33535
  • krisztian005
    #30001
    Ilyen nekem is volt, a registryből kelett törölni mindent ami az FSX-re utalt, keres rá az FSX, flight, és simulator szavakra a registryben és töröld de csak ha biztos hogy az FSX-hez tartozik. Előtte mentés, ha esetleg nem szoktál ott matatni kérd egy hozzáértő segitségét mert felelőséget semmiért nem válalok, minden a te hibád lessz.
  • Hypo #30000
    PMDG UPDATE jon a legcsavaros roppenés:))) FB Page
  • saca79
    #29999
    ez elvileg jó FSX hez is ! Köszi ..
  • gaspen
    #29998
    Passz, én csak FS9 verziót ismerek

    Kamov
  • gaspen
    #29997
    Ez a kölök rajzolgatta, nem tudom mikor adja ki őket

    Kendy
    Utoljára szerkesztette: gaspen, 2015.03.04. 16:03:32
  • saca79
    #29996
    Valaki nem tud FSX hez való KAMOV KA-26 ost? A világon bekerestem már!
  • berczy #29995
    Wow, ezeket honnét lehetne megszerválni? Gyönyörűek.
  • berczy #29994
    Hű, ez tényleg elég ronda. A másik két festésnél nincsen ilyen gond?
    Milyen felbontáson használod, ill. anisotrop szűrés be van kapcsolva.
  • jtompi
    #29993
    Megnéztem a beállításokat, de minden jónak tűnik. Csináltam két képet amin látszik mi a probléma.


    Utoljára szerkesztette: jtompi, 2015.03.04. 09:07:59
  • gaspen
    #29992
  • saca79
    #29991
    Kifejezetten csak terhelésre melegszik, és leginkább csak ha fsx et használom! Még video renderelés közben sem megy 50 fölé soha..meglátom mit írnak máshol !
  • Hont
    #29990
    Sajna AMD hez még annyira se értek, mint az Intelhez...:(
    Bios defaulton is csinálja a melegedést? Hmmm...
    Prohardver-re írd be, ott azonnal megmondják a frankót.
  • saca79
    #29989
    AMD FX 6300 BE és arctic MX4 pasztát használok .. most nincs húzva se ,régebben volt de akkor is simán bírta nem melegedett 4.2-n se 70-80 fok nekem már kékhalál..
  • Hont
    #29988
    Milyen proci?
    A 70C' az még nem sok...!
    Lehet elfáradt a magok és a lemezház közötti paszta.
    Milyen pasztát tettél rá?
  • saca79
    #29987
    Nem pont idevág, de 2 nappal ezelőtt iszonyatosan elkezdett melegedni a procim játék közben ! Gondoltam valami hardveres gond lehet szétszedtem kiporoltam ,hűtőt újra pasztáztam stb..de nem javult felmegy 70 fölé és persze ilyenkor vagy a játék hullik szét vagy a gép áll le. Más progikkal nem tapasztalom ezt pl Sony Vegasal renderelés közben a proci nem megy 50 fölé !

    Thermalright TS 120 hűtőm van plusz Arcticcool ram hűtő borda, és plusz 3 venti a házban minden maxon pörög de játék közben szépen kúszik fel a hőfok kb 10 perc alatt eléri a 70 fokot .. és annyi ...

    Nincs valakinek valami kézen fogható ötlete hogy mi lehet a gond vagy esetleg találkozott e már valaki valami hasonlóval?
  • berczy #29986
    Köszi, rápillantok otthon. Egy jópofa szlovák scenerynél van ez, gondoltam, ha nem túl nagy mozdulat, akkor megcsinálom, ezek szerint csak a texturákkal kell mókolni. Köszi mégegyszer!
  • berczy #29985
    Örülök. De mire gondolsz, hogy hiányzik a strob? Kihagytam valamit?
  • berczy #29984
    Hűha, sajnos nem tudom mi lehet a problem, nem találkoztam még ilyennel.
    Esetleg a beállításoknál a high detail be van kapcsolva?
  • Hont
    #29983
    Nálam teljesen rendben van! (P3D-ben)
    Egyedül a Strob hiányzik...
    Köszönöm szépen!
  • LWhite
    #29982
    Nekem is ez a bajom sajnos. Az 'alap' gépekkel nincs ilyen gond.
  • jtompi
    #29981
    Szia Berczy! Letöltöttem a 0559-et nagyon klassz, de csak kívülről. A belső textúrák, műszerek teljesen pixelesek. A többi Zlin tőkéletes belülről is. A feltöltött képeken a tiédnek is jónak kéne lennie. Milyen beállításom nem megfelelő? Valmi tipp?
  • m814
    #29980
    Pont Fs9 esetén nem lehet más mint kizárólag textúra gond, mivel a 9 nem kezel az FSX-el ellentétben összetettebb materiálokat.
    Nézd meg ezt
  • berczy #29979
    Köszi, de sajnos hiába. Adok neki alpha-t, invertálom, mindent kipróbálok, de csak ugyan olyan fekete kocka.
    Fontos tudni, 9-es scenery. Keeresgéltem és nagyon az a konklúzió, hogy itten nem a texturával van problem, hanem bgl szinten kellene belenyúlni a dologba. Ráadásul nem külön bgl-en vannak a fák, hogy egyszerű legyen. :)
  • litlebubu
    #29978
    Hm! Ha betölti a textúrákat a REX 4, akkor belesüllyednek a gépek a felszínbe! :-(
  • m814
    #29977
    Hiányzik a textúra alfa csatornája.A legegyszerűbb ha DXTbmp-vel kreálsz neki...
  • berczy #29976
    0559
  • litlebubu
    #29975
    Sziasztok! Az miért van, hogy REX direct text telepítés után LHsim LHPP-n a parkoló gépemnek nem látszik a futóműve, az AI gépeknek sem és a fények kocka alakúak.
  • berczy #29974
    Ezzel mit lehett tenni, amikor a fák textúrája ilyen, hogy nem átlátszó, hanem fekete, azzal mit lehet kezdeni?

  • szabeszka
    #29973
    Isteni munka! Gratulálok!
  • berczy #29972
    Höhö... :) Régen maketteztem, imádtam a lehető legapróbb részleteket is kidolgozni. :)
    Szerintem ha nem találok benne már semmi javítanivalót, akkor holnap készen is lesz.

    A Morava nagyon állatul néz ki, alig várom már! :)


    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.02.28. 23:44:00
  • Clidey
    #29971
    Hát abban az időben amikor készült még mások voltak a szempontok. Úgy voltam vele hogy ne piszkáljon bele senki a kokpitbe, az úgy jó ahogy van. Akkor még nem számoltam vele hogy vannak olyan elvetemültek mint Te... :)

    A Morava eddig két 4096x4096-os textúrán terpeszkedik úgy, hogy lassan végzek a külső modell mappolásával, és van még egy csomó helyem a második bitmappon... :)



  • berczy #29970
    Az királyság, akkor lehet jo nagyfelbontású festeseket csinalni. :) Itt egy helyen nagyon zavaró, hogy egy helyről jön a text, a műszerfal tetején, a szellőzők mellett a két oldalt az ives résznél, mert ott is sok cucc van.


    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.02.28. 20:44:30
  • Clidey
    #29969
    A Moravánál már ilyen gond nem lesz remélhetőleg. Kínosan ügyelek rá hogy minden alkatrésznek külön mappja legyen ha van belőle jobb-bal, felső-alsó vagy első-hátsó... :)
    Az is igaz hogy nem spórolok a textúrákkal és méretükkel sem. Vegyen jobb PC-t aki Moravázni akar majd!
  • Clidey
    #29968
    Ahh vágom. Ügyelsz a részletekre, nagyon helyes!! ;)
    Csak azért volt furcsa mert mifelénk a 142-eseknek nincs ez a fa padló körbelőve szegeccsel... :D De akkor ezek szerint ebben is különbözik a C AF változat hogy ennek valszeg fémből van.
  • berczy #29967
    Oh, a rohadt, megvan, hát a bal szárnyról veszi... Ehhh!!! Órája szopok a jobb szárnyal, hogy miért nem jó, erre kiderül, hogy csak balról szedi. Ááááá....
  • berczy #29966
    A csűrőtrimmet hogyan kell lefesteni, mert most ilyen:?

  • saca79
    #29965
    Régebben újraraktam már a FSX et párszor soha nem volt ilyen gondom. Simán uninstall aztán kitöröltem az almappákat amit az fsx hozott létre Programfiles, Appdata,Documents mappákból , futattam egy cc cleanert , meg egy smartdefragot, és utánna nyoma sem volt!
  • berczy #29964





    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.02.28. 14:36:54
  • berczy #29963
    Amúgy most olyan, mintha készen lenne. Szerintetek, észrevételek?




















    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.02.28. 14:36:20
  • berczy #29962
    Köszi! Ez itten:


    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.02.28. 14:31:25