33535
  • vmarc
    #8809
    Teljesen igaz! Ez a tipus nem készült ilyen színnel csak.
    Nincs meg a rendes MiG-21UM nekem FSX hez.


  • Rubio #8808
    És itt van még egy jobb minőségben:

  • Rubio #8807
    Úgy látszik ez eredeti helyen lévé linket nem szereti, de itt van csak azért is:

  • Rubio #8806
  • Rubio #8805
    Előre is bocsi a megjegyzésért, de biztos tudod is, csaj hátha még sem:

    Húúú ez így annyira furcsa! Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez a 74-es típusú MIG-21, ilyen festéssel valaha is repült (inkább fém színük volt), viszont azt biztosan tudom, hogy ezzel a felségjelzéssel soha sem!

    Tudom alkotói szabadság van, de számomra ez a textúra akkor is furcsa.

    Bocsi még egyszer, ha ezektől az "apróságoktól" eltekintünk, akkor egészen jó lett......

  • Rubio #8804
    Köszönöm mindenkinek a jókívánságait!

    (A zümi festését hanyagolom jelenleg, de holnap majd folytatom, mert valószínűleg ha hazajönnek, akkor már jóval kevesebb időm lesz!)
  • pateszi
    #8803
    Gratulálok! Pár hónap múlva már együtt járhattok a repterekre. (Mi is ezt tesszük a srácokkal.)
    Addig is, ha lassacskán haladsz valamelyik festéssel, igazolt hiányzásnak tekintjük.
  • vmarc
    #8802
    Nem egy Alba, de az enyém...(MiG-21F-13). Saját készítésű textúra, nagyon kezdeti stádiumban.
    Ha van hozzá paint-kit az sokat segítene.




  • Ombika
    #8801
    Nemhogy ennek oromere mar innanak a haverokkal! :)

    Gratulalok!
  • L Viper #8800
    Jó egészséget és szép életet kívánok nektek
  • LegendTommy
    #8799
    Gratula nektek
  • Rubio #8798
    Köszönöm szépen!

    Mind neked, mind pedig perkonak egyaránt!
  • Clidey
    #8797
    Tegnap esti Graz - Salzburg - Innsbruck természetesen mi mással mint L-39 gépmadarakkal! :)
  • Clidey
    #8796
    Gratula!!!!!
  • Clidey
    #8795
    Még mindíg animációs és gau-programozási gondok vannak. Na és nem is tudunk vele annyit foglalkozni mint amennyit szeretnénk. :(
  • perko
    #8794
    Apád meg itt fórumozik

    Gratulálunk. Nőjj nagyra!
  • Rubio #8793
    Egy kis off:

    Megérkeztem! Ma 5:25-kor megszületem! A nevem Ádám Dorián! Súlyom: 4600g, magasságom: 56 cm! Édesanyámmal mindketten jól vagyunk!

    Off vége!
  • grimm13
    #8792
    Az eredeti elég komoly a házihoz én nem kezdek neki inkább maradok a kis 8 állású pöcöknél a joystick -on.... Ja és thx a választ Apropó köszönet nagyon komolyak lettek a skinek a repülőhöz főleg ez a legutolsó tetszett(#8776) Azóta szinte csak azzal repülök ....
  • Supersix
    #8791
    Hi!
    Elképzelhető hogy nem megy fel a win7re a ReX?
  • CptSAB
    #8790
    Sajnos nincs.. és addig nem is lesz, amíg a Bear Studios rá nem kattan a témára. A MiG-15/17 teljes széria után jöhetne egy kis Mig-19S/P/PM/F-6 széria, majd a fullos MiG-21F/PF/PFM/U/UM/R/MF/Bisz/SMT.. és akkor úgy elégedett is lennék.
  • LegendTommy
    #8789
    Ha a kamera mozgására gondolsz akkor azt egy hardware-el lehet megoldani, a neve Trackir , picit drága, de nagyon megnöveli a szimulátorozás élményét, szerintem megéri, ha viszont van türelmed és elszántságod akkor kevesebb pénzből is ki lehet hozni, egy kis otthoni barkácsolással itt egy fórum a Freetrack-ről
  • LegendTommy
    #8788
    Alba minőséget ne várj, de nagyon igényes ez is
  • grimm13
    #8787
    Kéne egy kis segítség !!! Nemrég valaki felrakott pár tréning videót az l-39hez és a kamera vagyis a "pilóta feje" elég érdekesen mozgott ... legalábbis élethűbben na a kérdés az hogy ez valamiféle program vagy mod vagy mi ?
  • mcsaba
    #8786
    Hello, nem tudjátok FSX-hez vagy FS9-hez nem létezik kb olyan jól kidolgozott Mig-21-es mint az Albatros?
    Köszi.
  • kokos
    #8785
    Hali!
    Volt szerencsém kipróbálni az Fsx Rex-et! ez valami űber állat jó!Ha esetleg valaki próbálta az el tudna látni pár praktikával.pl:milyen a legszebb beállitás..stb
  • polluxware
    #8784
    srceen-ek alapján egészen végső fázisos... vagy air file meg a aircraft,panel.cfg-k vannak hátra?

    olyan jó lenne tudni hogy miként működnek ezeknek a developper dolgok... igazán mesélhetnél a kicsiknek itten

    szép az új festés!
  • L Viper #8783
    Köszönöm.
  • Clidey
    #8782
    Már látszik a flightsimen is a newest files második oldalán. :)

    Hááát a Zlinkére még egy darabig várni kell sajna... :(
  • Papirzacsi
    #8781
    Itt fentvannak a festések. Picit többet tartalmaznak, mint a flightsimen lévők, mert ezekben van formation és single verzió is.

    Aki innen letölti, az menjen el a flightsimre is, és ott is töltse le egyszer mindegyiket, hogy a számláló számoljon. Utánna mehetnek a kukába.:-D
  • L Viper #8780
    Nagyon klassz lett .
    Linket még én sem találtam ugyan, bár csak reggel keresgéltem.
    Remélem Zlinkét is láthatjuk mihamarabb, azt is óhajtom :-)
  • Hypo #8779
  • Rubio #8778
    Igen most már ezt sajnos én is tudom, csak hogy nekem nem volt választásom, vagy így, vagy sehogy! Szóval ezért megy ilyen lassan (többek között)!

    Megnéztem az általad ajánlott linket, de a Cápali-t még nem látom ott, csak az előző két repaint-odat! Majd később még visszanézek oda..... Mindenesetre köszi ezt is!
  • Rubio #8777
    Igen ezt tudom! A kék szín emlegetésével csak azt akartam közölni, hogy jó rétegen választom ki a "teljes kijelölés" opciót, de utána hiába használom / használtam a billentyűzet kombinációkat, nem történt semmi az általam kiválasztott "képen", annak ellenére sem, hogy a beillesztés előtt az lett kiválasztva!

    Azért köszi!
  • Clidey
    #8776
    Elkészült, a Flightsim.com-ról tölthető.





  • Clidey
    #8775
    Igen meggyőztek. És arról is hogy te sajnos nagyon a nehezebbik végén fogtad meg a dolgokat... :)
  • Papirzacsi
    #8774
    A réteg kékkel kijelölése, és a Ctrl+A két különböző dolog. A Ctrl+A hatására megjelenik egy szaggatott vonalas keret a kép kerül. Na akkor van kijelölve a réteg és Ctrl+C hatására átmásolódik a vágólapra.
  • Rubio #8773
    Hát még van mit tanulnom az már egyszer biztos, de sajna nem ezért kerestem! (Bár azért kerestem volna!)

    És igen biztosan kijelölöm a réteget, mivel elszíneződik kékre, ahogy mutattad a képen, de nem viszi át a másikra. Valamit biztos nem csinálok jól, de végül is a Te módszered működik, az nekem megfelel!
  • Rubio #8772
    Köszi a segítséget!

    Remélem a #8768 sz. hsz-ben írtak meggyőztek, hogy mégis csak szükségem van e lehetőségre!

    Köszi még egyszer!
  • Clidey
    #8771
    Akkor valamit rosszul csinálsz, mert Zacsi módszerének is működnie kell! Biztos kijelölöd (Ctrl+A) a másolandó réteget, mielőtt Ctrl-C-t nyomsz?
  • Clidey
    #8770
    Uhhh...hát én eddig abban a hiszemben voltam, hogy a hivatalos repaint-kittel dolgozol - lévén pont te érdeklődtél honnan lehet letölteni...gondoltam azért keresed hogy azzal egyszerűbb dolgozni.