33535
  • Hypo #9169
    Latni mar lattam a weboldalon de nincs meg ez sajnos pedig....:))) DANKE
  • Hypo #9168
    Hat ALT gomb elojon felul a menu es ott a Flight nal el tudod menteni, vigyazat minel komplexebb egy gep annal neccesebb ez a mentes, de default gepekkel siman muxik, csakk ha real weather -el repulsz az lehet gond.

    saitek jo
  • FSXAirshow
    #9167
    Üdv!
    Jelentkezőket várunk nyitóképre a jövő júliusban megrendezésre kerülő FSX Virtual Kecskemét Airshow-ra! Nagyjából 16 ember kellene, C-17, MiG-29, L-39, Gripen, An-26, Mi-24, Mi-17 típusokra!
    A jelentkezést a [email protected] címre várjuk! Weboldal: fsxairshow.vndv.com.
  • light001
    #9166
    Köszönöm szépen a segítségedet!Így már sikerült!
    Még két kérdés:repülés közben hogy lehet menteni,hogy onnan folytathassam?
    Illetve milyen joystickot ajánlanál hozzá?Genius Flight 2000 F-23,Saitek ST110 vagy Saitek St290 pro?
  • LegendTommy
    #9165
    off
    to Hypo: lehet ismered, ha nem akkor tetszeni fog
    on
  • alert
    #9164
    Hypo válaszolt :)
  • Hypo #9163
    Konkret esetben nem tudom, de sok helyen a gps a fo navigacios eszkoz, persze termeszetessen VOR/NDB azert ott vannak a biztonsag kedveert.
  • i robot
    #9162
    Szerinted kiegészítőként alkalmazzák GPS-t, vagy mint fő navigációs készüléket?
  • Nesu
    #9161
    Van linked az 1.5 -höz ?
  • surgeon
    #9160
    Már egyszer próbáltam, remélem, most sikerült feltenni.
  • pateszi
    #9159
    OK.
    Tudnál tenni, vagy küldeni egy képeket a nálad látszó állapotról? Nem egy bgl-ről van szó, hanem külön a terminál, parkoló stb. Csak a 2-es terminálhoz vagy 59 textúra tartozik.
  • surgeon
    #9158
    Köszönöm a választ, de a programba nem nyúltam bele, kieget nem telepítettem. Kínomban uninstall, total install 1.5-ig, eredmény ugyanaz, különböző beállításokkal. LHBP scenery a legfelső a listán. Megkaphatnám a bgl file-t? Köszi
  • pateszi
    #9157
    Így első olvasatra az alábbi tippjeim lennének:
    1. Telepíthettél egy valamilyen Budapest kiegészítőt, amely exclude-öt tartalmazott a reptér területén. Ez a kieg az addon sceneryk sorában a Mega Airport Bp előtt szerepel, tehát felülírja.
    2. Törölted/megsérült az épületet tartalmazó bgl.
    3. Törölted/megsérült az épület textúrája, anélkül sem jelenik meg.

    Javaslat: próbáld meg törölni, majd újratelepíteni a Mega Airport Budapest 1.4 sceneryt.
    Ha ez így nem tetszene, később meg tudom írni, hogy melyik bgl fájl, ill. melyik textúrák kellenek az terminálhoz.
  • Hypo #9156
    En azt nem is allitottam annyit mondtam hogy minden gepben benne van es kezdo szinten segit, aztan ha komolyabban erdekli akkor ugy is beszerez egy normalis gepet.
  • alert
    #9155
    Típust sajna nem tudok mondani. Amúgy elég gyakori a 200-asokon, mondjuk én nagyon ritkán látok 200-ast, de szóbeszéd alapján tudom, hogy ma már ott figyelnek a tu154, 134, b727 és egyéb típusokon is, ahol nincs komolyabb RNAV cucc :)
  • MatWood
    #9154
    2 éve is volt egy pont ott. akkor 2 Zlin ütközött össze:

    http://www.liveleak.com/view?i=deb_1188672540
  • polluxware
    #9153
    430as? 530as?
  • alert
    #9152
    Ez OFF, csak érdekesség képpen találkoztam a napokban egy 737-200-al Ferihegyen és a műszerfalon ott volt a garmin GPS, mert nem volt benne más RNAV kütyü :)
  • Hitman73
    #9151
    ööö igen, de ha mondjuk csak az FSX-ben tervez útvonalat, és nem állítgat semmit, akkor a két reptér között a legrövidebb utat fogja követni, az meg nem teljesen realisztikus. Mindegy végülis :)
    Én nem hiszem, hogy egy 737-es-vel repülne bárki is GPS alapján.
    Hitman
  • zsoltfireman
    #9150
    Ha jól láttam,nem volt "kattintás" :-(
  • Clidey
    #9149
    Ez a leborítás nem jött ki... R.I.P. :((((((
  • Rubio #9148
    Ez nagyon nem jó hír! A helyszínen átélni meg egy szörnyűséges élmény!

    Azért nem azt írom, hogy "szörnyűséges élmény lehet", mert anno, 1990. szeptember 16-án jelen voltam, amikor a pápai repülőnapon Soproni Károly őrnagy a bemutatórepülése során lezuhant és az életét vesztette! Ez a szörnyűséges élmény annyira mély nyomot hagyott benne, hogy azóta is összeszorul a gyomrom, ha látok egy repülőt, ami földközelben manőverezik a levegőben!

    Csak reménykedni tudok, hogy barátod esetleg rosszul látta és mégis volt katapultálás!
  • Nesu
    #9147
    Repülök ,hogy Éljek - Élek ,hogy Repüljek !!!

    Nesu
  • zsoltfireman
    #9146
    Most hívott egy barátom Lengyelországból,Radom-ban vannak Air Show-n,egy 5perce lezuhant a Belarus Szu-27! Nem volt katapultálás!
  • surgeon
    #9145
    Segítséget kérek! FSX-ről egyszer csak eltűnt a Mega Airport Budapest II. Terminal épülete. Azután feltettem az 1.5 fissítést. Minden újdonság OK, de épület továbbra sincs. Ötlet?
  • Nesu
    #9144
    NoWarez :
    FSX_F14-D2.zip

    #9143
    Köszönöm szépen !!
  • zsoltfireman
    #9143
    Ezek FS9-es AI gépek.
    itt:
  • Hypo #9142
    Tudod ahany csillag az egen annyifele kulonbozoseg van vilagban ettol szep, ha el tudod fogadni hogy ennek az egesznek a resze vagy es te mattad ugyan annyira szep ez az egesz, akkor mar baj nem lehet, a nemzet tudat szep de ha ez nincs elotte, akkor konnyen atcsap valami masba, ahol minden csillagnak kulon jelentosege van....ez mar egy masfajta dologhoz vezeto ut. Ki-ki maga valaszt hogy tekint a vilagra. Viszont az elet legalabb is itt rovid, es rossz az utolso percben rajonni hogy vegig rosszul lattam a vilagot.

    Kivanom egyszer az eletben igaz kis cessnaval repulj egyedul 7500 labon es kerulgess baranyfelhoket, ott gondolj vissza erre mikozben nezed az eled terulo kilatast. Szerintem MEG FOGOD ERTENI
  • Nesu
    #9141
    OFF :
    Lásd lent !!!· #9139
    A neved (nick) -ből kitűnik ,hogy egy elfuserált zsaf vagy .

    Light001 :
    Szóval autopilot és te magad tudod eljuttatni a gépet a célterületre ,leszállni viszont neked kell .
    A mission -ben ha végig járod az összes küldit és le is fordítod ami nem kis feladat ,sikerrel
    teljesíted a kitűzött céljaidat .Persze ,ha érdekel és nem adod fel mint egyesek (lásd lent) .
  • LegendTommy
    #9140
    szerintem elmehetsz innen, mindenki számára szánalmas vagy
  • Nesu
    #9139
    Bocs az OFFért !!
    Nekem bőven elegendő az a nagy mennyiségű csillag kavalkád ami az estéket és éjjeleket ékesíti .
    Nem hiszem ,hogy kell még ezenkívül az Aberáltság egy ilyen keserű múlttal rendelkező nemzetnek ,akinek fel kellet adni a Magyarságát egyesek hatalomvágyai miatt .
    Először az óvoda majd a többire emlékszel .Így sorban megtaláljátok az utat a kabin irányában ,mert nektek egyeseknek (lásd fentebb) másképpen nem megy .Tudod minél többször járjátok az iskoláitokat annál közelebb kerültök az emberhez .Addig meg tanakodjatok ,hogy hová is tartoztok .
    Üdvözlet
    Nesu
  • Hypo #9138
    Nem kell aggodni ez csak szimplan emberi sotetseg, ha pl jo keresztenynek mondja magat akkor is hibadzik a dolog tudom szar de jezus is zsido volt, szoval eleve hulyeseg amit ir. ha meg esetleg muzulman lenne akkor meg plane hiszen unokatestverek. ha meg szimplan csak nagymagyar esztelen akkor meg tok mindegy majd otthon banataban elszopogatja az arpadsavos nyalokat es kesz.

  • Hypo #9137
    fsx majdnem osszes gepeben van gps es autopilot, ergo ha a fightplanbe van csinal mondjuk egy PAJN - PAKT utat es gps-t allit be es direct akkor felszalas utan ha atalitja a NAV kapcsolot GPS re es auopilotot bekapcsolja NAV gomb akkor az siman elviszi a reptere, az mas kerdes hogy ha a celrepteren vannak megkozelitesi eljarasok akkor azt nehezebben tudja vagy egyaltalan nem lekovetni de az mar egy masik kerdes.
    ALT es HDG et tud tartani ergo barhova el tud menni.
  • Rubio #9136
    Ha az aláírásában írtakra célzol vele, akkor egyetértek! Csak tegnap este, az előző hsz-em írásakor vettem észre / tűnt fel, hogy mi is van oda írva, csak nem akartam egyedül róla észrevételt tenni, de most csatlakozom!

    Részemről felháborító, hogy ezen a fórumon ilyet minden zokszó nélkül engedélyeznek!
  • semidim
    #9135
    Tedd ki a horogkeresztet is nyugodtan. Ezen a fórumon elég jól tűrik a rasszistákat is.
  • Nesu
    #9134
    FSX_USS_Nimitz
  • g0a
    #9133
    alphasim uss enterprise

    szereintem ez nagyon jo kiegeszito. kicsit nehezkes a beallitasa....

    anyahajot kivalasztani nem nagyon lehet meg keresni merre jar.
    leszallsz ra es utana mar felis szallhatsz .
  • Nesu
    #9132
    Van egy kérdésem FreeFlight -ban hogy lehet kiválasztani az anyahajót .Nem találom sehol .
    Még 1 ,ha lehet ,az aIcarriers2 progi sem mükszik nekem nem mutatja a hajókat amikor elindítom .
    Valszeg nálam van a hiba .
    Ha nem is pörög a fórum ,valaki tapasztalt lökjön egy -t .
    Előre is köszönöm .
  • Rubio #9131
    Hát nekem nagyon úgy tűnik, hogy bár a hsz-ek között nagyon akkurátusan olvasol, de a lényeg itt a fórumban nagyon elkerülte a figyelmedet, ezért most kiemelném a részedre:

    A fórumban tilos a WAREZ!

    Pedig ez egészen jól olvasható a fenti, hsz-író ablak bal alsó sarkában!
  • Hitman73
    #9130
    Szerintem meg inkább az FMC-re gondol, mert a kérdés az volt, hogy "az autopilot nem viszi el a reptérre". Az autopilot sehova sem viszi magától, max FMC-t tudna programozni, az meg az alap gépekben nincs :) Vezetni egy 737-est egész úton meg nem egyszerű. Főleg gyakorlat nélkül. Úgyhogy szerintem egy kicsit összetettebb a kérdés, valóban olvasgatni kellene a linkelt leírásokat..

    Hitman