33535
  • m814
    #9089
    Az imitt amott eltűnő pálya,background, sajnos tipikus gond az FS9 alá készült sceneryk FSX-be rakásánál.
    Ha csupán "AFCAD scenery" akkor viszonylag egyszerű az átvarázsolása, ha viszont nem, akkor nem lesz egyszerű.
  • Falconer
    #9088
    Az itteni topikban megforduló emberek a legutóbbi olvasatlan üzenettől szoktak olvasni, aki meg csak néha benéz az úgysem nagyon ért hozzá általában.
  • roland14
    #9087
    kérlekszépen mire valaki látná a kérdésemet mar vagy 2 oldal-la aréb lesz !!! ezért irkalom be ujra és ujra hogy mindig friss és látható legyen
  • Rubio #9086
    Azzal, hogy 3 óra 40 percenként felteszed újból a kérdést még nem fogsz előbb választ kapni, lehetnél egy kicsivel türelmesebb is! Nincs mindenki a monitor elé nőve és lehet, aki tudna rá válaszolni, még nem is látta a kérdésed.

    Egyébként pedig én nem tudom rá a választ, de van egy olyan érzésem, hogy ahhoz, hogy bárki is tudjon rá érdemben válaszolni, még szüksége lenne hozzá egy-két fontos infóra, amit mindkét hsz-edből szíveskedtél mellőzni... (Most rajtad a sor, hogy kitaláld vajon mik lehetnek azok.)
  • roland14
    #9085
    Hali Mindenkinek!
    Van egy problémám a játékkal kapcsolatban!
    Ahogy mindent hight-ra alitok még a traffic-ot is nincs semmiféle közlekedés se repülő se hajo se semmi!
    Valaki tud rá magyarázatot ?

    Nagyon megköszöném ha vlaki valamit válaszolna a kérdésemre!
    Előre is köszi!
  • Rubio #9084
    Köszi!
  • g0a
    #9083
    fs9 alatt nem fuves :)) lehet hogy valami scenery kavar be majd megnezem enis jovoheten ha hazaerek hogy fsx alatt milyen ....
  • Rubio #9082
    Mindig is kísérletező embernek vallottam magam,melynek eredményeként az előző hsz-emben lévő FS9-es scanery így néz ki az FSX-ben:

    Kecskemét:




    Pápa:

    (És még mielőtt valakinek eszébe jutna, megkérdezni, hogy mit keres egy Alba Pápán, azt tájékoztatnám, hogy Keméten elromlott az időjárás és átirányították a rg-ket a tartalék reptérre, ami a mai napon Pápa volt. ; Egyebek iránt meg azt, hogy senki se kételkedjen abban, hogy a képek valóban az FSX-ből származnak...)






    És sajnos nincsen öröm üröm nélkül! Arról az átrepülés előtt elfelejtettek tájékoztatni, hogy felszedték a pápai reptér betonját és füves repteret építettek!



    Akinek ez a scenery megvan az FS9-ben az tájékoztathatna, hogy ez most itt egy bug, vagy eredetileg (azaz abban) is ilyen? Köszi!

    Ugyanakkor létezik már egy frissítés is, ami állítólag egy csomó dolgon javított mind Keméten, mind pedig Pápán (hátha már abban nem lenne füves a reptér), ráadásul már tartalmazza a szolnoki repteret is, de sajnos arról a linkről, amit találtam, már nem tölthető le! Esetleg nincs valakinek meg? Ez lenne az: HUE MAP V4.10 beta csomag és ez a halott linkje ...
  • g0a
    #9081
    nincs mit sajna fsx hez en meg nem talaltam ...
  • Rubio #9080
    Erre (HUE scenery V4.0 'MAP' (2009.05.).zip ) már én is rátaláltam, de a leírásában az áll, hogy kizárólag FS9-hez van.

    Szóval nekem a Pápa scanery FSX-hez kellene.

    Azért köszi, hogy próbáltál segíteni!
  • FSXAirshow
    #9079
    [email protected] - ez lemaradt....
  • g0a
    #9078
    a kepen is fs2004 van en azt adtam :) fsx ala nincs megcsinalva sztem
  • FSXAirshow
    #9077
    Ezt töltöttem le: HUE scenery V4.0 'MAP' (2009.05.).zip
  • roland14
    #9076
    Hali Mindenkinek!
    Van egy problémám a játékkal kapcsolatban!
    Ahogy mindent hight-ra alitok még a traffic-ot is nincs semmiféle közlekedés se repülő se hajo se semmi!
    Valaki tud rá magyarázatot ?
  • LegendTommy
    #9075
    elképzelhető, hogy papa sceneryt próbáltál?
  • FSXAirshow
    #9074
    Letöltöttem de ez fs2004-hez van. Betettem de nem vettem észre semmi változást..
  • g0a
    #9073
    innen letoltheto a papa scenery hungary 2009 ben benne van
  • FSXAirshow
    #9072
    Üdv!
    2010. Július 10.-én és 11.-én kerül megrendezésre az I. FSX Virtual Kecskemét Airshow! A repülőnapra számos csapat jelezte már részvételéli szándékát, mint pédául, az FSX Red Arrows, Slyblazers, F-16 Demo Team, Blue Eagles, Flying Bulls stb.... De persze még sok csapatra számítunk! Hozzáértő emberek segítségét várjuk! Szükségünk lenne néhány magyar repülőgép/helikopter skin-re, és egy jobban kidolgozott kecskeméti repülőtérre. Továbbá jelentkezőket várunk nyitóképre. Nagyjából 16 ember kellene, C-17, MiG-29, L-39, Gripen, An-26, Mi-24, Mi-17 típusokra! A jelentkezést a kecskemetairshow@freemail. Köszönjük előre is a segítséget és a részvételt!
    INFORMÁCIÓK: http://fsxairshow.vndv.com/Airshow2010.doc

    FSX Kecskemét Airshow Team
  • roland14
    #9071
    Ja és ha valaki tudna egy jo oldalt ahonnan ingyen lehet letölteni gépeket az fsx jatékhoz azt nagyon meg közöném :):)
  • roland14
    #9070
    Hali Mindenkinek!
    Van egy problémám a játékkal kapcsolatban!
    Ahogy makszra áéitok minden közlekedést nem se auto se repülő se hajo se semmi!
    Mi lehet a gond?
    Köszi Előre!
  • CptSAB
    #9069
    Sorry, tényleg elirtam a gazgazella számát.. :D
  • g0a
    #9068
    igen az 1 gaz 66 :) jajj most eszembejutott a katonasag mikor telen kimentunk vele rallyzni :D
  • Rubio #9067
    Pedig nagyon jó lenne, ha emlékeznél!
  • zsoltfireman
    #9066
    Ez Pápa scenery,már nem tudom honnan van
  • Rubio #9065
    Az a tgk tényleg GAZ, de nem 69, mert a GAZ-69 az egy kis terepjáró volt az UAZ elődje (legalábbis a MNH-ban).

    Ö az:



    Az véleményem szerint az egy GAZ-66-os tgk....
  • Rubio #9064
    Engem érdekelne az a scenery, ami a magyar festésű gép mögött látható...
  • CptSAB
    #9063
    A GAZ-69 mellett az egyik képen miféle marionett babák álldogálnak fehér fagyigombóc tökfedővel?
    Az aluminium értékes fém... :)
  • zsoltfireman
    #9062
    Persze,hogy fikció! De tele van már a raktár aluminiummal

    van még
  • CptSAB
    #9061
    Most semmi bizgerát sem kell keresni. :) Tele van velünk a flightsim.com, az Albás buli alaposan megdobta. A Mig-15/17/21F-13 paintjaimat ha még feltölteném... de nem töltöm, legalábbis nem most.
  • polluxware
    #9060
    ne bazirgáld már:) nála ez az ezüst szín
  • Nesu
    #9059
    A setup.exe -vel kell elindítani a telepítőt .
    4.3x daemon -val kezdesz ?
    Rendesen unmount -olj semmi hiba üzi és mount újra .
    Következő :az FSX -et telepítsd újra és mehet az ACCe.
    Nekem nem megy mert english verzió kell hozzá és nem értem miért nem fogadja el mert az enyém english nincs is más nyelvezet
  • CptSAB
    #9058
    Ez ugye egy fictional livery?
  • pateszi
    #9057
    A magyar festést a FlightSimen itt találod.

    Jól néz ki, köszönet érte a szerzőnek.
  • grimm13
    #9056
    Nem megy próbáltam ezt írja ki : "You must run Setupe.exe to install Microsoft Flight Simulator X : Acceleration " ezt leokéztam akkor ez jön be : "Microsoft Flight Simulator X : Acceleration Setupe ended before completing insallation. Your system has not been modifield.To install this program at a later time, please run setupe again ."
  • Nesu
    #9055
    Köszönöm szépen !!! A magyar skin is rajt van ?
  • zsoltfireman
    #9054
    Köszönöm Urak!

    Mig-21 F-13
  • Nesu
    #9053
    telepítsd fel rendesen !sztem .
  • grimm13
    #9052
    ok itt a normális link .... ezt egy kicsit elrontottam ... http://imagerz.com/QFdCWAhWUFQ
  • grimm13
    #9051
    Hello mindenki kéne segitség mert az Acceleration nem akarja az igazát ha elinditom a setupot ez a kép fogad ...




    ( http://imagerz.com/QEQVUEtvAwIAAgkeEwVX )
  • Nesu
    #9050
    A repcsit honnan szerezted meg ?Van forrása ?