33535
  • g0a
    #9620
    <off>
    adtam mar neki privatba csak ne szemetelje tele itt tele a forumot :) amugy teljesen igazatok van...
    bezzeg regen a 33.6 os modemmel :) a "gyors" szo nemis letezett :)
    </off>
  • LeonSilver
    #9619
    Tényleg nem b@sztatni akarlak, de hát ha egyszer tilos akkor tilos.
    Egyébként meg ha van is valaki itt aki letöltötte mondjuk tegnap és gyorsan le is jött, nem biztos, hogy ma is gyors.Torrentet keresni nem egy nagy ördöngősség, próbálgasd melyik a gyorsabb.
  • Papirzacsi
    #9618
    Első körben ezt ajánlanám...Második körben pedig
  • adikakk
    #9617
    *megvenni*
  • adikakk
    #9616
    látom de nincs pénzem emgvenni a gamet de viszont kiakarom probalni nagyon szval sztem nem lenne nehéz egy jóó torent linket adni
  • LeonSilver
    #9615
    Link
  • adikakk
    #9614
    hy all
    a gépem adatai 2.4 2.8 ghz proceszor 128 as vid kari shader 3 as meg 4gb ram meg 50gb szabad hely ez elég neki ha igen vki linkelne nekem egy torrentem ami gyorsan lejön a netem elég nagy 8mb os
  • g0a
    #9613
    hali !
    havernal van olyan problema hogy a PMDG gepek nem nagyon mennek normalisan.
    olyan bajok vannak hogy 747/737/md11 nel nem alimalja a flap eket meg a gazkar mozgasat.
    tobbi gep tokeletesen mukodik csak a pmdg gepekkel van a baj.
    sp1 sp2 vel is mar clean install is volt.
  • gviski
    #9612
    Na lenne egy kérdésem, hogy van-e valami trükk hogy betaláljam a leszálló pályát? ILS-t beállítom ott láttam hogy állok, de amikor fordulok rá a pályára, nincs valami kis help, pl mint ahogy a GPS is kirajzolja az útvonalat, olyan nincs (mit ha láttam volna valahol hogy van) kirajzolja hogy hogyan forduljak rá a leszállópályára??? mert ha már sikerülne szembe menni vele onnan már ILS-sel könnyű leszállni...
  • gviski
    #9611
    EDDF-LHBP a héten megtett kis utam :D













  • polluxware
    #9610
    4670 állítólag nem fogyaszt annyit mint a 9500-9600gt jellegű kártyák, úgyhogy asszem maradok az ATI-nál...

    ha jól tudom nevidiával fsx alatt valmi nhancer progival kell pepecselni hogy legyen AF/AA...

    fontosabb a csendes üzem:) ugyan van egy dugi Zalman VF900am, nemtom jó e az még ezekre az új karikra
  • gviski
    #9609
    majd én is mutatok 1-2 képet, csináltam csak még át kell konvertálnom jpg-ba... meg méret arányt is állítok hogy beférjen ide a fórumba :-)
  • Nesu
    #9608
    Hello !!
    Valaki tud véletlenül magyar festést a Bear Studio Mig 17 -hez?
    Már jártam az oldalon ,de már elfelejtettem h,hogy hol találom .
    Igaz azt sem tudom jó e hozzá .

    Köszönettel

    Nesu
  • Nesu
    #9607
    Nekem tetszik .
  • Yeltzin
    #9606
    Ezek szépnek számítanak?

  • Hypo #9605
    Hát lehet megköveznek, de szerintem NVIDIA, és ha árban jó akkor inkább 515+ főleg ha szép elhőket szeretnél.
  • Nesu
    #9604
    FSX_F14_ENG_Smoke_Effect
  • litlebubu
    #9603
    Próbáltad itt?
  • Nesu
    #9602
    FSX_F14_ENG_Smoke_Effect ....Soon

    Easy thing
  • Falconer
    #9601
    Radar Contact.
  • Mocca08
    #9600
    ja halkan hozzateszem, hogy az add-on-ok közül mar csak 1 van fenn a FS Commander X.
  • Mocca08
    #9599
    Minden repternel sajna, mondjuk egy Ferihegynel annyira nem veszes de egy Schiphol, Frankfurt vagy egy szebb taj VFR repülesnel mar eleg nagy gondot okoz neki. Ezert is kerdeztem. Tehat ha barkinek van hasonlo hasznalt proci (vagy ugye az I7-es) azt örömmel megvennem.

    Masik kerdes: egy normalis ATC progit tud valaki ajanlani? Emlekszem, h par honappal ezelött tema volt, nem tudom mikor sajnos, kulcsszavakra meg nehez volt keresni mint "hasznalhato atc" :)
  • polluxware
    #9598
    kérdés:

    1280x1024 felbontás max esetén, valmint úgy hogy egyáltalán nem akarok különösebben plussz addonokat (scenery) ... max tongass fyords
    van értelme az 512mega feletti vidramnak vagy azért elég az is?

    másik

    fsx mit szeret jobban? ATI vagy Nivííídia csippet?
    képminőség a szempont nem a + - 1,2 fps
  • Yeltzin
    #9597
    minden reptérnél ez van? vagy alapból mindenhol? nálam a Heathrow közelében van diavetítés, de a többivel nem nagyon van gond
  • Mocca08
    #9596
    sziasztok 3 honap kihagyas utan ujra itt :) Hianyzott mar az FS, rohadt nyari munka... Kerdesem lenne: nincs valakinek egy elado I7-es procija igy egesz veletlen? Mert 8-10 fps mellett kezd nehez lenni a repter közeli mozgolodas...
  • polluxware
    #9595
    pár tipp fsx-hez
  • Hypo #9594
    :)
    Jet Age
  • polluxware
    #9593
    túl van lihegve...

    ilyenkor mindig azt nézem hogy:

    1. időt fordított rá
    2. lehetőségekhez képest úgy alakította hogy publikálható legyen (saját értékei szerint)
    3. benne van a fejlődés reménye

    ezzel is hozzáadott valamit a fórumhoz:)
  • Hypo #9592
    persze persze ezt senki nem vitatta, azert jatek hogy azt csinalj amit akarsz., demivel szimulacio igy nagyon sokaknak az a jatek benne hogy megprobaljak a valosaghoz legjobban ossze passzolni. Van akinek az a szorakozas hogy megy mint a barom, es van akinek meg a minel valosabb szimulacio ennyi, :
    )
  • Yeltzin
    #9591
    nade basszus, egy szimulátorról van szó, egy JÁTÉKRÓL.... az a lényeg, hogy bármit megtehetsz, ami a valóságban túl rizikós, elég nagy hülyeség lenne ezt nem kihasználni (a Nepál-Kína folyosó sem a hegylánc fölött húzódik, hanem jó mélyen délre kerüli, én mégis ott repültem el a csúcs mellett, mert megtehettem)
  • Hypo #9590
    ahogy irod " vadaszgepek" - nem pedig utasszallitok:))) sot a helikopter meg tok mashogy szall le:))))
  • litlebubu
    #9589
    NATO-s leszállás. Az amerikai vadászgépek szoktak így leszállni, csak a kifutó végén teszik le az orrfutót.
  • Hypo #9588
    az lehet, de sose szerencses a repulesben valamit a kihivasert csinalni, inkabb ahogy le van fektetve a procedurakban....az a tuti
  • Falconer
    #9587
    Na ja, de ha így vesszük akkor az még nagyobb kihívás lenne ha a másik irányból szállna le (mert tudjuk hogy ott egy b*szomnagy hegy van), csak hát annak sem lenne semmi értelme.
    Btw én is szálltam már le ERJ-135-tel St.Barthon :D Holnap lehet csinálok egy videot aztán felrakom, látványos nagyon :)
  • Yeltzin
    #9586
    hát éppenséggel nagyobb kihívás úgy fékezni, hogy az orrod még a levegőben van, mint odacsapni az első méteren......
  • Falconer
    #9585
    Látványos meg minden, azért mondtam, hogy videózni tud :)
    Spoiler az rendben volt, én arra gondoltam, hogy addig tartotta fent az orrát amíg bírta. Nem tudom miért, de nagyon sok ember van youtubeon aki így csinálja.

  • Hypo #9584
    Hát nem tisztem megintélni, tényleg szép videó, talán picit tul ment, illetve sokag volt az orrfuto fent azt nem láttam hogy spoilers hogy volt.
  • litlebubu
    #9583
    Egyébként nekem is tetszik a videó.
  • litlebubu
    #9582
    Mégis, szerinted mi a probléma ezen a videón a repülőgép "vezetését" illetően? Csak azért kérdem, hogy tanuljak.
  • LeonSilver
    #9581
    Lehet, hogy igazad van.Nekem nem tisztem eldönteni, hogy ki mennyire tud egy szimulátoron gépet vezetni.
    Mint mondtam tetszik a videó.Pont.