33535
  • Rubio #7408
    Ezt nagyon szépen köszönöm! Ezzel már biztosan be fogom tudni állítani az nHaver-t, ez nagy segítség valóban!

    De a félelmem nem ebből fakadt, hanem amit ALERT a VGA driver eltávolításán túl írt ahhoz, hogy ezt (nHacer) fel lehessen telepíteni...

    ALERT az FS2004 topikban az alábbiakat írta e témáról (változtatás nélkül):

    "- nVidia Drivers uninstall a vezérlőpultból
    - nVidia Control Panel uninstall a vezérlőpultból (ha van)
    - Gép újraindít
    - Egy driver cleaner progival letörölni a maradék nvidia fájlokat a gépről, én a drivercleaner.net -et használtam, de vannak ingyenesek is, persze ezt is meg lehet szerezni...
    - letölteni a legújabb verziójú drivert a megfelelő szériájú kártyához az nVidia oldaláról!
    - feltelepíteni, újraindítani
    - C:\Windows\System32\nvapps.xml -t meg kell nyitni WordPaddal (NEM az OFFICE-os MICROSOFT WORD és anyám kínja...). Keress rá a "flight simulator"-ra és kettő bejegyzés fog ehhez kapcsolódni, FS2004-es és FSX-es. Minden bejegyzés a "<PROFILE Label..." taggal kezdődik és a "</PROFILE>" taggal fejeződik be, tehát egy bejegyzés 5 sorból áll (gyengébbek kedvéért). A teljes fs2004-re és fsx-re vonatkozó bejegyzést is töröld ki, majd mentsd a fájlt.
    - az nVidia Control Panelben a globális beállításoknál állíts be 8x élsimítást és 16x-os anizotróp szűrést illetve az élsimítás mód írja felül az összes programbeállítást (nem tudom magyarul hogy néz ki, de angolul: Override any application setting). Egy fülllel arrébb a program beállításoknál hozz létre egy új profilt és tallózd be neki az FS9.EXE-t. Itt az anizotróp szűrésnek szintén állíts be 16x-t illetve gamma korrekció BE. Élsimítás 8x, és szinén bíráljon felül mindenféle programbeállítást.
    - Bezárhatod az nVidia Control Panel-t
    - FS9-ben a Display Options-ben a filtert állítsd Trilinear-ra és kapcsold ki az Anti-Aliasing-ot majd lépj ki....."
    (legalábbis eddig a pontig változtatás nélkül, mert innentől már az nHacer telepítését követő beállításokat taglalja, azaz amit Te is feltettél - csak a tied sokkal szemléletesebb számomra)

    Tehát itt a 4. és a 7. pont az, ami félelmemet táplálja...
  • Hypo #7407
    NVIDIA
  • eagle116
    #7406
    ATI kártyához is használható?
  • Hypo #7405
    Hat:)) elrontani nem tudsz vele semit egy probat meger az NHANCER:

    Hatha ez segit a beallitasban, angol gondolom nem gond, bar ehhez meg az se kell csak a sorrendet figyeld:)





  • Rubio #7404
    Értem és nem is kételkedem, de az évek során megtanultam, ha valamihez nem értek akkor feleslegesen nem piszkálok bele, főleg úgy nem, ha az a valami egyébként jól működik. Egy párszor már újra kellett telepítenem a rendszert, és gyanítom, hogy ez még egy párszor elő is fog fordulni, mert szinte minden évben előfordult már vele. És mivel alig 2 hónapja telepítettem újra, most nincs kedvem kísérletezni, főleg úgy nem, hogy ez a megoldás nálam műkszik. Amint a rendszer elköszön, azonnal kipróbálom az nHacer-t, már minden a rendelkezésemre áll. Szívtam már eleget az újratelepítésekkel, nem szeretném magam előokozni, bár már erre is volt példa....

    Hangsúlyoznám, hogy nem vagyok egy számítógépes guru, félelmeim ebből is fakadnak és az is biztos, hogy egy vga driver letörlésével maga a rendszer nem omlik össze (bár nálam minden előfordulhat), de annyira közeli a fent említett emlék, hogy azzal az egy próbával (mivel nekem működik nHacer nélkül is) inkább megvárnám a "soron következő" újratelepítést...

    Azért köszi a biztatást!

    (Annyira fakezű vagyok a szg-hez, hogy pl. azt sem tudom, hogy mi az ami szerinted szépen muzsikál fsx alatt.)
  • Hypo #7403
    Ha muxik akkor ok ,de azert hidd el egy probat meger eleg egyszeru es csak egyszer kell beallitani es kesz.
    Combined 8s nagyon szepen muzsikal fsx alatt..

  • Rubio #7402
    Akkor én nem vacakolok az nHacer-rel, maradok ennél a megoldásnál! Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem, így valóban sokkal szebb!

    A textúra hiányra nem tudok mit mondani, biztos igazad van, de nekem nincs mivel összehasonlítanom. Nálam minden grafikai beállítás maximumon van...

    Még egyszer: köszi a segítséget!
  • Papirzacsi
    #7401
    Nem tudsz semmit elrontani az Nhanceres piszkálással, ezért nincs mitől tartani. Szerintem látványra ez semmiben sem különbözik az Nhanceres beállítástól, csak valakinél pl. nem működik rendesen driverből az AA, ezért kell Nhancer. Bár leginkább az FS9 az ami az új drivereken már nem megy, és ha már azt ezzel a progival állítottam be, akkor az fsx-et semmibe nem tartott mellé biggyeszteni.
    Remélem látod az óriási különbséget a régi képekhez képest.:-) Sokkal jobb így.
    Viszont ha jól látom valami textúra hiányzik nálad a 2-es terminál előtti parkolónál.
  • Rubio #7400
    Köszi a segítséget!

    Megtaláltam az FS2004 topikban Alert által készített segédletet, ami az élsimításra vonatkozik, de nekem (egyenlőre) még annak ellenére, hogy részletesen leírta a dolgokat - azon kívül, hogy a felét sem értem - nem merek belepiszkálni, így marad számomra az a lehetőség, amit a VGA kártyám - 3D-s beállítását követően nyújt. Nem tökéletes, de hát ez van (azért az érdekelne, hogy az nHancer-hez képest mennyivel rosszabb):






  • Supersix
    #7399






  • eiduR
    #7398
    Köszönöm szépen a segítséget, fel is tettem a 2004-et :)
  • alert
    #7397
    Ez igencsak meglep amit írsz, mert FSX alatt a Budapest scenery a tiednél jóval erősebb géppel rendelkezőknek fut csak el akadás nélkül, de nekik sem max grafikán, főleg nem a wilco 737 classiccal. Ez saját tapasztalat is, nagyon sok gépen teszteltem már az FSX-et és a különböző addonokat.

    Az FSX grafika terén alapvetően abban jobb, hogy nagyon részletes kidoglozottságú modelleket és textúrákat is megenged, de ilyen lehetőségekkel egyelőre az addon fejlesztők csak korlátozottan élnek, mert baromira erőforrásigényes. Tehát tény, hogy szebb, de jelenleg nincs teljesen kihasználva és relatíve kevés az addon, ellenben az fs2004-el. Leginkább VFR kisgépes repülésekhez szoktam ajánlani, mert ahhoz nem kell akkora gépigény és a VFR scenery-k tényleg szebbek, mint a 2004-hez. A nagyobb repterek és a talaj nagyobb magasságból pedig ugyanúgy néz ki FS2004 alatt is, mint FSX-ben addon-al vagy anélkül tökmindegy. Az FS2004-es addonok vannak ráültetve FSX-re annyi különbséggel, hogy csillog az üveg, blabla.
  • eiduR
    #7396
    De őszintén szólva szívesen leveszem a 2004-et a polcról, ha az ilyen téren ténylegesen többet tud nyújtani. Volt egy kieg hozzá, amit régebben használtam, a lényege hogy Európát turbózta fel egy kicsit :) De az már részletkérdés. Köszi a válaszokat!
  • eiduR
    #7395
    Alert, tulajdonképpen miben is nyújt többet az FSX, mint a 2004? Szebb, ha maximum grafikán van, az tény. De a kiegészítők terén elég szegényes állapotok vannak, tehát azt mondod térjek vissza 2004-hez? Hát nem tudom, ez számomra elég furcsa. A grafika számomra elég fontos, nem mindegy hogy hogy néz ki az amivel repülök. A konfigurációm meg, bármennyire is furcsa, bírja a strapát, Budapest Sceneryn maximum beállításokkal, Anisotropic texture filtering és élsimítás mellett sem tapasztaltam akadást (Wilco 737 Classic-kal).
  • Willenbrock
    #7394
    Avsim TU-144 megy az FSX alatt is vagy csak a FS 2004-ben?
  • alert
    #7393
    Ha NG-ről beszélünk, akkor tényleg csak Ariane jöhet szóba FSX esetében. Nem tudom mennyire vagy jártas az FSX-ben vagy mennyit repültél vele, de ilyen kiegészítőkkel igen csak megterheli a konfigod, akadozni fog rendesen még akkor is, ha lejjebb veszed a grafikát. Ilyen szempontból a konfigodhoz jobb az fs2004 meg több cucc is van hozzá. Pl NG :) Csak azért mondom, hogy tudd mire számíts, ha vásárlásra adnád a fejed. CRJ-vel már nem repül a Malév, eladták őket, talán 1 vagy 2 van még, de azok is állnak. Fokker 70-el abszolút nyertes a Digital Aviation F70/100. Nagyon jó gép. A Malév új gépei a Dash8-q400 -asok pedig nem is tudom... volt anno valami fizetős Dash8, de már nem emlékszem ki gyártotta. Nem is tudom van-e belőle jó, majd valaki kisegít. Ez engem is érdekelne, 2004 alá is. 767-ese volt még a Malévnek, de már szintén nem repülnek. Azért említettem meg, mert a Level-D 767 az egyik legjobb kiegészítő az FS-hez, amit valaha készítettek és van FSX-es változat is.
  • eiduR
    #7392
    Tulajdonképpen a Malév flotta gépei érdekelnek, azokból szeretnék összerakni egy tényleg minőségi, mondhatnám úgy is "profi" pakkot. Éppen ezért szeretnék CRJ200-at, Boeing 737NG (600-700-800) csomagot, és Fokker 70-et. FSX-ben még új vagyok, ezért nem tudom itt mi a jó. Ariane-nek is pl. csak 800-as NG-je van, 600-700 sehol. :) Kicsit furcsállom, hogy jóformán alig van valami, vagy csak én látom így?

    Összességében tehát a fent említett gépek lehető legjobb minőségű változatára lenne szükségem ,ebben szeretnék segítséget kérni.
  • alert
    #7391
    Sorry a PMDG 737-el kapcsolatban az FS2004-es verzióra gondoltam, FSX-es mint említettem nincs. A Wilco-nak pedig NG-je nincs, de Classic-ja van. Olyan, amilyen. Én azt mondom jó, mert nincs más hasonló classic és ez van FSX-hez is, de számos ocsmányság van benne. Wilco CRJ? Szintén azt mondom jó, mert nincs más. Amúgy egy kalap sz*r. Ellenben készül egy már elég régóta a Digital Aviation jóvoltából, kíváncsi vagyok mikor jelenik meg. Ha hozza a fokker minőségét, akkor az használható lesz. Amúgy tulajdonképpen mit keresel, mi közül akarasz választani? Tudunk ajánlani jó gépeket, amik tényleg megérik az árukat, de az előbb az NG-re kérdeztél rá, majd átcsapott 737-be, most pedig a CRJ-nél tartunk :)
  • eiduR
    #7390
    Köszi a gyors választ!

    Tehát ha jól értem, Wilco kilőve, PMDG "még messze van", marad az Ariane... Azt írtad, a PMDG a legideálisabb. Itt melyik csomagra gondolsz? Hiszen 737-esük még nincs.

    Ja, és mégvalami: Wilco CRJ 200 mennyire jó? Válasszak inkább mást?
  • alert
    #7389
    Az Ariane jó, de rohadt drága és nincs supportja, a navdata sem frissíthető nameg mondhatni bunkó egy banda... a pénzét nem éri meg, bár ha teheted akkor próbáld ki. A PMDG talán a legideálisabb. Jó support, jó gép, igaz elég régi, a Virtual Cockpit a maiakhoz képest elavult, a programozás viszont jó és stabil. Sajnos mivel régi néhány rendszer nincs modellezve, de ami a virtuális repüléshez kell, az bőven megvan benne. Megéri. Az FSX-es PMDG 737 készül, de még messze van nagyon... A Wilco-nak nincs NG-je.
  • eiduR
    #7388
    Sziasztok!

    Melyik Boeing 737NG kiegészítőt ajánljátok? Mondhatjuk, hogy a "pénz nem számít", a lényeg hogy a lehető legjobb legyen. Azt olvastam az Ariane nem olyan jó, mint amilyen drága, ezért nem is mertem megrendelni. PMDG-ről mit lehet tudni? Van már egyáltalán FSX 737 kiegészítőjük? Wilcoról mi a véleményetek? Mit tudtok még ajánlani?

    Köszi :)
  • Rubio #7387
    Igen az van, úgy hogy köszi az infót és rákeresek!
  • repvez
    #7386
    Talán a magyar felségjel az eléggé természettellenes rajta.

    Egyébként ez a modell mégcsak köszönö viszonyban sincs az eredeti gép formájával sem méret sem alakhüség szempontjábol.És még ezért pénzt is elkérnek, mikor néhány ingyenes sokkal jobb minöségü.
  • Papirzacsi
    #7385
    Attól tartok nem.:-) Mert amire gondolok, az a gép ismeretében tegnap is, ma is és holnap is rendellenes lest.:-) De majd csak valaki megmondja, hogy mire gondoltam és akkor majd eldöntöd, hogy tényleg az volt e. Ugyanis én nem ismerem ezt a modelt, meg a helyzet az, hogy most az fsx se indul el.:-)

    Az Anti Aliasing (AA), az az élsimítás, eltűnteti ezeket a csúnya fűrészfogakat a képről, sokkal szebb lesz tőle a látvány. Ha nvidia kártyád van, akkor nhancer nevű progival tudod rendesen működésre bírni. A mikéntjéről pedig ebben, vagy az fs2004-es topikban keresve találhatsz infókat.
  • Rubio #7384
    Bocs azt kifelejtettem, hogy nem tudom, hogy bírja-e, de jelenleg a gépemen az időjárás kivételével minden maximumon van, az pedig egyel előtte, s így akadás mentesen fut a gépemen...
  • Rubio #7383
    Ha egyre gondolunk, akkor az az, aminek látszik... (És ha tényleg egyre gondolunk, akkor az ma már nem "természetellenes", csak még szokatlan.)

    Ami pedig az Anti Aliasing kérdését illeti, abban biztosan igazad van, de mi az?
  • Papirzacsi
    #7382
    Ja, múltkor nem hírdettem győztest a baseball pálya kérdésemre, mert nem volt verseny.:-) De én is olyan 30-32 körül számoltam a pályákat.:-)

    Akkor most feltennék egy újabb kérdést. A Rubio által linkelt képeken ki vesz észre valami természetellenest? Feltéve, hogy tényleg az, de majd Rubio megmondja, hogy tényleg az, aminek látszik.:-)
    Nyeremény megint nincs, csak elégedettség a megtalálónak.:-)
  • Papirzacsi
    #7381
    Nem tudom milyen géped van, de ha bírja, akkor egy kis Anti Aliasing óriásit dobna a látványon.:-)
  • Rubio #7380
    Akit zavar, attól előre elnézést kérek, de késztetést érezek / éreztem arra, hogy pár képet betegyek a topikba (Mivel szinte alig, vagy egyáltalán nem is látok.). Ugyanakkor senkit sem szeretnék megbántani azzal, hogy nem ismeri fel e típust, de azok kedvéért, akik talán mégsem, nekik mégis csak leírnám: Gripen (a képek FSX-ben készültek)






  • Willenbrock
    #7379
    Letöltöttem a TU-144 FS9-hez készült változatát,az FSX-alatt vajon működhet-próbálta már valaki?És ha nem van-e FSX-hez is?(elég durva egyébként,nem lesz rövid idő megtanulni a műszereit használni.)
  • fityusz
    #7378
    Érdekes, én még nem hallottam, hogy fsx-hez létezne működő concorde változat. Régebben kerestem guglin, de csak 2004-hez találtam működőt. Ha valaki dobna egy linket az fsx-es concordra, azt nagyon megköszönném!
  • eyecandy
    #7377
    Pár sorral lejjebb olvastam egy válszban:

    "The NG2.0 is being worked by a different team and is progressing rapidly."

    Fel a fejjel :)

  • eyecandy
    #7376
    Hogy pontosan hol, már nem emlékszem, de szerintem AVSIM vagy ilyesmi... De gondolom a legnépszerűbb terméküket megcsinálják FSX-re is.
    Mindenesetre a legközelebbi gépük a BAe JetStream 4100 lesz, további infót itt találsz
  • alert
    #7375
    Nincs róla sok publikus infó, de gyerekcipőben jár.... várni kell még bőven.
  • SzKrisztian
    #7374
    Kösz a választ, én nem láttam sehol hogy a PMDC FSX-hez is készítené a B737-est, tudnál esetleg valami linket adni ahol infó van róla, esetleg nem lehet már tudni mikor jelenik meg?
  • Rubio #7373
    Értem és köszi!
  • Papirzacsi
    #7372
    A ctrl+e az az egyszerűbb lelkivilágú gépeknél gyakorlatilag bármilyen helyzetből életre kelti a gépet. De ismétlem, csak az egyszerűeket.
    A J a már felélesztett, de álló hatóművű repülőgépnél alkalmas a hajtómű indítására gombról, de nem simán a J, hanem a J+, pont úgy, ahogy a dugattyús motoroknál az M+, vagy M- a gyújtáskapcsoló kapcsolgatására való. Sőt, több hajtóműnél még valószínőleg meg van spékelve egy hajtómá választással is, pl J 1, vagy J2. De ebben nem vagyok biztos, mert nem szoktam használni ezt a kombót.:-)
  • Rubio #7371
    Bár én nem értek a Concorde indításához, de az én "kisokosom" -ban ez áll:

    aut. motorindítás: Ctrl+E
    hajtómű indító: J

    Az egyiket már próbáltad, de azzal nem működött (no comment), és mi a helyzet a másikkal?
  • Papirzacsi
    #7370
    Könyörgöm, tanulj már meg kérdezni! Melyik concorde? Nem ártott volna leírni. Azt se, hogy nem reagál a gombokra, bár ezt is meg kéne magyarázni, hogy mit értesz ez alatt.
    Ha kicsit komolyabb kiegészítő, akkor a ctrl-e szart se ér. Valószínűleg mellékeltek valami leírást is a géphez, abba se ártana belenézni. Így mégis mit vársz segítségnek?
  • Captain Fatboy
    #7369
    De könyörgöm hogy?

    Mert a Ctrl+E re nem reagál. vagyis reagál, csak nem indul be
    el kezdi indítani de nem "pörög fel a motor" cockpitbe pedig nem reagál egy gombra sem