33535
  • Hypo #8529
    szep ez ne panaszkodj:)) es LHBP n sincs hatasa az fps re szoval jo kis cucc
  • Rubio #8528

    Tudom, hogy nincs olyan szép, mint a korábban belinkeltek, de legalább én is kipróbálhattam és meg kell hagyni, tényleg élmény vele a repülés:





  • qapmoc
    #8527
    Tudom lerágott csont,de hol találok ideállis beállitást FPS hez,Ha valaki tudna segiteni előre is köszi!
  • perko
    #8526
    Csak a szépség miatt







    Sajnos nem saját, by fspilotshop.com
  • Hypo #8525
    meg egy magyar albatros
  • Hypo #8524
    uhhh :)
  • Hypo #8523
    a repcsi erdeme is nem eszi az fpst. akkor kell egy nagy SG FLYINT csinalni
  • polluxware
    #8522
    albi skins
  • polluxware
    #8521
  • JackDow
    #8520
    Ezek állati jó videók vazeeee! Itt milyen FPS értékek vannak? Nagyon dinamikus lehet így a multi. Ivao-n ehhez képest egy lótúró.

    JD

    ui: Ha lehet egyszer-kétszer csatlakoznék hozzátok !
  • JackDow
    #8519
    NEKED köszönöm!

    JD
  • Hypo #8518
  • Clidey
    #8517
    Azon nincs mit okítani, tök egyértelmű az egész. Túl sok állítási lehetőség sincs...
  • Papirzacsi
    #8516
    Haverod nyit egy hostot LAN módban ( a másik lehetőség a gamespy mellett), elküldi neked az IP-jét.
    Te ezt az IP-t, szintén LAN módban a direct connect gombra kattintva beírod, majd csatlakozol, és kész is. Ha a túzfal,router, és az internet istenei is lehetővé teszik, akkor már csatlakoztatok is egymáshoz, és mindenki hepi.
  • Clidey
    #8515
    Sorry az én voltam...
  • JackDow
    #8514
    Erre a built in multira ki tudnál okítani?
  • Hypo #8513
    jok a videok, "...bazzeg ezzel milyen jo felszallni.." :))))))))))))))
  • Hypo #8512
    kepzeld ha carenado ilyen minosegben dolgozna..............
  • Papirzacsi
    #8511
    Na akkor pár kép tőlem is az L-39-cel elkövetett multiból.
    Képek és pár videó

    A gépről annyit, hogy szinte tökéletes, nem igazán lehet belekötni. A vadászokhoz szokott embereknek elég nagy kihívást jelenthet ez az erőtlen gép, meg kell gondolni minden manővert, mert nagyon könnyen átesésbe lehet rántani, amire az átesésjelző figyelése se megoldás, mert sajna pont akkor szólal meg, mikor rohamosan lecsökken a felhajtóerő. Egyetlen igazi hibájának talán csak a varió+elfordulásjelző+csúszásjelző műszert tartom, ami a készítője szerint varió+dőlés+csúszásjelző, ami meg szerintem helytelen. Gondolom nem kell magyarázni mi az elfordulásjelző és a bedöntés jelző közötti különbség.
    A shared cockpit teljesen jól működik, talán a kabinvilágítás nem volt oké, de ezt nem állítom biztosan, mert nem én szöszöltem vele, mert akkor már inkább a leszállásra figyeltem. Szóval kiváló addon, érdemes mindenkinek kipróbálni.
  • Hypo #8510
    ja akkor a hidegfront hatasara mar hulyulok valamiert ugy remlett ott vagy, na mindegy az is megoldhato bar nem tudom ezen a hetvegen e.
  • Clidey
    #8509
    Hát kint legyek?
    (Mert eddig LHDK-t terveztem, as always)
  • Hypo #8508
    es budaorson kint leszel?
  • Clidey
    #8507
    Nekem a péntek nembiztos hogy jó, de a többi nap igen, amennyiben az időpont 21óra után van.
  • Hypo #8506
    nekem a pentek lenne jobb bar ido fuggvenye viszont ha az ido jo hetvege budaors
  • Clidey
    #8505
    Na, akkor össze kéne szedni a bandát hétvégére pölö...! ;)
  • fecska
    #8504
    ok thx
  • Clidey
    #8503
    Kjúenédzs. De legközelebb nézd már meg a neten az ilyeneket vazz...
  • fecska
    #8502
    hello! QNH hogy kell kiejteni?
  • Hypo #8501
    jaja mindenkepp, tegnap sion x rol nyomattam nagyon szep arrafele a volgyekben vegigsuhanni
  • Clidey
    #8500
    Valamikor igazán tolhatnánk egy naaaagy közös össznépi multit ezzel a Albával, hmmm?
  • Hypo #8499
    ja az kiraly
  • Clidey
    #8498
    A lájc is eszementjó (nem is éltem M$-ék mélnem csinálták meg eleve ilyenle...), de engem a kabinlepedezés effekt (álá lokkon) is a padlóla küldött lendesen! :)))
  • Hypo #8497
    Nem voltam biztos benne hogy volt magyar felsegjelzeses, de aztan rajottem hule voltam hat persze hisz rendszerben allt csak az zavart meg hogy kevertem a mostanaban kolcsonadott gepekkel.

    Na akkor varjuk a szuper magyar festest aztan lehet nyomatni egy kozos repulest:)

    ja egyebkent persze sok igazi albatros pilota is segitette de alapjaban egyszemelyes munka volt.
    Amugy tenyleg etalon a gep, remelem mas fejlesztok is tanulnak ebbol hogy lehet jo gepet csinalni ami nem zabalja az fps-t. Az engine szerintem baromi jo, es hat a spoiling time is jo lett, bar az elso felszallasnal kicsit megviccelt, majdnem ateses lett belole. illetve a leszallasnal a fracnak se akart 300 ala menni hogy a flaps et ki lehessen rakni:))

    de a landing lightol behugyoztam
  • Clidey
    #8496
    Istenments! Csak semmi fölösleges memóriazabáló sallang! :)))) Simán az FSX built-in direct connectjével nyomatjuk. :-P
  • Clidey
    #8495
    Így igaz, ez a cucc valami eszméletlen jó!

    De azért nem egyedül csinálta a kölök, van egy pár credit a manual végén... :)

    A honlapján ingyenesen elérhető egy laza 200 megás repaint kit, ráadásul a jobbik fajtából (értsd: normálisan léjerezve minden, szóval hipiszupi), úgyhogy asszem minden feltétel adott egy Cápeti II. és/vagy egy Cápali megpingálásához! Már csak azért is, mert magyar vonatkozású festés nincs az alap packban sajnos. :(
    Az itthon használt Albákkal kapcsolatos kérdésed nem teljesen értem...miért ne lettek volna magyar felségjelzésűek? De majd Tomi bizonyára kimerítő választ ad neked, hisz ő e terület itteni tudora... :)

    A shared cockpitról Zacsi tudna majd nyilatkozni, ők próbálták - én csak repültem mellettük... :)))
  • JackDow
    #8494
    Ezt a mókát ezzel az FShost-al nyomjátok? Érdekelne a dolog engem is! (mármint multi , de nem gamespy)

    JackDow
  • Hypo #8493
    Szerintem az ev addonja pedig nem vagyok oda a az ilyen gepekert, de eszmeletlen szep no fps hit, fantasztikus landing light, rain es ice effekt, szerintem egy addon gepnek ilyennek kene lennie. a srac egyedul csinalta de minden tiszteletem az ove. es a VC az is csodas. de engem meg mindig az dobbent meg hogy nem erzem fps ben hihetetlen.

    Tenyleg van hozza paint kit, esetleg egy magyar vonatkozasu skin?? tenyleg az ittthon hasznalt albatrosok azok gondolom nem magyar felsegjelzesel mentke vagy igen?

    Shared cockpitet meg nem probaltam de az is eleg nagy durranasnak tunik, foleg hogy hatul tenyleg mint oktato lehet az ember, es az ifr hood is tok franko.
  • Clidey
    #8492


  • Clidey
    #8491
    Tegnap esti mulatság... :)
  • Hypo #8490
    Hat REX et nem hasznalom nem szeretem. De az se hiheto hogy rex nem vesz le a teljesitmenybol foleg ha 4096 os felhoket nyom az ember. Csinaltak egy osszehasonlitast, Active Sky weather es REX illetve FEX, na FEXnel nem volt fps csokkenes, rexnel eleg sok. Biztos hogy kell neki az unlimited a hd cuccok betoltesehes. De ha neked fsx+rex szepen megy akkor ne hasznald az fps limitert, mert nem csodaszer van ahol segit van ahol nem ugy latszik nalad rexel egyutt nem segit.