33535
  • Clidey
    #30683
    Húdebrutáljólnézki!!!!!!!!
  • Clidey
    #30682
    Many tank jú!!!
  • ToMy_
    #30681
  • CptSAB
    #30680
    A fű.. :D

  • CptSAB
    #30679
    Nincs mit. Az épületeket Gábor csinálta. Fantasztikusan néznek ki, életet adnak a fotóalapnak. A rámpát is érdemes kipróbálni.. :D Az objektumokat (vitorlás szállító kocsik, sátrak, stb) az FS saját agn/obj libraryjából raktam be. A vitorlázógépek és a Falke Wolfgang Peiper munkája. A flightsimes verzióban a fű nem lesz benne. FS9 alá készítettem egy frankó kis füvet, de az FSX alatt abszolút nem működik, (van róla kép az oldalamon az FS9-es Őcsénynél) így pótlólag az orbx free library füve került be, de ez sajnos limitált felhasználhatósággal bír, amit csak a hazai felhasználók élvezhetnek. Az évszak váltás pillanatnyilag nincs megoldva.. A privát verzióm FS9 alatt lepipált mindent, mert a repülőgép textúráit nem alfázta ki, így a gép tényleg fűben gurult, nem tűnt el a gép alja, illetve nem tűnt el a fű a gép kamera felőli kontakt részein. Őcsény már komplikáltabb lesz, mert a repülőtéren található igazi fákhoz hasonló fák lettek berakva az instant sceneryvel, és ott nem a fű téli/nyári textúrája lesz a macera. Majd meg lesz oldva valahogy, hiába FSX egyik kezével adott FS9-hez képest, másikkal meg elvett.
  • szabeszka
    #30678
    Valami isteni munkát végzel-végeztek! Szolnok különösen gyönyörű, ismerem. Szóval: köszönöm!!
  • Skinner_11
    #30677
    <Launch.Addon>
    <name> IFly menu </ name>
    <Disabled> False < / Disabled >
    <ManualLoad> False </ Manual Load >
    <Path> C: \ Program Files ( x86) \ Microsoft Games \ Flight Simulator X \ Modules \ iFly737NG.dll < / Path>
    </ Launch.Addon >
  • Clidey
    #30676
    Hja, mégvalami... Szeretném a segítségetek kérni...
    A minap belefutottam egy problémába; észrevettem hogy eltűntek a kapcsolók hangjai a CS 737 kokpitjéből. Aztán kinéztem az ablakán és megdöbbenve tapasztaltam hogy bizony az épületek is eltűntek Ferihegyről. Fuck. Elkezdtem kutakodni, és hamar megtaláltam a hibát: valamelyik nemrégiben felrakott add-on szépen kiegyelte a dll.xml fájlomat úgy, hogy csak az alap bejegyzés maradt benne. Elkezdtem a hibakeresést hogy melyik stuff volt ilyen galád, de itt újabb furcsaságba botlottam: mind az FS Recorder, mind pedig a REX EO kiűríti ezt az xml fájlt... Na, ilyennel sem találkoztam még, pedig mindkét cuccot évek óta használom és eddig sosem csináltak ilyet!
    Szumma-szummárum, ha van tippetek hogy miért kezdtek el így viselkedni ezek a programok azt köszönettel venném (több cuccot nem próbáltam még ki, lehet azok is törlik az xml tartalmát???), illetőleg akinek van feltelepítve iFly 737NG az legyen oly kedves ide bekopizni az Ő dll.xml fájljának tartalmát! A többit nagy-nagy szerencsével helyre tudtam állítani, már csak az iFly bejegyzése hibáddzik, addig hibaüzenetet dobál betöltéskor (nem találja a dll-jét - ami nem is csoda ugyebár).

    Szóval igen, az FSX kifogyhatatlan még így tizen év távlatából is a szivatós trükkökből!
  • Clidey
    #30675
    Na, ezek a fák elsőre jók! A röpcsi nemkülönben...
  • polluxware
    #30674
    remélem, hogy a vizsgálat valami fék hidraulika hibát hoz ki... (nagyon remélem)
  • CptSAB
    #30673
    13 szerencsés szám A pilótáknak nem esett baja, vagyis az elsődlegesen fontos dolog kipipálva. Más kérdés, az amúgy is sovány ungárische állomány a kétüléses géppel elég sokat veszített. Mondjuk 14 gépből eleve érvágás.. A Martin Baker hozta a formát, szóval fiaink megnyugodhatnak, az ülés tuti. A két 1 csillagos viszont valószínűleg picit leizzadt, mire megírták a jelentést akkor most mi is történt.
  • CptSAB
    #30672
    Coming soon..



    letöltési lehetőség fs9 sceneryk: flightsim.com fsx: fsstdesign.vfrplanner.net - fsx fotóalapok letöltése felső menüsor
  • polluxware
    #30671
    -1 Gripppppen

    (elég hamar kezdték törni a srácok a vagyont:(
  • polluxware
    #30670

    Utoljára szerkesztette: polluxware, 2015.05.18. 18:15:35
  • Nesuten
    #30669
    Szia

    nem találom ...
    előre kössz
  • berczy #30668
    Óriási királyság!
  • CptSAB
    #30667
    A scenery tölthető az oldalamról.
  • saca79
    #30666
    Hát nem volt egyszerű kör visszaállíttatni az accountom de végre sikerült

    Szóval valóban igazad van LBBG nél nem mutat jó helyre az ILS zöld nyilacskája . picit a pálya mellé hegyel. Megpróbálom ezzel az AFX el hátha
    @Skinner nekem van PMDG be elég bug. FMC néha lefagy, landolásnál Single CH ban is Autolandol, Flare , Rollout , minden auto pedig elvileg így nem is kéne neki. Speed Brake néha elfelejt működni , és hosszabb utaknál egyszerüen "eldobja" a joyt mintha nem is lenne telepítve ilyenkor csak ha újra betöltöm a gépet akkor működőképes!
  • Hypo #30665

    Viszont PFPX + TOPCAT elég pöpec mindenkinek csak ajánlani tudom. Épp most állok készen egy EGGW-EIDW röppenésre.
  • CptSAB
    #30664
    Holnap (vasárnap) publikálva lesz a Szolnok - Szandaszőlős repülőtér.
  • CptSAB
    #30663
  • Clidey
    #30662
  • Clidey
    #30661
    Tudod mit? NEM SAJNÁLLAK!!! :D
  • CptSAB
    #30660
  • ToMy_
    #30659
    hali,
    küldtem a privit.
  • CptSAB
    #30658
    Van.. sajna jópár fs2004-es feature nem fsx compatibilis.., így ezek az x-ben nem lesznek, illetve..pillanatnyilag még mindig nem teljes az újrarakott designer segédprogram csomag, de Őcsénnyel nagyon adós vagyok, az a project nagyon a véghajrában ült fenékre, rosszkor kezdett a win7 bekrepálni és a vga problémáim sem a legjobbkor jöttek. Majd priviben dobj meg Tom egy e-mail címmel légyszi, ha nem gond. :)
  • Hypo #30657
    Faxa :)
  • polluxware
    #30656

    Comments on the video:



    Things you see and hear are really happening:



    When you hear the click of the ignition the capacitor has been loaded and discharges with a spark. If the battery voltage decreases the frequency will become lower.



    Every spark there is a chance to fire up the air/gas mixture in the combustion chamber. What happens then depends on the condition of the air/gas mixture.



    If the propeller rpm is 1, the propeller will turn exactly 1 time during a minute. If it is 60, it will turn one time a second.



    You may notice dramatic differences between low and high idle. Compare this to FSX default aircrafts. ;)

    High idle will cause the propeller to speed up faster. When the propeller is feathered, engine rpm will drop below the normal idle speed.



    Startup has two phases. The second phase will begin when the valve has travelled and opened to let more fuel in. So this not only one sound file. During a hung start

    you will be able to see and hear it happen.



    Propeller does accelerate slowly to 500 RPM und then speed up quite faster. Decceleration is much faster.
  • Hypo #30655
    Dublinban mindig eleg nagy szel van, egy jo kis crosswindes leszállás 737800 cockpitben mindig frankó:))
    Utoljára szerkesztette: Hypo, 2015.05.15. 08:52:00
  • Hypo #30654
    Gratula sok jó leszállást és még több felhajtó erőt kívánok
  • Hypo #30653
  • ToMy_
    #30652


    Őcsény portolásra van esély?
  • Hont
    #30651
  • CptSAB
    #30650
    Még 1-2 napot kell aludni..
  • Skinner_11
    #30649
    Ha default géppel is mellévisz (érdemes lenne megnézni) akkor...

    Meg nem tudom milyen bugokról beszélsz, ha valamit patcheltek rendesen akkor az az iFly madár volt, de mára az is stabil, a PMDG meg főleg (legalábbis saját és ismerősök tapasztalatából leszűrve )
  • gfarkas
    #30648
    AFX vagy AFCAD-al próbáld meg megnyitni a repteret, a "Nézet"-ben jelöld be a "Navaid"-ot. Ez megjeleníti az összes navigációs dolgot (NDB,VOR,ILS), a nagy zöld nyilak jó helyre mutatnak-e. Nálam már előfordult, hogy valami bekavart és összevissza álltak, mellé vitték a gépet. Ha így lenne akkor töröld az ILS-eket (előtte írd fel a frekiket és a hatótávot) és csinálj újat . Nekem ez segített.
  • saca79
    #30647
    Ami érdekes h csak pár reptér el van gond. Addig nem mondok semmit amig valaki ki nem próbálja az LHDC-LBBG t :-D es esetleg neki működik! Anno pont ezert hanyagoltam az IFR t mert szerintem a PMDG is tele van bug al na meg az fsx rol ne is beszéljünk...
  • Papirzacsi
    #30646
    Ettől függetlenül a pályára kéne vinnie.
  • saca79
    #30645
    ..hát frissítettem a Magvar-t de ugyanaz, és most néztem hogy nem csak PMDG vel sz@r . Passzolom !
  • saca79
    #30644
    Köszi a gyors választ!!