33535
  • bélanéni #8369
    Én is Win7 alatt játszom. Minden tökéletes.
  • Hypo #8368
  • JohnnyNapalm
    #8367
    thx
  • Clidey
    #8366
    Van.
  • JohnnyNapalm
    #8365
    Sziasztok
    Van valaki aki Windows7-en játszik ezzel a "játékkal"?
  • Hypo #8364
    1.1 es patch utan tok jatszhato nalam szepen fut.
  • L Viper #8363
    Hihetetlen hangulatos az Afrikás scenery. Itt is látszik, mekkora lehetőségek vannak az FSX-ben. Hardverileg meg csak hozzáfejlődünk egyszer :-)
    Addig még egy ideig a jó öreg FS9 is megfér a gépen.
  • grimm13
    #8362
    Hát azért jól bírja.....
  • Clidey
    #8361
    Molnár Zoli - Halley Kft...tudod, aki a sárkányrepülőket gyártja :)

    Eger, repülőtér
  • Hypo #8360
    :)) majd megtudjuk.

    Egyebkent akit kicsit is erdekel a bush pilotkodas, annak 2 termeket szeretnek ajanlani, elore mondom nincs erdekeltsegem az eladasokban:)

    Szoval az elso :
    AEROSOFT - African Airstrip Adventures

    Nagyon szepen kivitelezett scenery, de ami a lenyeg van benne beepitett karier mod, a missionel elinditja az ember, kap melokat, utas szallitas cargo, idore es indulhat is az afrikai kaland, nagyon kis eldugot repterek is vannak, szoval nagyon hangulatos, barmikor elmentheted az allast, de ha kicsuszol az idobol lejebb megy a reputaciod, neked kell managelni a repcsit, uzemanyag stb.
    Szoval csak ajanlani tudom, remek hangulat, erdekes kuldetesek, nagyon szep scenery, ja es rengeteg allat, persze meg kell talalni oket de megeri:))

    tovabbi infok

    A masik pedig a RAW GRIT: PNG BUSHPILOT
    23 repter, van koztuk sloped runway is, gyonyoru taj, jo objectek igazi felfedezesre varo kornyek.
    tovabbi info
  • Ombika
    #8359
    Ki is az a Zolika Egerben ? Epp itt ulok meloba egerben es soha nem is hallottam meg rola! :)
  • semidim
    #8358
    A Saitek joystickek kis kézügyességel azért javíthatók :-)
    http://www.youtube.com/watch?v=YA-dwEjosoM&NR=1
  • Hypo #8357
    TextureMAxLoad editor
  • Hypo #8356
    :) ja volt mar azt hiszem a masik forumon, highfly hoz mar en is elakartam menni repulni egy lhbp loww rovid utvonalat 50 euroert:))
  • semidim
    #8355
    Ha valaki még nem találkozott volna ezzel:

    http://tv.pcworld.hu/video/igy-kell-repulni-boeing-737-essel
  • Hypo #8354
    hat nem szivmelengeto???:)) vagy megartott a napsutes, vagy is is? Tenyleg apollo g1 ugyben nem tudsz erdeklodni mennek ki jovo heten repulni.
  • Clidey
    #8353
    Nnna, ezt nem tudom űberelni! :))))))))))
  • Hypo #8352
    Apollo G1 azert mas az mar a kulturalt valtozat a zodiac ch701 igazi kit plane es remek turazni es bush repulesre, olyan mint egy csunya terepjaro, viszont ezzel leszallsz egy patakfolyas mellett, egy shajent azert nem koszolnal ossze:))) Rendkivul strapabiro kis masina.

    Amugy az Apollo g1 et is elfogadnam mar akartam is egy probarepulest megoldani valahoy, multkor az aero magazin vampair mellekleteben volt egy cikk megjartak vele romaniat. En elfogadnam mind kettot, de....

    azert ettol mar mar szivdobogast kapok:


  • Clidey
    #8351
    Ilyet gyárt a Zolika is Egerben...legalábbis egy proto van belőle Butaörsön egy nagy Apollo G1 felirattal az oldalán. De pontos infóim nincsenek róla. Mindazonáltal szerintem ez már közel van a helikopterhez; na nem a STOL miatt hanem mer olyan csúnya hogy azért tud csak repülni mert taszítja a Föld... :D

    Egy ottani iparos sokkal jobb gép árát is ki tudja perkálni...mi meg itt max. a nyálunkat csorgathatjuk...sajnos. :(((
  • Hypo #8350
    ne is mond tegnap lattam egy supercub ot tundra kerekkel, egy Zodiac CH 701 et az usaban eleg barati aron, ott egy iparos siman kiperkalja erte a penzt, es repul itthon meg szinte elerhetetlen tok mindegy milyen pozicioba melozol, kiveve ha politkus vagy banki emberke vagy.

    hat nem szeeeep? - siiirooook

  • Clidey
    #8349
    Nekem is néha...:D De álmodozni olyan jóóóóóó! :DDDDDD
  • Hypo #8348
    FAQ< FAQ< FAQ
  • bélanéni #8347
    Az FSX limiter progihoz adhatnátok egy jó linket! Köszi!
  • bélanéni #8346
    Realism settings: erről van szó kérem szépen. Mármint tegnap erről kérdeztelek titeket, hogy van-e ilyesmi, vagy fixen kőkemény szimulűáció az egész. Örülök, ha van ilyen beállítási lehetőség.

    Lesznek még tovűbbi kérdéseim, de azért a nagyját magam akarom felfedezni, nehogy idegbajt kepjatok. A Joy-t egyébként a vezérlőpult/játékvezérlőkben kell behangolni és a játékokban is?
  • bélanéni #8345
    Nézem az ilyen és ehhez hasonló videókat, és már érzem, hogy itt hosszú betegszabadságok lesznek: http://www.youtube.com/watch?v=UFme53yGtsc
  • Hypo #8344
    majd fsx settingsben figyelj oda ket dologra:

    1. realism settings
    2. sensitivy a joynak

    ott tudsz finomitani a mozgason ha esetleg tul hirtelen reagal a bot muzdalotkra, egyet ne felejts el ahany gep annyi fele erzekenyseg, sszoval olyan szerintem nincs hogy minden gephez menjen ugyan az a beallitas.

    kezd eloszor a konnyunel es aztan amikor megszokod kozelithetsz a nehezebb hez
  • Hypo #8343
    27ezer eu nem is sok, na nezek is valami dogot szeptemberre legyen mar sajat gep.......uhh de hideg...mi ez.....ja bazz a bili meg a kezem:)))
  • bélanéni #8342
    Igazad van, valóban erről beszéltem tegnap. Szerintem ha ezzel a botkormánnyal nem tetszik egyik game sem, akkor már nem a joystickal van a gond. Először a könnyebb dolgokkal kezdem, és utána következik majd az utasszállító. Szerintem ez a jó sorrend, nem kell egyből fejestugrani a mélyvízbe. Ha ezzel a joy-al megunom a repkedést 1-2 óra alatt (ami azért nem túl valószínű), akkor teljesen felesleges lett volna egyből csoda-irányítót venni.
  • Hypo #8341
    hat ha szamit ismertem nem egy embert a kornyezetembe akik rettegtek a repulestol, es ezt akartak lekuzdeni mert munkajukbol adodoan sokat kell repulni, na szoval elmentek budaorsre mentek egy iskolakort aztan megegyet aztan megegyet, most mar a 3 sracbol 2 ppl es pilota:)))
  • bélanéni #8340
    Most már ez lesz, remélem beválik, használható. A 100%-os az lenne persze, ha beülnék egy repülő pilótafülkéjébe és ott nézelődhetnénk "menet" közben. De ez sosem fog bekövetkezni, mert félek a repüléstől. Először le kell győznöm a fóbiámat a számítógéppel.
  • Hypo #8339
    ???? ne idegelj:))))) azert irtam mert a kerdezo ki akarja probalni a gamet tegnap ugye a billrol erdeklodott es hogy nem akar elsore annyit kolteni, mert mi van ha nem tetszik neki..stb na ezert irtam hogy ez boven jo a kezdeshez.

    NA
  • semidim
    #8338
    Miért, kezdőknek nem kell gázkar?
  • Clidey
    #8337
    Pedig Lüfi nélkül nehezebb lesz eladni... :(
  • Hypo #8336
    Nem a magyar teruletrol beszelek, az mivel megnott a szimulalt terulet merete lett szar, de ha megnezed azt a ksi teruletet amire az IL2 t irtak az azert nem volt csunya. Lockon ba se neznek ki rosszul a talajtexturak, , na de mindegy ennyit mar az egesz kerdes nem er:))) Nem a valosagos meretekrol, telepulesekrol varosokrol beszelekl. de egy sima erdos taj felett repulve nem nezett ki rosszul, LOCKON meg plane nem. Az mas kerdes hogy a valosagos teruletekhez semmi koze, de a megjelenes elsore a partvonalak nem voltak rosszak mondjuk fs2004 et utottek rendessen.

    De azert ilyen teren szerintem fs eleg fosi, meg fsx is, persze kieggel szep de en ha csak a grafikat nezem sose tudtam megbaratkozni a pixeles kockakbol epitett talajjal, es az elnagyolt fuvel lapos fakkal.

    De mivel ezek erdekelnek ebben a jatekban a legkevesbe ugy hogy nem a panaszkodom:)
  • bélanéni #8335
    Már meg is rendeltem, alig várom hogy megjöjjön. Nem tudom, miért, eddig sosem éreztem késztetést, hogy repülőszimulátorral játszak, most meg megvagyok veszve.
    Remélem lesz 1-2 játék, ami nagyon megfog, és átadja a repülés érzését valamelyest.
  • grimm13
    #8334
    Nekem is ilyen joystickom van és teljesen bevált eddig semmi gond nem volt vele ...
  • bélanéni #8333
    Allied Force, bocs!
  • bélanéni #8332
    Utolsó kérdés (remélhetőleg): Falcon 4.0 Allied Assault is a régi változat szintjén van, ami a szimulációt illeti?
  • Papirzacsi
    #8331
    Az ACE az az FB kiegészítője.
  • Papirzacsi
    #8330
    Nos én nagyon nem szeretném ha úgy nézne ki mint az FB-ben. Hogy is mondjam... Eléggé elnagyolt, tré (mondhatnám szarcsi foscsi) kinézete van. Had emlékeztesselek a domborzat nélküli Dunántúlra, vagy a Duna szélességű patakokra. Szóval igaz nem olyan mint az fs, de összességében sem jobb annál.