33535
  • Hypo #7528
    Itt megtalalod az osszes letezo drivert
  • Solt
    #7527
    Na végre egy kis sikerélmény nekem is... tudtam segíteni a nagyoknak! :D
  • alert
    #7526
    Ön nyert :) thx!!! Fent van az összes beta driver. Majd teszek is egy próbát és megírom, hogyha valamelyik Win7 driverrel megy az AA és AF.
  • Solt
    #7525
    Az NV oldalán a driver download -nál belősz mindent, hogy mid van, aztán lejjebb görgetsz, és az other driver fül alatt biztos megtalálod! :)
  • Solt
    #7524
    Rendszergazdaként indítod? Ha nem próbáld meg úgy...
  • alert
    #7523
    Csak honnan szerezzem vissza a régit? :-) nem tudsz valami tippet?
  • Hypo #7522
    Igen feltetlenul rakd vissza a regit, az uj driverel w7 alatt vannak ilyen gondok.
  • Ombika
    #7521
    Koszonom ma este kiprobalom! Alert neked szamod megvan, majd felhivlak!
    Hypo: Teged felhivhatlak? Priviben megtudod adni a szamod, mert telon konnyebb lenne! Koszi
  • Rubio #7520
    Én a kutakodás közben erre leltem:

    FSX DX10 Guide
  • alert
    #7519
    Nekem Win 7-van. Az az érdekes, hogy eleinte működött ha a driver-ből állítottam nagyon faszán (nvidia 8800GT). Kijött azonban egy új nvidia driver win7-re, ami nem béta és azóta nem működik :) Illetve fullscreen-ben működik valamelyest, de csak az FS-ben bekapcsolható opcióval, ami közel sem olyan szép, mintha a driver csinálná. Azóta én sem tudom visszacsinálni. Majd ha lesz időm, lehet hogy megpróbálom visszaszerezni azt a régi driver-t, csak a baj, hogy Win 7 esetén már nem külön kell telepíteni, hanem a beépített update szedi le teljesen magától és nem tudom, hogyan lehetne a régit külön beszerezni.
  • Hypo #7518
    Figyu en a helyedben a kovetkezot tennem, eloszor is le toltenem az nhancer legutolso verziojat, ezt uninstallad, aztan letoltenem a driver sweeper nevu progit www.guru3d.com.

    1. control panel/add remove prog/ nvidia driver
    2 reboot safe modba
    3. driver sweeper elindit maradek szart is kitakaritod
    4. nvidia driver felrak lehetoleg 180.84 WHQL
    5 reboot
    6. nhancer felrak
    7 fsx.cfg torold
    8. tolsd le ezt a profilt ez fs2004 hez van de ugyan ez kell fsx hez is nhancer profile
    9. fsx indit NEM DIRECTX 10 normal
    10. allisd be a settingsbe amit kell, ( en a helyedben ha siman nem muxik majd odatennem a pipat az antialias beallitashoz fsx ben.) lepj ki
    11. nhancer elindit a letoltott profilt betoltod, a meglevo fsx est disable, ezt meg atirod hogy fsx exe filet keresse. a FONTOS HOGY A GLOBAL NAL IS UGYAN AZ LEGYEN MINT A PROFILNAL, kis pipat pipald be hogy manualy, taskbara lemegyem es ott bal egergomb aktivald a profilt( csak a biztonsag kedveert amugy automatikus)
    12. pray pray pray
    13 remelhetoleg van antialias es minden csudi szep ugy hogy racsurod a gazt orfuto elemel es mar FLY
  • Ombika
    #7517
    Vista 64 bit alatt?
    Felraktam fsx-et es kiegeszitojet, majd ratettem nvidia driver, nhancer! NV panelben semmihez se nyultam, nhancer belo ugy,h profile es global is egyezzen, majd nagy nehezen jobb klikk nhanceren es ott van a profilom amit csinaltam, de nem mindig, nemtudom minek a fuggvenye! Aztan fsx-en belul szures: none, elsimitas nincs kipipalva es olyan a graf, mintha idoben visszamentem volna 10 evet! :(
    Ha NV panelben allitom, akkor sincs valtozas, szal nemertem! :(
  • Hypo #7516
    en csak nhancert haszsnalok nalam muxik fs2004 es fsx ben egyarant, ennel tobbet nem tudok tenni az ugyert, sorry
  • Ombika
    #7515
    Pont ezert tartok meg PC-t es ujitottam ismet I7-es rendszerre, de hiaba! :( Felcseszte agyam ez a szar elsimites, szures,h nemakar aktivizalodni! :( Nincs vmit tipped mit cseszek el? Lehet win 7-el kellene probalkoznom!
  • alert
    #7514
    Igen, de sajna nincs is rá FS. Akkor melyik a szar? :-)
  • Ombika
    #7513
    Koszonom mar reg megoldottam ezt, meg ,h megjelenjen a profil is, bar sokszor gozom nincs,h mitol jelenik meg, de ez a te...u microsoft, hogyan tud kiadni ennyire ganek jatekot,h fel eve is ezzel szenvedtem 1 hetet es most is,h vegre menjen a szar elsimitas es szures!! Mindjart belevagok vmit a tetves vistaba meg a gepbe!! áhhh de felhuzott jezus istenem!! Fogom rohadt ps3-at es bekapcsolom FUT, nemkell szaraozni ilyen piti dolgokkal!!
  • Clidey
    #7512
    Itt a szöveg
  • Ombika
    #7511
    Azzal nincsen baj par aprosag nem szamit! Ami a lenyeg,h mikor csnialok sajat profilt benne jobb also sarokban pl mikor aktivalnam profilt nincs is benne csak ez a 2 db:
    -driver defaults
    -best quality

    Hol van az amit en allitottam be? ERdekes modon sarga a profil az enhanceren belul es ezt irja ki:

  • Rubio #7510
    Te melyik nHancer-t használod? Mert, ha esetleg a legújabb verziót, akkor keresned kellene egy régebbit, aminek menüje megegyezik a Hypo által bemutatott verzióval és akkor a felrakott képei alapján pontosan beállíthatnád...
  • Ombika
    #7509
    Nekem is cseszik menni, kezdi felkurni az agyam rohadt FSX!! Mi a csocsert nemtudja egyiket se figyelembe venni, se nhancert se nv panelt?! :(

    Pl nhanceren belul van 1 ful amirol nemtudom kivenni a pipat:
    Enhance in-game AA setting

    Mivel vmi nvidia disabled szoveget lok nekem!
    Vmi tipp,h hogyan tudom megis igazsagra birni ezt a .....ot?!
  • Ombika
    #7508
    Na igen, mivel nekem vistam van, te beallitasaid ervenytelenek! Meg kell keresnem,h Hypo regebben irt e errol vmit itt !
  • Rubio #7507
    Nekem viszont az nHacer progival nem működik a game, viszont az nVidia control panellel tökéletesen megy. Amit feltettem képeket azok is így készültek már.

    Korábban Hypo próbált segíteni az nHacer-rel kapcsolatosan (Ő arra esküszik), de az új verzió más volt mint amit ő mutatott és én nem tudtam aszerint beállítani (ezek szerint Ő se, mert azóta nem jelezte, hogy ez neki már sikerült), de mivel nálam működik a kártya és a játék együtt, így szerintem nem vesztettem semmit... (A szerencsétlenkedéseimről is találhatsz képeket.)

    (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy nálam a kártya és az FSX akkor működik együtt tökéletesen, ha az 'AA' be van kapcsolva a game-ben. Ja és XP alatt fut. Arról, hogy vista alatt hogyan működne, fogalmam sincs.)
  • Ombika
    #7506
    No problem! Hazaerek kiserletezek tovabb, lehet nHancer progi kellene, de regebben azzal se javult meg! :(
    nvapps.xml fajban levo FSX tartalmat is kitoroltem mar!
  • Rubio #7505
    Most sem sikerült pontosan fogalmaznom:

    "összemostam" a kettőt, azt hittem, hogy egy személy írta...

    Bocs!
  • Rubio #7504
    Bocs! Ez a hsz-edből nem derült ki és ráadásul el is néztem két hsz-t és összekevertem a kettőt! (#7499 #7498)
  • Ombika
    #7503
    A link mukodik csak kikell masolni a bongeszobe ! :)

    Mellesleg nemtudom te milyen ATI kartyarol beszelsz, mikor nekem NVIDIA 260 GTX van! :) A kepeken pedig az nv panel lathato! :)
  • Hypo #7502
    dx10 miatt van, felejsd el egy szar
  • Rubio #7501
    Szerintem nem véletlenül! (Vagy a mai gazdasági helyzetben én vagyok mérföldekkel lemaradva valamiről.)

    Eddig én úgy tudtam, hogy az ATI és az nVidia az két külön kártya és ahhoz két külön "irányítóközpont" tartozik, azaz az nVidia kártyákhoz az nVidia control panel, míg az ATI kártyákhoz az ATI catalyst (lehet, hogy nem pontosan ez a neve) tartozik. Tehát, ha igazam van, akkor Te hiába is változtatsz bármit is az nVidia control panelben, az nem tudja vezérelni az ATI kártyádat.... Szóval ne csodálkozz, hogy az FSX "cseszik" a beállításokra, mert már az ATI kártya is "cseszik" rá...

    (Egyébként a következő hsz-edben a kép linkjeid nem működnek!)
  • Ombika
    #7500
    Lemaradt a kep !


  • Ombika
    #7499
    Hypo: Anno te irtad,h tudnal nekem segiteni beallitaskoban! Nos ismet nekialltam szenvedni nvida control panelen belul, hiaba allitom be global vagy kizarolag fsx.exe-re vonatkozoan a beallitasokat cseszik ra fsx, csakis kizarolag fsx-en belul tudom szabalyozni, de ott meg ugye nem ertekekkel(2x,4x stb..) ,mint nv panelen belul? Vista 64 bit sp2 van felrakva es dx 10 mode bepipalva fsx-en belul..
  • SzKrisztian
    #7498
    Sziasztok, nem tudom befállítani az FSX-et a grafika szép de a füst effektek iszonyatosak, nem is füst látszik hanem nagy kockák, próbáltam többféle beállítást, más dolog változott de a füst mindig kockás marad. Ati 3870 x2-es videókártyám van próbáltam a videókártyánál is állítgatni de nem segített. Ha valaki tudja hol lehetne javítani kérem segítsen.
    Nem a legjobb de itt egy kép hogy pontosan milyen.
  • Ombika
    #7497
    DE jol nez ki, mar nyomatnam uj I7-es gepemmel, de r....t Real Environment X-el szenvedek, nemakarja a backupot csinalni! :(
  • Rubio #7496
    Hát ha tudnál egy olyan példányt beszerezni ami működik is, akkor szerintem arra is fel tudnád tenni, azonban az hogy fog kinézni, hogy a barátodnak adsz egy boltban vásárolt kiegészítőt és mellé teszel egy letöltött game-t?

    Szerintem, ha már rászántál egy kis pénzt, akkor már ne sajnáld az alapjátékért a továbbiakat, mert hát valljuk meg őszintén, igazán ekkor lenne csak egy szép ajándék. Ha jól emlékszem, akkor itt a topikban - egy kicsit visszafelé olvasva, annál a résznél, ahol egy esetleges magyarításról van benne szó - találsz egy hsz-t, amiben pedig egy linket, ahol mintha megtalálható lenne az alapjáték 5-6000 forintért, ami szerintem már nem egy nagy összeg!

    Egyébként pedig annak az esélye, hogy itt a topikban bárkitől is kapsz egy warezos linket - ha figyelembe veszed a hsz-író ablak bal alsó sarkába írtakat -, szinte a nullával lesz egyenlő...
  • marianna20
    #7495
    sziasztok, lehet h a kerdesem elegge hulyeseg lesz, de nagy dilemmaban vagyok ugyanis megvettem a baratomnak a FSX accelerationt ugy, hogy nem neztem meg igazan mit ir a dobozon. Olvastam h ahhoz h mukodjon kell az FSX. A kerdesem, hogy az eredeti FSX kell,vagy esetleg le lehet tolteni netrol valamit es ugyis megy. koszonom
  • Rubio #7494
    Sajna nincs!

    Típus: Bell 430.

    Így néz ki oldalról (másik textúrában és helyen):



  • Ombika
    #7493
    Ez a heli alapbol benne van?
  • Rubio #7492
    Na mindegy! Tettem egy próbát...

    A párizsi Charle de Gaulle reptér az FSX alap scenery-jében:





    És így néz ki FSX-ben a reptér az FS9-es scenery felhasználását követően:
    (Megmondom őszintén, hogy én nem vettem észre hibát, ami nem azt jelenti, hogy nincs is, de nem tudom, hogy mit keressek. Amíg repültem egyet, addig nem tűnt fel semmi. Viszont nagyon őrültem neki, hogy sikerült.)






  • Rubio #7491
    Értem és köszi!

    Az miből derül ki, vagy hogyan jelentkezik (milyen jellegű) a hiba, ha egy nagy repteret próbálok betenni?
  • Papirzacsi
    #7490
    Ez a scenery felépítésétől függ. A nagy reptereket feldolgozó sceneryk többnyire nem működnek hibamentesen. Viszont pl. az olyan egyszerű objektumhalmazok, mint a Red Bull Budapesti pályát feldolgozó scenery, gyakorlatilag jól működik fsx alatt is. Talán csak a helipad az ami nem működik benne, de gyanítom rajtam kívül még senki se szállt le rá, úgyhogy fel se tűnik senkinek..:-)))
  • radiatorcso
    #7489
    nekem egy kiegészítőt se sikerült berakni:(