33535
  • polluxware
    #7008
    Carenado új gépe:)
  • ekre
    #7007
    dx9 módban jól megy pedig.
  • Ombika
    #7006
    EN pl, sehogy se birtam elsimitast kicsikarni belole anno! :(
  • ekre
    #7005
    nem szóltam semmit, most néztem, hogy dx10 módban nem segít az nhancer.
  • ekre
    #7004
    nvidia esetén nhancer, de fontos, hogy ne a játék AA képességén javítson (Enhance in-game AA settings), hanem eleve az nhancer adja meg a beállításokat, így jónak kell lennie.
  • Solt
    #7003
    ATI esetén a CCC-ben Catalist AI kikapcsol...
  • McKalton
    #7002
    Tudnátok arra megoldást hogy tudok élsimitást kicsikarni az FSX-ből ha DX10 previewra kapcsolom?
    Ha bepipálom akár a vga driverből állítom akár az FSX-ből az élsimitást nem használja recés a kép. Van valami trükk erre?

    próbáltam már Nvidia gtx 295-el és ATI 4870X2 -vel egyik kártyával sem tudtam DX10 preview módban élsimitást előcsalni.
  • Hypo #7001
    Mission Editor
  • Jenc
    #7000
    Sziasztok!

    Nincs meg valakinek az fsx-hez a Schweizer 300CB?

    És nem tudna valaki ajánlani nekem egy olyan programot amivel küldetéseket lehet csinálni a szimulátorhoz?

    Előre is köszi!
  • Hypo #6999
    http://secure.simmarket.com/flightsim-commander-v8.phtml
  • Mocca08
    #6998
    nincs amugy valakinek FlightSim Commander X elado esetleg dvd-ben (de a letölthetö verzio is jo). Mo-n sehol se kapni. ivao-s hasznalatra kene.
  • Mocca08
    #6997
    rudder off, AP sem lehet mert akkor load utan miert mükszik? nem nyulok hozza.. szoval nem ertem :D de köszi az ötleteket, minden "nem" egy ujabb ut az "igen"-hez mint tudjuk :)
  • ekre
    #6996
    nem az autopilot tart pályairányon?
  • i robot
    #6995
    Auto rudder be van kapcsolva? YAW DAMPER?
  • Mocca08
    #6994
    kiprobaltam, nem müködött :( Ugy tünik programhiba, mert amikor meg a kifuton voltam elmentettem, majd ujra betöltöttem es akkor mar müködik a kanyarodas rendesen. Masnak nem volt ilyen problemaja? Ha nem akkor azt hiszem program reinstall..
  • Hypo #6993
    RUDDER el kene probalni
  • Mocca08
    #6992
    zsir, thx :) tovabbi fennakadas amit tökre nem ertek: felszallas, taxi ok. ifr-el eljutok mondjuk lhbp-re. DE: miutan leszalltam egyszerüen nem reagal a kormany, nem tudok lemenni a kifutorol. Egyik repternel sem, es ez nagyobb gepeknel van, egy cessnanal semmi gond pl. Ez mitöl lehet?
  • Hypo #6991
    Shift+P es attol fugg merre akarod hogy toljanak 1 vagy 2 es gomb.

    Illetve a legjobb megoldas avsim.com rol letoltod van egy groundhandling nevu gadget az ezt csinalja illetve meg a taxi sebit is beallithatod es tartja.

    Vagy AES az aerosfot.com rol de az fiozetos es sokkal osszetetebb dolgokat tud
  • Mocca08
    #6990
    sziasztok. kerdesem az lenne, hogy ha parkingbol indulok (de akar kapurol is), hogyan lehet elintezni h kitoljanak es iranyba forditsanak? ATC-n belül van? En ott taxi infonal nem nagyon latok erre vonatkozot sajna. Pls help :)
  • Hypo #6989
    :)
  • ekre
    #6988
    gondolom a 4 mag miatt, de a sima E6400 csak 2 magos, valamint én az alap 2.13Ghz-n futtattam :) ill ami még nem elhanyagolható, hogy 2 gigáról 4 gigára váltottam, ezek összességében eredméynezték a javulást.
  • Hypo #6987
    Na ez jo hir, bar sok helyen olvasgattam osszehasonlitast es egy csomo embernel a q9550 es egy q6600 3.2-3.4 en nem volt szamottevo kulonbseg
  • ekre
    #6986
    ja, meg nekem bejött az is, hogy alig melegszik.
    passzív(!!!) hűtés van rajta, nem ment még 35 fok fölé (fullra pörgetve, mind a 4 szálon tga->dds konverzió futott)
  • ekre
    #6985
    nekem a default 2.13-on futott. nagyon nagy volt a különbség (a mostani is alapon megy, 2.83), mondhatni ég és föld. pl az alap (+ UTX és REX) KLAX és környéke nagyon rossz volt a 6400-on, most mondhatni teljesen jó (azért be-be szaggat, viszont nem folyamatos a szaggatás, valamint nincs blurry-s textúra és nagyobb felbontás mellett, nagyobb élsimításokkal játszom)
    ezt a procit meg vígan lehet húzni 4 giga környékére is. az AI forgalmon kívül minden maxon van, nhancer-el finomhangolva.
    én is úgy voltam, hogy várok majd egy i7-re, de szerencsémre ezt a pár alkatrészt potom pénzért tudtam megvenni. (amúgy egy ilyen q9550 csak egy picivel gyengébb, mint az alap i7 (ok, ott viszont már ddr3 and so on))
  • Ombika
    #6984
    De azokat meg nem lehet jol tuningolni.. :(
  • alert
    #6983
    En is csak a magas ár miatt gondolkozom, az igazi visszatartó erő, hogy új lap kéne (40-50k, új ddr3 memóriák, 15-20k) és az már jóval több, mint egy 4 magos. Ha leesnek majd az arák, akkor biztos beszerzek egyet, de addig jóval drágább az egész összességében, mint amivel gyorsabb lenne egy q9550-nél.
  • Ombika
    #6982
    Helyedben varnek I7 arasesre!
  • alert
    #6981
    Te mekkora különbséget tapasztaltál saccperkb? Nekem is e6400 van, ami 3.2-n fut, de gondolkozom, hogy lecserélem egy q9550-re.
  • ekre
    #6980
    Ahogy Alert is írta, az FSX-hez nagyon gyenge egy P4.
    Anno még az FSX demóját próbáltam egy P4-en, sajnos rettenetes volt.
    Nemrég cseréltem le a C2D E6400 procimat (+alaplap +memória) egy C2Q Q9550-re, valamint a 2 giga memóriából lett 4 giga memória (alaplap talán annyira nem lényeges, a régi egy ICH7-es, ez meg ICH10). A videókártya maradt az nvidia 9600. Ég és föld a különbség.
    Mindenképp javasolt egy erős proci az FSX alá.

    a repülőgép tekintetében szerintem talán ez az eddig legjobb
    link
  • alert
    #6979
    Szia! A dobozokon /mint minden szoftver esetében/ a minimum követelményeket tüntetik fel, amin már elfut a szoftver. A fórumokon és a weboldalakon célszerű tájékozódni arról a gépigényről, amivel élvezni is lehet. A Pentium 4 nagyon régi és gyenge az FS-hez. Adott esetben a használható egy jó core2duo, de inkább quad core intel processzor, vagy leginkább egy Intel i7. Videókártyának pedig egy 9800GT vagy jobb.
  • berciba
    #6978

    Sziasztok!
    Csatlakoznék Jenc kérdéséhez. Az FSX Deluxe progihoz töltött Budapest
    scenery igen lassú, szakadozott,az épületek rosszul látszanak.
    Elvileg a gépem a doboz szerint megfelel.
    Pentium/R/ 4, 3Ghz RAM:2Gb Video: GIGABYTE 9500 GT 1Gb

    2./ Honnan tudnám az FSX-hez a Me 190 Bf tipust hozzáadni?
    Előre is köszi
  • Captain Fatboy
    #6977
    fsx-en kívül :D
  • Captain Fatboy
    #6976
    sziaszztok

    az fs204-nek vagy más fs-nek nincs ingyenes demo-ja?
  • Mocca08
    #6975
    kösz, valoban picit magasan volt, pedig ügyelni szoktam ra, ugy latszik most elmaradt :)
  • Jenc
    #6974
    Sziasztok!
    Nektek nem akad az fsx az Addon Scenery Budapesttel??? Vagy csak én vagyok balf**z?! Tök jó lenne ha lehetne valóságos Budapest fölött repülni a szimba is.
    Előre is köszi!
  • Clidey
    #6973
    ...és rajta van a depó is a Tököli reptéren, úgyhogy fullos a cuccz. :)
  • Papirzacsi
    #6972
    Itt pedig a 2008-as pályát, ami kicsivel részletesebb mint a régebbiek.
  • pateszi
    #6971
    Szia,

    A Mega Airport Budapest kiegészítővel nagyon jó a budapesti pálya.
    A 2007-es air race pályát itt lehet letölteni.
    (Az avsimen: redbull_airrace_2007_budapest.zip)
    A scenery Clidey és Papírzacsi fórumtársak alkotása, Fs 2004-hez készült, de tökéletesen megy FSX-el is.

    Át lehet repülni a hidak alatt.
  • Hypo #6970
    PMDG Hirek uj gep BAe JS4100 csak FSX re.
    NG2.0 meg keszuloben.
    MD11 final patch jon.
  • Willenbrock
    #6969
    És még azt kérdezzem már meg hogy le lehet valahonnan tölteni Red Bull pályákat,esetleg olyat ami egy létezőnek a másolata?Láttam You Tube-on BP-i pályát,jó csak sajnos a scenery lapos.Pl a lánchíd csak 1 csík,át sem lehet alatta repülni stb.Van olyan BP scenery ahol ez is rendesen meg van csinálva?