33535
  • Solt
    #7048
    Alapból ( Acceleration ) 3 red bull pálya van, Istanbul, Longleat ( UK ), és Tempelhof ( Berlin ). Gondolom Te akkor az utóbbin mentél...

    Egyenesekben használod a nitrót? shift+c... sokat számít...
  • zsoli03
    #7047
    Heló! sajnos még mindig nem települ fel rendesen az fsx, pedig az msxml4-et is letöltöttem, telepítettem, a vinyóra másoltam a dvd tartalmat is, de akkor is ugyan ott a baj. error 1722. there is not problemmm. stb. Egyszerűen nem értem. korábban azt hittem, hogy ha figyelmen kívül hagyom, és újraindítom a gépet, az megoldja. de nem, mert elindul ugyan a játék, de nem lehet regisztrálni, és úgy nem ér semmit, mert semmit nem lehet telepíteni rá, se sp1, sp2, acceleration..
  • Papirzacsi
    #7046
    Nem is régen az fs2004 topikban tettem szóvá, hogy Carenadoéknál láthatóan nem téma a termékeik beta tesztelése és emiatt fatálisabbnál fatálisabb hibákkal adják ki a termékeiket.
    Íme egy újabb BUG, amit kb. 5 másodpercig tartott megtalálni. Gyanítom Carenadoéknak se tartott volna tovább.
    Carenado Piper Arrow [~1,2MB]
  • Willenbrock
    #7045
    Track IR-em még sajnos nincs és gond is szokott lenni hogy alig látom a következő akadályt.Begyakoroltam a pályát így nagyjából tudom hol mekkora az ív.Persze amennyire lehet használom a hat switchet,de ez elég nehézkes megoldás.Az alpjátékban lévő pályát repültem amúgy-talán osztrák pálya.
  • Hypo #7044
    en download verziokat vettem eddig
  • McKalton
    #7043
    Simmarket.com-on a megrendelt árut postán küldik vagy valamilyen szállítócéggel? pl: ups, dhl??
  • Hypo #7042
    UTX nem okozott kulonosebb fps csokkenest, viszont a latvany sokkal szebb, egyedul az fsx loading timeot fogja megnovelni
  • Mocca08
    #7041
    ezt egy szoval nem mondtam h ezt varom, de ennel azert picit realisabb a többi meg egy Pozsony is :) De Budapest Airport az mar idöszerü elegge hogy... "teljes legyen a boldogsagom" :) Ultimate Terrain X-et akkor senki sem hasznal?
  • ekre
    #7040
    az egész sg.hu fóruma áldozata lett egy kis vírus beékelésnek (csak a fórum)
  • [HUN]FaTaL
    #7039
    Az egyik reklám vírusos (ads.sg.hu) és a bannert meg blokkolja a reklámszűrőm lol. :D
  • [HUN]FaTaL
    #7038
    Nekem semmi. Viszont a banner nem látszik.
  • alert
    #7037
    Igen, az egyik linkelt videó vagy maga a link miatt (valószínűleg).
  • ekre
    #7036
    nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem sikít a vírusírtóm a fórum meglátogatásakor, hogy egy malware akar települni.
  • Clidey
    #7035
    Valszeg azért mert a default reptérről van szó. Ne várd, hogy a világ összes nagyobb reptere élethűen szerepeljen egy szimulátorba. Ruházz be egy Aerosoft Budapest cuccra, és teljes lesz a boldogságod, ezt tudom ajánlani.
  • Mocca08
    #7034
    de az is lehet am h csak annyira sz*r a repter kivitelezese h nekem tünik ennyire kezdetlegesnek :D En a tornyot hianyolom a jellegzetes 2es labbal, pl az amsterdami torony a valosagban is ugy nez ki mint az fsx-ben, ellenben a Ferihaajg airport-tal.
  • Mocca08
    #7033
    Tovabbi apro technikai kerdesem lenne: Nekem valamiert mindig Ferihegy 1röl indulnak a gepeim (legalabbis nagyon annak tünik) es ötletem sincs miert. Valakinek ötlet?:)
  • pateszi
    #7032
    Szia,
    A #6845-ben lelkendeztél, hogy megoldódott a problémád. Viszont nem tartottad fontosnak, hogy a megoldást másokkal is megosszad, pedig kérték tőled. Most mit is vársz még?
  • Mocca08
    #7031
    Valakinek fennvan a Ultimate Terrain X Europe? Kerdes az lenne, hogy erdemes-e megrendelni van lathato szepüles?:) Kepeket nezve nagyon imponalo de ott erömüveken tesztelik, tehat az erdekelne h normal otthoni gepen is lathato-e jelentös javulas.
  • Eagle116HUN
    #7030
    Ajánlom figyelmetekbe, nem tudom be volt e már linkelve:luizmonteiro.com
  • Hypo #7029
    gondolom .NET2 fent van kell neki illetve probald a vinyora masolni a dvd tartalmat es onnan felrakni
  • radiatorcso
    #7028
    gyerekek hogyan tudom az acc nélkül telepíteni az sp2-t? Mármint letölteni? sajna az acc nagyon lassítja:(
  • zsoli03
    #7027
    Üdv! valaki remélem tud segíteni. Új gépem van, és telepíteném fel az fsx-et, de mikor a végére ér ilyet ír ki: "Error 1722. There is a problem with this windows package. A program run as port at the setup did not finish as expected. Contact your vendor. próbálom elindítani, akkor meg ezt :"This MSXML4 sp2 component is not installed. Please reinstal Flight simulator to restore ar repair this missing component."

    Szó szerint ezeket írja ki, aztán letörlődik a játék. Kérem segítsen valaki. egyébként xp sp3-am van, + xp gamer is
    a segítséget előre is köszönöm. És A játék is eredeti!
  • Papirzacsi
    #7026
    Qantas
  • i robot
    #7025
    Ma láttam a Quantas A 380-as át. Kettészelte a felhőket.
  • Mocca08
    #7024
    :D:D
  • ekre
    #7023
    ezt
  • radiatorcso
    #7022
    de mit tegyek a hibaüzenet megszüntetésére?
  • Hypo #7021
    soundcard driver directx
  • radiatorcso
    #7020
    fdc Live cockpitnél a következő hibaüzenetem van:

    activex component can't create object in 'setupdirectsound' routine

    ötlet?
  • Hypo #7019
    aerosoft.com simmarket.com flight1.com
  • McKalton
    #7018
    Hypo honnan érdemes vásárolni kiegészítőket FSX-hez. Én eleddig csak a simw.com-ról és a simulshop.com-ról rendeltem. Ezek európai cégek belga és olasz, megvoltam elégedve velük 3 napon belül szállították a cuccokat. Tudsz, vagy tudtok jó és megbízható cégeket még európában ahonnan érdemes vásárolni és korrekt, gyors a kiszolgálás?
    Ja és legyen bő választék főleg a minőségi márkák tekintetében. előre is köszi a tippeket.
  • Hypo #7017
    Hat aki szereti a photoreal sceneryket azoknak tetszik, GEX tenyleg jo, javaslom nezz utana FTX nek ORBX csinalja es kesz teljes ausztralia gyonyoru
  • McKalton
    #7016
    tegnap megvettem a Ground Environment X Usa, Canada, Alaska nevezetű Flight1 kiegészítőt ráhúzva az UTX USA-ra elég durva látvány lett a vége. Megrendeltem a VFR Germany X South-ot is de az sajnos még nem volt készleten így arra még várok valaki tesztelte már?
  • McKalton
    #7015
    ok, köszi sikerült megoldani Atinál.
    A következő linken található leírást hajtottam végre és van dx10 alatt élsimitás.
    Dx10 AA bekapcsolása
  • Solt
    #7014
    Melyik pályán? Van TrackIr-ed? Ha megfelelő szögben belátod a pályát, és elkapod az "ívet", akkor elképesztő köröket lehet menni... nagyon meg lehet tépni... :)
  • Willenbrock
    #7013
    Red Bull Time Trial pályát végre 1.48 alatt lerepültem.Maximum realisztikus beállításokkal.You Tube-on láttam olyan időt is hogy 1.22,sőt volt 1.06 amit már biztos hogy csak könnyebb beállításokkal lehet megcsinálni-szerintem.
  • Mocca08
    #7012
    Szia, sehonnan az a Vista beepitett tamogatoja. Nem mervado különben, en eddig Vistat hasznaltam de összeomlott es maradt az XP, es megsincs szamottevö különbseg. Ami nekem feltünt h akkor a leggyorsabb ha azon a meghajton amin az FSX van rengeteg sok hely van.. Nekem most van mellette közel 25G, nem is pakolok ra mast es ugy fut mind a 2 magosokon. Pedig csak egy 3ghz-s intelem van.
  • Ombika
    #7011
    CSak,h en nem abban akartam! :)
  • coolcar
    #7010
    Sziasztok!

    A dx 10-t honnan lehet letölteni?
  • Hypo #7009
    az a lenyeg hogy megy, a dx10 egy fos