúráit is Magyarítani...
  • berczy #29574
    Igen, az még az 1.2-es változat volt, abban nem is volt VC. A 2.0-ásnál annyi a "rossz", hogy nincsen 2D panel és így a Nagy Dani féle magyar feliratos panel sem. FS9 alatt szerintem az egyik legjobb kieg, borzasztóan hiányzik X-en. Igazából nem is értem, hogy az SCS miért nem portolja rendesen X-re, hisz nagyon minőségi, magas szinvonalú addon, simán megállna sok, fizetős X-es addon mellett. Én még fizetnék is érte. :D
  • Hont
    #29573
    Nekem CH Flight van, de nem egy nagy szám...Maga a mechanika rossz. Darabos a mozgása.
  • Borisz80
    #29572
    Valamelyik posztban beszéltetek itt szarvkormány joystickről. Vett ilyet valaki? Mi a gyártója / típusa?
  • Borisz80
    #29571
    Az SCS Tu-134 2.0-ból az FS9-es verzióval repkedek értelemszerűen FS9 alatt.
    Réges régen volt egy másik Tu-134, malévos, még a 2d-s panelek is magyarul voltak.
    Sajnos az ehhez tartozó kis oktatós leírásokat már nem érem el.
  • Nyiri
    #29570
    Nekem a PT 154 M hiányzik nagyon X-re. Mert ott a kabinynomás is van szimulálva és a panel is szebb :(
  • berczy #29569
    Hmm, jómagam regeteget reppentem 9 alatt ezzela csodával, de X alá nem igazán sikerült jól implementálni.
    Nálam sajnos a fékrendszer és az autothrottle nem működik a standard indítási eljárás után.

    @Nyiri: Mondjuk mester úr, ha tud valami jó kis megoldást, ill. egy olyan verzsönt, ami jól funkcionál rendesen és repülhető ugyan úgy, mint 9-en, akkor roppant hálás lennék, mert ez még marhára baxa a csőrőm, hogy 134-es nincsen X-re rendesen. Jó, Yak-40 is memóriaszivárog, de legalább repülhető, a memoleak-et is el lehet kerülni kisebb praktikákkal. Még jó, hogy van egy PT Tu-154. Bár az 1.3.1-es jó bugos lett. :)))
  • Nyiri
    #29568
    Én korábban az OROSZ manualra küldtem rá a google translete-et russian->english opcióval és határozottan értelmes lett.
    Angol még nem létezik és nem is lesz szerintem
  • Borisz80
    #29567
    Üdv Urak!
    SCS Tu-134A-3 géppel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
    -Az az bárminemű checklist és angol vagy magyar leírás a kezelésével kapcsolatban (ha lehet játék centrikus manualt keresnék, nem igazit), de legfőképpen a navigátor munkahelyén történő műszerek kezelése illetve magát a navigálást szeretném megismerni.
    -ha valaki véletlenül készített hozzá magyar feliratú műszerfalat azt is szívesen átvenném

    Előre is köszönet a segíteni tudóknak!
  • berczy #29566
    :D :D :D
  • Hont
    #29565
    Naná, hogy behúztam...!
  • Clidey
    #29564
  • gaspen
    #29563
    Igazán nincs mit!
  • Clidey
    #29562

    ...és köszönünk minden egyes szavazatot!
  • Skinner_11
    #29561
    Na persze... Stock FSX... Az a +10 FPS bennevan a sima verzsönbe is, csak ugyanazokat a tweakeket be kell pötyögni a konfigjába ami a Steamesnek alapból benne van... A parasztvakítás az megy látom, pedig a PcPilot eléggé ellenezte a Steam verzsönt (Froogle)