33535
  • Hypo #8008
    ha megvan az mas en azt hittem az is a megeendok listajan van sorry
  • semidim
    #8007
    A saját esetemből kiindulva, nem tűnik gyenge pontnak. Mivel úgy látom mintha már meglenne ez a kártya, akkor viszont semmiképpen sem tanácsolnám, hogy lecseréld. Viszont fontos lenne azokat a tanácsokat megfogadnod amiket az elmúlt hetekben itt kaptam, mert az FSX különleges bánásmódot igényel. Külön wincseszter, lehetőleg Raptor, amin csak a lehető legjobban "lebutított" oprendszer van és amellett csak az FSX van telepítve. A WIN 7 RC adja a legjobb eredményt. Az FSP limiter használata is jelentős javulást hozott. Max 4-5 oldalnyit olvass vissza!
  • Hypo #8006
    a 9600gt talan a gyenge pont
  • melfoy
    #8005
    Szevasztok,most szeretnék elkezdeni a játszani az fsx-el..eddig xboxoztam,de nagyon megtetszett ez a simulator,és emiatt fogok most szerválni egy gépet...tanácsotokat kérném hogy érdemes-e megvennem a gépet a játékhoz..konfig:core duo2 e8400 3ghz---geforce 9600 gt 1gb mem ddr3---6gb ram?
  • Hypo #8004
    :))))) es ezt milyen jo multiban csinalni ihaj csuhaj, epp este tettem le a kis cessnat egy 8 repteres alaska hopping race -en:) f/a18 al mondjuk gyorsabb, csak hat nem talaltam a nagymagyarorszag matricas wunderbah f/a18 festesemet:))

  • Papirzacsi
    #8003
    Új kérdés helyett inkább egy missiont adnék azoknak akik rendelkeznek az FSX Acceleration packkal.
    A lényege, hogy minél gyorsabban keresztülrepüljetek az USA-n az F/A-18-cal. A gép nem képes egy tankolással erre a távra, ezért le kell szállni tankolni. Aki gyorsan megy, annak többször, aki lassabban annak kevesebbszer, aki méglassabban, annak megint csak többször.:-)))
    Így mindenki tesztelheti, elmélyítheti ismereteit abban, hogy viszonyul a sebesség a hatótávolsághoz, a magasság a fogyasztáshoz, stb stb.

    Minden fontos dolgot megtaláltok a mission leírásában, főleg a szabályokat.:-)))
    Akinek van kedve, meg egy kevés ideje (időgyorsító használható), az essen neki, kíváncsi vagyok az eredményekre (addig nem árulom el a sajátom) :-)

    Transzkontinentális verseny
    A küldi szabadon terjeszthető, de át nem szerkeszthető, pénz érte nem kérhető!:-) kérdés?
  • Papirzacsi
    #8002
    Két hónapja tettem fel itt egy kérdést pár Gripenes képpel kapcsolatban. Érkezett pár találgatás, de egyik se volt helyes. A helyes válasz a fékszárnyban rejlik, ugyanis az nincs az eredeti gépen. Legalábbis olyan módon, ahogy az a screenshotokon látható.:-)
  • grimm13
    #8001
    Szerintem nézd meg itt. Amúgy elég feltűnően ki van írva hogy TILOS A WAREZ .Ráadásul ebben az egy mondatban nem egy helyesírási hiba van :"vki torrent kinket tud adni pls me nincs most fölös pénzem megvenni:S".......Nem bántani akartalak vagy kifikázni sőt vitázni sem szeretnék mert nem ítélem el azt aki nem veszi meg eredetibe de akkor se itt kunyerálj linket ........(Nagyon régen engem is leb***tak mert így írogattam figyelem nélkül .......)Tényleg ezt majd elfelejtettem a szimulátorból direkt hagyták ki a törésmodellt(pl.: ha lezuhan a gép vagy kényszerleszállásnál )?
  • Tompox
    #8000
    Köszönöm, de én arra gondoltam, hogy mondjuk rear left nézetben egy ilyet lássak ablakkal együtt.
  • adikakk
    #7999
    hy all
    vki torrent kinket tud adni pls me nincs most fölös pénzem megvenni:S
  • Hypo #7998
    Ha ismereteim nem csalnak FSX ben kicsit mas de annyira nem veszes, itt camera definiciok vannak, az adot repcsikhez, azt tudod valtoztatni.
  • Tompox
    #7997
    Sziasztok!

    Lehet, hogy láma a kérdés, de lehet FSX-ben valahogy olyan Wing View-kat csinálni, mint az FS9-ben?
    Ha igen, hogyan?
  • semidim
    #7996
    Én nem tudom, de tegyük fel hogy van. Már a Raptort is csak kéz alól érdemes beszerezni, akkor meg tulajdonképpen mindegy, hogy van, vagy nincs,
  • Dokitudor
    #7995
    7990 bocs
  • Dokitudor
    #7994
    Sziasztok!
    Szabad tudni, hogy melyik az a gyorsabb winyó, mert épen vásárlás előtt vagyok. Eddig a raptort ajánlották. A raid 0 nem jött be teljesen bár gyorsult a gép,
  • L Viper #7993
    Ahh ezért ne kérj elnézést :-)
    Kösz a választ.
  • Rubio #7992
    Megnéztem és szakadó esőben már egy kicsit szaggat nálam is, de ahogy elállt az eső a szaggatás is megszűnt.

    Ugyanakkor minden érintettől elnézést kérek tévedésemért, mivel megnéztem semidim által ajánlott füleket és ott is "csak" minden ultra high-ra van állítva és a tolókákon látszik, hogy lehetne még rajtuk feljebb tolni! Azonban nekem így is megfelel, mivel nekem sincs pénzem erősebb gépet venni, számomra így is élvezhető a game...

    Szóval ez a config jó idős repülésre, ultra high beállításokhoz elég!

    Még egyszer bocs, ha megtévesztettem valakit, nem volt szándékos!
  • semidim
    #7991
    Valóban nem ártott ez a pontosítás, mivel az Ultra High messze nem full. Az csak Ultra High.
    Ha a customize menübe lépsz és végigmész az egyes "füleken" és ott állítasz mindent maximumra, bejapcsolsz minden effektet, akkor lesz full. Ha megteszed, akkor látatod majd, mekkora különbség van a kettő között.
  • litlebubu
    #7990
    Nekem E8600 4.0Ghz-en ment stabilan egy 9800GX2-vel(fűtőtest) 4Gb RAM-al 64bit-es Vistán és voltak gondok az FSX-el , ha mindent fullra raktam. Persze kiegészítőkkel( REX, FTX Australia, stb.) Most tuningolgatjuk az új gépet Core I7 ,GTX 285, sok RAM, majd +látjuk, de elég pesszimista vagyok. Ja és van a Raptornál lényegesen gyorsabb vinyó.
  • litlebubu
    #7989
    A "Customize" alatt toljál fel mindent maximumra, ez a képen nem full. Akkor diavetítés lesz.
  • MatWood
    #7988
    Hi all!

    Csináltam egy képet Rio de Janeiro felett. Hihetetlen élethű.

    http://www.flickr.com/photos/40286290@N05/3708331222/sizes/l/

    Akit érdekel itt tudja letölteni 100%-os méretben:

    FSX Robinson
  • L Viper #7987
    Azért kérdem, mert a "videókarim" az nekem is olyan. A felbontás is ugyanaz nálam is.
    2 giga RAM-om van és a procim 2,4-es.
    Nálam a manuális konfigban azért lentebb van egy fokkal az autogen és a scenery komplexitás is.
    Akarok procit és RAM-ot, mert inkább azt szereti az FS. Karira most nincs keret.
    Pár nagyon sűrű területnél bedöccen, de összességében jó. Pl Rio, hibátlan, vagy a trópuse területek.
  • Rubio #7986
    Nekem a felbontás állandóan 1024x768-ra van állítva és a game is ezen fut...

    Manhattan felett még nem repkedtem, de meg fogom nézni....
  • aley
    #7985
    ok kösz a gyors segítséget
  • Jocex
    #7984
    Na, akkor itt kérdezem meg: Hol lehet kapni jó, repülőszimulátor irányítót(másképp nem tudom leírni, nem jut eszembe a neve:S) Amivel jól lehet a gépeket felszállás után irányítani? Botkormány naXD. Csak játékhoz.?
    És kb. mennyi egy olyan? 10-13k kifussa?
  • Papirzacsi
    #7983
    FSX az alap. FSX delux, több gépet tartalmaz, meg az SDK-kat a lemezen, GOLD pedig az FSX delux + Acceleration packot.
  • L Viper #7982
    Milyen felbontásban tolod?
    Manhattan is szaggatás nélkül fut, esős időben?
  • aley
    #7981
    hello ismét.!remélem nem baj hogy már megint kérdezek de sehol nem kaptam arra választ hogy mi a külömbség az fsx, fsx deluxe vagy az fsx gold edition között?
  • LegendTommy
    #7980
    Nyugtalanságot olvastál a soraim között?
    Csak meglepődtem mert sok embernek jobb konfigon is vannak gondjai, de örülök a sikereidnek és nincs bennem rossz indulat.
  • Rubio #7979
    Csak azért, hogy biztosan egyről beszélünk-e.

    Én az alábbi beállításokon használom a game-t. Én ezt nevezem full-nak! És ezen ha elhiszed, hanem szaggatás nélkül fut a game! Ha Te mást tartasz full-nak, akkor elnézést a félreértésért, de ha ez a full, akkor meg légyszi nyugodj bele.



  • kissv
    #7978
    Azért köszönöm!
  • LegendTommy
    #7977
    sajnos ezt nem tudom, de szerintem integrált vga-val nem sokra mész
  • LegendTommy
    #7976
    az igen, azt hittem még i7-el se megy maxon
  • LegendTommy
    #7975
    Elég realisztikusan vannak a gépek modellezve, lehet kapcsolgatni bőven, joystickra szükséged lesz
  • Jocex
    #7974
    Értem, köszi:). Még egy kérdésem lenne: A gépeket belülről is el lehet indítani, szóval így a kapcsolókat állítgatva, vagy billentyű nyomogatással kell felszállni? Lehet hülye kérdés, de nagyon nem értek hozzáXD.
  • kissv
    #7973
    Köszönöm a véleményed. Másik kérdés, és ez persze nyitott kérdés mindenki számára, hogy vajon az integrált Intel chipset-ek (pl. G33/G31) támogatják a "Hardware Transform & Lighting" technológiát, ami manapság egyre több 3D-s játékhoz szükséges? Vagy felejtős és meg kell venni külön az AGP vagy PCIe videókártyát?
  • Rubio #7972
    Az én configom annyiban tér el a tiedtől, hogy nekem 4 GB RAM-om van (ebből XP alatt 3,25 látszik), minden fullra van beállítva és szaggatás nélkül megy a game...

    Döntsd el magad, hogy neked mi a jó! Teszel egy próbát ezzel, vagy mégy az FS9-re...
  • LegendTommy
    #7971
    ezzel a configgal gondjaid lesznek fsx-ben, ha max beállításokkal szeretnéd használni, közepes beállításokkal elmegyeget, én inkább fs2004-et ajánlom
  • LegendTommy
    #7970
    elég az a felbontás
  • Jocex
    #7969
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU e8200 @ 2.66GHz (2 CPUs)
    2048MB Ram, Gforce 8600 GT videokártya.
    Ilyen konfig mellett szerintetek megpróbálkozzak a játékkal, vagy inkább a régebbi, Flight Simulator 2004 Century of Flight résszel próbálkozzak?