33535
  • kissv
    #7968
    Sziasztok!

    Először is bocsánatot kérek, mert előttem valószínűleg már kérdeztek hasonlót. Egy-két külföldi fórumot olvastam már FSX-ről, de nem igazán találtam arra vonatkozóan információt, hogy a képernyő-felbontás terén mi nevezhető élvezhetőnek az FSX-ben. Nekem 1366x768 legnagyobb felbontást támogat a monitorom, ez vajon elég lesz ahhoz, hogy élvezhető grafikája legyen a játéknak? Jelenleg Intel G31 chipset van az alaplapban, tehát 256 MB videókártyával rendelkezek, ezt fogom bővíteni 1024-es videókártyára a közeljövőben. A fő kérdés inkább a monitor.

    Előre is nagyon köszönöm annak, aki érdemben tud segíteni.
  • Ordasbácsi
    #7967
    Airbus a321es a gép ami nem engedi kikapcs az auto throttle-t....
    A többi nagy jet-tel nincs bajom.
  • aley
    #7966
    kossz a segítséget.
  • pateszi
    #7965
    Sajnos nem. Irányítani leginkább játékvezérlővel (bot-, vagy szarvkormánnyal) lehet. Még a gamepad sem igazán alklamas rá. Próbáld ki ezt a "mause yoke dolgot", és ezt magad is hamar be fogod látni.
  • aley
    #7964
    hy az fsx -ben a "mause yoke" helyettesítheti a joystikot?
  • Hypo #7963
    sorry:)))) C,D bol csak eröspistásom van:)
  • Papirzacsi
    #7962
    bmmeg! :-))) De ez nem jouuuu, mert nekem C vagy D változatra kéne, és ez pedig E.:-P
  • Hypo #7961
    milyen madarol beszelunk?
  • semidim
    #7960
    "z"-vel kapcsolod ki az autopilotot? Mert ha esetleg nem, akkor azt javaslom.
  • Ordasbácsi
    #7959
    Kellemes estét mkinek!
    Hogyan lehet kiiktatni az auto throttle-t leszállás előtt?
    Ha sikerül is kikapcsolni,-közvetlen földet érés előtt szinte mindig visszakapcsol.
    Autopilot-ot persze kikapcs meg flight directort meg mindent de de az auto throttle nem hagyja magát.
    Gyakorlatilag még mindig csak ott tartok, hogy egy Ctrl+Shift+F1-gyel vetek véget a landing-nek....
  • polluxware
    #7958
    Sólyom érlájnsz....

    ugyan leszállni nem engedik még sehol őket
  • DonZorro
    #7957
    ME-262 for FSX...
  • L Viper #7956
    Fjordmániás
  • Hypo #7955
    Alaskan Winds:))))
  • L Viper #7954
    USAF :D
  • aley
    #7953
    kinek mi a kedvenc létezo légitársasága?
  • Hypo #7952
  • L Viper #7951
    Nem bizony.
  • Papirzacsi
    #7950
    Akkor nekem is passzoljon már valaki egy Pizza Hutos festést F18-hoz. thx.. :-)
  • perko
    #7949
    Nekem DHL - be kéne ugyanez :)
  • perko
    #7948
    Baromi jó ahogy a nézőtéren villognak a vakuk.

  • Hypo #7947
    blue eagles ez se rossz:))
  • Hypo #7946
    hihetetlen:)))))
  • Clidey
    #7945
    Alighasznált FedEx-es F/A-18-asomat elcserélném világoszöld Rózsaszín Párducra, értékegyeztetéssel.
  • Hypo #7944
    Nem is tudtam hogy Horneteket is uzemeltet a FEDEX
  • Hurvinyek
    #7943
    hali
    nem tud valaki f/a-18 hoz fedex festést?
  • Hypo #7942
    hat igen de azert van am kulonbseg, na nem is a gepek vezeteseben, ba rott is akadhat bar Forgotten battles tol mar a gepek kezdtek eleg jol viselkedni, bar velemnyem szerint az osszes gep tul van modellezve. Szoval ha ment jol egy bf109 el a leszallas akkor itt se lesz gond, inkabb az hogy itt a navigacio az eljarasok a valosaghoz kozelitenek mig FB ben csak a nagy orosz semmi felett repultel tulajdon keppen akarhogy:)
  • Clidey
    #7941
    Nehéz.
  • samsung123
    #7940
    szerintem teljes realisztikusságnál se túl nehéz irányitani a gépekket, persze kell egy jó joy,meg kis tapasztalat (mondjuk il2nevelkedtem)
  • samsung123
    #7939
    köszi a tippet! de sajna nem használt, DE adtál ötletet és kikapcsoltam a dx10-et és láss csodát megjelenik rajta a textúra...de pont a dx10és a bf109 miatt raktam fel a vistát, de mindegy igy is jó és szép. keresek pecsethozzá hátha javit rajta(ha kiadtak hozzá egyáltalán)
  • balint1111
    #7938
    Az lesz csak kérdeztem.
  • Hypo #7937
    probald ki
  • balint1111
    #7936
    Sziasztok
    Megszerzem a játékot. Egy kérdés lenne. Nehéz kezelni vezetni a gépeket?
  • Bacsa09
    #7935
    Próbáld meg úgy, hogy a Graphics-nál kikapcsolod a Light Bloom-ot.
  • Hitman73
    #7934
    Igen, lehet, bár mondjuk Tunéziáig kell a nafta :D
    Az utasok valóban sokan vannak, by PAx, de alapvetően igazából is szoktak utasok lenni a gépen...
    Esetleg próbáljam pontosabban számolni az üzemanyagot?

    Hitman
  • polluxware
    #7933
    túl sok üzemanyagot viszel szerintem, meg a nehéz utasokat ki kell dobálni a gépből a SHIFT+Túlnehéz+1..2..3..x gombkombinációval
  • Hitman73
    #7932
    Hello!

    Furcsa dolgok történnek repülés közben :) Amikor Ariane 737-vel repülök, mindegy, hogy hova, érdekes jelenségre lettem figyelmes. Ha low alt útvonalat választok, az irányítás akkor is igyekszik minél magasabbra emelni. A 737-es ilyenkor FL210 környékéig +1500-2000-vel szépen emelkedik is. Azonban általában ilyenkor jön az, hogy emelkedjek mondjuk 310-re. Itt jönnek a gondok. Ilyenkor már nem elég a sebesség, és hiába emelkedek csak +500-val, egy idő után 140 alá esik a sebesség és átesik a doboz. Akármit csinálok is, amíg nem megyek alacsonyabbra, nem tudom stabilan tartani, és a robot sem. Ez miért lehet?

    Köszönettel Hitman
  • w77d
    #7931
    én úgy tudom hogyha letiltanak, telefonon kérheted hogy aktiváljanak...
  • Dokitudor
    #7930
    Sziasztok!
    Számomra érdekes dolog miatt szeretném kérdezni, hogy találkozott-e valaki az alábbi jelenséggel?
    Boltban vásárolt fs2004 és fsx valamint acceleration-t használok. A feltelepítések és regisztráció után nem volt újratelepítésem. 2 napja az FSX esetén induláskor kéri az acceleraion aktiválását. létezik ilyen hogy újra kell regisztrálni, vagy vírust kaptam? Persze a játékból egy idő után ugyan úgy kilép mintha demó lenne. Talán a fórumban olvastam, hogy a sok regisztráció sem jó, mert aszt hiszik hogy warez. Most rendeltem meg egy raptor wincsit és biztos, hogy kell újratelepítés, de nem tudom, hogy mikor lesz rá időm(800 Giga). Mit tanácsoltok, most regisztráljak vagy várjam meg amíg megér a wincsi. Nem szeretnék újra szoftvert venni. A válaszotokat előre is köszi.
  • L Viper #7929
    Ja, látom írtad, hogy az FSX kiegje. ( Gondolom az Accelerationra gondolsz )
    Akkor passz.