33535
  • Hypo #9420
    Nem kell ahhoz Top Gun suli hogy röviden letegye, csak hát oda kell figyelni kérem szépen.

    nem egy tom cruise:)))
  • Yeltzin
    #9419
    én INNEN töltöttem le, nem tudom, ez milyen verzió

    a csörlőnek külön ablaka van, az in-game menüben (alt) a "new view" alatt találod, asszem "winch manager" a neve
  • Rubio #9418
    Csörlőzni is lehet? Azt mivel tudom előhívni?

    De gyanítom, hogy én azt nem tudok, mert nekem nem az a vitorlázógép van meg, amit itt korábban ajánlottak, hanem egy másik Pirát.

    Én sem rántom el, hanem úgy pattog felszállás közben, hogy az orra mindig égnek megy és nem tudom kivédeni, mert akkor is így tesz, ha a botot totál (vagy akár csak) félig előre nyomom. Valószínűleg az lehet a gondja, hogy a gép egyik szárnyvége induláskor a földön van és onnan kellene felemelni, de ez nem sikerül, hanem inkább el kezd pattogni és az eredmény eddig még csak géptörés volt...

    Azért a DG-808-nál az indulás könnyebb, mert ott a gép vízszintesen áll (bár nem tudom, hogy mi tartja így a gépet), így egyik szárnyvég sincs a földön, kvázi nem kell a szárnyvég felemelésével bajlódni...
  • Yeltzin
    #9417
    tény, hogy valószínűleg én is átstartoltam volna, amikor a pálya felénél még nem ért le a gép
  • Clidey
    #9416
    Mivel még sosem láttam ezt a gépet így nem tudok konkrét választ (fájlnevet) adni. Nézz be a texture mappájába, és amelyik textúra hasonlít arra mint amit az FS-en belül a plexin látsz, azt töröld vagy nevezd át.
    De gyanítom túlzottan ez se fog segíteni, mert én innen a távolból úgy látom hogy itt a poligonok is "sötétítve" vannak.
  • Clidey
    #9415
    Én inkább azt mondanám hogy rongyolt befele mint az állat, emiatt ellebegett a 'csába. Tuti bőven felette volt az ideális besiklási sebességnek. Már ez eléggé baljós előjel egy leszállásnál, de neki még sikerült tovább fokoznia azzal hogy ahelyett hogy rátolta volna a tűzfalra a gázkarokat, inkább ráerőltette a betonra a gépet amikor az már bőven túl volt a pálya közepén. Egyértelmű pilótahiba. Ezért montam én, hogy ott helybe széjjeltéptem volna a fickó szakszóját.
  • Yeltzin
    #9414
    azért nem tűnik egyszerű leszállásnak, mert ha jól látom, egy domb lábánál indul a pálya (ami elég rövid is), vagyis meredeken kell érkezni, és erősen felrántani touchdown előtt

    gyanítom, kicsit nagyobbat emelt rajta, ezért pöcsölt sokáig a levegőben, én is sokszor eljátszom ezt amikor ismeretlen géppel landolok ilyen rövid pályán

    lehet, hogy a víz felől simább ügy, csak ugye látni a zsákon, hogy a szél is onnan fúj, úgyhogy ebben az esetben az nem opció
  • Yeltzin
    #9413
    első nekifutásra én is eltéptem, de utána többször is felszálltam gép mögött

    próbáltam egy szinten tartani vele, és nem nagyon lóbálni (erős szélben is sikerült)


    amúgy van neki csörlős startere is, azt próbáltad?
  • CptSAB
    #9412
    a torony és a pilcsi kommját azért meghallgatnám :D
  • CptSAB
    #9411
    Bízott a kifutó végén a homokágyban..? Mondjuk szerintem a madár egy alpos javítás, sárkány, futómű és motor ellenőrzés után újra repülhet. Légcsavaokat tuti cserélni kell, de elég jól megfogta, mert végül csak nem borult fel. Ha nagyobb sebességgel rongyol bele a homokba, akkor fejreállt volna.
  • LegendTommy
    #9410
    na ja nem tudom mit képzelt
  • Clidey
    #9409
    Ott helyben téptem volna apró cafatokra a szakszóját az ilyen hülyének! Legközelebb max a vidámparkban a körhintarepcsibe ülhetne be!
  • CptSAB
    #9408
    Jobban járt volna, ha ráadja a gázt és átstartol. Taposta a féket ezerrel, mert nagyon szépen látszódik a féknyom. Mindenesetre szerencsek voltak, mert túlélték. És ez a lényeg.. a gép összetörhet, de az emberkéket gyanítom volt ki hazavárja.
  • Nesu
    #9407
    Igen látszik nem végzett Top Gun sulit !
    De szerencsés lett a vége .
  • polluxware
    #9406
    kifutó fele után akarta letenni... má bocs ,de nemtom mit várt ki fogja megállítani
  • LegendTommy
    #9405
    St. Barts hát ez nem jött össze
  • kokos
    #9404
    Készvagyok!
  • Hypo #9403
    nem azért tipikus, hanem mert a 10 perctől szarok voltunk, magas labdákkal egy ilyen csapat ellen??? lol
  • Rubio #9402
    Mond csak! Te ezzel a Pirat-tal hogy a fenébe tudtál felszállni? Na nem mintha a falba verném miatta a fejem, de 10-ből 10x már a felszállásnál elpattant és azzal a lendülettel fejre is állt, csinálhattam én bármit!

    Ugyanakkor a DG-808 semmi problémát sem okozott, simán le tudtam vele követni a vontatógépet. Ki érti ezt?
  • Yeltzin
    #9401
    off?
  • polluxware
    #9400
    én nem csodálkozok:) egyáltalán hogy jutottak idáig el??????????????????????????????
  • CptSAB
    #9399
    Off:
    Na igen.. azért nézzük csak és szurkolgassunk. 3 kőkemény meccs van vissza. Ibrit le kellett volna mosni az első 5 percben. De jó legyünk fair-ok, tipikus vereséget szenvedtünk. Utolsó percekben kapott gól.
  • Papa01 #9398
    :D
  • kokos
    #9397
    Emberek én többet Magyar focit nem nézek!
  • Nesu
    #9396
    Night Ops
  • CptSAB
    #9395
    Jan Moravec aki a Szu-17/20/22 szériát készít FS-hez, tett egy igéretet, hogy foglalkozni fog az M3/UM3 alváltozatok elkészítésével. Bízok benne, hogy valóban lesz belőle valami kb. novemberben újra érdeklődni fogok nála. Kis szerencsével.. azért is bizakodó vagyok mert visszaírta, hogy forrásanyagnak a Lock On Szu-22 könyvét veszi.. márpedig abban a taszári Fürkészdarazsak vannak!
  • Papa01 #9394
    Én úgy sajnálom, ahogy azokat is hazavákták.. :( Olyan szép gépek...
  • CptSAB
    #9393
    Igen, egy magyar Szuhoj az.. :)
  • polluxware
    #9392
    30?????????????
  • Nesu
    #9391
    Be kapcs :
    Már rájöttem köszi most néztem meg kétszer egymás után .Néztem F10 billentyűvel Semmi .Semmi check list .LoL
    Ekkora volumenű cucc és nincs checkList . Bla Bla .
    Az F/A 18A Hornet -nek viszont van (checkList)(ellenőrzőjegyzet) és ott írja is ,hogy külön "E+1 vagy +2" gombokat kell nyomni miután Engine 1 vagy 2 Crank (idítókar) kapcsolása után . És ezt követően benyomni az üza kapcsolót .Lám Indul gyünyörűen duruzsolja fel magát üzemi RPM -re .Szal még ki kell választani a hajtóművet annak megfelelően ahogy Crank -elt valaki .
    Köszönöm szépen !!!Egy hete van meg azóta kínlódok .
    Ki kapcs:
    Na valami alakul .
  • Hypo #9390
    Elöször is default flight a cessnaval, gepek kikapcs ( mixture ki, kulcs elfordit battery lekapcs)
    Aztan tolsd be az f14 et. igy tiszta cold and dark panel stated van.

    Ez alapjan ha csinalod mennie kell ha nem akkor valamit vagy nem jol csinaltal vagy valami nem stimmel a géppel. próbáld meg igy
    F14 Startup
  • Nesu
    #9389
    Gyönyörű .
    Repülted már OnLine ?Még nem próbáltam ,hogy ketten egy madárkában .
    Ha van kedved és bátorságod kipróbálhatjuk .
  • kokos
    #9388
    Ja!Azt elfelejtettem leírni.Kisérés ... Ferihegyről fel-Dunakanyar nagy kör-Ferihegy le!20 perces móka(jó volt)
  • L Viper #9387
    Szép képek!
    Melyik scenery?
  • Nesu
    #9386
    Be kapcs :
    Valaki megtudja mondani mit csinálok rosszul ,az I.R.I.S. pro series F14 TomCat ,Valamiért nem indul el .
    Bekapcsolok mindent sorban szépen ahogy a videón és a manual -ban van a bal hajtómű szépen felkúszik a 20% -os RPM -re majd benyomom az üza kapcsoló kart és nem történik semmi .
    Valaki aki repülte már ezt a madarat .

    Ki kapcs :
    Még van 17 pontom
  • Hypo #9385
    ja hát a kor nem jelent semmit. szegényke unatkozik nincs kivel szót értsen mivel az ő szintjén csak algák vannak, azok meg nem járnak ide:)))
  • Hypo #9384
    constellation szep gép:) grat.
  • Papa01 #9383
    Ejj, de beruháznék erre is!! :)
  • kokos
    #9382
    Hali!Egy kis feszültségoldásként tekintsétek meg!






  • Yeltzin
    #9381
    most próbáltam a Pirat-ot, hát nem vagyok nagy szakértő, de a DG-808 után olyan nyugdíjas kategóriának tűnik... tetszik amúgy, csak full relaxos, szinte áll a levegőben

    kisebb, helyi körözgetéshes jó, de egy hegynek nem ezzel futnék neki