33535
  • L Viper #7928
    FSX-en van fent Service Pack 2, vagy Acceleration pack?
    Az adott gép manualjában nézd meg, kell -e neki valamelyik javítás.
  • samsung123
    #7927
    minden gép megy rendesen csak az utólag berakottak nem...
  • polluxware
    #7926
    legalább nem fogja a gépet azok betöltése, endö mettör of fekt dö gép hez ö shájni bér metál kinézete van!

    nincs ötletem sajna.. vidkari driver? esetleg
  • samsung123
    #7925
    Segitsetek!!!4
    feltelepitettem a bf109 kiegészitőt és nem jennek meg a tektúrák a gépen..sekivül se belül,mindehol fehér...amugy megy a gép betöltődik.
    vista van fent és a FSX kiegje.
  • Ordasbácsi
    #7924
    Sziasztok!
    Próbált már valaki repülni szélességi és hosszúsági fokokhoz,-amit a GPS segítségével hajtott végre?
    A játék (szimulátor) szoftverében található kis kézikönyv szerint lehet, illetve utalást találni rá.
    Nekem sajna még ez mindig nem világos. Tényleg csak reptereket és rádió frekvenciákat lehet megadni?
    Tud valaki segíteni?

  • Rubio #7923
  • Hypo #7922
    A honap kerdese!!!!!!!!
  • m814
    #7921
    Az az "X" egy római tizes.
  • LegendTommy
    #7920
    fsx=fs10
  • coolcar
    #7919
    Sziasztok!

    Melyik az ójabb game az FSX vagy az FS9?
  • SzKrisztian
    #7918
    Sziasztok, nagyon megszoktam az FS9-ben az Active Camera-nál hogy az egér középső gombját lenyomva tudok a virtual cockpit módban forogni, örömmel láttam hogy az FSX-ben már alapból volt egy ilyen forgás de azt sehogysem tudtam megoldani hogy az egér harmadik gombját nyomva tudjak forogni, mindig a space billentyűt kell lenyomnom hogy forogni tudjak ami nagyon kényelmetlen nekem. Létezik FSX-hez Active Camera? én kerestem de nem találtam, vagy valahogy beállítható hogy az egér harmadik gombját nyomva lehessen forogni?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Ordasbácsi
    #7917
    Köszi! :)
  • Hypo #7916
    settings general mission
  • Ordasbácsi
    #7915
    Hi!
    Eltűnt a szöveges segítségem a küldetésekben!
    Tudjátok hogyan kell visszaállítani?
    Előre is köszi....
  • litlebubu
    #7914
    Innen.
  • DonZorro
    #7913
    Honnan lehet ezt megszerezni Srácok???
  • L Viper #7912
    Hát igen. Ennél szebben, látványosabban nehéz lenne bemutatni ezt a remek Sceneryt.
  • Hypo #7911
    nem minden videon tokolnek ennyit elhiheted, van rengeteg ha erdekel a tema, de ugye amiben mar vagas van az mar nem az igazi:)) viszont egy just planes stilusu fs video meg halal uncsi lenne igy maradnak a szep camera beallitasok, fenyjatekok, bloom, chromakey es a tobbi...

    ez mara mar egy uj muveszeti ag lett, rengetegen csinalnak videokat jokat rosszakat .

    Szerintem ez az etalon
  • Ordasbácsi
    #7910
    Hm..az általad linkelt videó inkább trükkös volt mint életszerű :)
  • Hypo #7909
    nem tunik trukknek soot van ennel szebb is am boven.

    http://www.youtube.com/watch?v=IS81Y6OHH10 peldaul.

    amugy egy dolgot nem szabad elfelejteni sok video keszito ugy csinalja hogy fel fps el veszi fel a cuccot es ediotorban lesz normal sebessegre felgyorsitva
  • Ordasbácsi
    #7908
    Ez egy trükk, hogy valakinek ilyen filmszerűen fut az fsx???
    Ez már egy holywood-i fsx film? :)
  • Hypo #7907
    muhahah:)))) latom mar a szotari bejegyzest - zamat kiemeles bazz-al:))
  • LegendTommy
    #7906
    azért mondom, hogy gyönyörűen kiemelted a zamatát az egésznek a bazz-al:)
  • Hypo #7905
    jo lehet volt benne egy kis suzuki vs m5 bmw de tenyleg vicces amikor azon megy a siras hogy FEARBEN 80 fps em volt itt meg alig 20 .........vazze:)
  • LegendTommy
    #7904
    esetleg a vazzé-val tudtad volna még tetézni:D
  • LegendTommy
    #7903
    a végen a bazz miatt voltál tök hiteles:)
  • balint1111
    #7902
    Hát az nem sok, neked sokkal jobb a géped mint az enyém. Nemtom érdemes-e megszereznem.
  • [HUN]FaTaL
    #7901
    Kb közepes graffal 20-25 fps.
  • Hypo #7900
    jo reggel ezeket olvasni foleg a GTA es FS parhuzam hmmm, mondjuk quake3 nalam fullon megy bazz:)))
  • balint1111
    #7899
    A te gépeddel hogyn fut milyen sebességgel?
  • [HUN]FaTaL
    #7898
    Konkrétan egy GTA4 20ad annyi dolgot számol mint ez. Szimulátor.. GTA4 egy rakat szar, összevissza popupol teli van hányva bugokkal.
  • alert
    #7897
    A kettő nem összehasonlítható. Az egy tömegjáték, amit konzol alapról portoltak át. Ez egy rétegjáték és szimulátor. Leginkább nem is játék. Teljesen más engine, teljesen más célokkal. Egy korszerű szimulátorhoz mindig is brutális gép kellett.
  • balint1111
    #7896
    A gép ami viszi:D
  • balint1111
    #7895
    És akkor még a GTA IV-t fikázták le a nagy gépigény miatt....
  • balint1111
    #7894
    Pakson lakok majd kölcsönveszem:D
  • alert
    #7893
    Minimumra bőven elég, csak úgy még a Flight Simulator 2004 is szebb (régebbi verzió). Infó képp, amin az alap játékot (kiegészítők nélkül) még nem max grafikával, de már lehet élvezni: Core2Duo proci (3GHz), 4850 vagy hasonló VGA és 2GB minimum DDR2 800MHz-es ram. A te konfigod azért közelít, szóval közepes grafikával el fog futni. Ki tudod próbálni. Amin már szépen fut (de még itt sem 100%-on): Core i7 proci, 1 gigás VGA, 4GB DDR3 ram.
  • [HUN]FaTaL
    #7892
    Minimumra elég csak hányadék az egész. #7891.

    Fullon, addonokkal egy i7tel már eldöcög 25-30 fps-sel.
  • exTrem
    #7891
    Paksi atomeromu 4-es blokk.
  • balint1111
    #7890
    Hát mi ennek a gépigénye hogy még minimumra se elég?
  • Falconer
    #7889
    Nem semmi, de azért a ground texture resolutiont felnyomhatnád