33535
  • bélanéni #8329
    Az IL-2 Forgotten Battles és Forgotten Battles Ace között mi a különbség?
  • bélanéni #8328
    Kipróbálom majd a többi, általad javasolt játékot is. Jó kis nyár végének nézünk elébe
  • Hypo #8327
    Gyengecske?? Mit ertesz gyengecsken es eros grafikan egy repszimnel?
    az elos IL2 is szerintem eleg jo FB meg plane en orulnek ha a taj alapbol olyan lenne fs ben mint FB ben igaz a kettot nem szabad osszehasonlitani, hiszen FB egy kis reszet jeleniti meg a vilagnak mig FS az egesz vilagot lefedi.
  • bélanéni #8326
    IL2 és kiegészítőjének mai szemmel nem gyengécske kissé a grafikája? Mégha nem is az az elsődleges.
  • Hypo #8325
    IL2, IL2 Forgotten Battles, LOCKON, Falcon 4.0
  • bélanéni #8324
    Kérlek még titeket, hogy - igaz, ez a FSX fóruma - legyetek szívesek az általatok legjobbnak ítélt 4-5 repülős játékok neveit írjátok le. HAWX és Battlestations Pacific milyen kaliberű, igaz nem szimulátorok teljes mértékben!?
  • Hypo #8323
    jo az kezdeshez plane!!!
  • bélanéni #8322
    Srácok, gondolkozom egy joystick beszerzésén. Az lenne a kérdésem, hogy a megadott paraméterek/tapasztalat alapján ez megfelelő lehet repülőszimulátor irányításához: http://www.pcx.hu/termek/logitech-wingman-extreme-3d-pro-01523
  • grimm13
    #8321
    Esküszöm annak láttam xD nem rosszul látok csak eddig mindig rápillantatom és mentem tovább így már más ,,,, :D elnézést
  • Hypo #8320
    a pilot heat-rol nem sokat tudok talan meleg pilotak egyesulete? :))) A PITOT HEAT az mar mas teszta:)

    TUDASTAR
  • grimm13
    #8319
    tudom láma kérdés de a "pilot heat" mire szolgál, mi a funkcioja ?
  • pateszi
    #8318
    Csak annyit tudok, hogy lejárt a repülési műszaki engedélye és bizonytalan, hogy mikor hosszabbítják meg. Úgy tűnt, hogy nem műszaki oka van, de nagyon keveset repült az a gép.
  • Rubio #8317
    Ez a dolog - ha megfelelő időpontban lenne, akkor - engem is érdekelne.

    És ha nem gond akkor még az is, hogy mit kostálna az az iskolakör?

    (Tudom, most egy páran a fejükhöz kaptak, de ha tényleg így volt, akkor nekik üzenem, hogy az idén nehéz lenne számomra megfelelő időpontot találni, úgy hogy nekik üzenném, hogy iparkodjanak összehozni a talit és akkor jó esély van rá, hogy mégsem tudok ott lenni.)
  • Clidey
    #8316
    Miért, mi történt vele? Csak nem a 6 éves légcsavar bulletin? :)))
  • pateszi
    #8315
    Már elég régen szeretnék Zlinbe ülni és a pécsi példány most egy darabig nem fog repülni. Jelentkezem.
  • Hypo #8314
    Hat akkor kell egy felhivas a forum latogatoknak. Egyebkent a gep koltsegei ( fuel) megoszthatjuk, es lehet egy egy iskolakort repenni:) egy kis dumcsi a syimrol es a repulesrol, syoval nem lenne rossy osszehozni az elso FS SG Forum Bulit!!!!
  • Clidey
    #8313
    Támogatom! Mármint nem a rotorlapátod hanem az ötleted! :D
    A repülőt biztosítom amennyiben a dolog megrendezése mellett döntenek a T. totyiklakók!
  • grimm13
    #8312
    kösz a választ
  • Hypo #8311
    na nem akarom szet offolni , de a helim be rotorlapat csere mar jo parszor volt :)))))

    Kene egy SG forumos tali egybekotve egy kis zlin repulesel.
  • Clidey
    #8310
    Okay, benne vagyok! ;)

    Szép meg jó is ez a Szu bezony...és már több mint tíz éves ráadásul még törve se volt soha! :)
  • Hypo #8309
    Ja tenyleg, na majd sort keritunk ra:)

    Szep az a szu is , de hat ennyi hobbyra se idom se penzem:)))) meg is reptetem a helit ma csak ne legyen nagy szel:)))
  • Clidey
    #8308
    Then ask Alert and/or Zacsi...
  • Clidey
    #8307
    Nyugi, ezeken a képeken csak a Su-26 az enyim, a többi nem... :) Bár igaz hogy nem csak ez az egyetlen gépem van... :)
  • Hypo #8306
  • pateszi
    #8305
    Köszönöm a választ.
  • Hypo #8304
    Lachazan volt szerencsem latni egyet kozelebbrol, mindig is tetszett de nem voot meg modom kiprobalni, de en meg ugy vagyok vele hogy csak repulo legyen meg nem vagyok ennyire valogatos:)))
  • Clidey
    #8303
    Én is szoktam néha, bár manapság nagyon ritkán...
  • Clidey
    #8302
    Még gaukat kell programozni meg a pilótát megcsontanimálni. El leszünk vele még egy darabig, mer szabadidőnk az nemsok...
  • Clidey
    #8301
    Ezt csak addig fogod mondani, míg nem repültél vele........ ;)
  • semidim
    #8300
    Egyszerűen keress rá a Youtube-on és nézd meg róla a videókat!
    Saitek minőségre számíthatsz. Egy hónapja rendelt németországban ismerősőm újat, már a második is rossz amire az elsőt becserélték.
    Egyébként a szarvkormány az igazi + pedál, kivéve a helikoptereket és vadászgépeket stb. CH Product, az ajálnható márka ezen a területen. Az évekig problémamentes többnyire.
  • pateszi
    #8299
    Szia,
    Nagyon jó. Nálam eddig ez vált be a leginkább.
    A kis kijelzőn a beállított profil neve és az idő (3 időzóna választható) látszik. Nincs most előttem a joy, de mintha az épp lenyomott gomb neve és funkciója is megjelenne rajta.
    Csak ajánlani tudom.
  • Hypo #8298
    Szeritnem a joy+gazkar versenyzok kozt az egyik legjobb!!
  • grimm13
    #8297
    szerintetek a Saitek X52 joy milyen ? valami személyes tapasztalatra gondolok .... ja megy annyi hogy van rajta egy kis kijelző az mit jelez ki :D?
  • Hypo #8296
    hat nagyon ekves szabadidobol arra mar nem nagyon jut, mondjuk en epp helikoptert nyomatok RC ben az is aranyos:)

  • pateszi
    #8295
    A múlt héten a tatai öregtó mellett voltam, ahol egy srác egy rádióirányítású kis motoros hidroplánt reptetett, ami leginkább egy turboprop Beaverre hasonlított. Remek műrepülő bemutatót tartott, öröm volt nézni. Van itt esetleg valaki, aki modell repcsikkel is foglalkozik?
  • Hypo #8294
    a ne is hozd fel a temat megol az ideg, itt varunk ra mar miota:)))))))))))))))))))
  • pateszi
    #8293
    Ha már a Zlinről van szó, lehetne arról tudni valamit, hogy az új Zlin 142-eseteken még milyen tennivalóitok vannak és mikor tudjátok kiadni?
  • Hypo #8292
    :))) abba meg nem volt szerencsem de nem is a tipus a lenyeg:)
  • Clidey
    #8291
    "de azert budaorson beullni ey cessnaba es felszallni azert az visz mindent:)))))"

    Zlinbe. :-P
  • Hypo #8290
    Mondom megegyszer ha nem akarsz annyit veszodni fps es a tobbi akkor fs2004 semmivel se rosszabb, sot!!

    A highfly nal is fs fut sot abbol is a 2004, Amit ott latsz az nem elerhetetlen de nem is olcso:))
    rengeteg oldal folgalkozik home cockpit epitesel, minden egyseget meg lehet venni es ha szeretsz barkacsolni akkor meg a hatar a csillagos eg:)

    Egyebkent en anno egy 14 es crt monitorral kezdtem es volt egy QUICk nevu kis sima gameportos joy szeru valamim pirso gombal a tetejen:)) Most mar van saitek pro flight yoke, dupla gazkar, pedal, trackir, baszott nagy lcd szoval minden csak penz es szerelem kerdese:)

    de azert budaorson beullni ey cessnaba es felszallni azert az visz mindent:)))))