33535
  • polluxware
    #30121
    túl sokat nézel ki belőlük:))

  • berczy #30120
    Egyébként én erre már rájöttem kérlek! Ezt direkt van így, direkt ekkora balfaszok, így van tervezve.
    Mert nézzük úgy, hogy amúgy is egy fos volt a közmédia, pokolba kívánták, mindenki prüszkölt, hogy 80mrd-t pumpálnak a megújulásába, amire legtöbbek szerint semmi szükség, még a létjogosultságát is megkérdőjelezik. Utálta mindenki, és várhtó volt, hogy a megújulás után is utálni fogja mindenki, ergo kevesen nézik, leszarják a népek, még ha csendben, profin el is indul. De így.... Így is prüszköl rá mindenki, utálja, röhög rajta, viszont van egy eszméletlenül nagy külünbség: Így mindenki erről beszél, minden hírportál napi több cikkben ezzel foglalkozik, nézd, még ide is beszivárog.
    A logika azt mondja, tök mindegy volt, mélyebbre már nem kerülhetett, hát legalább beszéljenek róla.
    És az emberek beszélnek róla, ahogy kell. ;)
  • berczy #30119
    Na, ez mindjárt más. Épp kezdett is már hiányozni, az elmúlt 5 percben nem futottam bele sehol, de Te megmentettél. ;)
  • Framsen
    #30118
    Sziasztok !

    Olyan hibám lenne, hogy tegnap repültem 3 órát PMDG 737NGX el és semmi baja nem volt. Most pedig X idő múlva eltűnik a kijelzőkről minden (kivéve FMC).
    Mi a hiba ?
  • berczy #30117
    Hogyne érteném... :)
  • polluxware
    #30116
    ebben van vitorlázógép (motorosos), flottakapitány, meg flottakapitánykérdezőbiztos-út-e.társ

    1percben!
  • polluxware
    #30115
  • polluxware
    #30114
    keressek olyat neked?

    mármint NEKED, érted;)
    Utoljára szerkesztette: polluxware, 2015.03.20. 15:39:15
  • berczy #30113
    Repülő zuhant le?
  • polluxware
    #30112
    óocsoó megoldás...:)

    offi
  • Hypo #30111
    :)))) na nem azért raktam ide, mert megvásárlásra ajánlanám:))) ebből inkabb repulok élesben egy keveset:))

  • Nyiri
    #30110
    Az épített full cockpit is csalóka. Voltam eddig 2 épített cockpitban, ami elvileg full szimulálja és olyan hitvány minőségűek ezek a rohadt drága cuccok amik kaphatók hozzá hogy hihetetlen. Egy forintot nem adnék értük. Minden kapcsolásnál félsz hogy a kezedben marad.
  • Hont
    #30109
    Arról nem is beszélve, mikor beidegződik valami "ROSSZ" mozdulat sor, aztán esetleg éles helyzetbe (real) kerülsz, és ott is a beidegződés alapján cselekszel, na akkor van pánik...:)
    Én a trimmel voltam így! Nálam fordítva volt valami oknál fogva konfigurálva... Emelni akarsz mikor a FD szerint lejjebb vagy a kelleténél aztán kettőt klikkelsz, erre még lejjebb tolja a nóziját.
    Zárójelben jegyzem meg, nem is értem, hogy bírtam azt fordítva megszokni, ill megtanulni! Jó pár repülés kellett, mire megtanultam a "helyes" trimmet.

    Utoljára szerkesztette: Hont, 2015.03.19. 20:50:58
  • Borisz80
    #30108
  • L Viper #30107
    cameras.cfg -ben keresd meg ezt a sort:
    MomentumEffect = Yes No-ra átírod

    (user/"user név"/appdata/roaming/microsoft/fsx/cameras.cfg)
  • Borisz80
    #30106
    FSX-ben a pilóta fejének imbolygását a g erőkre illetve a gyorsulás és lassulásra, hogyan lehet kikapcsolni? Valami iszonyat idegesítő amikor leveszem a gázt a pilcsi meg úgy mozdul mint aki le akarja fejelni a szélvédőt...
    THX!
  • Clidey
    #30105
    16ezer ajróért kapcsolgassam az óverhedet a képernyőn, mi? Hát fasza... :D
    Mondjuk amúgy sem vagyok híve ezeknek a félmegoldásos hardvereknek...olyan semmilyenek. Vagy full kokpit vagy semmi. Minden más csak az illúziót rombolja. :)
  • Nyiri
    #30104
    Már nem azért de ennyiből már pilótajogsi is van, sőt.
  • Hypo #30103
    Kicsit drága de plug and play PMDG NGX full panel ERRE
  • Papirzacsi
    #30102
    Hát mindent nem lehet egyszerre. :)
  • Skinner_11
    #30101
    Nyilván, hisz csak egy műanyagflakon a Cessnákhoz, főleg a Zlinekhez képest
  • Clidey
    #30100
    Lehet olcsóbb de én úgy hallottam olyasvalakitől akinek adok a szavára hogy szarabb is...mármint reptechnikailag.
  • Hypo #30099
    for fun http://www.world-of-swiss.com/en/swiss-cockpit
  • Papirzacsi
    #30098
    Nem szép gép, de ocsó(bb) :)
  • Clidey
    #30097
    Így már ismerős. Szokom néha látni a típust LHGD-n, de túl jó véleménnyel nem vagyok róla. :)
    De ettől függetlenül szép munka a digitális változata, remélem egyszer eljut a rilízig... :)
  • repvez
    #30096
    Ezt valaki próbálta már?
    Milyen lehet ?
    FSX@war
  • saca79
    #30095
    szép ! Szinte megszólalásig hasonlít a PS28 -ra !
  • Framsen
    #30094
    A QW787 hez képest parányi idő.
  • Skinner_11
    #30093
    Kösz :) Aero AT-3, Gödöllőn a CAVOK-nak van két ilyen kisgépe.
    Ez egy régebbi render, most csak ezt találtam hirtelen

  • szotirupula
    #30092
    Ilyen fekete fák lesznek nappal és este is a fények helyén, bocsi a kis képért
  • Hont
    #30091
    Szia!
    Tegyél fel képet...
  • szotirupula
    #30090
    Sziasztok. Még kezdő vagyok, nagy nehezen sikerült pár kiegészítőt feltelepítenem az fsx steam változatára. Kérdésem az: Felraktam egy night environment-et, de valamikor a fények körül fekete csillagok vagy fák jelennek meg. Valakinek valami ötlet? Köszönöm a válaszokat
  • litlebubu
    #30089
    Az Ivan Jurcaga féle MIG-21MF-re hogyan lehet függesztményeket varázsolni?
  • Nyiri
    #30088
    Ez konkrétan 10!!! éve készül...
  • berczy #30087
    Srácok, egy gyors kérdés: Miért van az, hogy az AI Flight Plannerrel nem tudok kompatibilis bgl-t fordítani az X-hez? Kicsit faramuci a helyzet, mert addig oké, hogy ez nagyon faszányos, könnyen kezelhető FP, de hiába a compile, az nem jó. Később a TTools sem tudja megnyitni, nem jó formátum miatt. Úgy cisnálom egyelőre, hogy megszerkesztem az AI FP-ben, utána exportálom a három txt fájlba, majd utána TTools-el tolom be, úgy jó. De miért nem tudja a progi magától, holott erre lenne hivatott...? Még a fordított bgl-ek is különböznek a TTools-ostól.
  • berczy #30086
    Ahha, fasza nagyon.
    Bár még az Airbus-ukat sem tudtam vásárolni megfele, oszt még gyün ez is, hát fákk! :D
  • Nesuten
    #30085




  • Clidey
    #30084
  • Clidey
    #30083
    Nagyon tökjó! Ki lesz ő? :)
  • Hont
    #30082