33535
  • Hont
    #31173
    Szerintem teljesen rendben vannak ezek a képek!
  • saca79
    #31172



    Utoljára szerkesztette: saca79, 2015.09.26. 09:05:25
  • saca79
    #31171
    azt áruld már el hogy neked a folyó part az hogy ilyen realisztik :D nekem full kocka az egész .. :D meg szivárvány meg a f@szom ???? (pedig nekem fullra van húzva minden ORBX sata...
  • JoopZzz
    #31170
    Igen,Ő egy Nagyon szépen kidolgozott kis gép!Repülés szempontjából meg (y)
  • JoopZzz
    #31169
    Köszönöm.:) Tieid még jobbak!:L Lehet,hogy nekem is P3d kellene



  • Hont
    #31168
    Gyönyörű képek! Jó kis gép mi...:)
  • JoopZzz
    #31167
    :)




  • JoopZzz
    #31166








  • szabeszka
    #31165
    valószínűleg a Vor indikátorra nincs hatással, de lehet erre-arra igen, szóval itt van a fórom, ahol folyamatosan megjelent egy csomó irkafirka, meg FIX.
    http://www.sim-outhouse.com/sohforums/showthread.php?93567-SCS-Tu-134-v2-0-FSX-portover
  • johnnydirteen
    #31164
    Megpróbálok virágnyelven fogalmazni. Ha az öbölbe járok horgászni akkor a service pack 2-őt fel lehet rakni? :)
    Utoljára szerkesztette: johnnydirteen, 2015.09.23. 23:34:50
  • johnnydirteen
    #31163
    Az árnyékokat kipróbálom :)
  • Skinner_11
    #31162
    Árnyékok kikapcsolása? Az FS9-ből áthozott AI modellek olyankor újra felbukkannak
  • polluxware
    #31161
    már mindenki elment nyugatra..
  • johnnydirteen
    #31160
    Na hogy ne legyen egyszerű az élet :D Belőttem a grafikát. El is értem amit akartam, végülis a videókarin kellett álítgatni de elértem a dolgot. Erre most veszem észre, hogy üresek a repterek :O Traffic menüben minden fullon de pl LHBP-n egy darab gép árválkodik! Ötlet??????
  • Skinner_11
    #31159
    Vagy egyszerűen kapcsold ki a DX10 preview módot
  • berczy #31158
    Azt a rohadt... Milyen javítások, azokkal valahogy nem sikerült összefutnom.
    Az a VOR/ARK kapcsoló nem csak a középső nagy tárcsán a tűket állítja? Mert az megvan, de nem nagyon volt hatással a horizontal indikátorra.
    Szívesen pöcsölök vele, mert érdekel a masina, merre nézelődjek?
  • Nyiri
    #31157
    Igen ez. Sőt durvábbak. Köszi
  • JoopZzz
    #31156
    Ez az ?
    Scenery fixer..aszem ez a megoldás..
  • Nyiri
    #31155
    Van ötletetek miért lehet hogy a FSX repülés közben egy rakás pixel pont felmegy az égbe és húzza magával a textúrát és elég durva hibákat generál a kilátásban? :(
  • szabeszka
    #31154
    1. SCS tu 134-el először mindig egy alap gépet tölts be, majd onnan a kistuskót.
    2. a "pincében" legelöl találod a Vor - Ark kapcsolót. Szépen el van rejtve a navigátor fejmagasságánál.
    3. a hidraulikát az akkumulátorok bekapcsolása után és az APU üzemanyagrendszerének felkapcsolása között kapcsold be, illetve töltsd fel.
    4. rendkívül bonyolult, hogy az SCS csapatának a V2-es a legújabb gépe, de van egy sor fix(javítás) hozzá, amit manuálisan kell megcsinálni, a Simobjects egyes almappáiban, gauges-ban, stb. Szóval babra meló.
    Utoljára szerkesztette: szabeszka, 2015.09.22. 15:39:54
  • berczy #31152
    Asszem feadom ezt megoldani. Egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogy miért nem megy ez rendesen. Maradok a heading-el VOR-ra rárepülésnél, mert legalább az iránytű mutatja. Sajnos coure-ot követni így nem lehet. :(
    Már végigolvastam az avsim.su-nak az ide vonatkozó topicját translate-el, de semmi erre utaló dolog.
    A hidraulika is érdekes állat, mert csak akkor hajlandó működni, és a fékek is, ha betöltöm a gépet és rögtön újra kiválasztom. HA első betöltésnél hagyom, akkor nem mennek a fékek. De ezt legalább sikerül áthidalni, nem nagyon mozdulat újra kiválasztani, de ez a NAV... Ez gáz. Annyira sajnálom, mert óriási kedvenc, de ez van, látahtóan másnál nincsen ilyen probléma én meg nem tudok rájönni. A rohadt... :(
  • JoopZzz
    #31151
    :D
  • johnnydirteen
    #31150
    Ö...........

    Rá kéne nagyítani a képre...........
    Hogy 100% legyen..........

    Vagy úgyse jó? Mert akkor Kidobom a gépet meg a szememet is :)
    Utoljára szerkesztette: johnnydirteen, 2015.09.20. 23:04:53
  • JoopZzz
    #31149
    Akkor ezek szerint jó minden!:)

  • johnnydirteen
    #31148
    Ez kifejthetnéd bővebben is mert egyenlőre nem értem mi a köze a kettőnek egymáshoz megmondom őszintén. Ennél alaptopnál egyenlőre nem szeretnék többet belefeccölni ez is 250k-ba fájt. De mint írtam nem is fotórealisztikus terepet akarok. Mindössze annyit, hogy egy város helyén ne massza legyen. Ez még az fs2004ben is megoldott volt. Az autogennel semmi bajom az nekem elég. Nem kellenek custom repterek. Egyszerűen csak ne ez a massza legyen. A gondom az, hogy ennél rosszabb laptopokkal is szebb eredményeket látok a youtube-on. Másrészt azt se értem, hogy ha nem bírná a gépem attól még csak csak megjelenítené a grafikát max csak 5fps lenne. Vagy rosszul látom. Nagyon nem akarom szétoffolni a fórumot csak egy alap grafikát szeretnék beállítani. Mondom ez már jó lenne ha annyit tudnék javítani rajta, hogy a talaj szebb legyen. Tudom, hogy ez a vas nem a legjobb a világon de azért 2015-ben nem is a szar kategória és nem a hd fotóminőséget szeretném előhozni :( Minden segitséget szívesen fogadok csak fejtsd ki bővebben mert ez így homály nekem :) Bár ez az én bajom :)

    Az alap megjelenítést nem értem hiszen a laptop ha nem is full hd-ben megy most de azért indokolotlan az olvashatatlan jelző. illetve akkor nem értem, hogy az Assetto Corsa miért fut élesen hiba nélkül
    Utoljára szerkesztette: johnnydirteen, 2015.09.20. 22:15:27
  • JoopZzz
    #31147
    Alap megjelenítés.. betűk,számok szinte olvashatatlan:S Mindenki annyit lát,amennyit bír a gépe!



    Eldöcög rajta,de megmondom őszintén,hogy lehet jobb gép kellene.:D
  • johnnydirteen
    #31146
    Mire gondolsz pontosan? Hogy laptop? Mert attól még mennie kéne. Ahogy másnak is megy vele. Ráadásul Clidey is rakott fel képeket és teljesen ugyanazok :( De nagyon kiváncsi lennék mert mindenre kiváncsi vagyok. A laptop amúgy e y50-70 8gb ram és 4gb videó i7 procival 3,5ghz-n. Nem a szimulátorban keresem a hibát hanem játszhatóvá szeretném tenni a szememnek :) Mindent meghalgatok
  • JoopZzz
    #31145
    Szia :) A PC-ben keresd a hibát,ne a szimulátorban!Kicsit nézd meg jobban a képeket amit felraktál.
  • JoopZzz
    #31144
    #31123
    #31124
  • berczy #31143
    Nem, pedig már szana-szét olvastam translate-el amit találtam, de semmi használható. :(
  • Clidey
    #31142
    Külföldi (főleg az orosz) oldalakon nem írnak semmi használható ötletet?
  • Clidey
    #31141
    Igen, azt. Csak a hazai pályán van fent a MAS-X és azok tartozékai. Ha külföldre megyek, akkor csak az adott repteret rakom fel.
  • berczy #31140
    Srácok! Még mindig küzdök az SCS Tu-134-essel. Kint van már az a verzió, amin állítólag minden jó, de VOR navigáció nem akar menni. A Horizontal indikátort képtelen vagyok működésre bírni, a course vohnal nem mozdul, bármit csinálok. Befogja a VOR-t, látszik, de a cuourse-ot nem tudom éállítani, hiába tekerem a panelen.
    Valakinek ötlet, bármi, hhogy mit nem állítók be jól?
  • johnnydirteen
    #31139
    Köszönöm! Igen ez szinte ugyanaz. Remélem az orbx változtat rajta. Te amúgy az alap sceneryt használod?
    Utoljára szerkesztette: johnnydirteen, 2015.09.20. 14:48:55
  • Clidey
    #31138
    Az ORBX-nek van egy ground texture pakkja, ha gondolod próbáld ki. Keress rá a neten a pontosabb infókért. Én magam sosem próbáltam.
  • Clidey
    #31137
    Na, nálam így néz ki ez a terület:











  • johnnydirteen
    #31136
    Gondolod ha felrakom a orbx-et akkor dob rajta valamit? Nem is az autogen ami idegesít hiszen fs2004-ben kevesebb van hanem hogy az a talaj rettenetes
  • Clidey
    #31135
    Így ránézésre nem tűnik hibásnak a dolog, szerintem kábé nálam is ennyi autogen lesz, sajna ennyit tud a default scenery.
    Az Autogen density csúszkát tedd még eggyel feljebb akkor még egy picit sűrűbb lesz de nem sokkal. Ennyit tudsz tenni szerintem.
    Majd mindjárt lövök egy képet azért én is.
  • johnnydirteen
    #31134
    ez a reptér: reptér

    ez a setup: setup

    ez pedig a rettenetes eredmény: flying
    Utoljára szerkesztette: johnnydirteen, 2015.09.20. 13:40:12
  • johnnydirteen
    #31133
    Kgrb-n szállok fel. De mindjárt hazaérek és lövök róla:) köszi a segítséget