33535
  • Hypo #7088
    start menu / settings /control panel / security center /
  • Mocca08
    #7087
    hat akkor ott valami mas gond van mert ha normalis internetkapcsolatod van (marpedig manapsag mindenkinek az van) akkor mennie kene. Nem lehet ha windows vagy barmilyen mas tüzfal blokkolja az fsx nethasznalatat? probald ki h kikapcsold minden tüzfalat stb-t... de ez is csak 1 lehetöseg.
  • zsoli03
    #7086
    és akármit választok, vissza megy az elejére, és megint kéri a sorozatszámot
  • zsoli03
    #7085
    odáig rendben van hogy katt active now, beírom a számot, majd elkezdi: attempting...active online, tölt, aztán kiírja hogy sorry unable to active...és 3 lehetőség van: start over, activate by telephon, activate later. és akkor ugyan ott vagyok, ahol elkezdtem, mert ha alater-re katt, akkor nem regisztrált. Szóval nem értem.
  • Mocca08
    #7084
    en csak azt nem ertem miert akarod minden aron telefonon regelni az internet koraban :D Activate Now-ra kattintasz akkor pillanatok alatt csatlakozik a szervehez es kesz is...
  • zsoli03
    #7083
    szia! nekem az aktiválással van gondom. a telefonos aktiválást hogy kell végrehajtani? lépésről lépésre. kiválaszon hogy hungary, ad számot, de hiába aktiválom, nincs ijen szám azt mondja a telefon. nem értem. esetleg segítség?
  • pateszi
    #7082
    Szia,

    Furcsállottam amit írtál, nálam XP+SP3-ra is szépen feltelepült az FSX, majd az SP1, végül az SP2. (A szervízcsomagok telepítése között nem csináltam semmit az FSX-el, talán csak megnyitottam, vagy még azt sem.)
    Írtad korábban, hogy gamer xp volt a gépeden, nem lehet, hogy egyszerűen az kavart be az FSX-nek? Az aktiváláshoz úgy emlékszem, hogy néhány lépésen végigvezet és a CD kódon kívül még egy másik kódot is generál ami kell a telefonos aktiváláshoz.
  • zsoli03
    #7081
    üdv! megoldódott az msxml problémám, egy xp sp2 telepítéssel. elő is jön az ablak, hogy activáljam az fst, de nem sikerül. telepítettem az fsx sp1 -et is. elfogadja a seriált is amit kaptam a dvd-hezm azután újre felkinál ja ezeket, active now, active telephone, active later. MIt kell ilyenkor kiválasztani? ha a telefonost választom, akkor hiába hívom a számot, nin csi ljen szám, alul van 8 kocka 0-7 ig .oda kéne beírni valamit? Ha igen mit? mert ami felette van, az egy kockával több. szóval nem értem. kérem segítsetek a try elindul, de az nem ér semmit.
  • radiatorcso
    #7080
    Jut eszembe nincs köztünk dolgozó rendszergazda?
  • radiatorcso
    #7079
    nyomd meg az alt gomgot majd a menüben megtalálod a visszajátszást:)
  • Eagle116HUN
    #7078
    Srácok!

    Jó lenne már befejezni ezt a f....
    Nem hiszem, hogy rajtatok kívül, bárkit érdekelne. Oldjátok meg privátban, vagy fussatok össze, s személyesen rendezzétek le.

    Köszönöm.

    eagle
  • Solt
    #7077
    Én ferdítek igaz? Ki jött ezzel: "Ausztria --> Berlin"?

    De tényleg fejezzük be, semmi értelme ragozni. Mindketten hibáztunk...
  • Hypo #7076
    van honnan tanulni lasd politika mind ket oldala:))

    Na de off, inkabb repuljunk:)
  • Papirzacsi
    #7075
    Elvitték az ufók, persze, én meg sárga elefánt vagyok... Elnézni egy dolog, megesik mindenkivel. Majd ferdíteni, hogy igazad legyen, már hazugság. Szóval, ott van ,vagy nincs ott? Egyszerű a kérdés, mégis félrebeszélsz egy napja.
    A saját arroganciádat képzelted bele az első hszembe, innen gyűrűzik a dolog. De folytasd ha akarod, az idegeimet nem terheli.
  • Rubio #7074
    Köszönöm!
  • grimm13
    #7073
    1. " v "
    2. ezt nem tudom de frapsal mindenképpen lehet
  • Rubio #7072
    Na akkor megint lámázok egy kicsit, mert volna még pár kérdésem:

    1. Mivel lehet fotókat készíteni repülés közben? (a print screen egy kicsit lassúnak és macerásnak tűnik)
    2. Mivel lehet visszajátszani a végrehajtott repülési feladatot, illetve mivel lehet videót készíteni belőle, hogy esetleg mások is megnézhessék? (nem kell nyugtalankodni, bénázásaimat ide nem teszem fel, úgy sem érdekelne senkit)
  • Ombika
    #7071
  • Rubio #7070
    Köszönöm a segítséget!

    Egyébként elhiheted, hogy próbálkoztam a guglival is, de nekem nem akarta kiadni amit kerestem - tudom, hogy rosszul kerestem rá, de ez van, nem születtem zseninek - de nem hozzátok fordultam először, csak az nem jött össze...

    Bocs, hogy megzavartam vitátokat, nem állt szándékomban!

    Még egyszer köszi a segítséget!
  • Solt
    #7069
    Akkor az enyémet elvitték az ufók! Mint írtam lentebb, abban hibáztam, hogy a "nálam" kimaradt... én az alapján írtam a srácnak, amit linkeltem...

    Ha nem lettél volna arrogáns, akkor nem táncolnánk egymás idegein... mellesleg FSX terén nem állok le vitázni, fix, hogy nálam jobban ismered... csak és kizárólag a viselkedésed, és a rosszindulatú csúsztatásod ( Ausztria --> Berlin ) irritál...

    Okuljunk mindketten... pá...
  • Papirzacsi
    #7068
    Felőlem... Linkelni én is tudok...
  • Solt
    #7067
    #7065

    És zárjuk le, vagy folytassuk privátban, ha úgy érzed... nem hiszem, hogy a többiek ránk kíváncsiak!
  • Papirzacsi
    #7066
    A kérdésekre válaszolj! Vagy kínos számodra, hogy baromságokat hordasz össze és ez kiderült? Várjál, megsajnállak...
  • Solt
    #7065
    És remélem ezzel lezártuk a vitát! Szép napot! ;)
  • Papirzacsi
    #7064
    A google működik.:-)
    Pl. itt van egy, de a gúglin találsz csomót.
  • Solt
    #7063
    Zsibbadj zacskó, egy arrogáns ovis vagy! Ne idegeskedj, árt a szépségednek... mondtam, szólj, ha már felnőtt zacskó, vagy szatyor lett belőled, akkor társaloghatunk... addig meg ne fújd magad, mert kipukkadsz...
  • Papirzacsi
    #7062
    Tegnap óta kb. hányszor indítottad el az FSX-ed és nézted végig a küldetéseket? Egyszer se szúrta ki a csípás szemed a Red Bull Time Trial, Red Bull Time Trial(without arrows) című küldik, amit a kérdező is leírt a hozzászólásában? Vagy kiszúrta, csak az oviból visszamaradt rossz beidegződésnek köszönhetően letagadod (Ovi szindróma v1.0)? Na ez a gyerekes, tőled...
    Vagy az MS külön neked készített egy "FSX+ACC pack Special Edition for Solt" verziót, amiből kihagyták a küldiket?
    Persze, az én hülyeségem, hogy te nem vagy képes végignézni azt amiről itt gagyogsz, majd hülyeségeket beszélsz, következtetsz. Hát ki másé lehetne, mint az enyém... Ovi szindróma v2.0...

    Lehet, hogy a hszemet te bántónak tartottad, sajnálom ha így van, de megvolt a lehetőséged, hogy ne kontrázz rá. Te nem így tettél, ezzel is tovább építve a baromságokból emelt váradat. Akarsz még pár tornyot is emelni?
  • Rubio #7061
    Üdv. mindenkinek!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni a game-hez! Előre bocsátanám, hogy jelenleg a kereső nem működik - legalábbis nekem ezt írja ki - ezért is fordulok hozzátok segítségért.

    Az FSX billentyűzet kiosztásához kérnék egy kis segítséget! Tudom, hogy a game-ben is benne van, de én ki szeretném nyomtatni és úgy tanulmányozni. Létezik ilyen külön? Nekem úgy rémlik, mintha már itt megtaláltam volna, de most nem találok vissza arra az oldalra - nem jó a kereső!

    Egy kis segítség most jól jönne! Előre is köszi!
  • grimm13
    #7060
    Kössz a segítséget de rájöttem hogy a két pedált külön tengelyen érzékeli ha jó emlékszem az egyiket y tengelykén a másikat "csuszka" ként... Szóval hacsak nem tudom a 2 pedált valami úton módon egy tengelyre hozni akkor nem fog működni :(
  • Solt
    #7059
    Látom sok volt a nap... most meg átesel a ló túloldalára zacsek! Lol? Ez olyan gyerekes...

    Nem tudom, hogy nincs benne, de a küldetéseknél továbbra is az a 3 pálya van, amit már felsoroltam!

    A Te hülyeséged az "osztrák pálya --> Berlin" húzás zacskóka... ez a Te fantáziád szüleménye...

    Ha normális stílusban hívod fel a figyelmem a tévedésre, akkor egy szavam nem lenne... úgy látszik ehhez még nőni kell... majd szólj, ha már nagy zacskó vagy, és lehet veled emberi hangnemben is kommunikálni!
  • Papirzacsi
    #7058
    Szerintem ha kitörölted a csipádat, akkor nézd végig újra a küldetéseket, és meg fogsz lepődni. A kérdező, még a küldetés címét is leírta, nem most, már korábban, amikor szintén te válaszoltál neki. Vagy akkor se tűnt fel?
    Nekem benne volt az ACC packos FSXemben, végig is mentem rajta jópárszor. Neked, hogy nincs benne? Kitakarja a csipa? LOL? Ezekután a tévedéseidből vonsz le következtetéseket és az az én hülyeségem? Megint csak LOL-e?

    Jó, felőlem zárjuk le, végülis kezdtél itt pattogni, mikor felróttam neked, hogy félrebeszélsz.
  • wadamhun
    #7057
    esetleg a joystickoknál is jelentkező kalibrációs problémára gyanakodnék, szóval felszállás előtt mindent mozgass végig teljesen a végpontok között, így az oldalkormány vezérlőit is (jelen esetben a pedált) és akkor meglesz a középpontja a vezérlő program számára is.
  • bankii
    #7056
    Igen!
    A pedálokat, ha nyomod (azaz a felső felét nyomod lefelé), akkor az oldali főzsámolyt kell fékeznie.
    Ha a pedált tolod (ekkor az egyik távolodik, a másik közeledik) akkor az oldalkormányt vezérli.
    Beállítása az FSX menü/settings/controls/assigments ablakában lehet. Itt kell összerendelned a pedal X,Y,Z tengely az FSX funkciókkal (rudder, break R, break L) és a többi.
  • grimm13
    #7055
    Bocs elírtam az oldalkormányra gondoltam én is ! Így már lenne megoldás ?
  • bankii
    #7054
    "Hello mindenki az lenne a problémám hogy megpróbáltam a kormányom pedálját beállítani a csűrőlapokhoz de csak az egyik pedált érzékeli és csak akkor repül egyenesen a gép ha azt félig lenyomom na szóval az lenne a kérdés hogy van-e erre valami megoldás vagy inkább hagyjam ?..."

    Inkább hagyjad!
    A pedálokkal az OLDALKORMÁNY és a főfutók fékei vezérelhetőek.
  • grimm13
    #7053
    Hello mindenki az lenne a problémám hogy megpróbáltam a kormányom pedálját beállítani a csűrőlapokhoz de csak az egyik pedált érzékeli és csak akkor repül egyenesen a gép ha azt félig lenyomom na szóval az lenne a kérdés hogy van-e erre valami megoldás vagy inkább hagyjam ?
  • Solt
    #7052
    Na na, fékezzél, mert kisodródsz! :D Kicsit magas lovon ülsz...

    Annyit hagytam ki, hogy "nálam"! Amit leírtam, az a nálam telepített FSX + Acceleration állapotokat tükrözi! Ebben a küldetések közt semmiféle salzburgi pálya nincs! Az a három pálya van, amit felsoroltam!

    Ilyet pedig nem mondtam, hogy osztrák pálya --> Berlin! Ez a te hülyeséged, annak ellenére, hogy te nem most keltél! ;) Annyit írtam, hogy Tempelhof ( Berlin ) Semmiféle osztrák pályát nem emlegettem okoska törp! :D

    Willenbrock írta, hogy "talán osztrák pálya", én meg a nálam található verzió alapján arra gondoltam, hogy a németes név miatt írta, hogy TALÁN Osztrák pálya...

    Ennyi! És ezzel zárjuk is le... én nem vettem észre, hogy Willenbrock az alapjátékról beszél, Te meg próbáltad a pökhendi okost játszani... mindketten benéztük, annyi a különbség, hogy én legalább jó indulatú vagyok...

    Itt a tavasz, napozz egy kicsit, jót tesz az idegeknek! ;)
  • Papirzacsi
    #7051
    Kevés vagy te ahhoz... Viszont ha most keltél, akkor kötözködés és kommentelgetés helyett először a csipádat kéne kitörölni, aztán írni a baromságokat (osztrák pálya--->Berlin)... LÓL :-D
  • Solt
    #7050
    Ideges vagy? Nyugi... napozz egy kicsit... :D

    Most keltem, elnéztem... remélem emiatt nem lesz túl stresszes a napod... ne haragudj, ha mégis! :D
  • Papirzacsi
    #7049
    Nem baj, hogy alapjátékot mondott, ami ebben az esetben sima FSX és nem ACC pack, ráadásul a felsoroltakon kívül még ott a salzburgi pálya, ami ellentétben a többivel egy normális redbull pálya, nem az amerikaiasított multipléjerre kihegyezett szar. Továbbá csak ez a pálya van benne az "alapjátékban".