33535
  • L Viper #8729
    Kösz a linket és a munkát
  • polluxware
    #8728
    Köszönjük szépen!

    egyébként vissza-vissza nézegettem az fsx fórumot szóval Clidey ezt az Zlin-t te fejlesztgeted? vagy benne vagyol a csapatban?
  • polluxware
    #8727
    má bocsánat de nincs okod a szégyenkezésre.. screen-en rettentően szépen fest

    nincs vele semmi gáz, így innen nézve

  • Clidey
    #8726
    Azoknak aki nembírják kivárni a hivatalos release-t, az innen töltheti WAREZBA :)))))))))

    a 125-ös

    a Cápeti II.

  • Rubio #8725
    Ez nagyon szép lett! Azt "valahová"-t azért majd itt közzé tehetnéd!

    Köszi a biztatást (CptSAB-nak is)!

    Olyan lehangoló, hogy ennél a gépnél folyamatosan illeszteni kell a skineket és alig van látszata!

    Úgy döntöttem, hogy helyére teszem a szárnyakon a felségjelzéseket, ezáltal a szárny alatt újra kell tennem a zümi nagyobbik szárnyát is, hogy korrigáljam a korábban vétett hibámat, viszont jobban fog kinézni! Továbbá módosítom a gép törzsének alján lévő első csík eleje ne legyen annyira sarkos (az eredetin sem az)... (A többit mag majd meglátom....)
  • Clidey
    #8724
    Nyugi, nem hajt a tatár! Akkor lesz kész amikor kész lesz, nem kell kapkodni vele! Majd belejössz, pár hónap/év múlva már neked is menni fog, biztos vagyok benne!

    Közben elkészült a Cápeti II.:







    Najah, ennyit tesz hogy nem kell az illesztésekkel baszakodni egyszínű szürke az egész! Így hamar megy a mázolás... :)
    Egész tűrhető lett, bár sok adat nem állt rendelkezésemre róla, így pár helyen improvizálnom kellett sajnos. Ezt is feltöltöm majd valahova... :)
  • Clidey
    #8723
    Affenét! Azok drágák! Tudok annál sokkal olcsóbbat... :-P
  • Clidey
    #8722
    Én ha hasonlóra vetemedem, mindíg elsősorban az olyan képekre vadászom, ami zárt felhőzet mellett dél körül készült. Ekkor a szűrt fény miatt viszonylag jók a színek. De az ilyen ritka mint a fehér móló.
  • CptSAB
    #8721
    Nem verseny, nem stopperolja időre senki sem, hogy mikor készül el egy mű. A lényeg a végeredmény. Egy 2004-es kiegészítővel is lehet most 2009-ben örömet okozni a felhasználóknak, meg egy 1 hónapossal is.. Jó persze nem FSX topicsban, mert ott max 2006 lenne a date...
    Más tempóban dolgozik az, aki már idestova majd egy évtizede ezzel foglalkozik, tele a neve a sok FS letöltögetős oldallal, és más az aki most kezd bele, most tanulja. De gyanítom, aki ismeri PS-t Corelt stb. de nem csinált ilyesmit, az sem fog mindjárt minőségi repainttal kijönni cirka 1-2 nap alatt, mert idő kell.
  • Rubio #8720
    Hát én épp most akartam megmutatni, hogy hol tartok a zümi svancával, de ezek után nem égetem magam, hogy ilyen lassú vagyok és ráadásul a Cápeti II még jobban is néz ki!!! Én ezzel a skinnel 0-áról kezdve, még a rákba lennék!

    Na most ment el a kedvem az egésztől!

    Azért egy kép mégis csak a ide biggyesztek a végére:





  • perko
    #8719
    Biztos kínai gyerekeket dolgoztat
  • CptSAB
    #8718
    Jajáám. Ott állsz a gép mellett, ragyogó napsütés, és máris csillogó fényes, esetleg halovány színek. Borult idő, mélyebb a tónus, nem csillog. Igazából nem tudom megmondani mi is az ideális állapot egy gép pontos szinének a megállapításához, mert belép a program fénykezelése...
    Frankó lesz ez a paint. Ha kijön a DBD free verzió, lesz egy remake? Ha a mester esetleg ráér?
  • polluxware
    #8717
  • polluxware
    #8716
  • Papirzacsi
    #8715
    Én már látom a drasztikus FPS-s esést, ahogy mindenki belép multiba egy-egy egyedien kinéző albával... :-D De akarom! :-D
  • Clidey
    #8714
    Ezt most délelőtt kezdtem el... :)
    Photoshopot meg Corelt.
  • polluxware
    #8713
    és ha valmi tárhelyre tennéd fel? akkor nem kéne a dologgal annyit vesződni
  • polluxware
    #8712
    bakksi... hogy az istenbe csinálod meg ennyi idő alatt? milyen progit használsz?
  • Clidey
    #8711
    na igen, itt van a kiskutya elásva...ahány fotó annyi színárnyalat...melyből kifolyólag elég nehéz eltalálni a megfelelő színösszetételt...vagy legalábbis egy hét rámegy mire elfogadható lesz. :(
  • Clidey
    #8710
    Nem írkálok a Lótusz Szápportra... mint említettem, a SOH-ra raktam fel (Sim-Outhouse) de most csekkoltam, még mindíg nem rakták ki, pedig a visszaigazoló méljük is megjött még tegnap... :-/
    Asszem inkább a Flightsim-et fogom favorizálni a jövőben.......
    Élő linket legfeljebbis a dé partíciómra tudnék adni... :))))))))

  • polluxware
    #8709
    máris sértődik mert nincs benne a képben...

  • CptSAB
    #8708
    Ne melegedj..
  • CptSAB
    #8707
    Skácok pöpecek a repaintok. Jenki pléhboy minta ratyi, azt inkább hagyjátok. Makett mintákhoz tényleg csak annyit, hogy azok csak a festékkódok miatt vannak. Az árnyalatokat inkább lehet egy jó fotó alapján belőni. Az is igaz persze, hogy a fénykép fényviszonyai is csalókák.
  • polluxware
    #8706
    pontosan hova tetted fel a skined? itt keresgélem a lotus supportban de nyoma sincs...

    tudnál ide betenni egy élő linket? mindenki cuppázna érte sztem
  • polluxware
    #8705
    #8699?

    lehet én is előveszem már az adobe7-et... annó festegettem én Su-25T-t is:) ahogy látom ez is köbö 10részes textúra szett + ezek a fényes lakkos nyálkás texek (na ezek egyenlőre kérdéses dolgok számomra:)

    tudtok véletlen olyan oldalt mondani ahol jó tutorialok vannak amik ilyen jellegű festegetéseket tárgyalják részletesen?
  • Rubio #8704
    Igen, most, hogy látom, nekem is tetszik, de az eredeti fotón -amit láttam - ott annyira nem jött be! Szóval szerintem is így marad....
  • Clidey
    #8703
    Ez viszont igen. :) (lehet ez lesz a következő? :))))) )
  • Clidey
    #8702
    Ez nem tetszik.
  • Clidey
    #8701
    Persze ez csak az external model textúrája. Az internal-é még százszor pepecselősebb volna...majd talán egyszer ráveszem magam arra is...de nem most lesz az biztos. :)

    A futószárat szerintem így kell hagynod világoskéken, mert az eredetinek is ilyen volt!

    Ja, amúgymeg nagyon szívesen! ;)
  • Rubio #8700
    Csak fél siker, mert a belső nézetben maradt a régi festés, viszont kívülről jól néz ki:



  • polluxware
    #8699
  • polluxware
    #8698
  • Rubio #8697
    Nagyon szépen köszönöm!

    Mindkettőt, bár a futószárakat nem biztos, hogy ennél a gépnél lecserélem, de lehet hogy azt most ennél a gépnél nem cserélem le, majd még meglátom, mindenesetre elmentettem!

    És egy fikarcnyi kételyem sincs afelől, hogy macerás lehetett az átfestésük! A svacon azzal 2 háromszöggel a fügvez alatt, ami a piros festésen látszik, 6 és fél órát szenvedtem, mire úgy ahogy a helyére került és akkor még a fügvez tövénél, ahhoz a kis domborulathoz hozzá sem nyúltam!

    Még egyszer nagyon szépen köszönöm a fájlokat, tényleg rengeteg időt spóroltál meg vele!
  • polluxware
    #8696
  • Clidey
    #8695
    Itt van
    Itt pedig a világoskék futószárak - bár ezt nem kérted, de hátha... :)

    Elég macerás volt az átfestésük, sok időt megspórolok most neked! :)))))
  • polluxware
    #8694
    5-6órát már biztos hogy sikerült röppennem ezzel a géppel, és azt kell mondjam hogy nem csak kategóriáját tekintve, de a legjobb FSX addon röpülőgépezet ez... semmilyen effekt nincs a gép terhére, még spec landing light-ok sem.

    felbuzdulva hogy ilyen jól megy az fsx, felraktam a Do-27-et... nos: grafikailag sokkal csúnyább sztem mint az fs9es, és hiába raktam be high texturest akkor is olyan mosott az egész ráadásul konstans 5-6fps

    szóval vannak gépek amik igen is fs9 alatt jobbak
  • Rubio #8693
    Láttam, hogy feltetted és, hogy várod a spec engedélyt.

    Ha nem gond, akkor megköszönném azt a kabinbelsőt, hogy már ne szenvedjek még azzal is! Egyébként amikor megláttam a másik oldalon a képeket, egyből feltűnt a kabin zöld színe! Jól néz ki! (Nem maga a szín, hanem hogy eredeti lett. Jól eltaláltad a színt!)
  • Clidey
    #8692
    Hát majd előbb-utóbb megjelenik a főoldalon...gondolom... :)
  • Clidey
    #8691
    Ezt a röpcsit volt szerencsém látni élőben Trencsénben egy IL-14 hóna alatt pár évvel ezelőtt. Csak akkor még ramaty állapotban volt nagyon. De nagyon örülök neki hogy most ilyen szépen felújították!
  • polluxware
    #8690
    hol vanna?