33535
  • semidim
    #8489
    Tudom, hogy te sem tudhatsz mindent, de azért megkérdezem, hátha:-)
    Mióta a REX-et használom, rájöttem, hogy azóta az FS Limiter használata nem javít, sőt ront a FPS-en. A legjobb eredményt továbbra is akkor kapom, ha nem limitálok az FSX-el, de mostmár az FS limiterrel sem. A REX-el nem csökkenti az FPS-t, az annyi, mint korábban az FS limiter használatával volt. Jó lenne biztosabban látni ebben a kérdésben.
  • Hypo #8488
    Hat a google nem mindig fordit jol:)))) de azert vicces de szerintem a kollega csak viccelt oldani akarta a feszultseget, ha megse akkor viszont sulyos gondok vannak es akkor mehetunk vissza a legelejere.....ez itt a klaviatura........nem nem zongora klaviatura ...igen olyan mint a partitura...nem nem nem kell hatizsak nem megyunk turazni.
  • MatWood
    #8487
    Félreértés elkerülése végett, senkit nem akarok kritizálni, de ezt muszáj:

    "A fő Server regisztráció elvetélt." -> várhatón nem lesznek kis serverek.

    "rutere rákötötem egy hosszú internet zsinort" -> hát ezt látom magam előtt.

    Tényleg bocs, de olyan jól mulattam ezen. :)
    Többet nem offolok!
  • Tóth Jozsef
    #8486
    Amugy ugy van megoldva az internetem hogy rutere rákötötem egy hosszú internet zsinort és rákötötem a gépemre.
  • L Viper #8485
    Ha van Routere, akkor ott is a kivételek közé.
  • Hypo #8484
    xp tuzfalban lehet engedelyezni kene a 80 as portot
  • Tóth Jozsef
    #8483
    akkor nem én vagyok a béna hanem a gépem szar.

    Jó hogy mostmár tudom
  • Tóth Jozsef
    #8482
    Ezt írja ki betöltés közben: A fő Server regisztráció elvetélt. A mester, Server megpróbálta igazolni a szerveredet azáltal, hogy egy weblapot kér ettől, de nem volt képes, hogy csatlakozzon az IP-címedhez (80.99.80.142) 80-as porton. Ha neked egy útválasztód vagy a tűzfalad van, változtasd meg azt hogy engedd meg a 80-as portnak, hogy továbbítsák a gépedre. Segítségért lásd a FAQ oldalt a Help menü alatt. Valamint igazold az IP-címedet az Options / mesteren, Serverön ablak. FSHostSpy nem lesz képes, hogy mutassa a szerveredet.

    De nem tudom hol megváltoztatni?
  • Hypo #8481
    az egy kulon program amivel tudsz csatakozni, de lehet direkt serverhez is csatlakozni, akkor csak beirod a server cimet a portot es mar csatlakozol is.

    FSHOST KATT IDE

    Csatlakozasi segedlet
  • Tóth Jozsef
    #8480
    Nem vagyok hülye csak pár dolgot még nem tudok.
  • Tóth Jozsef
    #8479
    Elolvastam de nem letem okosab evel de még azt se tudom hogy mi az hogy: fshost az mi?
  • Hypo #8478
    de mondtuk hogy game spyt akkor felejsd el, belinkeltem egy rsszletes ismertetot, illetve mondtam ay fshostot is.
  • Tóth Jozsef
    #8477
    te engem ne alacsonyicsál le mert én is lealacsonyithatlak inkáb csak nem értek hozá amugy meg a googel nek már vagy egy olyan funkciója hogy leforditja az oldalakat ha tudnád és már meg probáltam 16 betünél kevesebb jelszót de azt se fogata el.
  • grimm13
    #8476
    Kíváncsi lennék hogy repülsz ha még egy kódot sem találsz LoL xD Na jól van csak humorizálok ....
  • Papirzacsi
    #8475
    Vagy csak béna pöcs vagy? Linkeltek egy leírást, hogy mit kell csinálni. Azért mert te nem tudsz angolul, vagy csak szimplán egy hülye vagy, még nem a játék a szar. Nem 16 betű kódot kell megadni, hanem kevesebb mint 16 betűset... Fröcsögés helyett, ha már az fs nagy falat neked, inkább pattogtass labdát!
  • Tóth Jozsef
    #8474
    Eredeti a játék meg probáltam de nem megy sehogy se szerintem ez egy nagy szar hogy ilyen bonyolultá kellet teniük ezt.
  • Clidey
    #8473
    Assenem.
  • JohnnyNapalm
    #8472
    megy
  • Hypo #8471
    Hat eloszor is szedd ossze legyszi mit akarsz kerdezni fogalmazd meg jol es postold, mert igy 4 -5 uziben eleg faraszto.
    Aztan ott a remek FAQ is foleg ez a resze erdekelhet teged.
    http://fs2004faq.uw.hu/onlineplay/onlineplay.htm

    Aztan meg par temaba vago dolog.

    kezikonyvek

    jo szemezgetest.
  • fecska
    #8470
    ilyen negy világszervereken lehet az fs hostal jáccani?
  • fecska
    #8469
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És nem eredeti játékkal megy a multy?

    bocs a warez
  • fecska
    #8468
    akkor úgy kérdezném ti jáccottok multit illetve ha igen akkor mivel?
  • fecska
    #8467
    és 726?
  • Clidey
    #8466
    Szerintem olyan nincs FSX-hez...sőt, 526F sincs tudtommal.
  • Hypo #8465
    Igen, bar en gamespy-t felejtenem. Vagy direktbe kapcsolodni vagy,
    FSHOST
  • JohnnyNapalm
    #8464
    a játék alap gamespy-os multijához semmilyen program nem kell, csak egy regisztráció
  • fecska
    #8463
    326M et hol lehet leszedni?
  • fecska
    #8462
    Hello Elolvastam a FAQ és azt szeretném kérdezni h a 2004 hez a fsx multija hasonló?
    és hogy valaki tudna linket adni programokról ami a multihoz kell?
  • Hypo #8461
    hat ja, en is fshostot vagy direct-et hala az egnek fsaddonal voltak olyan rendessek es biztositottak servert ugy hogy alaskai repulesek biztositottak:))) dedicated tongass x :))))
  • Clidey
    #8460
    Szóse róla, ez a gémkém valóban szarcsi foscsi, néha nemenged loginolni, néha a jó jelszóra azt irja hogy nemjó...szal gáz. Mi is inkább a direkt konnektet használjuk hamár multizni akarunk...
  • Hypo #8459
    itten

    de ha mar multi akkor fshost inkabb.

    vagy IVAO, VATSIM en menj inkabb. ez a gamespy dolog eleg fosi
  • pateszi
    #8458
    A DVD-dhez tartozó termékaktiválási kódot kéri, vagy más kódot? Eredeti az FSX-ed?
  • Tóth Jozsef
    #8457
    Hello!
    Van egy nagy problémám az hogy szeretnlk regisztrálni a multyplayer résznél de egy 16 betüs kódot kér én megadom neki azt a kódot de akkorse fogadja el tös már többet is irtam mint 16 betüs de még azt se fogata el.

    MI A BAJA?????????????
    SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hypo #8456
  • L Viper #8455
    Nincs mit.
  • L Viper #8454
    Prózaibb oka van. Ha van némi időm, én is szeretek a gyerkőcökkel lenni. Majd ha kamaszkorban tojnak a fejemre, skinezek :-)
  • Falconer
    #8453
    Anyjuk nincs vagy mi? :D
  • Clidey
    #8452
    Na hát innen már valóban jobban látni...hogy tök szar az egész :D
    Ezt a SAU-t egyébként én is megcsináltam a v2.0-ban anno, javaslom nézd meg azt és hasonlítsd össze.
    Itt a szárnyon levő kék alakja se jó meg a lajstromjel se meg semmise :D Egyedül a régi MHSZ matrica teccik, de annak meg a mérete túl nagy... :)))
  • LegendTommy
    #8451
    thx, ezt már nevezem szolgáltatásnak
  • L Viper #8450
    Ahh, időm az gyakorlatilag nulla ilyesmire. Össze-vissza munka és két gyermek mellett ez a "majd egyszer" kategória :-D