33535
  • Nesu
    #9049
    Valaki tudja mit tegyek az acceleronnal mert megoldottam a telepítési problemát .Most viszont azt írja ki hogy ' FSX english ' verzió kell hozzá .
    Előre is kössz a segítséget .
  • Hypo #9048
  • Nesu
    #9047
    Klassz !
  • zsoltfireman
    #9046
  • polluxware
    #9045
  • Hypo #9044
    :)))
  • Rubio #9043
    Akkor már csak a csöppséggel tudom összefüggésbe hozni, hogy besárgult-e, de nem, és jó esély van rá, hogy már nem is fog, mert amennyire én tudom, akkor már a kórházban besárgult volna.

    (Bocsi az offért!)
  • Clidey
    #9042
    Ööööö...én most egy igazira gondoltam... :))))
    A szimulátoros verzióról még nincs konkrét döntés. Begorombulok és még a végén föltolom az avsimre... :D
  • polluxware
    #9041
    sajátmagatok adjátok majd ki, vagy aerosoft-on keresztül? vagy valmi hasonlón keresztül?
  • Clidey
    #9040
    Nincs mit! Örülök hogy örültetek! :)))) Kezdj el gyúrni a Zlinre... :)))))
  • wadamhun
    #9039
    Clideynek köszönöm szépen!

    amúgy jó estét!
  • polluxware
    #9038
    fő a jó kedv
  • Nesu
    #9037
    Itt van még valaki aki nem bibsi !!!!!
  • Nesu
    #9036
    neked ,hogy megy ha még meg sem vetted eredetiben ?LoL
    jót röhögtem !!!!!
  • Nesu
    #9035
    szal azt mondod csak bibsiknek való mint neked vagy mint a bibsikne ?és ne gondolj semmi roszra
  • polluxware
    #9034
    Ez amolyan Nesu ellen irányuló bibsi védelem... oda se neki
  • polluxware
    #9033
    sztem meg fogod majd érteni:) (semmi negatívra rosszra ne gondolj!)

  • Nesu
    #9032
    az előzőhöz

  • Nesu
    #9031
    sziasztok ismét kérdek Előre is kössz a választ .!!!!
    Mié nem találja az Acceleration Pack az FSX -et ?Azt írja ,hogy elősző telepíjjem fe az FSX -t .De mán fenn van !!
    Most mi van ?
    Valaki ?
    Köszönöm szépen !!!
  • Rubio #9030
    Sárgulunk, azaz irigykedünk? Vagy mire gondolsz? (Bár így sem értem...)
  • kokos
    #9029
    Hy!Szóval nincs mit tenni!
  • polluxware
    #9028
    eztet nem is tudtam.. büszke apukák mit nem tudnak

    sárgulunk már?
  • Rubio #9027
    Ha az URL-s linket: http://www.youtube.com/watch?v=8BuXnp1wiWg

    így átalakítod: http://www.youtube.com/v/8BuXnp1wiWg

    akkor már használhatod a makrót!


  • L Viper #9026
    Köszi, sajna ilyesmire gondoltam én is. Már szétbúvárkodtam mindent, de nem találtam megoldást :-)
  • Akeritius
    #9025
    Elronthattam az src-t, ha ki lehet moderálni, sztem érdemes ne foglalja a helyet. Itt már nézhető
  • grimm13
    #9024
    A legújabb lopakodó technológia .... ráadásul MAGYAR !!! .... :O
  • Hypo #9023
    azert ott vannak a szemek:)))
  • Clidey
    #9022
    Ja az más! Még mindíg jobb mint a négerek harca az alagútban! :DDDDDD
  • Hypo #9021
    feher skin havas taj elott repul:))))))))))))
  • Clidey
    #9020
    Hát az én szívemet nincs ami melengesse... :D Itt most egy képet vagy egy videót kéne lássunk?
  • Clidey
    #9019
    2D-ben nem is lehet effektelve, hisz ott nincs olyan hogy transparency. Vagy látszik egy pixel, vagy nem és slussz.
    A VC-vel meg sokmindent kezdeni nem tudsz. Az az átlátszóság a plexit felépítő poligonok opacity értékével van beállitva, és a gép készítője valszeg úgy gondolta hogy az az átlátszóság neki úgy jó. Ha van is rajta még pluszban textúra, azzal maximum a koszokat/bogarakat szokták imitálni, átlátszóságot a legeslegritkább esetben.

    Ha FS2004 gépet használsz FSX alatt akkor általában az ellenkezője szokott előfordulni: úgy átlátszanak dolgok, hogy voltaképp ott sincsenek. :) Ez egy textúra inkompatibilitási probléma.

    Juteszembe mégvalami: anno, mikor a Zlin 43-at csináltuk, a cseh haver aki szintén közreműködött a projektben jelezte, hogy nála nagyon sötétek az ablakok...aztán kiderült: ATI kártyája volt...ráadásul egy pattintott kőkorszakbeli drájverrel. Lecserélte, és ha nem is jó, de jobb lett egy kicsivel minden. De ez FS2004 volt...
  • Akeritius
    #9018
    Sziasztok! Gondoltam megmutatom ezt, sztem szívmelengető gép! (payware, saját vidi)
  • L Viper #9017
    Ezt már én is kérdeztem régebben. ( Nem a koszpöttyök )
    Némely típusnál a 3D-s kabinban totál sötét az üveg. Vagy kékes, vagy szürkés árnyalatú. 2D-ben nincs effektelve. Szeretném én is a szerintem eltúlzott sötétítést kikapcsolni vagy kevesebbre állítani.
    VFR repkedésnél némelyik inkább zavaró. FS9-et tolom inkább, ha abban tudja valaki hogyan kell, az is érdekelne.
  • Hypo #9016
    ??? melyik tipuskora gondolsz igaz van par aminek van kosz az ablakon de amugy en ezt annyira nem tapasztaltam
  • kokos
    #9015
    Hy!Úgy nagyjából a gépek 70%-ból nem lehet tisztán kilátni!Ezzel így számomra csökken a játék szépsége!Pl: az L-39-nél jó,azért is repkedek azzal !
  • Rubio #9014
    Szép dolog az önzetlenség, a szerénység stb., de az a név amit javasolsz közel sem hangzik / mutat úgy, mint a Cpt. SAB... (Legalább is szerintem.)
  • CptSAB
    #9013
    :D Papp Levente fotói, az ő oldala. Én csak úgy emlékeztem vala, hogy valahol láttam én fotókat erről a masináról. Inkább a plasticwings-et karcold be. Sok fotóm van a Top Gun magazinban a gépekről, mert ha jól emlékszem, akkor itthon lettek újra összeszerelve és festve.
  • Hypo #9012
    melyik gep?
  • kokos
    #9011
    Hali!Hozzáértő segítségét kérném.az ügyben....,hogy lehet megcsinálni azt ,hogy a pilótafülkéből kinézve ne legyen sötétített az üveg?Esetleg valamit kitörölni kell?
  • manitounickfree
    #9010
    koszi szepen ! ezert a segitsegert a nickedet beleirom kabintetobe. D