33535
  • JoopZzz
    #31052
    Valahogy megemésztem,mint ahogy a magyar műholdkép elérhetőségét is.:D Igaz,hogy értek a 3dsmax,maya,ac3d programokhoz,de más szimulátoroknál is hadilábon álltam"modell vezérlés" szinten. Fs Gauge rész, valami horrorisztikusnak tűnik a működése. Visszatérve a Gawron-ra,szerintem szebb,mint a jak-12 még így Low poly kinézettel is!:)

  • Hypo #31051
    :))))))
  • polluxware
    #31050
    active sky next nem gyó ,mert nem lehet krakkolni...

    Opus rulez
  • Hypo #31049
    Hát szerintem REX et csak a texturakmiatt erdemes hasznalni es ennyi, weather generation vagy OPUS vagy Active Sky Next
  • berczy #31048
    Miután Katmanduba ért az Antarktisz expedíció, ott állomásozok kicsit, mert nem álltam meg, hogy ne látogassam meg a Luklát, ha már erre járok. Onnan van egy missön, egy Mi-8-as megtalálása 20000 láb magasság körül. De sajnos emelkedés közben a jobb hajtómű kigyulladt, vissza kellet fordulnom és egy hajtóművel leszállni. Nem is lett rossz. :)

  • polluxware
    #31047
    én amióta használom az fsx-se -t 1! db ctd -m sem volt, mondjuk én nem is NGX dugi-fuli reptereken mászkálós szenáriókban nyomom a dolgot..

    múkszik stabilan... ebbe bele tartozik az UI is

    (ha tudsz reality xp gauk nélkül élni, én merem ajánlani)
  • Clidey
    #31046
    Jelen pillanatban elég távol állok mindenféle modellezéstől, szóval ne számíts ilyenre a közeljövőben. Régebben átalakítottam itt valakinek ezt az AI Gawron-t aminek volt belseje meg pakoltam bele pár 2D műszert, de már nem emlékszem kinek...majd talán jelentkezik. :)

    Jaja, jó a Win7, de lehetne jobb... :)
  • Clidey
    #31045
    Én Win7 alól próbálnám használni, az már régóta megszokott dolog volt tőle hogy ha szerettem volna nyomni neki egy ripléjt, elszállt az egész a p*csába, de most a legújabb heppje az, hogy alt-ra nem jön elő a felső menü, hanem pár másodperc toporgás után ctd-zik...
    Lehet meg kellene próbálnom az FSX SE-t, hátha abban már javítottak ilyen endzsin bugokat...? Bizonytalan vagyok...
  • Clidey
    #31044
    Hát most egyelőre használom Standard Mode-ban, ahogy nézem, ugyan olyan szép időjárást generál. Igazából nem is tudom miben tud többet az a WX Plus...?
    Peccset meg nem találtam ehhez a REX-hez...lehet rossz helyen keresem? :(
    Gondolkodtam még ezen a Texture Direct + Weather Architect kombón, de nem igazán tetszik hogy külön-külön vannak a stuffok. Ez a REX OD tök jó és kényelmes hogy együtt van a textúra meg a wedör endzsin is. :)
  • gfarkas
    #31043
    Így van, nekem ráfríssítette a Winfos 10-et, átírta a DX 11.5-re, ezzel kilőtte az Enb-met mert az csak 9 alatt megy, átírta az Asus EAH 6670 kártya driverét, katalisztjét, és a 9-es néhány beállítását, egy kedvenc gépem modelljével összeveszett, törölni kellett mert nem futott, most próbálom javítgatni újra belőni én is.
    Utoljára szerkesztette: gfarkas, 2015.09.02. 11:34:30
  • Fantasy18
    #31042
    hali skacok kezdő FSX es vagyok és az lenne a kérdésem hogy milyen grafikai módok vannak a játékhoz ami elég realistikussá teszi? persze ingyenes érdekel. googlin csak fizetősökkel találkoztam.
  • Hypo #31041
    jott egy uj:) w8 az mint anno a vista lofos...
  • JoopZzz
    #31040
    #31031 Nekem nagyon tetszenek"főleg a Pzl Gawron 101 modellek..:L Reménykedem benne,hogy egyszer majd belülről is kiélvezhetem.Várható lesz valamikor?A plane góbét meg egyszer próbáltam fs-be varázsolni,de még nem sikerült rendesen.:( Na a másik meg az,hogy nem illő..:DD

    #31039 Pontosan ahogy mondod!Sima Win 7 az sokkal jobb,mint akár melyik!:)
    Utoljára szerkesztette: JoopZzz, 2015.09.01. 21:20:50
  • Nyiri
    #31039
    Ahogy telik az idő és jönnek az új windowsok egyre nehezebb működésre bírni e FS-t :/
  • Hypo #31038
    faxa:(((( akkor uninstall rex de totál, aztán frissen rakd fel patcheld fel majd lesd meg hátha.......
  • Clidey
    #31037
    Nagyon köszi a helpet Zoli bátyó! Közben ráeszméltem hogy van nekem jogtiszta supportom a REX-hez, így én is végigböngésztem a topikokat, és pont ugyan ezt találtam meg én is. Illetve ezt is. De egy másik topikban volt egy hasonló leírás, de ott volt egy olyan option is, hogy kapcsoljuk ki majd be a Weather Engine Mode-ban a WX Plus-t. Namármost én megtettem.
    Az eredmény: WX Plus dobálja a hibaüzenetet továbbra is, ellenben a Standard Mode hibátlanul üzemel; frissít, generál, süt, főz, takarít.

    Na erre varjál patentot...
  • Hypo #31036
    ja en a default fs weather-re irtam hogy az mar nem valos idojaras. REX EO-t nem hasznalok. de akkor service pack ok is fent vannak gondolom.

    Ezt találtam még:
    SSUE:
    During the injection process of the WXPLUS mode, the user receives an error message within FSX/P3D, that the "The weather theme could not be loaded. Please check this file exists and try again."

    CAUSE:
    1. Improper installation of upgrade over full version.
    2. Having full version and upgrade installed in Program Files.
    3. Anti-virus software stopping file creation or file movement.
    4. User Account Settings not being set to NEVER NOTIFY
    5. Not having permissions between folders in a network setup.
    6. Not having your CONFIGURATION MANAGER->GENERAL TAB->SIMULATOR LOCATION is set to the folder where FSX or Prepar3d Is installed.
    7. Not having the correct Simconnect version installed.

    SOLUTION:
    CAUSE # 1 - Un-install the full version and upgrade version and re-install in a different folder that is outside of the Program Files, such as C:\REX. Be sure that you install the upgrade into the same folder as the full version such as C:\REX.

    CAUSE # 2 - See solution to cause # 1.

    CAUSE # 3 - Turn off the windows service for the anti-virus software, during use. We recommend Microsoft's Security Essential as a good anti-virus software.

    CAUSE # 4 - Search for "UAC" under your "Search for Programs and Files". Be sure to set the UAC to "Never Notify". You must have Administrator rights to your system to change this settings.

    CAUSE # 5 - Be sure that you have administrative rights set on both machines and folders if running a client/server setup. Go to the CONFIGURATION MANAGER->GENERAL TAB and be sure that you SIMULATOR FOLDER SETTING is set to the proper folder where FSX or P3D is installed.

    CAUSE # 6 - Be sure to verify that your SIMULATOR FOLDER LOCATION is set to the folder where FSX or Prepar3D is installed.

    CAUSE # 7 - Where REX is installed there is a Simconnect.msi file. Click that file to install the correct Simconnect.


    VERSIONS AFFECTED:

    REX Essential Plus 3.1.2012.1028
    REX Essential Plus 3.5.2012.1029
  • Clidey
    #31035
    A fiókom eleve rendszergazdai, így installkor külön nem állítottam jogokat. Most a nagy próbálkozások közepette adtam az exe-nek külön újra rendszergazdai jogokat, csakúgy mint az FS-nek.

    A settingsben természetesen minden oké, hisz az FS dobja a hibaüzit, tehát látják egymást valamilyen szinten ezek szerint. Sorry, REX EO-ról van szó, nem sima REX-ről, már kezdtem megijedni hogy tényleg tavalyit tölt be, de most lecsekkoltam, tökre aktuálisat használ. :)
  • Hypo #31034
    Maestro pár dolog csak hogy tisztább legyen a kép és akkor lesz megoldás is. REX et admin modban installaltad? Ugy is inditod? REX settingsben FSX elerese okes?

    PS: fsx weather a real time weather mukodik de egy 1 evvel ezelotti idot tolt be mert mar nem megy a service fuggetlenul attol hogy kiirja én ezt az infot kaptam kiprobalni meg nem volt idom..
  • Clidey
    #31033
    Srácok help me, pls! :(

    Történt, hogy egy este még kifogástalanul működő windóz reggelre megadta magát, és nem bírtam meggyógyítani. Így maradt a komplett reinstall...
    Szépen felraktam minden stuffot, majd jött az FSX és a REX.
    Itt is szépen beállítgattam mindent ahogy szoktam, aztán mikor indítanám a repülést, ez a kép fogad:



    Na mondom ez meg WTF?! Nosza, gugli elő, bújom a fórumokat, topikokat. Mindenhol egyetlen megoldást javasolnak: teljes hozzáférést biztosítani, és rendszergazdai jogokkal futtatni mindent. Nos, én ezt reményeim szerint meg is tettem; az FSX is meg a REX is így fut, minden fájl és mappa írható-olvasható, mégis ezt a hibaüzit dobálja ez a szemétláda...nem képes betölteni a REX időjárást... Ha legalább tudnám hogy milyen nevű fájllal van problémája talán tovább tudnék hibakeresni, de így most jelen pillanatban lövésem sincs mihez nyúljak...
    Kezd elegem lenni belőle, hogy ez a rohadék windóz minden egyes reinstall után máshogy és máshogy működik... :(
    Esetleg valamelyikőtök belefutott már hasonló problémába? És ha igen, hogy sikerült megoldania? Help me pls!! :(
  • Clidey
    #31032
    A Media Markt-ban régebben még árulták, vagy esetleg az 576k-ban talán...de szerintem is az volna a legegyszerűbb amit Zoli bátyó is mond, ott a Steam, le kell tölteni és kész.
  • Clidey
    #31031
    Recycling of AI aircrafts
  • Hypo #31030
    steam nem jó?
  • hatalakj
    #31029
    Üdvözletem!
    A Flight Simulator x gold edition-t hol lehet beszerezni?
    Tudom, hogy a gugli az a barátom, de csak torrentek, meg letöltőhelyeket találok.
  • JoopZzz
    #31028



    Egy kis Enb opsön.:S
  • JoopZzz
    #31027


  • Hypo #31026
    Ha valaki esetleg NGX et repuli es szeretne a CDU-t mondjuk a tableten kezelni akkor neki 5 eur-t siman meger ez Klikk
    Utoljára szerkesztette: Hypo, 2015.08.28. 08:31:06
  • degu61
    #31025
    Melyik könyvtárakat érdemes lementeni,ha valami gond lenne?
  • JoopZzz
    #31024
    Kidobott az ágy








  • saca79
    #31023
    Igen nézetem hogy gyakorlatilag ugyanaz mind ,csak majd a bejegyzésekkel kell valamit kezdeni . A lentebb írtakra van valami ötlet mi lehet a gond?

  • Clidey
    #31022
    Na, örülök hogy sikerült! ;)
    A textúrákon semmi extra dolog nincs, szóval szerintem csak a cfg-ket kell gatyába rázni és jók lesznek.
  • saca79
    #31021
    Most raktam fel tökéletesen működik vele! Kérdezgettem mindenfelé senki nem tudta megmondani, aztán fogtam és felraktam..szerencsére nem szoptam be Pár festés valahogy nem akarja az igazságot de majd megnézem hátha csak cfg-t kell piszkálni hozzá..
  • polluxware
    #31020
    sibwings an-2-t???? hogy?

    tudtommal nem megy steam-el...
  • saca79
    #31019
    Nah megkockáztattam.. felraktam Steamre az AN2 est..Működik vele . Sajnos pár Beleznay által kreált festés nem működik , (PL: a HA-MBE) valamiért ezeket nem tölti be, míg a többit igen.. Illetve fogalmam sincs hogy ez bug e, de ha a RAdio Altimeter Power on állásban van akkor sipoló hang ismétlődik ,ha meg off... akkor khmm inkább nem jellemezném ( valami rotyog a fazékban effekt) :D
  • Papirzacsi
    #31018
    Kap egy ilyen feliratú bugyit karira és megenyhül. :-)
  • saca79
    #31017
  • Hypo #31016
    :))) Drága oktatóm Sz. Tibi kocsija tele van ilyen es hasonlo cuccokkal anyos ulesen piros szallag only for PIlots...stb :)
  • saca79
    #31015
    Erre csak annyit mondott a párom : " remélem a karácsonyfára nem raksz" .....de most miért ?


  • Hypo #31014
    Boeing kapitányoknak köztelezö
  • Hypo #31013
    jaj de szép repcsi......