33535
  • Papirzacsi
    #9281
    Nem más, hanem mindenki szerint!
  • kokos
    #9280
    Hali!Nem minden repülőnél van ez így.Az L-39-es kabinnézet ahogy kilátok az ablakon az tökéletes....tehát látni minden effektet....és ugyan úgy néz ki mint a külső nézet!

    Vagyis inkább úgy írnám,hogy nem annyira intenzív az effekt más repülőknél ahogy kinézek az ablakon!

    Olyan mintha a készítő direkt kicsit lesötétítette volna az ablakot.Pl:Mirage III-nál,F-14-es.stb.A sárkánynál nincs ilyen mivel ott nincs ablak,ott jó minden!
  • LeonSilver
    #9278
    "nálunk" is megcsinálta a fesztivált.
    Most vettem a fáradtságot és felhívtam rá a figyelmet.
    Remélem történni is fog valami.
  • perko
    #9273
    Alert szabin van? Aug. 31.-én járt itt utoljára.
    Hányingerem van.
  • Hypo #9268
    Küldjél egy screenshotot a problémáról, mert nem teljesen világos a probléma. Mert előfordulhat hogy a már lentebb tárgyalt egyes gépek ablak texturajanak túl sötétre csinálása okoz ilyet, de azzal nem nagyon tudsz mit kezdeni.
  • pateszi
    #9266
    Hali,
    Elég különleges a problémád. Ha tennél egy képet, hogy mit is látsz, jobban megértenénk. A sárkánnyal nem jelentkezik?
  • Nesu
    #9265
    Igen használja sőt nagyon szereti .A processzor gyártók nem a Gyorsaság fele húztak ,hanem a magok számának sokszorozásához .A több szálon futó programoknak mindenféle képen a több magos konfiguráció az ajánlott .Az FSX esetében az i7 -es sorozat valamelyike az AMD -nél pedig az X 940 és nagyobb jelölésű hardverek számítanak .Ajánlott az FSX -nél a több magos Proci .A prohardver.hu
    Mondjuk ehhez még dukál egy SLI ,CrossFire vagy X2 -es VGA .Ez az ami a Microsoft hasznát és az FSX -et hajtja .Szal a zsebünket szépen kiürítik ,ha engedjük .
    Nem tudom mennyire hasznos ,remélem valamit segít mondjuk lefoglal egy 5 percre .
    Magas FPS -t !

    Szeretettel Nesuten
  • kokos
    #9264
    Szevasztok!Ismét írok hátha valaki tudja a megoldást!

    Problémám:kabin nézet egyes repülőgép tipusnál
    És azért mert egyszerűen nem szép a kilátás az ablakon keresztül.......nem látom a horizontot,a bloom effectet,a víz tükröződését.Mintha egy halvány sötétítés lenne az ablakon.Ha átváltok külső nézetre akkor baba minden!

    Kérdésem az miként lehetne megoldani,hogy a fent leírtakat láthassam kabin nézetben is!
    cfg-s megoldás is jöhet,az is jó ha nem lenne üveg!

    Kösz!

  • Hypo #9263
    az orajel tobbet dob fsx en mint a magok szama. es 3.9 en megy a 8500-d szoval, de persze a 4 mag se rossz am. de ha ingyen van akkor nincs gond rosszabb nem nagyon lesz:)
  • [HUN]FaTaL
    #9262
    Biztosra kell mennem mert a többi game a duot jobban kedveli és nem tudom utána visszacserélni. :D
  • Hypo #9261
    akkor egy probat meger
  • [HUN]FaTaL
    #9260
    Ez ingyen lenne. :D
  • Hypo #9259
    Hazznalja a 4 magot de annyival nem lesz gyorsabb akkor mar inkabb nagyobbat upgradelni erdemes
  • [HUN]FaTaL
    #9258
    Azt hittem használja a 4 magot. E8500 3,9ghz-n jár. Hanyagolom, akkor, az i sorozat kimarad nálam. Nem fogok most lapot meg mindent cserélni, i7 meg veszett drága. Tavaly vettem a gépet marad egy darabig. VGA csere lesz, akkor majd a többi játékhoz. :)
  • Hypo #9257
    szeritnem felesleges nem fogsz tapasztalni " latvanyos" javulast! ha mar egyszer le csereled a 8500-t akkor max i7 es tarsai fele mozdulj el vagy varjal meg amig jonnek az ujabb dolgok.
  • [HUN]FaTaL
    #9256
    Megéri FSXhez lecserélni az E8500at egy Q9400ra?
  • Hypo #9255
    :))
  • [HUN]FaTaL
    #9254
    Okés, köszi. Egyelőre valószínű marad az alap traffic, inkább tanulgatni kellene még. :D
  • Hypo #9253
    hat eleg jol cuztomize-olhato a dolog, nezd meg a az oldalat ott minden infot megtalalsz.
  • [HUN]FaTaL
    #9252
    És a teljesítményt roncsolja?
  • Hypo #9251
    Ultimate traffic 2 egy fokkal jobb
  • [HUN]FaTaL
    #9250
    Jónak tűnik ez a My Traffic X, bár az árát még nem néztem meg. Megvan valakinek? Mennyiben befolyásolja a teljesítményt? Mondjuk feleződik az FPS? Mert így is örülök ha mindenhol megvan a 25. :D
  • LegendTommy
    #9249
    ejj, nagyon kezd erősödni az fsx, na majd 2 év múlva veszek hozzá vasat,
    a BKV-s tipp jó ötlet:D
  • Hypo #9248
    rugasd magad ki a BKV-tol az is par milla:))))))
  • LegendTommy
    #9247
    Részemről is rendben, Alert kollegával is szeretnék szeptemberbe Diamondozni:D
    mindent szépen sorban, pénzt meg lopok sokat:D
    amúgy tényleg jó lenne egy közös repülés, pár géppel elmenni v.hova, ott dumcsi, kaja,stb...
  • Hypo #9246
    cool, tegnap repultem at picit gyurora szepen megcsinaltak ahhoz kepest hogy 3/4 eve meg tiszta gaz volt, es jo a bufe:)
  • Clidey
    #9245
    Én benne vok! ;)
  • Hypo #9244
    Izelito az uj PMDG addonbol

    halkan megjegyzem a gep amivel csinalta a srac, I7 920 6GB ram gtx285
  • Hypo #9243
    en ertettem a kerdest:)))))) remenykedjunk hogy lesz fsx ala is minel tobb magyar dolog.
  • [HUN]FaTaL
    #9242
    Úristen nem akartam én ilyen flémet a kérdésemmel. :D A fórumos linket köszi, de nem kivitelezhető technikailag a convert és nem is igazán szenvednék vele, ha nem muszáj. Várok, hátha lesz FSXes verzió. Azért kérdeztem itt, hátha az itt lévők esetleg kapcsolatban vannak a készítőkkel és tudják mik az ezirányú terveik.
  • Hypo #9241
    :))) jo lenne mar vagy talizhatunk pl gyuron jottok a zlinnel en megyek kis cessnaval:)
  • Clidey
    #9240
    Oké rendben! De találj ki valami útvonalat...útbaejthetük Börsöt is hogy lefújjuk Hypo fejéről a bézbólsapit...
  • Hypo #9239
    :)))
  • LegendTommy
    #9238
    Fényesítsd a propellert mert Októberbe mennék veled 1-2 'karikát' ha érted mire gondolok:D
  • g0a
    #9237
    ne lehetne letiltani? 30 hsz bol 25 zsidozas gratulalok....
  • Clidey
    #9236
    Javaslom a T. Topiklakóknak, ignoráljuk ennek a kis pöcs primitív gyökér takonypócnak a hozzászólásait, egy kis idő múltán biztos megunja és eltakarodik innen.
  • pateszi
    #9235
    Miért jó az neked, ha elhajtanak egy fórumból?
    Ez itt egy repülős topik, FS-ről beszélgetünk.
    Ha másra van igényed, menj és keress magadnak egy zsidók kontra antiszemiták fórumot, ahol az érdeklődőkkel megvitathatod a kultúrális és vallási nézeteidet.
    Nekem úgy tűnik, ha ezt itt folytatod, már nem sokáig lesz rá lehetőséged és hiába raksz szép képeket, senki sem fog hiányolni...
  • Nesu
    #9230
    OFF:

    Kössz Rubio nem gondoltam volna ezt tanulságos ,főleg hogy te linkelted .
    Nem tudom az indokot ,de nekem pozitívan jött le .
    Nálam ezzel jó pontot szereztél .
    On :

    OFF:
    #9229 :Ne haragudj ,de nem vagyok jó beszélgető partner és nem hozzád indultam máshol terjessz ...
  • Rubio #9228
    Látom jó el vagytok!

    Egy másik topik házigazdájának elege lett azon személyekből, akik idétlen hozzászólásukkal és az arra történő válaszreakciókkal folyamatosan szét rombolták a topikot, ezért létrehozta ezt az OFF topikot, ahol mindenki kiélheti hajlamait! Igaz, hogy eredetileg kamionosoknak készült, mivel de ott mindenki szidhat mindenkit, tehát nem lesz gond, ha nem egy kamionos fan kerül közéjük, de ott nem lesz gond hsz-eivel, ott lehet a szavakkal bármilyen stílusban párbajozni!

    Ugyan ez a házigazda pedig ezt a topikot azért ajánlotta a fanok figyelmébe, hogy ha netalántán e fenti topik ellenére még mindig volna olyan személy, aki nem hajlandó az idétlen magatartását beszüntetni, akkor minden olyan személy, akit felháborít viselkedése, lehetősége legyen az illetőt (és idétlen hsz-eit) ebbe a topikban megjeleníteni, ahol a megfelelő személyek gondoskodhatnak a továbbiakban sorsáról!
  • Hypo #9222
    Remelem te se!!!

    Ha mar nem beszelsz angolul akkor meg minek irsz angol idezetet ugy hogy ugy csinalsz mintha meg ertened is bazz, sajat magadat jaratod le bar ennel jobban mar szerintem nem tudod.

    Amugy meg Ctrl-E helyett manualt el kene olvasni es akkor talan menne is a start up procedura.