33535
  • Framsen
    #30768
    Én úgy telepítettem, hogy az asztalra egy mappába és utána átmásolgattam FS be. Így minden oké volt és voltak gépek bőven.
  • CptSAB
    #30767
    Érdekes ez a Sky AI. Ferihegy, Stefanic, Scwechat, München.. nincs egy deka repülő sem. Berlinben, Manchesterben stb. van. Szóval ez így elég furi.
  • berczy #30766
    Jó ez a Comanche.
    Olyan kommersz, átlagos, de mégis... Reppenni vele jó, nagyon jó .:)
    Már csak a virágboltokban még körbe kell nézzek virágboltban a Flight1 GTN 750-ért, mert igen mutatós. :)
    Kicsit sokallom a gép árát érte. :)
  • berczy #30765
    Frankón ott fogtok Moravazni? :)
    Hát fákk!!! :D
    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.06.19. 19:01:59
  • berczy #30763
    Ejj... :D
    Hát, addig akkor Comanche lesz a favorit. :)
  • Clidey
    #30762
    Nálam is lehet jelentkezni képzésre! Már csak 3 szabad hely van! :)
  • Skinner_11
    #30761
    Most futottam bele ebbe Facebookon :)

    Morava
  • Clidey
    #30760
    Nothing. Uborkaszezon van. :)
  • berczy #30759
    Hoppácska... :)

    A2A Comanche 250
  • szabeszka
    #30758
    Rudder-pedálodat megveszem ! Vagy ha tudsz eladót írj és/vagy hívj, köszi!
    Hívj:
    30/845-77-55
  • berczy #30757
    Nem bírom ki... Bocs! :D
    Mi hír a hőn áhított Morava-ról? :)))
  • LWhite
    #30756
    Valóban a Num0 és NumEnter lenne, de az Airbussal ez tényleg nem működik! A legtöbb gépnél egyébként (jól) működik, ennél a gépnél pont nem.
    Mostanában én is használom ezt a kombót, mert a joystickom szeret eltűnni menet közben úgy, hogy vissza se bírom hozni. Ez elég izgalmas mikor leszállás előtt történik .
    Esetleg valakinek ötlet a joy problémára? Logitech Force 3D. A logitech profiler látja, de az FSX már nem.
  • Hosszúpuska01
    #30755
    Tudom hogy nem jó billentyűről de csak jövő hónapban birok befektetni egy joystick-a. Próbáltam a NUM0 és a NUMEntert mert nekem erre volt be osztva és át is írtam de akkor sem reagál rá. :/ Azért köszönöm válaszod!
  • Clidey
    #30754
    Billentyűről értelmetlen szimulátorozni. De megnézed a menüben a billentyűzetkiosztást és megtudod mivel tudod mozgatni. Alapból azt hiszem a NUM 0 és a NUM + ... de nem biztos.
  • Clidey
    #30753
    Nagyon köszi a tippet, kipróbálom!
  • Hosszúpuska01
    #30752
    Sziasztok!
    Még kezdő vagyok és tastaturával játszom lenne egy olyan kérdésem hogy a rudder-t hogy bírom mozgatásra bírni mert az airbusnál nem tudok továbbjutni a checklist-en. :/
    Válaszatokat előre is köszönöm!

    Üdv
  • Skinner_11
    #30751
    Na, hála az égnek csak sikerült megoldani. Jó szórakozást hozzá

    @Clidey

    [DISPLAY]
    TextureMaxLoad=9 //Ha nem jó akkor 12

    Másoknak elvileg ez segített, akiknél a HIGHMEMFIX nem működött.
  • berczy #30750
    Ez néha villan, vagy folyamatosan ilyen? Mert néha nálam is bevillog egy-egy ilyen fekete, de kb. fél másodpercre, amíg utántölt a gép.
    A Sky AI-t ajánlom, bár nem tudom mennyire dobja meg a betöltési időt, megvallom, sosem mértem. Amúgy megvan a megoldás, hogy a régi traffic-ok is menjenek együtt a SKY AI-val. Flight Plan progival minden FS9-es traffic-ot át kell konvertálni FSX-esre és akkor műkszik együtt. Szóval nagyon ajánlom és végre a csúszka is remekül működik.
  • Skinner_11
    #30749
    Aki online repül, azon belül is IVAO-n annak érdekes lehet.

    Szerintem baromi jó irányba haladnak a fejlesztéssel

    Link
  • Clidey
    #30748
    A Texan az érdekes lesz valóban... ;)
  • Clidey
    #30747
    Srácok, a HIGHMEMFIX=1 sor az FSX.cfg-ben nem pont e jelenség megszüntetésére való?





    Mint látható, teljesen hatástalan... :( Van valami ötletetek?
    Ezt az új ICE akármi trafikot szívesen kipróbálnám de visszatart az hogy milyen drasztikusan megnöveli a betöltési időt... :(
  • polluxware
    #30746
    Na de hogy rezeg?!

    Engem meglepett, mert valmi Piper Seminole-ról piszmogtak... T-6 texan is útban van már

    Marcel Felde féle PC-6ot várom még;)
  • Ombika
    #30745
    Steam verzio ismet akcios : 4.99 euro
  • berczy #30744
    SCS Tu-134-nél mi a legújabb verzió?
    Ill. abban esetleg tudna valaki segíteni, hogy a VOR navigációnál miért nem tudom még mindig működésre bírni a course jelző kis mutatót?
  • Hypo #30743
    :) jo lesz kar hogy nem valami komolyabb gepet csinalnak ezek azert mar egy kaptafara keszulnek de legalabb rezeg a gps:))))
  • Hosszúpuska01
    #30742
    Sikerült megoldanom a kérdés tárgytalan! :)
  • Hosszúpuska01
    #30741
    Sziasztok!
    Tudnátok küldeni egy msxml4 sp2 telepítőt ami működik is az fsx-hez mert amit a microsoft-tól letöltöttem nem jó vagy lehet valamit rosszul csináltam tudnátok segíteni?
  • berczy #30740
    Elég jó lesz. Épp írni akartam nagy hamariságomban, hogy már megint egy kommersz repcsit fognak alkotni a srácok a C172, Cherokee, C182 után, kapják be... A C182-t meg sem vettem... :)
    Majd megnéztem a videót és megállapítottam, hogy már megint egy kommersz repcsit csinálnak a srácok, de mégis... KELL! :DDD Asszem ez is megvevős lesz, de csak a Twin Astir után, már ha az jelenik meg előbb.

    Más: Nem tudok zöldágra vergődni ezzel a Ski AI-val. Mert öröm, boldogság, hogy végre megy a százalékos csúszka, de az, hogy nem tudok más traaffic-ot rakni mellé, az már egy kicsit bosszantó. Konvertálgattam a bgl-eket, de semmi nem segít. Ha a WOAI-s Malév, ill. az LHSim-es GA forgalom be van kapcsolva, akkor a Sky AI nem jelenik meg. :( Nem utolsó sorban, telepítéskor elkurrant egy-két default effectet, emiatt a kondenzcsík és a szárnyvégi kicsapódás fekete lesz, nyomatni kell egy Gauge Recoveryt is hozzá. Amúgy fasza nagyon a Sky, csak ezek a baromságok ne lennének, ilyet én még nem láttam. :(
  • Rodman6
    #30739


    Úgy szeli a levegőt ez az utasszállító mintha csak műrepülésen lenne :D
    Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2015.06.15. 00:38:54
  • polluxware
    #30738
  • berczy #30737
    Aztalabaszta... :DDD
  • Skinner_11
    #30736
    Végre :)))
  • berczy #30735
    Rájöttem mi üti ki a forgalmat.
    A többi traffic_* file. Ez gáz, mert sem a régi Malév nem megy, sem az általam gyártott forgalom, sem az LHSim féle Mo. GA forgalom nem kompatibilis vele, csak akkor megy a Sky AI, amíg ezeket ott hagyom. Nem lehet ezt valahogy áthidalni, hogy menjenek együtt?
  • berczy #30734
    Figyu, a csúszkát kell valami fox helyre állítani? Mert már nem tudok másra gondolni...
  • Feketegyöngy747
    #30733
    Üdvözlet.
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a p3d-ből az academic vásároljam?
    Mert van ott elég sok minden és nem igazán tudok eligazodni.
    Köszönöm.
  • berczy #30732
    Persze, ezek rendben vannak. Ott vannak, ahol kell, de egyezrűen valamiért semmi nem jelenik meg sehol sem.
    Ez roppant furcsa, mert ha visszarakom az ICE AI 5-öt, az mindig gond nélkül megy.
  • Skinner_11
    #30731
    Nem tudom a sima Simobject/Airplanes-be teszi-e a modelleket ez a SKYai cucc, nem ártana csekkolni, és ha nincs ott az útvonal akkor pótolni az FSX.CFG-ben.

    valami ilyesmi
    "SimObjectPaths.X=SimObjects\Airplanes\AI Airplanes"
  • berczy #30730
    Kipróbáltam vagy 10 bgl-el és mindet gond néklkül beolvasta...
    Basszus, hát ilyen nincsen, nem jövök rá.
  • Skinner_11
    #30729
    A bgl-eket tudja olvasni akármilyen Ai flight planner program? Lehet írásvédettre vannak beállítva, vagy mittomén
  • berczy #30728
    Igen, de nem jó... Újra is raktam, semmi. Nem jelenik meg. :( Nem igazán vágom, hogy mi lehet, minden a helyén van. :(
    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.06.09. 20:23:31