33535
  • wolfaud
    #6728
    DE azt jelenti 6 modul tele 2gb ddr3 1600mhz-s crosair ramokkal azaz 12gb
  • Willenbrock
    #6727
    Kösz inkább küldd el mert azt a programot nem ismerem még nem használtam.Szóval azzal csak simán felülíratom és kész?És a fülkékben a címkékkel mi lehet a gond?(mondjuk nem nagy probléma de azért zavaró)
  • sindelnet
    #6726
    A Bearos Mig15 még az alap FSX-hez készült,és régebben valszeg erre telepítetted,sp2-nél jelentkezik az említett hiba.(lehet sp1-nél is)
    A gépek teture mappájában a MiG_VC4 bitkép alfáját fesd sötétszürkére...
    A DXTBmp progival tudod szerkeszteni.
    Ha nem világos elküldöm priviben a fájlt,aztán bemásolgathatod.
  • Willenbrock
    #6725
    Van kiegészítőm az FSX-hez-Bf 109-es sorozat-nagyon jó tényleg de van egy olyan jelenség hogy a műszerekre ha rámutatok egérkurzorral akkor csak üres cédulákat mutat,tehát nem írja ki mi micsoda.Ezt nem minden cockpitban csinálja.A Bear Studiostól megvan a Mig-15 kiegészítő és annak meg az a baja hogy a fülketető plexi részei szürkék és átlátszatlanok mintha ponyva lenne ráhúzva-pedig régebben is fel volt telepítve és akkor működött.Mi lehet a probléma?
  • Mocca08
    #6724
    Meg egy kis kieg Vista alatt erdemesebb az mar tamogatja DX10-et es lathatoan javul a jatekelmeny.
  • Mocca08
    #6723
    kieg: a Learning Center-en belül vannak a "Lessons" es ott lehet tanulgatni Rod baratunktol. Tovabbi segitseg ha a "Missions" menüben vegigcsinalod a Tutorial-okat.
  • Mocca08
    #6722
    Hat ezzel elegge elinditottal egy segelynyujtasi lancot...:) En nem merek tul sokat mondani van aki nalam jobban ert hozza, annyit tudok elmondani h en milyen configgal rendelkezem es h alltam neki az fs-nek. 3ghz intel proci, 2gb ram, 256 mb gef 8600 gt es ezzel tökeletesen elvezhetö, bar neha rossz idöjarasnal megakad (havazas, zivatar). A repülest en a Learning Center-en keresztül sajatitottam el, ehhez persze kell egy közepszintü angol nyelvtudas (magyar leirast ne nagyon vadassz). Ha tenyleg igenyesen akarsz repülni akkor erdemes a "Key-Topics"-bol is a repülessel kapcsolatos dolgokat elsajatitani. En ennyit tudtam segiteni, vannak itt igazi FS guruk ök majd mondanak meg többet :)
  • Tomka80
    #6721
    Üdv Mindenkinek!

    Sok jót hallottam , már erről a szimulátorról.
    Szeretném én is kipróbálni, de ahogy itt olvasgatok, nem tudom a konfigommal érdemes e.
    E7300 2.66
    Ati 4830 512Mb
    2gb RAM
    22"os Lg

    Egy ilyen játékhoz mire lehet még szüksége az embernek?
    Hogy tudom megtanulni a repülők kezelését?
    És honnan érdemes addonokat meg kiegészítéseket letölteni és egyáltalán mit?
    Xp alatt megy vagy szükséges a Vista?
    Bocsi a sok hülye kérdésért.
    Ha valakinek van ideje és kedve írjon lécci.
    Köszii
  • Robez84
    #6720
    mi az a 6x2048 mb?? csak nem 12 GB??? OMG!

  • alert
    #6718
    El kell mentened egy játékállást úgy, hogy egy gépet szabályosan leállítasz, majd ezt a mentést beállítod úgy, hogy mindig ezzel kezdődjön a játék. Innentől kezdve ha gépet választasz, akkor az is cold and dark módban fog indulni.
  • Willenbrock
    #6717
    A free flight opcióból válasszam ki a cessnát?Mit állítsak defaultra?Ezt így nem vágom.
  • Hypo #6716
    default, flight cessna, mixutre ki, motor leall minden kikapcs, elmented ind default
  • Willenbrock
    #6715
    Hol kell azt beállítani hogy ne járó motorral felszállásra készen adja be a gépet egy feladatra a progi?Tehát hogy nekem kelljen beindítani stb.Úgy lenne jó ha minden rendszert a helyes sorrendben kéne bekapcsolnom hogy beinduljon stb.
  • Willenbrock
    #6714
    Nekem az van teljesen jól fut vele.Igaz a proci fontosabb az meg kétmagos Intel 5200-as nekem.
  • Willenbrock
    #6713
    Messerschmitt Bf 109G-6 tal repkedtem és a magasságmérője szerint 500 m magasan repültem mikor szinte súroltam a fákat.Igaz a földön nem néztem mennyit mutat és nem tudom hogy ez most abszolút vagy tengerszinthez viszonyított volt-e.
  • leonforce
    #6712
    Most neztem ki 1 Gf 9800 GT-t..
    Avval elmegy..?
  • FABRICIUSZ
    #6711
    Nagyon szépen köszönöm, Te egy úr vagy, működök.
  • JoeDestroy
    #6710
    Ja. Barometrikus magasságmérés. Egyébként méter vagy láb?
  • Hypo #6709
    golyalabakon
  • wadamhun
    #6708
    gondolom a kifutó elevációja 495 m volt és 5 m magas volt a fa pl...
  • Hypo #6707
    hmmm ez erdekes 500 meteren:))))
  • alert
    #6706
    Hol karistoltál 500 méteres fákat? ez érdekelne :)
  • alert
    #6705
    Így van. A vga cserétől nem lenne gyorsabb, max 1-2 fps. A proci a mérvadó.
  • Ombika
    #6704
    Nem a vga a mervado sajnos,hanem a cpu fuggvenye!
  • wolfaud
    #6703
    Szerintetek mitől lenne gyorsabb a gépem ha vennék még egy 8800 gtx-et a másik mellé vagy lecserélném egy sli 280 ra?
  • Willenbrock
    #6702
    Ami furcsa a játékban:500m magasságban majdnem súrolom a fák csúcsát-ekkeora fák még az őserdőben sincsenek:-)
  • Willenbrock
    #6701
    Sikerült szereznem a játékhoz egy Messerschmitt Bf 109-eseket tartalmazó kiegészítő csomagot.Asszem német fejlesztés.Gyönyörűek és hitelesek a modellek kívül-belül egyaránt de a fizikai modell szerintem egy kicsit elmarad pl. az IL-2-től.Azt akarom kérdezni hogy létezik e olyan kiegészítő az FSX-hez hogy a add-on vadászgépekkel harcolni is lehessen?Vagy a CFS-3 ba be lehet valahogy illeszteni az FSX-hez való add-ont?
  • Nagay
    #6700
    i7, VGA, ram
  • Mocca08
    #6699
    szerintetek mit erdemes venni, hogy kiemelkedöen megugorjon az fps teljesitmeny fsx-ben? Több ramot (2gb helyett 4-6) uj procit (3ghz helyett egy igenyesebb c2d) vagy uj videokari (256 helyett mondjuk egy 768-as)? Anyagi forrasok igen szükösek sajnos, viszont ha mar egy kis vedör effekt van rögtön akadozik pedig naygreszt minden medium, kiveve par dolgot amiröl nem tudok lemondani a jatekelmenyert. varom a segitseget, köszi :)
  • Hypo #6698
    Hali fs2004 ben vitorlazni a slew parancs utan tudsy mivel nincs benne vontatas, ay fsx ben van
  • FABRICIUSZ
    #6697
    Sziasztok!

    Nagyon nagy segítséget szeretnék kérni. Már már beleőrülök. A 2004-es flight szimulátoron hogyan tudom a vitorlázó repcsiket repülésre késztetni. Nem tudom, hogy esetleg csörlő vagy vontató ami segítene ebben. Nem tudom, milyen billentyű-parancs vagy angol kifejezés van a beállításokban. Kérlek segítsetek.
    Köszönöm, Fabriciusz
  • radiatorcso
    #6696
    Jahhh.. a sörfogyasztás emelei az fps értékeket, az ajánlásommal:))

    amúgy a vistát miért nem lehet 7-re frissíteni??
    úgy érzem magam mint akit csőbe húztak...
    gratula azoknak akik nem vistáznak..:)
  • Ombika
    #6695
    En mar kivarom a veglegest, vistaval se volt semmi bajom, megfelelo hardver eseten ugye!
  • Mocca08
    #6694
    bocs elirasert: *a sörfogyasztas karara*
  • Mocca08
    #6693
    hat ezek tenyleg nem tul fenyes kilatasok... egy normal szimulator (mint pl Elite) meg kerül 50+ (van 90ert is) huf-ba... Bar mindegy, en vszg annyiert is megvennem, a sörfigyasztas a karara :)
    -------------------------------------------------------
    #6679 kerdes mar sztorno sikerült a misön.
  • alert
    #6692
    Ha valakit érdekel, egy ideje használom a windows 7 betajat, de ez már nagyon közel van a véglegeshez. Atomstabil és modernebb hardvernél nincs számottevő driver problémája. Nekem mindent felismert és nagyon gyors. Gyorsabb, mint az XP. A felülete gyakorlatilag a vista kicsit felturbózva, szebb elemekkel és optimálisabb futással meg néhány hasznos dologgal, ami vistában nem volt. A vistához képest a lassúságnak és tökölésnek, mindenbe belekötésnek nyoma sincs. Az FS is meg valahogy minden gördülékenyebb, még XP-nél is gyorsabban futtat, tömörít és másol. Mivelhogy majdnem RC1, nem hiszem hogy nagyon elrontanák a véglegesig, bár ki tudja. Eddig abszolút pozitív.
  • Ombika
    #6691
    En vista 64-et hasznalok, amig win 7-bol nincs vegleges szerintem kar erolkodni, meg aztan nehogy driver unkompatibilitas miatt kelljen szivni!

    FSX-hez SP2ot hasznalj!
  • wolfaud
    #6690
    Válaszoltam
    Fsx-hez milyen parch-ek vannak ami vel mondjuk a több magot esetleg a 64 bitet ki tudja használni?
    Milyen op Rendszert tegek fel Vista 64 vagy Windows 7?
  • Ombika
    #6689
    Dobtam 1 privit!
  • Hypo #6688
    volt itt par hozzaszolas a temaban, gratula a gephez varjuk a tovabbi infokat.

    Egyebkent erdekes olvasmany van az avsim.com on Flightsim es Microsoft.

    Nem tul biztato, bar en jol elvagyok fs2004-el sot meg 10 evig is elrepulok vele szoval annyira nem erint, de nem nezunk szep jovo ele.

    here has been a lot of speculation, rumor and simple guesses as to what Microsoft is going to do with the Flight Simulator “enterprise”. Through a number of sources, some of whom are former ACES members, we have been able to get to the bottom of where our hobby is heading, at least as far as Microsoft is concerned. Our sources will remain anonymous, for obvious reasons. Here are the hard, cold, and very disappointing facts:

    FACT: Microsoft Flight Simulator for the PC is dead. There are no plans to continue the FS series in a form that we would recognize. The wholesale dispatch of the ACES team speaks volumes to this.

    FACT: ESP is dead. Boeing, Raytheon and presumably Northrop Grumman (ESP’s first adopters) received notification that the ESP franchise is done and that, in effect, they are on their own. We have seen some discussion putting hope in the emergence of ESP as the next "engine" for flight simulator. That is not going to happen.

    FACT: Some developers in our hobby approached Microsoft to purchase the MSFX code. Microsoft rebuffed that offer in total. We presume that this is because having the FSX code out there would “diffuse” their future intent and model for a flight simulator “replacement”.

    What is Microsoft’s future intent as regards flight simulation? Simple really… Create a flight simulation system for Windows Live, and sell applications for it much like Apple does for their IPhone / Ipod family. Third party developers will have to submit their applications, as do Apple developers, for approval by MS and they in turn would earn a percentage from the sales of those applications. Vendors that we have talked to are extremely upset about this. It also brings back memories of the infamous Papa Tango attempts to hijack freeware.

    Imagine for a moment a “live” simulator that has as its core a “Flight Unlimited” like virtual world. You can fly around a very small part of the world in the default system, but to add to your simulation world, you have to purchase the additional scenery from MS. You want more than a 172, a Baron, or a 737? Simple, purchase it via the Live system.

    Imagine for a moment the availability of liveries that would be made available. Without approval by the airlines, you can imagine the lack of variety in the “live” modeled aircraft. Under the present arrangement, freeware is seen as free advertising for the United’s, American’s, Lufthansa’s and others of the world. Insert the dollar into the equation, and it is reasonable to expect that our current arrangement with carriers would evaporate. Would MS consider providing freeware via its live system? Don’t hold your breath – too many liability concerns, copyright infringement risks, product support and management issues to take on for free.

    What about VATSIM, IVAO and the plethora of other peripheral attractions that we now benefit from? Imagine paying to connect to VATSIM for an hour or two of supervised flight. Spend some time thinking about the ramifications of this, and it only gets scarier.

    We have a simple new reality to face up to; Microsoft has changed their business model as regards the flight simulation genre and we are seeing the first steps of that new model taking hold. We can assume that a “live” version will entail online subscription costs per month or year, and additional add-on’s will cost us.