33535
  • pateszi
    #8449
    Szia,
    A módosított panel textúrát megtaláltam, de elveszett a hozzá tartozó panel.cfg. Így az összes műszer enyhén el van tolva a panelen, nem igazán használható. Esetleg, ha van kedved babrálni a tologatással, amúgy nem ajánlanám.
  • L Viper #8448
    Egy másik lajstomjel Kunmadaras felett. Lehet elemezni tovább :-D
    Esetleg, ha valaki ki akarja javítani nagyon szívesen átküldöm a textúrákat.

  • L Viper #8447
    Ez egy Hugary 2004 csomag része, még anno az Avsimről szedtem le. Volt hozzá két update is.
    Az ingyenes Hungary Mesh-el, vagy az FS Genesis Europe Meshel igazán jó használni, hogy a hegyeink is jók legyenek.

    Beraktam a két updatet is, hogy ne legyen körülményes a használat. Itt megtalálod egyben "felupdatelve".
    Az LHPP reptér is ott van külön.

    A letöltési mappa linkje itt.

    Na sikerült rommá offolni az FSX totyikot :-D
  • Rubio #8446
    Szerintem is. :)
  • Clidey
    #8445
    Teljesen igazad van, valóban úgy kellene kinéznie ahogy te átalakitottad a rajzom. Mentségemre szolgáljon hogy kábé 1 perc alatt dobtam össze, így csak a trikolorra figyeltem arra helyeztem a hangsúlyt.

    Na, akkor ezt ki is veséztük szerintem. :)
  • LegendTommy
    #8444
    esetleg te tudod honnan van a két scenery amiken a shootokat bemutattad?
  • semidim
    #8443
    Az egér bal és jobb gomját illetve a gögetőjét is használom az FSX alatt. A középső gombhoz úgy látom nem lehetséges funkciót rendelni, vagy esetleg mégis lehetne?
  • LegendTommy
    #8442
    huh vazze, ez kéne nekem szerintem ez az az lhsm, csak még nem publik
  • m814
    #8441
    Az alább látottak linkjét nem tudom sajnos de készül két másik LHSM és LHPP is, igaz egyenlőre FS9-hez.
    Infók itttalálhatók róluk.
  • Tóth Jozsef
    #8440
    Hello!
    Van egy nagy problémám az hogy szeretnlk regisztrálni a multyplayer résznél de egy 16 betüs kódot kér én megadom neki azt a kódot de akkorse fogadja el tös már többet is irtam mint 16 betüs de még azt se fogata el.

    MI A BAJA?????????????
  • LegendTommy
    #8439
    az alább látott pogány és sármellék-nek tudja valaki a linkjét?
    sármellék már hivatalosan kész, eddig ugy tudtam, hogy coming soon
    és ugyi ezek fs9-esej?
  • Rubio #8438
    Szépen rajzolsz! (Én nem tudok így.)

    Azonban az a gondom, hogy én is úgy láttam a kék csík futását, mint Papírzacsi, ezért most idéznék tőle:

    " ...a kék sáv elejének az oldalkormány elejénél kéne elérni a függvez tetejét. Ezt ugyan nem lehet azonosítani a screenshoton, de feltételezhetően nem így van."

    Mivel én is így láttam, ezért tűnt úgy a trikolor sávjainak futása, ahogy.

    Ugyanakkor ha már szőrszálhasohatunk, akkor az általad jónak vélt festés sem jó:



    Mivel szerintem így kellene kinéznie (amint azt Papírzacsi is említette szöveges leírásában):



    És amiben igazad van:

    "De felesleges már ezerszer túlragozni ezt az egész ügyet, részemről téma OFF"

    Ezennel részemről is vége!
  • polluxware
    #8437
    veszedelmes:)
  • Hypo #8436
    AJAJAJ!!! nyamiiii
  • Hypo #8435
    aztakurva:)))))
  • Clidey
    #8434
    "Én sem szeretnék szőrszálhasogatónak tűnni, de az oldalkormányon a fehér az épp jó"

    Mivel eleve a trikolorról volt szó, így szerintem a többség is annak a fehérjére gondolt. De legalábbis én biztosan. Máskor leszel szíves világosabban fogalmazni.
    Mindazonáltal az teljesen jól látható az érintett képen hogy a kék pozíciója tökéletes, ergo te láttad rosszul amit próbáltál megmagyarázni, s amiből fakadt ez az egész félreértés.

    Végezetül itt egy kép ami illusztrálja amivel a problémám volt:



    De felesleges már ezerszer túlragozni ezt az egész ügyet, részemről téma OFF. :)
  • Rubio #8433
    És a #8413 sz. hsz-m melyik részében olvastad, ahol én azt írtam volna, hogy a trikolór jó?

    Az én olvasatomban pedig oda ez van írva: az eredeti képhez viszonyítva nem a fehérrel van gond, hanem a pirossal és a zölddel, mivel nem a kék takarja ki a fehéret, hanem e két utóbbi szín lóg rá a kékre!

    Én semmilyen más észrevételt, hibát nem akartam leírni, és ezt is csak azért tettem, mert fel akartam hívni figyelmedet e fenti különbségre. Ha észrevetted, akkor én nem a közzétevő hsz-ére reagáltam, hanem a tiedben írtakra (#8409).

    Igen valóban a trikolór sem jó, de ennek az ellenkezőjét sem állította senki.
  • Hypo #8432
    #8412
  • zsoltfireman
    #8431
    Végre!
  • pateszi
    #8430
    Este teszek majd képet róla, és ha a szerzők is hozzájárulak, át is küldöm majd.
  • L Viper #8429
    A VC kabin szebb felbontású textúrája érdekelne, FS9-ez.
  • pateszi
    #8428
    A tréneretek is sokáig az egyik kedvenc gépem volt, szépen működött FSX alatt is. (Ma is tetszik, de már elég régen nem repkedtem vele) A textúrákat kellett csak átkonvertálni, hogy nem csillogjon annyira és készítettem hozzá egy nagyobb felbontású VC textúrát a műszerfalra. Ezenkívül pár műszert kellett csak kicserélni a régi gauk helyett, amik az FSX ben már nem voltak jók. Ha érdekel valakit, meg tudom mutatni. Talán a cockpiton lehetett volna még a mostani lehetőségekhez alakítani, de a külső modell és a repülési tulajdonságai alapján még ma is megállja a helyét.
  • Clidey
    #8427


    Ma már azért jobban meg tudnám csinálni... de így se olyan rossz azért... :)
  • L Viper #8426
    PL:





    Annak ellenére, hogy Sármellék sem olyan mint a valóságban, mégis szeretem , ha nem az alap FS-é van fent :-P
  • L Viper #8425
    Természetesen úgy raktam be a skineket, hogy a te pirosadat is lehet választani.
  • L Viper #8424
    Nem tudom kinek a munkája a skin ,de én hálás vagyok neki még a hibák ellenére is. A feeling a lényeg.
    Nincs hozzá pontosabb skinem, ezért ezt használom.
  • Clidey
    #8423
  • Clidey
    #8422
    Mert a trikolor egyértelműen rossz. :)
    Egyébként ezt a 526F-et én csináltam sok évvel ezelőtt - meg is látszik rajta :) - abban is szerepel ez a festés csak más lajstromjellel (SAU talán...nem emlékszem pontosan), töltsd le, nézd meg, s látni fogod milyennek kellene lennie. :)
  • Papirzacsi
    #8421
    júúúúj, asz kifelejtettem. bár már sokat nem, oszt nem szoroz. :-D
  • Rubio #8420
    Miért is?
  • Rubio #8419
    Te elég részletesen leírtad az eltéréseket,ám én ennyire mélyen nem akartam belemenni. (A motorburkolatot nem figyeltem, de a "svancon " lévő különbségeket én is észrevettem, azonban én csak a trikolór fehér sávjára akartam koncentrálni.)
  • Clidey
    #8418
    Szerintem ne "vitázz"... :))))

    (Lásd #8414 - #8417)
  • Clidey
    #8417
    Én azért még annyit hozzáfűznék hogy a lajstromjel pozicója és alakja sem jó, sem a szárnyon sem a törzsön. A szárnyon külön volt választva az eredetin (bal szárny HA- jobb szárny SAR), a törzsön pedig túl kicsi, és túl elöl van.
    Abba már nem is megyek bele, hogy eme repülő kétféle festésváltozatban is létezett anno... :)))))

    De szerintem hagyjuk, mert még az életkedvét is elvesszük szegény srácnak... :))))))))))))))
  • pateszi
    #8416
    Köszönöm szépen.
    Lassacskán haladok, de remélem, hogy hamarosan felkérhetlek benneteket a tesztelésre.
  • Papirzacsi
    #8415
    Szerintem iszonyat faszán néz ki a cucc, hajrá!!!:-)
  • Papirzacsi
    #8414
    Bevallom őszintén, látva a képeket, nem tudom azonosítani miről beszélsz.:-)))
    A festéssel öb bibi is van. Az oldalkormány alján két kék csík van, pedig egynek kéne lenni, mert a felső kék csík törik meg, és megy fel a függvezre. A felfelé maladó kék sáv, viszont nagyon meg van döntve, sokkal kisebb szöget kellene, hogy bezárjon a függvez belépőélével, illetve a kék sáv elejének az oldalkormány elejénél kéne elérni a függvez tetejét. Ezt ugyan nem lehet azonosítani a screenshoton, de feltételezhetően nem így van.
    A trikilornak gyakorlatilag nincsen fehérje, mert látszik alatta a felfelé ívelő kék sáv. Emellett szerintem nagyra is sikeredett a trikolor. A motorburkolaton a kék sávot ki kéne, hogy takarja a fekete rész, de nem teszi, hanem a fekete alatt halad a kék sáv egészen a gép orráig. Na "röviden" ennyi, remélem minden szőrszálat, amit a két kép alapján láthatunk, széthasogattam.:-)
  • Rubio #8413
    Én sem szeretnék szőrszálhasogatónak tűnni, de az oldalkormányon a fehér az épp jó, mivel azon túl csúszik bele a kék a fehérbe. És ha ez így van, akkor viszont nem pontos a textúra, mivel az L_Viper által később linkelt képen a nemzeti színű zászló nem is nyúlik túl az oldalkormányon...
  • Hypo #8412
    Na meg is jelent a dragasag, eleg szep ahogy igy elnezem, van manual letoltheto 122 oldal
    Albatros
  • Hypo #8411
    fu bazz akkor en rossz helyre szalltam le bar azt is ocseny-nek hivtak de se torony se ilyen beton....na mindegy a viozsga sikerult alairtak szoval megusztam:)))))))))
  • L Viper #8410
    Jogos Mályszter :-)

    Itt vannak jó képek is.

    Bár ez nem az a gép de tényleg: