33535
  • grimm13
    #8849
    Lassan itt az ideje hogy olyan élethű legyen hogy minden egyes rossz leszállásnál behorpadjon a ház oldala ....
  • Rubio #8848
    hát a monitor előtt ülve csak nem kap olyat...
  • Rubio #8847
    És talán valamennyire segítségedre lehetne az a 3 videó, amit korábban linkeltem ide be az oldalra! Nem kell sokat vissza lapoznod! Szerintem megéri megnézni, mert a srác szépen elmagyarázza agép kezelést az indítástól kezdődően, igaz nem magyarul...
  • CptSAB
    #8846
    na ja.. a hypoxia..
  • grimm13
    #8845
    Lassu de igényes amúgy nekem nagyon bejött ez az oxigénes dolog ....
  • Papirzacsi
    #8844
    Adtak egy nem túl vastag, de a lényeget tartalmazó manualt is a gép mellé, amit nem ártana elolvasnod, már csak azért is, hogy tudd miben nyújt többet ez a gép más addonokhoz képest. Ha ezt megteszed, tudni fogod, hogy 18000 feet felett nem ártana kinyitni az oxigént. Hogy ezt hogy és hol teheted meg, azt keresd meg a manualban. Legyen ez a mai házi feladat.

    Igen, az alba egy lassú gép.
  • kokos
    #8843
    Hali!Még mindig az L-39-es!Valamit nem kapcsolok be az biztos mert 20 perc után vagy egy bizonyos magasságban bekomálok!Olyan mintha elájulnék....ezzzzzz mi?Van valami okosság?

    Amúgy ez a gép valóban is ilyen lassú?Követni akartam egy 737-est de lehagyott!

  • Papirzacsi
    #8842
    Ja, azért nem tartom sokáig kötelékben a gépet és mozgok jobbra balra, mert egyszerűen nem tudok betelni a cápás festésekkel. Folyton látnom kell minden szögből.:-)))))
  • Papirzacsi
    #8841
    Ha mág így szóba került, akkor itt van még pár videjó a leguóbbi multiból. Vágtalanul, minden szösszenettel...

    Az a helyzet, hogy még sosem próbáltuk nagyszámú résztvetővel a multit. Múltkor 5-en voltunk bent, és úgy az ADSL kapcsolatom még el tudta látni a multit, csak alig észrevehető "ugrálás" volt (de lehet ez tényleg csak az időjárásnak volt köszönhető). De valószínőleg még így is csak ráfogom, hogy ugrálás, mert az FS2004 ennél durvább baromságokat produkált 2 fővel.
    Szóval, szerintem a nagy létszám se gond az fsxnek, csak net is kell alá. (na és persze nélkülözni kell a nyilvános hálózatokat, fshostot és egyéb ökörségeket, mert sok esetben azok rontják el az fsx multiját, ami ebben a tekintetben jóra sikeredett, de ezt már leírtam párszor... :-D )
  • Rubio #8840
    Erre gondoltam én is, amikor ezt írtam: "Nem tudom meddig lehetne növelni a létszámot"....
  • Rubio #8839
    Igen, valami hasonlóra gondoltam, de akár Blue Angeles színekben is, minek után zsoltfireman már elkészített egy ilyen textúrát is, amit már egy másik közösségi oldalon már meg is mutatott (itt úgy látszik már nem akar megmutatni semmit, miután itt jól megsértődött).....
  • exTrem
    #8838
    Na erre kíváncsi leszek :) a kötelékrepüléssel csak egy baj van, hogy az fs multija elég "ugrálós" bár azért megér majd egy próbát :)
  • CptSAB
    #8837
    Virtual Sky Hussars 2 Team csak ez Albatrossal mi?
  • Rubio #8836
    Szerintem pont arra, amire kitalálták, azaz kötelékrepülésre! Mint ahogy Clidey és Papírzacsi összeáll kötelék-repülni, mennyivel jobban néznének ki, ha azonos festésük lenne, de mindenki saját számmal repülne! És ha még azt a fajta repülést, amit ők csinálnak többen is végrehajthatnák, akkor meg különösen jól nézne ki! Nem tudom meddig lehetne növelni a létszámot, de egy 4-6 gépes kötelék már egészen jól nézne ki! Persze ez csak saját vélemény!

    (Bocsi, de neked meg elfelejtettem megköszönni a jókívánságot! Köszi!)
  • CptSAB
    #8835
    Ez ingyenes.. kimaradt. Lesz VC is benne, és ahogy elnézem, az L-159 Alca sorozat után, itt egy picit szebbek lesznek a textúrák.
  • CptSAB
    #8834
    Készülget egy szintén pofás darab.
    DoughBree Design L-39C

    Remélhetőleg hamarosan elkészül ez a drága, mert én is szeretnék már L-39-ni. :D
  • exTrem
    #8833
    Srácok hosszú ideje megy az Albatros mánia, ahogy elnézem, de a hozzáértőket kérdezném, hogy fs9-hez van-e hansoló kaliberű és kidolgozottságú gép ? A válaszokat köszi előre is !
  • CptSAB
    #8832
    Az eredeti pápai állományt 27+11 gép, a balesetek és katasztrófákon kívűl a típusátképzések, az új változatok is csökkentették. 1964-ben 12 gépet átvezényeltek Taszárra. Pápára ugyanis már várták a PF Békegalambot. 1965-ben Taszár is megkapta a PF-eit, onnét 10 F-13 Kecskemétre ment. 67 és 71 között Pápán 8 F-13 veszett oda, végül 1973-ban a megmaradt 12 gépet 2-10 arányban Taszár és Kecskemét kapta. 73-ban 10 F-13-at Aleppoba szállítottak el. A 216-os sorszámú gép is egyike volt ezen 74-nek. Hogy mi lett a sorsa a szíriai légierőben.. azt nem tudom.
  • vmarc
    #8831
    Nem mondod én is Pápán nőttem fel, ezt a számot a saját munkám megkönnyítése miatt csináltam a 62 ből. Nem is tudtam, hogy pont eltaláltam és a képeket is ott csináltam a gépről. :D
  • CptSAB
    #8830
    Amúgy nem orosz festésről van szó. Ezeket a gépeket eredetileg nem festették, kaptak egy védőlakk réteget. A teflonszürke festék előszőr a Mig-21 Bisz-nél jelent meg, de a 80-as évek elején elhagyták. Helyette a különböző terepfestések jöttek.
  • CptSAB
    #8829
    :) A 741216-os pápai gép volt. 20 évig állt szolgálatban.
  • kokos
    #8828
    Ok!Kipróbálom!
  • vmarc
    #8827
    Ez lemaradt sry..

  • vmarc
    #8826
    Okultam a kritikákból és maradt az eredeti orosz szín a magyar felségjellel. A másik paint-ot kukáztam.
    Realitás mindenek felett akkor.

    IMG]http://www.abload.de/img/mig21f_2fdqa.jpg[/IMG]


  • LegendTommy
    #8825
    Van egy progi az fsrecorder ami arra jó, hogy visszajátssza, hogy hogyan repültél, olyan mint a beépített recorder, csak jobb, és ha jól emlékszem van olyan funkciója is, hogy a visszajátszás mellett lehet játszani is, tehát lerepülsz egy menetet majd a visszajátsszásodat követed.
  • Rubio #8824
    Köszi neked és polluxware-nak is!
  • Rubio #8823
    A srác (skulleader) betartotta ígéretét, ha valakit érdekel, akkor az alba zöld interiorját ő innen letöltheti!

    Nekem nagyon tetszik, nem beszélve arról, hogy nem kis munkától kímélt meg! Hálás köszönet!
  • CptSAB
    #8822
    Jó Babázást! Gratula a gyermekhez!
  • Clidey
    #8821
    Kevesebb poligonból és textúrából áll (pl. nincs hátsó ülés VC-ben), valamint pár fícsör hiányzik és nincs bump map sem. De a mellékelt dokumentációban is tárgyalják:

    "Special multiplayer formation team model (front cockpit only, no bump maps, reduced feature set, very high performance external model)
    Note: This model is intended for use by large online formation teams or those with very marginal performance computers. This aircraft has all of the same systems functionality as normal variants,
    but very few special effects. Not recommended for singleplayer or normal multiplayer flight."
  • polluxware
    #8820
    kezdődnek az "éjszakai bevetések"

    Gratula! anyucinak is
  • polluxware
    #8819
    hát ezzel most megfogtál...
  • grimm13
    #8818
    Ja azt elfelejtettem hogy nagybetűs GRATULA Rubionak !!!!
  • grimm13
    #8817
    Ez nem rossz kérdés de nekem van egy jobb :D Az L-39nek ugye van egy "kötelék" verziója is na az mire jó ?
  • kokos
    #8816
    Hali!Még egy kis segitség kéne!
    Nos!Az emberi képzelő erő nagy!
    Olyat szeretnék csinálni,hogy pl:beteszek valahogy a játékba egy repülőt...mondjuk ferihegyre...meg beteszem magamat is egy repcsivel.....ferihegyre!A cél pl:Moskva .Ketten indulunk én meg követem!Ez valahogy kivitelezhető?
  • kokos
    #8815
    Ahhh!Kösz!
  • CptSAB
    #8814
    Kritikámért előre szólok, sorry, de.. Ez a paint felejtős. A barna-zöld-kék festést a 80-as években az MF-től kezdték használni. Taszáron néhány PF-et is átfestettek. Eredetileg a Mig-23-ok is teflonszürke szinűek voltak. A szolnoki 101-es felderítőknél lefestettek terepszinűre néhány Mig-15-öt. A 21 UM-ek elég változatos szinvilágban léteztek. Volt orosz, NDK és magyar festés is. 1991 óta él ez az ék alakú felségjelzés. Azok a katonák akik ezeket a gépeket kiszolgálták, repülték, ma is megütközve néznek a kiállított Mig-15 stb. gépekre, amelyeket a lelkes kezek picit újkori szellemben, hiteltelenül retusáltak. Olyan ez, mint a Gusztávon csak a fekete kereszt fehér mezőben (Luftwaffe). Egy technikai eszközt próbálunk meg korhűen megjeleníteni.
  • vmarc
    #8813
    Kapcsold be a de ice systemet jobb oldali panil gps alatt!!!
  • kokos
    #8812
    Hali!Valahogy meg lehet oldani,hogy az L-39-es repcsinek kivenni az ablak effectet?Mert zavaró nagyon,hogy beérek a felhőkhöz és nem látok szinte semmit.Behomályosodik,vízcseppes ...stb!Aki ért hozzá az jó lenne ha segítene kösz!
  • Rubio #8811

    Ugyanakkor én meg erre leltem az albához, bár még csak képekben, de ígéret van rá, hogy fel is töltik:






    Viszont amit még én sem találtam meg, az ez a típus, aminek kinyílik a kabinteteje!
  • Rubio #8810
    Na ez pech, de segíts magadon Isten is megsegít!