33535
  • JackDow
    #9500
    A2A Piper-t raktam fel utoljára, de próbáltam azt is hogy leszedtem de semmi.

    Köszönöm a többi választ is, DE nézegettem én is az EFFECT és TEXTURE mappákat. Igen ám de az install által blekerült fájlok nem az installálási dátummal kerülnek be hanem valsz a készítésivel mert soknál pl 2008-as dátumok vannak.

    A másik az hogy fingom sincs mi a neve ennek az effektnek vagy texturának. Párat kipróbáltam hogy törlök (pl.smoke, flare dust, etc.) de semmi. Ugyanúgy rossz


    JackDow
  • polluxware
    #9499
    effekt mappában lehet a gond, vagy a textures-ben

    azt visszalehetne rakni csak tudni kéne melyik fájlokat...

    ideőrend szerinti nézetben nézd meg melyik lett felül írva, meg amit írt Hypo
  • Hypo #9498
    mit raktal fel utlojara?? mert lehet az effects nel van a bibi
  • JackDow
    #9497
    Sziasztok!

    Valami elszált az FSX-ben. Nem tudom, hogyan és nem tudom mi okozhatta, de egyik pillanatról a másikra egyszer csak a füst effect helyett fekete négyzetlapok sokasága jelent meg. Ugyanez van a füves reptéren felverődő por, és kavicsdarabok terén is.
    Érdekesség ha vmelyik géppel füst csíkot húzok akkor csak a gép közelében lévő ami rossz. Távolabb már eredeti pompájában látszik.

    Kérnék ez ügyben egy kis segítséget a mélyen tisztelt kollégáktól!

    Hogyan tudnám visszavarázsolni ezt a dolgot eredeti-re?

    Előre is kösz:

    JackDow

    ui. megpróbálok képet belinkelni
  • Hypo #9496
    :)))
  • polluxware
    #9495
    Continental A-65-8 arra a kis kónuszra gondlom rendesen rá kell kopintani hogy leugorjon a csiga

  • Hypo #9494
    Allitolag ALAPMU egyik VA mate repuli es el van ajulva
  • polluxware
    #9493
    A2A B377 strato-t próbálta valaki?
  • g0a
    #9492
    leghamarabb hetfon feltudom tenni
  • Yeltzin
    #9491
    találtam ezen az oldalon olyan gépet, amivel már repültem (Scheibe C-Falke with one central wheel and two help wheels)

    sajnos a VC nem túl részletes, de csináltam fotót az eredetiben, majd összehasonlítjuk
  • polluxware
    #9490
    FSX/Modules könyvtárban van WinchX néven a progi tehát bármihez használható...

    ha kérhetek ilyet hogy csak azt a mappát betömörítve felrakná valki vhova
  • g0a
    #9489
    :)

    en folyamatosan ravagyok kattanva viszont az alap glider ek nem annyira tetszenek de a csorlozes az vmi eszmeletlen jo :) tenyleg hasonlit a valos csorlozeshez. en masik vitorlashoz hasznalom. azzal is megy.
    valaki csinalhatna 1 jo gobe modellt :)
  • Yeltzin
    #9488
    az ok, csak valszeg rámásoltad a "http://" részre (ami alapból ki van jelölve), és nem mögé raktad


    ROSSZ LINK példa

    JÓ LINK példa
  • polluxware
    #9487
    www.fsglider.de

    így próbáltam :)
  • Yeltzin
    #9486
    azért, mert nem http-vel együtt adtad meg a linket, nézd meg, hova linkeltél:

    http://www.sg.hu/www.fsglider.de

    még jó, hogy nem megy :)
  • polluxware
    #9485
    műkszik már, köszi

    egyébként tetszik valkinek ez a discuss glider?? csak azért mert ami alapból van fsx alatt sz sztem sokkal szebb és nem sokban rosszabb a repmodellje

    tudom csúnya dolog, de igenis örülök ilyenkor hogy nem a mani kicsengetése meg screenshotok utáni ámulatot követően esek pofára..
  • litlebubu
    #9484
    Köszönöm az infót! Leszedtem az AVSIM-ről egy tutoriált, holnap meglesem,mert már eldőlök. Ahogy olvasgattam, elvileg ki lehet cserélni a default vontatót. Jó lenne pl. Cmelak-ra.
  • pateszi
    #9483
    Nem értem miért, de nem baj, gugli: "fs gliders" első találat.
    Tutorialok megvannak?
  • polluxware
    #9482
    Köszönöm az enfót

    a link nekem nem múkszik:/
  • pateszi
    #9481
    Sziasztok,

    Vontató repülőt a Ctrl+Shift+Y lenyomásával lehet kérni. A kötél eldobása: Shift+Y.

    Rengeteg vitorlázó repülésre vonatkozó infót és gépeket is találtok az alábbi oldalon:
    FS Glider


    A vontatógép átállítására és egyéb beállításokra az avsimon voltak tutorialok, talán megtalálhatóak még most is. (tut_cutp.zip, tut_twpl.zip, tutchtwp.zip)
    Kis buherálást igényel és kell hozzá az FSX SDK is.
  • adikakk
    #9480
    hy all
    mien géped van??adatait a pc d nek???
  • Nesu
    #9479
    Start a PD Clemenceau -ról . FreeWare




  • polluxware
    #9478
    jelen állás:

    1. A2A-Accu Piper J-3
    2. Lotussim L-39
    3. (fs9) DA do-27
    4. dreamfleet archer3

    1A. (fs9) DA shájen
  • polluxware
    #9477
    engem speciell az érdekelne hogy az alap (fsx) vitorlázó gépet hogy lehet felhúzatni free flight-ban:)

    másrészről ez a discuss glider ábszolúte nem olyan szép mint a screenshotokon :/
  • litlebubu
    #9476
    A vontatásnál, lehet valahogy beállítani más gépet is vontatónak?
  • polluxware
    #9475
    úúgyám:) nagy kedvenc lett.. úgy számolom hogy olyan 10 körül jön ki az expansionnal
  • vajo
    #9474
    ez mennyi boltba?
  • Nesu
    #9473
    Nagyon jó az A2A repcsije .
  • Nesu
    #9472
    Egy kis hátradőlés a..
  • polluxware
    #9471
    a2a j-3 dev notes
  • [HUN]FaTaL
    #9470
    Erről mi a vélemény? Működőképes ez komplexebb FS9 scenerykkel? Pl. a Swedflight vagy az aerosoft scandinavian airportsal működhet?
  • [HUN]FaTaL
    #9469
    Köszönjük. :)

    Más:

    Az istennek se tudom belőni a játékot, hogy normálisan fusson mindenütt. Valami tipp, hogy mit hogyan érdemes beállítani a configomhoz, hogy a repterek közelében is normálisan fusson a játék, ne csak a levegőben (pl. AS Heathrow)?
  • polluxware
    #9468
    emberek ez az új A2A Cub egy tündéri kis cukorfalatmaszat

    nagyon ott van... ha az alba a saját kategóriájában nyerő, akkor ez a csont pőőre VFR kategóriában az
  • Nesu
    #9467
    RgR !!



  • alert
    #9466
    Minden további Nesuval kapcsolatos vitás hozzászólástól kezdve törölve lesz az összes hsz, mert nem fogok naponta 20-30 hsz-t egyenként törölgetni. Így kéretik privát üzenetekben lefolytatni az ökörködést, különben megáll a topic és folyamatosan törlök mindent az első vitától kezdve, így sajnálatos módon elvesznek az értékes hozzászólások is. Köszönet Nesunak és annak, aki mostantól nem privátban rendezi vele a problémáit.
  • polluxware
    #9465
    akkor jó..
  • Hypo #9464
    a glidernak? semmi extra ha fsx megy akkor ez is megy
  • polluxware
    #9463
    mánuál (J-3 Cub)
  • polluxware
    #9462
  • polluxware
    #9461
    valaki írjon már bővebbet a gépigényről ha tud... (köszi)