33535
  • Skinner_11
    #30808
    Jeten is dolgoznak már.

    Részletek:

  • polluxware
    #30807
    Tegnap este megnéztem pár régebbi videót (A2A) ,hogy miket tervezgettek 1-2 éve. Biztos vagyok benne hogy lesz egy Beech Bonanza V35ös is hamarosan (modelljét már lehetett látni a cherokee dev. notes videóban)

    olyan szinten előre bevannak tárazva a gépek, hogy 6-7 havonta összedobják csak a körítést a modell meg accusim modulok mellé..

    piper seminole-hoz a motor is adott (O-360)

    fsx géplistámon egy-két kivételtől eltekintve csak A2A göbbzik lesznek
  • polluxware
    #30806
    cessna182 nekem is múlté, ezzel olyan szépeket repkedek hogy még.. pár dolog van ami javításra szorul (már dolgoznak rajta)

    én spec az elevator trimm limitet 100-ról 30-ra vettem és sokkal kezesebb is lett
  • Skinner_11
    #30805
    Innsbruckban körözgettem vele egy kicsit.

    Nekem nagyon bejön, igazi sportos gép, sokkal élvezetesebb repülni mint a Cessnákat...



  • polluxware
    #30804
    asszem megvan az új kedvenc gépem...
  • berczy #30803
    Valaki privátban tudna segíteni Flight1 GTN 750/650 beszerzésével kapcsolatban? :)
  • Szabi #30802
    ja
  • Hont
    #30801
    Gémpaddal...?!
  • Szabi #30800
    meglepően jól lehet gémpaddal is irányítani
  • polluxware
    #30799
    nekem ment vele, de aztán visszaraktam a win7-et... amíg nem lesz pmdg j41 Steam-re addig a sima fsx miatt felejtős a win8
  • Szabi #30798
    off: a hétvégi steam akcióba végre megvettem.. :)

    valahol össze van szedve, hogyha kis hazánkba szeretnék repkedni akkor miket érdemes beszerezni ? :D
    (az LHSimulations ingyenes cuccait már leszedtem, a fizetősökkel meg várok egy féláras akcóit :DDD)
  • Szetaki
    #30797
    Hali!

    Lenne egy olyan kérdésem hogy az FSX steam edition most akkor kompatibilis a Win 8.1-el? Mert elvileg igen de nekem mégis összeomlik még mielőtt elindulna. Csak nemrég váltottam 8.1-re és írnak mindenfélét. A választ előre is köszi
  • Skinner_11
    #30796
    Sima external viewt csinálsz Ezdokban és beállítod a mozgást ilyen "lágyra". Utána nyílgombokkal tudsz így szépen mozogni a gép körül :)
  • berczy #30795
    Azt is imádom, gyönyörű, de vess erre is egy tüzetesebb pillantást...! ;)
  • polluxware
    #30794
    ja.. azt nemtom..:) én nem is használom

    mondjuk grafikailag sztem még mindig a kis cherokee viszi a pálmát
  • berczy #30793
    Az addig oké, de ott milyen kamerával? Ez az érdekesebb. :)
    Amúgy ajánlom, nagyon fasza kis darab.
  • Skinner_11
    #30792
    Ezdok, ahogy pollux kolléga is írta. Még jó, hogy nem kommentbe a videó alatt kérdezted meg, mert Froogle lassan agyrákot kap, annyian kérdezik minden egyes videónál
  • polluxware
    #30791
    jut eszembe.. ,most láttam a telepítőjét az 'öbölben' (bóff P3D endö fsx verzsöns ár övélöbölZ)
  • polluxware
    #30790
    ezdok kamerával sztem..
  • berczy #30789
    Srácok! Nem tudjátok, hogy az alábbi videóban, az elején mivel mozog a gép körül? Nagyon tetszik, nagyon smooth. :)



    Utoljára szerkesztette: berczy, 2015.06.23. 08:47:01
  • napstR
    #30788
    természetes movitra gondoltam :) falkéba nem nagyon férek bele :D viszont a HA-1218 dimonáról kellemes emlékeim vannak, sajnos szomorú véget ért a masina :(
  • CptSAB
    #30787
    Na hoppácska.. köszi infót. 2013-as kiadású a KK a 2010-es itt ott kiegészített meghízott verziója. Ahogy elnézem, akkor ott sem rendeződtek a dolgok..
  • Clidey
    #30786
    PPL-t szerintem nem fogsz Dimonával csinálni, legfeljebb Movit-szakszót amit később konvertálhatsz PPL-A szakszóra.
    Ha szuperolcsón akarsz PPL-t szerezni, ajánlom figyelmedbe.

    @Tomibá:
    Határhegyen nincs semmi nemhogy Dimona - 2 éve zárva van, derékig ér a fű. :(
  • CptSAB
    #30785
    MSE Hármashatárhegy? Elvileg ott volt képzésre használt Dimona, Dunakeszin kívül.. de bevallom, az én okosságom is csak a MRSZ KK-ból ered, ami mindig itt van a gépen. :D
  • napstR
    #30784
    sziasztok! kicsit off topic, de nem tudjátok véletlenül h h36 dimonával hol lehet manapság ppl-t csinálni?
  • eyecandy
    #30783
    Sziasztok! Az Ultimate 2-t próbálom felokoskosni P3Dv2-re. Korábban már sikerült, de most nincs ai forgalom. A menüsávban ott van, a konfig nem jelez hibát, de nincs forgalom. Lehet, hogy valami traffic.bgl hiányzik? Csak az ORBX traffic bgl-ek vannak meg egy trafficAircraft.utb Ez mi lehet?
  • Skinner_11
    #30782
    Szegények Justplanes-e
  • Skinner_11
    #30781
    Nincsmit, örülök, hogy jó

    @Framsen: Én inkább rászántam egyszer, egy hétvégét, hogy összeszedjem a számomra fontos WOAI csomagokat, leszedtem mellé egy rakat "kiegészítő" flightplant, azokhoz megkerestem és leszedtem a szükséges gépeket. Ez első nap megvolt, másnap meg jöhetett a hibakeresés AIFP-el. Jó kis tortúra volt, de megérte. Na jó, azóta főleg online repülök szóval lehet mégsem...
  • berczy #30780
    Jaja, furcsa egy lelkülete van. Amugy vágom, hogy 9-es volt, azt compile-oltam X-esre, és úgy működött a Sky-al. Amúgy érdekes, hogy itt is sok helyen vannak fekete gépek. Pl. LOWW-n is, pedig ott eddig nem volt, de pl. UUDD-n az S7 most jó, nem fekete. Ki érti ezt...
  • Framsen
    #30779
    Nincs már Iceai, skyai van helyette és van benne wizzair, én láttam. Sőt ott mappán belül van egy alternatíva is hogy már kicserélheted a 2 bmp fájlt az új wizzair festésre. Mondjuk én Vatsim en repülök, kíváncsiságból szedtem le, de ha offline mennék, biztos hogy azonnal menne fel és már régebben eleget tököltem WOAI val meg Ultimateaitraffic, egyesével való frissítés, menetrend, festések, stb stb stb ....

    http://skyaitraffic.altervista.org/
  • Rodman6
    #30778
    Iceai-ban nincs Wizzair? Akkor uninstall :D
  • Rodman6
    #30777
    Milyen trafik progit ajánlotok? Nekem az Ultimate 2 volt fent, de sokan dicsérik az ICE-t is. Melyik fest jobban? Melyikbe van többféle légitársaság? Melyik realisztikusabb? Az iceai-ban is benne vannak alapból a repcsik, vagy külön kell leszedegetni?
    Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2015.06.20. 21:53:41
  • Rodman6
    #30776
    Valamit akkor csak elfelejtettél. Akár Ground Environment, akár Ultimate Textures stb. nagyon sok szeletből áll egy moddolt játék, ha egyvalamit kifelejtesz akkor lőttek a látványnak :)
  • CptSAB
    #30775
    Semmi gond konvert megvolt így utólagos engedelemmel, ment a pötty az fsx mellé, most így akkor van mindenféle AI traffic. Nálam sem egyszerű az élet, mert a tavaszi fsx reinstall után mindent úgy tettem fel mint előtte, és lám, most mégis pár repülőtéren olyan szinthibák vannak, hogy győzök meglepődni. Dinamikusan változó egy dög ez..
  • Clidey
    #30774
    Ismét csak az bizonyosodik be hogy milyen érdekes a lelkivilága ennek a buzi FS-nek. Anno mikor csináltam a GA forgalom bgl-jét asszem' tán az AI Flight Editorral először FS9-re gyártottam le, szépen működött is FS9-ben. Aztán konvertáltam egyet FSX-re is, mindenféle további machináció nélkül, csak konvertáláskor az FSX-re tettem a pöttyöt nem az FS9-re, ennyi volt az össz változtatás - és totál nem volt hatással a szimre, sehol semmi forgalom. Mondom wtf. Csak úgy brahiból áttettem az FS9-re konvertált bgl-t az FSX-be, az meg működött, egyből megjelentek a GA repcsijeim...fuck. Igy jelenleg a GA traffikban FS9-es bgl-ek vannak, csak jelzem. :)
  • Clidey
    #30773
    Úgy fest megoldotta a feketéződést ez a TextureMaxLoad sor, nagyon köszi még1x!!
  • berczy #30772
    A Flight Planner progival csinálom. Ott a compile-nal ki lehet választani, hogy milyen legyen a formátum.
  • CptSAB
    #30771
    És valóban.. Nos akkor keresünk valami appot, amivel oda-vissza fordítom a ga forgalmat. Thx!
  • berczy #30770
    Nálam az oldotta meg ezt, hogy a Sky AI-n kívüli traffic-okat átkonvertáltam FSX-esre, már ami nem az volt. Pl. WOAI Malév még FS9-es volt és ha bekapcsolva volt, akkor a Sky AI nem látszott, ha ki volt, akkor igen. Ugyan ez igaz az LHSim féle GA forgalom bgl-jére. Flight Plannerrel átfordítottam FSX formátumra és máris megy a Sky AI.
  • CptSAB
    #30769
    Az addig rendben van, mert én is hasonlóképpen tettem fel, csak nem a desktopra tettem, hanem egy átmeneti mappába. 853 db traffic bgl-t hozott létre. Tibi repcsijei megvannak, ha "bekapcsolva" hagyom, akkor még a default traffic is megy, csak ebben a régióban nincs egy fia skyai gép sem.
    Utoljára szerkesztette: CptSAB, 2015.06.20. 13:17:29