33535
  • Nesu
    #9221
    Bocs igazuk van ,de már nem sokáig rontják a magyar levegőt ékes szólásaikkal .
    Sajnos nekem valamiért nem akar elindulni a madár manuálisan csak Ctrl+E Hajlandó .
    Egyébként minden működik rendesen 20% teljesítményig megy minden aztán semmi .Ilyenkor Ctrl+E .
    És Boogy on left high ...,single course attack ...,BarrelRoll ...,got my bandit !!

    I.R.I.S. Pro Series F-14 TomCat .com,
  • Hypo #9208
    Ha mar beraksz linket legalabb a hivatalos oldalra mutatot raknal be nem pedig egy torrent search result-ot. Nem kell am valaszolni mindenre nem hajt a tatar, csak arra amire tudod is a valaszt.
  • Hypo #9207
    Ezt most mire is irtad? mert nem vilagos. a #9177 uziben a sarmellekrol kerdez hogy lesz e fsx ala, amit meg beraktal ott fs2004 scenery es fsx scenery problemarol irnak. Nem latom az osszefuggest.
  • Nesu
    #9206
    Hátha segít
  • Nesu
    #9205
    Nem ingyenes .
    Bocs tegnap már késő volt és csak azt a képet akartam feltölteni .
    I.R.I.S. F-14 TomCat
  • Yeltzin
    #9204
    ne fáradj, asszem megtaláltam
  • [HUN]FaTaL
    #9203
    Erre valaki?:)
  • Yeltzin
    #9202
    kösz a választ, de nem lehetne szavakba önteni? :)
  • Nesu
    #9201
  • Yeltzin
    #9200
    ez ingyenesen letölthető madár?
  • Nesu
    #9199






  • Nesu
    #9198
    WingsOfPower 3 P47D23



    I.R.I.S. F-14B LowJoke



    http://www.sg.hu/forumkepek/2009_09/fsx_F14B1.jpg

    [IMG]http://[/IMG]
  • Hypo #9197
    Albatros csemege
  • Hypo #9196
    Sorry de a melóban nincs magyar bill, illetve language support, ezért írok ékezet nélkül, elnézést ha megkavart.
  • CptSAB
    #9195
    Milyen billentyűzetet kaptál karácsonyra a télpapitól?
    Okés.. azért nehezen de commenttel megértettem a svéd csavar a HSZ-ben.
  • L Viper #9194
    Rex helyett ajánlom, ha valaki csak a vizet akarja állítgatni. Pár csúszkával lehet tetszőlegesen "kikeverni" illetve a gyári beállításokat használni.
  • semidim
    #9193
    A REX is buherálja, úgyhogy emiatt gondolom, hogy nem.
  • L Viper #9192
    Az alap FSX vizet buherálja, de döbbenetesen szép eredménnyel. A felhőket nem babrálom semmi progival.
    Elég régi a masinám, én azokat a "butított" felhőket használom amit Alert adott.
  • semidim
    #9191
    De gondolom, ugye nem REX használóknak?
  • L Viper #9190
    Hát én sem. A felhőkkel nincs bajom, a vízre meg szerintem ez egy igazán frankó kis program.
  • Lebok
    #9189
    sikerült! :D
  • Lebok
    #9188
    Köszönöm szépen a segítséget, még egy problémám lenne amikor a csomagokat akarom kiszedni és megnyomom a SHIFT+2-t akkor nekekm a rádiót hozza be. :(
  • Hypo #9187


    Szoval nem vagyok rex fan ennyi Im not a Fan of rex,
  • CptSAB
    #9186
    Na most erre nyomjunk egy gugli translatet.. :D
  • Hypo #9185
    :)))) de kulonben meg nem latnak a vasarlok:) persze nem akarom bantani oket minden tiszteletem az ovek, azert mert nekem nem tetsszik meg semmit nem jelent sokaknak oromet okoz a rex es ez a lenyeg, en megmaradok a jo oreg FEX nel :)
  • CptSAB
    #9184
    Még van mit finomítaniuk rajta, mert azért ennyire nem sötétedik be holmi kósza felhőzettől. :D
  • Rubio #9183
    Itt meg egy másik segítség az utasok és a csomagok kipakolásához:

  • Hypo #9182
    rexes fiuk is dolgoznak a kovetkezo updaten, eleg jol nez ki ez a clouds shadow dolog
    kukken zi bitte:)
  • Hypo #9181
    Hello, CTRL+J a bill komb a "csap" inkabb JETWAY hez.
    itt egy video rola mire kell figyelni

    jo repulest
  • Lebok
    #9180
    Sziasztok. Eddig annyira nem foglalkoztatott a Flight Simulator X, de most nagyon rákaptam, faterom a reptéren dolgozik úgy hogy ő tud mindent, rádiózás, stb... ezeket már én is megtanultam, de a kérdésem a következő lenne, tudom hogy a SHIFT+E nyítja az ajtót, de csak az elsőt és hátsókat? A csápokat mivel tudom kihúzni? arra már rájöttem hogy a SHIFT+P-vel tolnak hátra, de a csápot sehol se találom, hogy mivel kéne.
    Választ előre is köszönöm.
  • semidim
    #9179
    Mindaz amit REX alol szeretné elérni szerintem felesleges mert az FSX önmaga is tudja.
    Én a következőképpen használom: Elindítom a REX-et. Utána rákattintok a FLY NOW-ra, ami elindítja az FSX-et. A valós idöjárás mindíg be fog töltődni induláskor és később is időszakosan. A valóságos időt illetve a tervezett utvonalrepülést az FSX biztosítja. Ehhez persze mindekét programot megfelelően kell konfigurálni.
  • zstomi
    #9178
    Sziasztok!
    Nemrég kezdtem használni a REX2-t és lenne pár kérdésem.
    Eddig csak a magam kreált témák "alatt" repkedtem, viszont tegnap kipróbáltam a real-time repülést.
    Valahogy nem jött össze igazán...
    Kérdéseim (REX2 engine-t használva):
    1., Real-time weather-nél a napszaknak és a pontos időnek is át kéne töltődnie a FSX alá, vagy ezt be kell állítani külön a FSX-ben?
    2., Mikor Flight Plan-t készítek REX alatt, a végén nem jelenik meg a térkép. Miért lehet ez? És nem töltődik át FSX alá sem...
    3., Ugyanez a probléma, ha csak a FSX-et indítom és elindul a REX weather engine-je is. (itt sem jelenik meg térkép és nem is tudok semmit állítani.)
    Ezek beállítási problémák, vagy másból adódhatnak?
    Köszi a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #9177
    Sziasztok! Mostanában nem követtem a topicot, gondolom már kijött FS2004 alá a Sármellék scenery. Lesz FSXes változata?:)
  • Hypo #9176
    az ok de ez ingyenes gondolom jeppview meg nem
  • CptSAB
    #9175
    Alert már megint alkotott. :)
  • semidim
    #9174
    Tényleg klassz, bár én maradok a JeppView-nál :-)
  • Rubio #9173
    Köszi ez nagyon jól jött!
  • Hypo #9172
    Aki vrf alatt repulget es magyarorszagon annak jo lehet ez a kis program ami igazi pilotaknak keszult
    VFR Planner HU
  • light001
    #9171
    Wilco - Airbus Series Vol 2 v.1h (FSX Only)-t valaki használja?
    Csak mert nekem amikor telepíteném,akkor hiába adom meg az elérési utat,azt írja ki hogy rosszul adtam meg.
  • surgeon
    #9170
    http://aerosoft-shop.com/support.php?language=en, de innentől Pw és csak legal!