33535
  • Hypo #9333
  • polluxware
    #9332
    hát te? nem tojást kéne dobálnod a nemzetvédő elvtársakkal?
  • Nesu
    #9331
    Link :Gyönyörű !!!kb. én is így nézek ki a fülkéből B.U.G. nélkül .

    #9323
  • L Viper #9330
    Komolyan nem értem a sötétített plexi problémát!

    Ha ez a pilóta is ki tudna nézni félig a kabinból, bezony nagy verőfény fogadná odakint.

    Ezt hivatott szimbolizálni a 3D-s sötétített kabin.
    Jobban nem tudom elmagyarázni.
  • Hypo #9329
    Ja láttam más fórumon is kérdeztek vga-ról és 8x válaszoltál hülyeséget:)) remek csak így tovább, google a Te barátod, és nem is kell hozzá 8 általános hogy tudd használni, csak idegen nyelvű oldalakra ne tévedj mert még valamit félre értesz:)))
    Képeid szépek szóval inkább repüljél vazze:))
  • Nesu
    #9328
  • Hypo #9327
    Semmi, csak jól hangzik:)))))

    Egyébként MEGJELENT a PMDG új repcsije.
    Erre!
  • [HUN]FaTaL
    #9326
    Mi köze a tükröződésnek a VGA memóriabuszához? LOL:D
  • Hypo #9325
    A 6DOF nak mi koze ahhoz hogy a repcsi keszitoje milyen texturat hasznalt az ablaknal????
    A 128 es 256 meg aztán pláne hülyeség, szóval inkabb kéne csendben maradni ha fingod sincs a válaszról és nem privátban irogatni minden féle baromságot. Remélem hamarossan eltünsz innen.
  • Hypo #9324
    Igen azert latja a sotetitett texturat mert gyenge a karija.....lol bazz
  • Nesu
    #9323
    Az a 6 DOF baja hogy az ablakon keresztül ki lehet tenni a fejünket és a textúra így különbözteti meg a külső részt a belsőtől az FSX -ben .
    Szóval egy B.U.G. vagyis a gyengébbek kedvéért Szar !!!!
    "Az óvoda pedig jobbra az első ajtó .Persze a halálugrás végén ,majd rólad szólnak a hírek ."
    A bit számít kis -kancsó !!prohardver.hu és társain megleled .
  • Nesu
    #9322
    Nem lehet ,hogy a VGA kariddal van baj ?Mondjuk gyenge ?
    Nálam ilyen .





  • L Viper #9321
    Hmmmm. Köszi :-)
  • Clidey
    #9320
    Ha már vihornyázás...van ám egy ilyen is!

  • Nesu
    #9319
    LLTM2009
  • Hypo #9318
    Az FSX ben vitorlázni szeretőknek szerintem kötelező darab, aki meg még nem próbálta fsx alatt lehet azoknak is.

    Aerosoft Discus glider X
  • Yeltzin
    #9317
    szoktatok online repüléseket szervezni?
  • kokos
    #9316
    Oké!De hol töröljem!
  • Clidey
    #9315
    Mint ahogy én is irtam már és L_Viper is, ezzel nem nagyon tudsz mit tenni. Töröld ki/nevezd át a plexi textúráját, és próbáld ki. Ha úgy sem tetszik akkor marad a beletörődés. És repülj az L-39-el inkább, annál jobbat úgysem találsz... :)
  • L Viper #9314
    Ez a dolog nemrég volt is tárgyalva. Ha a készítők szerint olyan sötét a plexi a 3D-s kabinban, nem tudsz mit tenni. Némely típusnál elég sötét valóban.
  • kokos
    #9313
    Namégegyszer!
  • kokos
    #9312
    Nem azt mondom,hogy eltűnik hanem azt,hogy nem intenzív!És azt a lehetőséget keresem,hogy miként lehetne ezt megoldani,és esetleg hol lehetne próbálkozni beállítani cfg-ben vagy törléssel!

    Az előző kép
  • kokos
    #9311
    Az L-39-nél meg jó itt is van üveg de nem látszik csak a tükröződés!
  • Clidey
    #9310
    Ja, és eltüntetni nem fogod tudni, legfeljebb a textúrát szedheted le róla: a texture mappában fizikailag kitörlöd vagy csak átnevezed a hozzá tartozó dds-fájlt. De gyanítom attól még a "sötétsége" megmarad valamilyen mértékben, mert mint mondottam az a poligonoktól függ.
  • Clidey
    #9309
    Milyen effektet nem látsz ezen keresztül? Kipróbáltad ebben a nézetben ahogy ezek a képek készültek hogy eltűnik az a bizonyos effekt amint a kabinplexi mögé ér?

    Mindamellett tényleg nem értem, mert ezen keresztül is kellene látnod mindent. Ahogy nézem, ez egy olyan 80-90% opacity-s (ezért sötétebb kicsit) egyszerűen betextúrázott poligon-kabinplexi, semmi speciális nincs rajta (mint pl. az L-39-en a repedezés effekt).
  • kokos
    #9308
    Tehát reggel,délben,este...és az üveget akarom valahogy eltüntetni.Mert hiába a sok szép effekt belülről nem látom!
  • kokos
    #9307
  • kokos
    #9306
    [img]https://media.sg.hu/forum/posts/2009_09/Reggeliablak.jpg[/I
  • kokos
    #9305
  • kokos
    #9304
  • kokos
    #9303
    De a képet hogy teszem be ide az még várat magára!Már feltöltöttem de nem látom!...????
  • kokos
    #9302
    Hali!Csináltam pár képet úgy,hogy félig kihajolok a fülkéből
  • perko
    #9301
    Köszönjük a takarítást!
  • alert
    #9300
    Sziasztok. EZT légyszi olvassátok el. Köszi
  • CptSAB
    #9296
    Gebasz.. mi a holdkór van itt. Kell a bann, és visszatér a rend ezen a fórumon. Ez itt a Flight Simulator X és a repüléssel kapcsolatos fórum. Akinek ez nem tetszik az tekerjen a sunyiba róla, de ne mások szórakozását b*ssza szét.
  • Hypo #9295
    részemről off. megyek repülök inkább:)
  • exTrem
    #9292
    Majd jön Peti is kihajítja innen a francba.
  • Nesu
    #9287
    Ha nem találsz megoldást és a tudósok sem tudnak válaszolni ,akkor el kell kezdeni az elején feltárni a gondot .Újratelepítés pl. játék deluxe ezt követően sp1 v sp2 vagy Acceleration .Szépen sorban ,hogy hol lehet a hiba .Ezt a különböző módoknál is .Elég hosszú procedura (folyamat) .DirectX Március -it feltenni vagy VGA drivert a legújabbat .Az nVidia -nál beállítani a vezérlőpultban a hardverednek megfelelő beállítást ,ATI -nál úgy szint ezt kell megtenni .
    Nem mindig segít ,lehet van más egyszerűbb megoldás nekem nincs ilyen problémám az FSX -vel .
    Akadt már mással hasonló ,volt amit más segítségével ,volt amit így oldottam meg .Türelem kell hozzá .
    Nekem sem sok van ,mégis akad annyi ami mindig a megoldáshoz vezet .
    Még lehet idegen nyelvű fórumokon kérdezősködni .
    Remélem gyorsan meg találod a megoldást .
  • LeonSilver
    #9286
    Az a szomorú az egészben, hogy szerintem ez valamint ez egy és ugyan az.Jó lenne ha tévednék de szerintem igazam van.
  • exTrem
    #9284
    Keressél már másik topicot, hát ne mveszed észre, hogy amit itt művelsz az nem divat ebben a körben ?! Menjél máshova ott éld ki a hülye dolgaidat ne itt mert csak off-olod a fórum topcit.


    Ezt úgy szerintem mindenki nevében......