33535
  • Hypo #9009
    Most hogy az albi ilyen nepszeru es egymassal is lehet repkedni lehet erdekli a bandat:

    The FSX Thunderbirds and FSX Blue Eagles are proud to announce the 2009 Virtual Aviation Nation Air Show From October 1-4.

    Anybody who has a demo put together may fly in this show.

    http://fsxblueeagles.com/vaviationnation/

    The following are the rules of the air show and will be followed by each team.

    - Each team, solo, or static aircraft must perform an arrival to Nellis AFB talking to ATC and holding traffic patterns.
    - Your flight must be scheduled at least a week in advance within the arrival times that will be given out at a later time.
    - Your performance must be scheduled at least two weeks ahead of show time with the air boss. When scheduling you must present the following:

    1. Type of aircraft.
    2. Length of demonstration.
    3. How many pilots.
    4. (If more than one pilot) A video of your team, or if unable to produce a video you must perform in front of the air show committee.
    5. Web site.
    6. Contact information.
    7. Download to aircraft.

    - Send all information to: [email protected]
    - If you are flying a payware aircraft, you must present a freeware representation for download.
    - Each team should show up and be ready to fly at least 30 minutes ahead of time, if not the team will not go on.
  • g0a
    #9008
    igen o az :) manitou = gut zoli
    bombazzatok nyugodtan szereti :D
  • CptSAB
    #9007
    126-os Albatros 2004-es képek

    Remélem segíthettem..
  • Clidey
    #9006
    Tán te vagy az eredeti szerző is? Mármint aki a '126'-os festést csinálta?
    Én egyedül Horváth Balázs barátom honlapján találtam képet a 126-os Albáról, de ott egyiken sem fekete a svanc teteje. De mint mondottam, ez még nem kizáró tényező, katonai dolgokban nemigazán vagyok otthon...
  • manitounickfree
    #9005
    hi ! mar javitom cockpit irasait + futoszarakat. de sajna mar en sem talalom a 126-os szamu gep fotojat.
    jo flightet !
  • Marci19
    #9004
    Tudtok valami magyar szervert?
  • polluxware
    #9003
    csak pár újraírt gauges kellene... semmi más! nem új típusok nyakrafőre

    azért ezt az Archer 2-t megnézem mert a cherokee-t nagyon szerettem VFR-re (cessna 172n helyett)
  • Hypo #9002
    klónok ezek recycle gepek
  • LegendTommy
    #9001
    hypo küldtem egy mail-t, az fx-es mailodra
  • polluxware
    #9000
    szép gépeket csinálnak, csak annyira agyonvágja őket a pontatlan HSI, VOR műszer...
  • Papirzacsi
    #8999
    Talán itt is érdekel valakit.
  • Hypo #8998
    szerintem mar kiadtak
  • polluxware
    #8997
    Archer 2őt még ki se adták... francnak rohannak ennyire?
  • Hypo #8996
  • polluxware
    #8995
  • polluxware
    #8994
    majd kihuny az a lendület pár zuhanás után... (meg pár sárga csillag után is)
  • Clidey
    #8993
    Pedig ha nincs sok-sok türelmed, nem sokra fogod vinni ezzel a szimulátorral...

    Tessék.
    HuAF 119 Cápeti II

    HuAF 125

    HuAF 126

    HuAF 135 Cápali
  • Nesu
    #8992
    na ezt próbáltam semmi eredménye.
    Kössz azé -höz
  • Papirzacsi
    #8991
    Ezt a BUGot mi is tapasztaltuk multiban azután, hogy átváltottunk egy másik gépre (cessnára), majd vissza az albára. Az fsx újraindítása segített, mint mindig.
  • Nesu
    #8990
    Valaki tudja miért nem tudom használni a cockpit egeret az L39-Alba -ban
    Az elején még tudtam használni de most nem használható nem jelenik meg a kéz a kapcsolók felett .
    A hátsó ülés cabintetőt pedig a kabin egérrel lehet kinyitni ,ha nem megy gombokkal .
  • Nesu
    #8989
    Oksa ! Én ott nem találtam és nem nagyon van az ilyesmihez türelmem .
    Azért köszönöm szépen -höz !!
  • Rubio #8988
    Clidey #8985 sz. hsz-ében található linkről tölthető...
  • Nesu
    #8987
    L39-Alba_HuaF
  • Nesu
    #8986
    Na én höz meg Hun ezt találtam ,de kössz höz neked .Ja és Szépen ...repülj :D
  • Clidey
    #8985
    Albatros-hoz, skin-hez
  • Nesu
    #8984
    És egy Linked van hozzá ?
  • Nesu
    #8983
    L39 Albatros -höz >magyar skin -höz egy link
    Jaj juj bocs a mellé na mindegy
  • Clidey
    #8982
    Mégis mihez? Az ajtónyitáshoz??
  • polluxware
    #8981
    iris f-16D

    manual tölthető

    (szépeket írnak róla kinézet és fps tekintetében)
  • Nesu
    #8980
    Vazze nem jumbora vazze fighter -re
  • V43 1105
    #8979
    Na JumboJetre nem lövünk ..
  • Nesu
    #8978
    Linked van hozzá ?
  • LegendTommy
    #8977
    be szééép
  • Nesu
    #8976
    Sziaztok 1 kérdésem van
    tudja valaki ,hogy a harci gépeken ,hogyan kell elsütni 'lőni' a fegyverzetet ?
    Előre is kÖssz!!
  • Hypo #8975
    Na végre megjelent!!!!!!
  • Rubio #8974
    Bár az én szempontomból a lényegen nem változtat, de a pontosság kedvéért:

    az interiort nem yago, hanem SKULLEADER készítette!
  • Rubio #8973
    A hibás feliratokkal együtt úgy gondolom, hogy még így is jobb, mint az a csupa zöld kabin belső, mint amit yago csinált (az alapból benne lévőt nem is említem).

    A futószár színével egyetértek, én is a Te festésedet fogom használni és az exterior festést sem cserélem ki (fel leszel tüntetve mint készítő :) ).

    És ha már Te így fejezted be mondandód: "Mea culpa. :)" (me a culpa)

    akkor stílusosan: Según mi opinión, ¡si!
  • polluxware
    #8972
    ha fps-ben jobb mint az alap AS F-16.. akkor engem is érdekelne
  • Clidey
    #8971
    Közben megnéztem én is; szép, gondos munka. Nem tudom, a srác milyen fotók alapján dolgozott, de én erről a 126-osról nem találtam fekete svancos képet. Ami persze nem jelent semmit. :)
    Talán két dolgot említenék csak meg: az egyik, hogy nagy valószinűséggel a futószárai ennek is világoskékek voltak, a másik meg hogy nem fehérítette vissza a kabinfeliratok betűit miután lezöldelte őket, így kissé bután néz ki. Ugyanez az external modell fő-műszerfalaira is igaz, azok meg világoszöldek...brrrrr...
    Viszont fényt derített egy elbaszásomra is, konkrétan én elfelejtettem "megszaggatni" az oldalszám fehér keretét, ő pedig szépen megcsinálta. Mea culpa. :)
  • Clidey
    #8970
    Bár nem vagyok egy nagy vadászröpcsi-fan (ezalól legfeljebb az Alba kivétel) de ez tényleg jófajta leszen...