33535
  • Nesu
    #9380
    Értem én ,hogy a nyomás hajtja .
  • L Viper #9379
    Elég gyerekes, pedig már nem tini a srác.
    Elég régóta olvasgatom az SG-t, de ilyen kitartó, rögeszmés rombolót ritkán látni, pláne aki elmúlt 30 éves.
  • Nesu
    #9378
    Alakul
    Tudom ez már a Top Gun Academy ,de olyan jó .A sárga fehér csíkot nézd .
  • Hypo #9377
    á ez nem feszülés ez már mér szórakozás:))))) csak eltakarodik végre
  • polluxware
    #9376
    sztem elég az egymásnak feszülésből..

    olyan gyerekes ez az egész:) másrészről pedig remélem kinövi ezt a korszakot is
  • Nesu
    #9375

    Látom új neved van .Már gyengülsz!Ne fuss el .
  • Hypo #9374
    Tesztrepülés:)))) ugyan már örlüsz ha fel tudsz szállni kicsirigó, látod COD ot is próbáltad csak a warez cuccod miatt kidobal a server, ott is kicsirigó vagy itt meg pláne.

    Tanulj, olvass, nyelvismeret se árt, mert az ON és OFF-on kivül paraszt vagy:)

    Tiszteletlenül kicsirigó
  • Nesu
    #9373
    Egy két Tesztrepülés közben be - be nézek és mindig ugyan az .Senki nem tud segíteni a másiknak csak a szél lengeti a szájakat .
    Hangot hallok embert nem látok .
    Tisztelettel .
  • Papa01 #9372
    :) Ravasz, fogós kérdés! Mindenesetre az a gép is tetszik!! :)
  • Hypo #9371
    Meg van valakinek az Aerosoft fele twotter? KSFO-n clear sky nal vc ben ha korbe nez milyen az fps?
    Épp próbálgatom belőni de most valamiért nagyon belassult. viszont ugyan ott level d ami azert komplexebb semmi lassulas. Valami nem stimmel a kicsikével.
  • Hypo #9370
    iphonos motorcsónak?:)))
  • polluxware
    #9369
    hát az enyimre tuti nem jöttök rá miaz:)
  • Papa01 #9368
    De legalább gyógyulna meg... de sajnos épp ellenkezőleg...
  • Hypo #9367
    Én a TB-t sajnálom és anormális adózókat, mert fizethetjük mi a gyógykezelését:)
  • Papa01 #9366
    Tetszik az avatarod!!! Jól látom egy magyar Szu-22-es?
  • Papa01 #9365
    Mekkora durva, mindenhova beteszi a lábát és szétcseszi a fórumot.... Szegény. Én azért sajnálom.
  • CptSAB
    #9364
    Menj szépen Kurucinfóra fórumozni papa, ennek a süket dumának amit itt nyomatsz nem ez a helye. Inkább az elvtársaiddal bandázz! Ezen a fórumon a Flight Simulator X a téma! A virtuális repülés. Jó lenne ha nem basznád el mások kikapcsolódását.. egy sarki kocsmában lehet többség vagy hasonszőrü kopasz barátaiddal, de ITT kissebbség. Az értékrended hirdetését tedd más publikumra, ahol vevők is rá.
  • Hypo #9363
    iáá iáá:)))
  • Nesu
    #9362
  • Hypo #9361
    vér??:))) pisi inkább:)))
  • LegendTommy
    #9360
    na látom megint itt van 'kicsirigó' azt hittem meg tud változni a repülés miatt és beilleszkedik, de hiába a vér nem válik vízzé
  • Hypo #9359
    :)) itt is nyugi lesz kis türelem:))

    Amúgy meg jó is az a szoba pilótaság:) Szóval gyere irj kérdezz menjen az élet:)
  • LeonSilver
    #9358
    Nem az enyém az oldal.Én csak szeretnék egy olyan helyet ahol az ember nyugodtan beszélgethet a barátaival.Én mindenkit a barátomnak tekintek aki szereti a repülést ( még ha olyan szobapilóta is mint és ) és normális, emberi módon tud kommunikálni.
  • Hypo #9357
    Grat szép oldal, azért én maradok itt is:)) moderáció van szóval megoldódik, kicsirigó megy majd a levesbe:)))

    SG mar rég óta kiszolgál minket szóval egy ilyen kicsirigóért én azért nem hagyom el. De át-át nezünk abba biztos lehetsz. Különben is 25-30 fórumon az ember tag kell a széles látókör:)
  • LeonSilver
    #9356
    Itt nincsenek Vér Istvánkák.
    Gyertek.Nemrég indult és még fejlesztés alatt van de jó kis hely lesz.
  • Hypo #9355
    á kicsirigó az nem lenne neked jó:))))
  • polluxware
    #9354
    áfázás:) de tudnak ríni a vállalkozók is... de még egyet se láttam aki hülyén nézett volna ha azt mondtam neki szorozzon már 1,15-el...

    áhhh..

    bocsánat mindenkitől hogy flémet gerjesztettem


  • Hypo #9351
    Az a nyomaték, kicsi nemzeti rigóm:)))) Na menjél mert készül a fincsi kecsketej a jurtában. És hétfőn meg mehetsz vissza aszürke kis életedbe dolgozni, gondolom valami fullajtár vagy éhbérért:)))

  • Nesu
    #9349
    303_kokos ?N°89
  • Hypo #9348
    :)))) sötétke vagy de látom menthetetlen. Gondolom azért a nagy hazaszeretetben, minimál bérre vagy bejelentve, szlovák rendszám, kis áfázás is bejátszik, és közben másokat okolsz mert rohad az ország. Kicsirigó. Szerintem téged már az oviban is kullancsként kezeltek, el voltál nyomva, aztán most azt hiszed ha kiabálsz akkor igazad is van:)))

    És a vicces hogy más fórumokon is igy szeretnek téged mint itt, mert ott is mindenre válaszolsz pedig ahogy elnézem csoda hogy a gépet be tudod kapcsolni.

    Tudom már késő de nem ártott volna iskolába járnod és akkor nem lennél ekkora szürke marha:))

    KICSIRIGÓÓ:))))
  • kokos
    #9347
    Hali!Persze,de ha megnézed nem a kabin sötétített!Clidey-t várom hátha megmondja mit kell törölni!!!
  • Nesu
    #9346
    OFF:
    Csak okítsd a padavánod nagy úr mindenki meghajol majd neked odaát a sötétben .
  • Nesu
    #9345
    OFF:
    Rátok kár pazarolni az állam pénzét és az ország oxigénjét .
    Sajnos Eu -s szabály ,hogy nektek itt kell élnetek mert akkor elmaradnánk az Eu -s pályázatoktól .
    Egyszóval ,ha titeket ütnek (buZikat) nincs Eu -s pénz semmire .Mit nem értesz csak érdekből vagytok itt a Magyar Földön .
    Tudom ,hogy nem tudod felfogni a masztis kis fejeddel .De ez van ezt kell szeretned .Minél többen vagytok annál jobban bűzlötök akár a levegőben akár a Földön .
    Nem fejeztem be ,de lealacsonyító vagy .Szal nem több egy kis szarkupacnál .
    Remélem nincs több hozzászólásod .

    Üdvözlettel Nesu

    Ui. :Ha fel akarod cserélni az állkapcsodat a seggeddel csak szólj és én segítek .Bár nem vagyok profi ,de meg tudom közelíteni a kívánalmaidat !
  • Nesu
    #9340
  • polluxware
    #9339
    mondottam vmit.. te meg ki akarol írtani:/ gyerekes...

    1. meleg felvonulás: speciell ezt én se engedném... minek? kell ezt reklámozni? mindenki azt csinál amit akar... priváte

    2. zsidó gyűrölet? lehet van olyan ismerősöd aki speciell ilyen származású és jót tett neked...
    bankárokat gyilkoljad, vagy a vizirendőröket áldásom rá
  • polluxware
    #9338
    by Nesu

    "Tök jó ,nem mindenki születik ,Aberált kereszténynek-zsidónak .
    Nekünk nem jutott ki a Dávidcsillagos -kereszt .Nem kellett sötétségben ,árnyékban felnőni és nem kellett a hazaárulókat isteníteni .
    Nem születtem kommunistának sem kapitalistának .De esküszöm minden erőmmel azon leszek ,hogy az ilyen férgeket mint amilyenek ti vagytok kitakarítsuk az országunkból.
    Ezt az országot magyaroknak Honfoglalták nem pedig valami Aberált istenverte elbaszott keresztény zsidóknak . "
  • Hypo #9337
    ja mondjuk brikettel a koponyában nehéz is látni a fényt:)))
  • polluxware
    #9336
    esküszöm sajnálom hogy hagyták/vagy hagytad teletömni a fejed a sok sületlenséggel...

    Múltkorában láttam a TV2-n azthiszem egy riportfilmet a Nemzeti Rock nevezetű nyári táborról.. valamint az ott levő táborozó szülők gyerekeit akik totál nem értették hogy mit keresnek ott a sok reffes tírpák nyilas majom között. (úgy egyébként tök normális lúrkók több értelmes mondatot tudtak végigmondani 5-6évesen!!! mint a szüleik)

    sajnálom ezeket a kölköket akiknek az agyát már kis korban teletömik az érvek nélküli üres gyűrölködős baromsággal... és rá se jönnek hogy csak eszközök egy "újabb" rablóbanda kezében

    nem utállak, vagy bármi ilyesmi.. KOMOLYAN! csak sajnálom hogy nem adatott meg neked a tisztánlátás esélye
  • LegendTommy
    #9335
    nagyon szép
  • Nesu
    #9334
    Meleg vagy ?