33535
  • Hypo #7648
    Ezert dobbentunk meg, mert elsore nem jott at ez amit irtal, de most hogy megmagyaraztad most meg plane erdekes mivel a video fsx bol van es xplane hez kepest merfoldekkel van elobbre fs, de szepen fejlodik xplane is de meg messze van de en drukkolok nekik nekunk csak jo ha miel tobb lenne.
  • pateszi
    #7647
    Ez igen! Akkor neked már sikerült átélni, amit itt még esetleg csak tervezgetünk és szimulátoron próbálgatunk. Jó lehetett. Nincsenek esetleg saját fényképeid Beech 18-as, vagy Beaver gépekről?
    A neten találhatóak nagyobb részét már ismerem, de szívesen látnék még továbbiakat.
  • Ordasbácsi
    #7646
    Igen, a www.photius.com-on nemigazán lehet kivenni, melyik a seaport bázisok...
    Gyakorlatilag a magyarországi repülőtér felsorolásokból mind szárazföldi.
    Kedvencem a hydroplane gépek és egyéb kétéltűek :)
    Egy éve jártam Kanadában és volt szerencsém kipróbálni többször is, hogy milyen a hydroplane flying :)
    A 30.000 szigetek-nél éltem majd fél évig.(Parry Sound és környéke-Toronto-tól kb. 270km-re észak felé)
    Gyönyörű hely és nem lehet megunni.
  • pateszi
    #7645
    AI Maci-forgalomra az FSX-ben sok helyen kell számítani. Néha a legváratlanabb helyeken is közlekednek az AI macik.
  • Rodman6
    #7644
    Akkor elmagyarázom a fejtörőt. Belinkelt valaki egy videót aminek elég szép grafikája van. Erre írtam hogy remélem hogy a legközelebbi Flight Simulatornak lesz ilyen grafikája mert a mostani már kissé elavult még environmenttel is. (Gyenge scenery domborzat, kissé el van mosódva, rajzfilmszerű. Az X-Plane 9.22 demójához hozzászokott a szemem (rengeteg tűéles fa, stb.. ehhez képest kicsit elavilt az fs.)
  • pateszi
    #7643
    Úgy látom, eléggé hasonló az érdeklődésünk. Alig várom már a Tongass Fjords X megjelenését, rendszeresen figyelem a fórumukon. Az FS9-es változat zseniális kiegészítő.


    Beaver oldalt nézegeted? Még 528...
  • perko
    #7642
    A maci szimulátor honnan van?
    Vagy csak AI maci?
  • Hypo #7641
    FSX ben eleve van sok SPB, de ha ingeynes erdekel javaslom keress ra SNOWDOGS TOURS ra, ingyenes 140+ repter van benne alaskaban sok kozuluk SPB, illetve nemsokara jon ki a Tongass Fjords X.
  • pateszi
    #7640
    Hali,
    Megnéztem a vízi leszállóhelyek listáját, gyanúsan sok a magyarországi "seaport base"...
    Ehhez képest nem sok hidroplánt látok az égen repkedni.
  • Ordasbácsi
    #7639
    Köszi szépen a válaszokat!
    Ti mennyit -repültök- naponta? :)
  • pateszi
    #7638
    Szia,
    Ha beállítasz kezdésnek egy repteret, onnan slew módban (Y) bárhová át tudod tenni a repülődet, focipályára, vagy vízfelületre is stb. Visszaváltva a normál módra így azután indulhatsz a szántóföldről is.
  • Hypo #7637
    FSX ben vannak sea plane base-ek ahonnan indulhatsz, illetve vannak helikopter helyek is. Kezdesbol indulni alapbol csak ezekrol es repterekrol lehet leszallni barhova leszallhatsz. vagy elmented a helyet ahova leszalltal es legkozelebb onnan indulsz Illetve csinalhatsz sajat repteret is a megfelelo progival.
    En sokat repulok haosnlo gepekkel monjuk foleg alaskaban de van sok hasonlo hely is illetve sok kiegeszito is.
    Seaport bases
  • Ordasbácsi
    #7636
    Hi mindenki!
    Nem tudjátok, hogy hydroplane-nel honnan tudnék más helyről is elindulni?
    Ezt a repülőt csak egy reptérről tudom indítani(tehát a repülés valójában a levegőben kezdődik és mivel nincs neki futóműve ezért runway-ről nem tudok felszálni).
    Esetleg koordináták megadása lehetséges az fsx-ben?
    Gondolok itt pl. arra, hogyha helikopterrel akarok indulni egy focipályáról vagy egy szántóföld közepéről...
    Ugyanez a helyzet a hydroplane-nel. Tengeri vagy tavi koordináták megadásával nem lehet sehogy sem gépet indítani?
    Előre is köszi aki válaszol!

  • Hypo #7635
    Hat latok en Vsync gondot is, driverben force on ra van teve? VC ben is ugral a kep vagy csak kulso kamera nezetben? ha az fps-t kiirod a kepernyire azon latszik valamifele ugralas? fsx.cfg-t is talan jo lenne latni hatha....
    Miota van ez kulonben?
  • Hypo #7634
    Es mi a gond? megadod neki az fsx konyvtarat es nem megy fel?????
  • meki1
    #7633
    Sziasztok!Szeretném megkérdezni,tud valaki valamit a live radar-ol?
  • L Viper #7632
    Talán így akart fogalmazni:

    "Tetszetős video, de nem ártana ha már kijönne egy új FS (FlightSim), hasonló grafikával, mert már egy Real Environment X-el feljavított FSX sem korszerű."

    Jó kis fejtörő, talán majd elmagyarázza :-)
  • Willenbrock
    #7631
    Az lenne jó ha lenne egy CFS4 FSX alapon,a jó minőségű kiegészítők felhasználásával.
  • Robez84
    #7630
    Nem azt nem értik hanem ezt:(többekközt én sem értem)

    "Tetszetős video, nem ártana ha már kijönne egy FS hasonló grafikával, mert már egy Real Environment X-el sem korszerű."
  • Willenbrock
    #7629
    Röppenés Bf 109G-vel Nem tudja valaki hogy lesz-e lehetőség egyszer arra hogy az FSX-ben szereplő világháborús vadászgépekkel harcolni is lehessen?Nem készül sehol valami WW2 mod pl?Hisz sok gép modellje már készen van(Bf 109,P-38,P-47,P-51 stb)Én nem értek a programíráshoz de a gépmodellek és a sceneryk adottak csak kicsit kéne átszerkeszteni őket esetleg.Ballisztika és sérülésmodell kéne még a gépekhez és olyan harci szimulátor lehetne ebből ami az IL-2 nél is élethűbb lenne.Elképzelhető egy ilyen mod?
  • Rodman6
    #7628
    Nem tudom mit nem lehet ezen érteni.
    1 Van egy Wilco Airbus Series Vol.1 (FS X) addon-om
    2 Raknám felfelé, kiírja hogy: Cannot install this program, please select your correct Flight Simulator 2004 directory.
    3. Pedig elvileg FS2004+FSX verzió, az ablak fejlécébe Wilco Airbus Series Vol.1 (FS X) van írva.
  • Clidey
    #7627
    Akinek van ötlete erre az kommenteljen legyen szíves! Köszönöm!
  • Zinaj
    #7626
    vki vmi normalis kontrol beallitast elkuldene nekem?
    Meik gombra mit érdemes vagy hogyan van.
    Utasszallito érdekelne azzal akarok repulni.Gépet mivel emelem fel stb.iranyitas hol allitom be?:S
    Valaki kifotozhatná, és vmien linkbe elkuldhetné sokat segitene.thx
  • exTrem
    #7625
    Attól függ, de olvasd el a FAQ-t sok kérdést megspórolsz vele :)
  • Zinaj
    #7624
    ez a jatek hogy mukodik?
    kuldetések vagy egybol azzal megyek amivel akarok?
  • Clidey
    #7623
    Engem az egész hozzászólás megzavart... :D
  • Hypo #7622
    Mondjuk ez zavart meg "Real Environment X-el sem korszerű"
  • [HUN]FaTaL
    #7621
    Én értem, azt hiszi másik játék. :D
  • Papirzacsi
    #7620
    Én értem! Gőze nincs róla mit látott. :-)
  • Clidey
    #7619
    Hárman :)
  • Hypo #7618
    akkor mar ketten nem ertjuk
  • Falconer
    #7617
    Mivan???
  • Papirzacsi
    #7616
    Asszem elfelejtetted bekötni magad. :-D Amúgy érdekes a cucc.:-)
  • Hypo #7615
    ??
  • Rodman6
    #7614
    Wilco féle repülőgépeket szeretnék feltenni FSX-re, elvileg ahhoz való ami megvan.
    De telepítéskor azt írja ki hogy nem a FS2004 elérési útját adtam meg. Bolond ez?
    Pedig a setup-részre is FSX van írva. Már jobban felidegesít mint az X-plane9.
  • Rodman6
    #7613
    Tetszetős video, nem ártana ha már kijönne egy FS hasonló grafikával, mert már egy Real Environment X-el sem korszerű.
  • Rubio #7612
    Ez tök jó!
  • Clidey
    #7611
    Én tökre nem!! Tenksz!!
  • L Viper #7610
    Nagyon dizájnos :-)
  • Hypo #7609
    Remelem nem banjatok de ugy gondoltam erdemes megosztani:
    WOOOOAHHH