33535
  • Skinner_11
    #30643
    A PMDG a frissített mágneses irányokat használja a course belövésére míg az alap sceneryben más van.

    Innen letöltöd a Magvar data-t és telepíted, utána (elvileg) jó lesz
  • saca79
    #30642
    Ohh mit találtam :



    Nem túl realisztikus de legalább van

    És lenne is egy " eget verő" problémám. Mostanában újra előszedtem a PMDG 737 -t . Nem vagyok nagy híve a IFR repülésnek csak gondoltam picit elmélyülök benne. Na a lényeg hogy megközelítéseknél hiába van beállítva az ILS freki meg az irány is iszonyatosan elcsúszik, és a pálya mellé visz sok esetben ( vannak kivételek ahol jó ) az FSX navdata és PMDG Navigraph is a legfrisebb 1505 re van frissítve ,és az adott pálya ILS adatait az FSX map-ból olvasom le ( de ugye az FMC auto hozza a frekihez az irányt is, ha APP HOLD be van kapcsolva) szóval elvileg az adatok jók nem azt adom meg rosszul... Konkrét példa LHDC-LBBG nél ha LBBG 22 re érkezem ILS el akkor az AP kb a küszöbtől balra kb 10 méterre navigál pont rá a PAPI ra Alap reptér scenery, csak ORBX van fent. LHDC nél például jól működik !!
  • Nesuten
    #30641
    Sziasztok
    áttértetek a símes FSX -re vagy vagytok még akik a régit nyúzzátok ?
  • berczy #30640
    Ohh, bazz, ezt jól benéztem. :DDD
    Mikor lesz kész? :)))
  • Skinner_11
    #30639
  • Clidey
    #30638
    OMG van hozzáférésed a vinyómhoz??
  • berczy #30637
    Úgy tudom, hogy régebbi project, amit pont a SibWings An-2-ese miatt fújtak le. Nem látnám sok értelmét, mert kvázi mindig lehet jobbat csinálni, de minek? :)
  • asolyom
    #30636
    Ezen csondálkoztam én is. Mit akrnak még a Sibwings An-2-esen überelni?
  • Skinner_11
    #30635
    Valószínűleg lesz.
    De miért pont az An-2? A Sibwings-é elég top-notch így is...
    Nem hogy inkább összedobnának egy Gawront...
  • asolyom
    #30634
    Most nézem, hogy a Blanikot meg a Wilgát készítő Octopuc G nevű társaság dolgozik egy An-2-esen, de hogy ebből lesz-e valami.....
  • asolyom
    #30633
    Eh...az nem írtam, hogy az An-2-höz kellene. :-)
  • asolyom
    #30632
    Nem hinném, hogy csinált volna vki. Nem valami autentikus. :-)

    A tisztelt urak közül tudja valaki esetleg, hogy erdeti orosz nyelvű checklist fellelhető-e valahol?
  • saca79
    #30631
    Bocs rosszul kérdeztem.. úgy értettem hogy PMDG re készült e wizzair festés? Szóval 737-700 WL re gondolok!
  • berczy #30630
    Szerintem Aerosoft Airbus A320 lesz az. PMDG-nek nincsen Airbusa.
  • berczy #30629
    Csak nem másnak is feltűnt, hogy a farok ezzel a kék mintával hasonlítani kezd egy másik légitársaságra? :)
  • berczy #30628
    Wow, tenk jú Maestro, este szerintem ránézek.
  • berczy #30627
    Sajnos nem segít, ugyan az, nem mutatja a VOR LOC-ot az attitude. :(
    Azt olvasom orosz forumon (ha jól értem), hogy az RSBN-el is össze kell mókolni valahogy, de azt már nem írják, hogy hogyan.
    Szomorú. :(
  • saca79
    #30626
    Srácok a lenti wizzair festés az PMDG re készült?
  • Skinner_11
    #30625
    A srácoknak nagyon jó a támogatási fóruma, szóval érdemes ott kutakodni ilyen ügyekben
  • metaxx
    #30624
    HunSolyomW!ZZ_Lev? :D
  • m814
    #30623
    Ugyan már! Alakul ez....:D
    A következő ápgrédnél eltűnik a bugyiszín, és felkerül valami "..lev" felirat.
  • [HUN]FaTaL
    #30622
    Az alapot már megszoktam, és egész jól néz ki, de ez valami ritka rusnya lett :D
  • [HUN]FaTaL
    #30621
    Letiltod az LHBP layert az aerosoftban és kész. A city legyen az LH LHBP alatt a libraryben.
  • metaxx
    #30620
    1-2 bgl-t kell deaktiválni, és kész.
  • asolyom
    #30619
    Hali!

    Korábban talán Clideytól olvastam, hogy az Aerosoft Budapest és az LH LHBP összevegyíthető egy normális Budapest scenery érdekében. Hogy is megy ez pontosan? Ha jól emlékszem az Aerosoft sceneryben több reptér is van......
  • metaxx
    #30618
    Fúj, mi ez a gusztustalanság? :D
    Azt hittem, mikor "új színekről" beszéltek, hogy végre gatyába rázzák
    azt a komolytalan bugyi rózsaszín kinézetet. Erre ez... :D Te jó ég...
  • Clidey
    #30617
    Parancsolj! :)





  • Skinner_11
    #30616
    Parancsolj

    Utoljára szerkesztette: Skinner_11, 2015.05.10. 19:57:39
  • Rodman6
    #30615
    Bírom hogy minden fényképen csak a hátsó felét látni.
  • Clidey
    #30614


    Megérkezett Ferihegyre!
  • szabeszka
    #30613
    minden kistuskózás előtt, egy default gépet tölts be először, majd menüsorból a 134-et.
  • szabeszka
    #30612
    Mélyen irigyed vagyok :)))
  • gfarkas
    #30611
    Szép volt!
  • CptSAB
    #30610
    :D Csak előre a termikekkel kitaposott úton. :) Jó volt hallani, látni egy ilyen növendék-oktató összmunkát. Csak alázattal.. :)
  • saca79
    #30609
    csatlakozom HONT véleményéhez. Maximális tiszteletem a vitorlásoknak, egyszer ültem szoboszlón egyben ...háát mit ne mondjak hiányzott nagyon a megnyugtató berregés na meg hogy iszonyat szűk a hely. Azt mondta a pilóta " Hát igen..motorral könnyű"
    Utoljára szerkesztette: saca79, 2015.05.07. 19:27:07
  • Nesuten
    #30608
    Ügyes Gratulavics !!!
  • Hont
    #30607
    Franko!
    Bár nekem ez a magasság csökkentés motor nélkül, egy kicsit ilyen orosz rulettes filingnek tűnik...:D
    Azért szeretem a kéthajtóműves gépeket, mert egy kiesik, még a másikkal vidáman repül.
    Volt egy hajtóműkiesése szimuláló produkcióm még az oktatási központban, bár nem rakéta módjára, de azért el lehetett tépni a betontól a B737-t egy turbinával is, de ez a motor nélküli kaszkadörködés...Minden tiszteletem a vitorlázóké.
    Meg persze a Tied is és amint lehetőség lesz, beülök mögéd ha lesz rá alkalom!
  • berczy #30606
    Jaja, erős szembeszél volt. Csőrőltem később egy 490-et, de a rekord aznap 550 volt egy könnyű növendékkel. :)
  • berczy #30605
    Ha jól tudom tök mindegy, ha szemüveggel látsz rendesen.
  • Papirzacsi
    #30604
    Lesz még jobb is. :) De jó magasra csőröltetek. :)