33535
  • Hypo #9540
    ok ok:))) de amugy a jatekban tenyleg aranyaiban kisebb akarhogy is nezem, de ez legyen a legnagyobb gond:)
  • Yeltzin
    #9539
    az a látószög miatt van, az eredeti felvétel teleobjektívvel készült, a screenshot viszont sokkal nagyobb látószöggel (Field Of View = FOV), emiatt a távolabbi dolgok kisebbnek tűnnek
  • Hypo #9538
    :)) a torony kicsit kisebb a jatekban de amugy cool:)
  • pateszi
    #9537
    Áthúzás a tisztavatáson:

    FSX-ben:

    (FSX+SP2, Lotus Sim Albatros, a festés Clidey munkája. Scenery: Mega Airport Budapest.
    Köszönet az alkotóknak.)
  • Hypo #9536
    peldaul ha sokat stirolod a csajt beszol
  • pateszi
    #9535
    Sziasztok,

    Megreptettem a csajszit az alaszkai fjordok felett.
    De nem ám csak úgy, amint a képen látszik, mert egy dugóhúzó-szerű manővernél egyszerűen kiesett a gépből! Külső nézetben néztem végig, amint belepottyant a tengerbe, mókás volt. (Remélem sikerült kimenteni, de ezt már nem modellezték a készítők...)
    Vajon milyen egyéb meglepetéseket tartogat még ez a remek kieg a számunkra?




  • Nesu
    #9534
    sugarasoknak mindenféleképpen a két gázkar .Vadászok bombázók
  • LegendTommy
    #9533
    szerintem saitek x52
    polgárira pedig saitek yoke
  • Nesu
    #9532


    vagy


    ????????????????????????????????????????????????????????????????
  • balu92
    #9531
    nagyonköszönöm :)
  • Yeltzin
    #9530
    ha mégis nézed, akkor SHIFT-E :)
  • balu92
    #9529
    Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne h milyen progi kell az FSX hez hogy lehessen nyitogatni a gépen ajtókat stb...? vagy ha nem progi kell akk hogykell csinálni ? aki tud nekem segíteni az írjon e-mailt pls [email protected] , mert nemtudom mindennap nézni a fórumot és nemszeretném h potyára leírja valaki és énmeg nemlátom! Előre is köszönöm :) !!
  • Nesu
    #9528
    Akinek valamilyen oknál fogva nem jelenik meg a repülője csak egy villanásnyira .Annak ajánlom kapcsolja ki a Lightbloom effect -et .És amikor repül újra bekapcsolhatja ,de ezt mindig meg kell ismételni .
    Nem garantált ,eddig még működött .

    BestRegards !
    Nesu
  • Nesu
    #9527
    Nálam is jelentkeznek a textúra kimaradások ,de csak ideiglenes .Szerintem egyszerűen hardver ami sokat gondolkozik ,valami lefoglalja .Ennyi ,nem hiszem ,hogy valami hiányzik ,bár ez nem 100% .

    Valami más :

  • Rue East
    #9526
    Sziasztok!

    Nekem a repülőgép fényeivel, a landoláskor keletkező gumifüsttel és a hajtóműfüsttel (HJG DC-8) csinálja ezt, ami még furcsább, h pár másodperc múlva néha betölti rendesen.

    Valaki esetleg tudna küldeni egy alap effects mappát ilyen esetekre? :)
  • Hypo #9525
    Na megeloztek:) Tuti valami amit felraktal az cseszte szet vagy uninstallaltal
  • JackDow
    #9524
    Köszönöm , így már magam is meg fogom tudni oldani máskor
  • pateszi
    #9523
    Szia,

    A géphez tartozó aircraft.cfg fájlban az EFFECTS résznél megtalálod az effektek felsorolását. Ezután az FSX könyvtárban az Effects mappában keresd ki, hogy megvan-e a szükséges .fx fájl. Ha megvan, szövegszerkesztővel (notepad, stb.) megnyitva megtudod, hogy milyen képfájl kell hozzá. Az Effects/texture mappában kell a .bmp-nek lennie.
  • JackDow
    #9522
    Na Hypo most meg a hydroplan-nal a vízfelverődésnél van ugyanaz! melyik effect hiányozhat?

    előre is köszi:

    JackDow
  • Nesu
    #9521
    Szerintem lehetséges ,mert a propeller eltörik .
  • Hypo #9520
    :))
  • polluxware
    #9519
    bakker kidurrant a baloldali tundra gumim... félig leeresztett létezik ilyen???
  • Hypo #9518
    de bazz állítólag másnál meg semmi baja bár tudnám mitől.
  • polluxware
    #9517
    akkor nem érdekel:)
  • Hypo #9516
    imadnam, DE nalam vc ben ugy eszi valamiert az fpst hogy hihetetlen.
  • JackDow
    #9515
    Köszönöm Hypo valóban ez volt a gond, egyszerűen azok a filek hiányoztak.

    JackDow
  • polluxware
    #9514
    mennyire eszi meg a gépet.. hasonlók:)
  • Hypo #9513
    ?
  • polluxware
    #9512
    Twin Otter?
  • Hypo #9511
    :)
  • polluxware
    #9510
    bocs kérdeztem már
  • polluxware
    #9509
    A2A B377-et próbálta valaki?
  • Hypo #9508
    helzette?? koyben mire valo a ket monitor? otthon nem erek ra forumoyni mert akkor mikor repulok?:)
  • JackDow
    #9507
    privát ment
  • g0a
    #9506
    na mindenki forumozgat melo helyett szepek vagytok!

    (csendben hozzateszem en is melozom :) enis csak most erek ra forumozni otthon mar nincs idom.. :) )
  • Hypo #9505
    illetve lehet mind a 3 at ird felul fx_1.bmp fx_2.bmp fx_3.bmp
  • JackDow
    #9504
    köszönöm , ok kipróbálom és beszámolok! (én is melóban egyébként)

    JackDow
  • Hypo #9503
    eleg a repair option vagy megkersz valakit hogy kuldje el, en meloba vagyok ugy hogy most nem tudom
  • Hypo #9502
    fx_1.bmp ez kell neked az effects/texture folderba
  • Yeltzin
    #9501
    pakold fel újra a játékot, az utólag létrehozott mappák úgyis megmaradnak, de a gyári fájlokat felülírja