33535
  • polluxware
    #9780
    bánja a fene:) gondlom valmi vírusos oldal..

    csak nem vágom hogy előtte miért köszönte meg (amit írottam meg pojén volt)

    mentalitás
  • polluxware
    #9779
    ha elmented a reppenést, akkor következő lóódingnál úgy rakja be amilyen nézetek voltak előtte

    (az más kérdés hogy a 30-as sztem nem jó -> eszi a gépet, és csalóka a távolságérzet, legjobb 50-60-70)

  • Hypo #9778
    Ez total fem allitolag.......na senkit nem buzditottam a megvetelere:))) ha vadaszgeppel vagy airbus-al repked valaki akkor nem rosz amugy csak szarvkormany a nyero...na abbol lehetne valami tenyleg fasza update.
  • Rue East
    #9777
    valamit ez nagyon tudhat ennyiért, Logitech pedállal is olcsóbb (bár elhet, h az oylan is)
    mindenesetre kinézetre Logitechet választanám (trim tekerők és a pedél elég jónak néz ki), de inkább jöjjenek ki új Yoke-al vagy vigyék le a mostaniak árát :)
  • LeonSilver
    #9776
    100 ropi kicsit húzós érte :(
  • Hypo #9775
    Na mar kaphato az uj saitek....
  • Hypo #9774
    view nal elvileg kene tudnod allitani, bar fsx es fs9 kozott itt nagy a kulonbseg mert ugye fsx mar cameranezeteket hasznal, ergo ha a viewnel nem tudod allitani mint fs9 ben akkor az adott gepnek a cameradefinition-jat kene atirni
  • LeonSilver
    #9773
    Srácok.AZt meglehet csinálni valahogyan, hogy a 3D cockpit ilyen zoommal induljon mindig?
    Ha jól emlékszem 0.70 amikor betöltődik a gém és nekem ez a 0.30 lenne a pöpec.

  • Hypo #9772
    szerintem az, mert annak van ilyen festese, a missions-nel az africai kuldetesnel van ez hasznalva, illetve a VC az a defaulte
  • asolyom
    #9771
    Ez a default Dakota?
  • Hypo #9770
    dont judge so fast:)))
  • Nesu
    #9769
    BananaBoB paints :
  • Nesu
    #9768
    Nézd meg ,érdekes :

  • polluxware
    #9767
    látod tudsz te jó is lenni
  • Nesu
    #9766
    Köszönöm Szépen !

  • Yeltzin
    #9765
    Macau (VMMC) - Hong Kong (VHHH) viharban az öreg madárral






    VHHH közelében is érezhető némi fps csökkenés, de gondolom, itt inkább a nagy forgalom miatt.
  • polluxware
    #9764
    Wilco: Tilt Rotor
  • Nesu
    #9763
    Ki készítette ezt a szép Repülőt .Nagyon rendben van kívülről-belülről !!


  • LeonSilver
    #9762
    TIR5
  • Yeltzin
    #9761
    kameramozgatás mivel történik?
  • Hypo #9760
    Grat, kár hogy fsx default kopár texturája inkább sivatagos jellegű
  • [HUN]FaTaL
    #9759
    Nekem is tetszene, de IFR repülésre sajnos alkalmatlan egyelőre. :( Arra marad az FS9. :)
  • LeonSilver
    #9758
    Mount St. Helens

    IRL



    FSX ( egyelőre csak ilyen vidijót tudok, még tanulgatom a készítést - egyre jobban tetszik ez az FSX )



  • Nesu
    #9757





    Nekem ez valamiért nem indul .Amikor már felszalad az RPM elengedem a crtl+shift+F4 -et visszaesik az RPM (N%) 27 -re :

  • Nesu
    #9756
    Kössz ,pedig gondoltam rá .Na ja .
  • Rue East
    #9755
    http://www.airlinemogul.com/

    jóval egyszerűbb, de ingyenes
  • Rue East
    #9754
    Mirage F1CR
  • Nesu
    #9753
    Te ne haragudj ,de nem ismerem fel ezt a madarat .Francia Jaguar ?
  • zsoltfireman
    #9752
    Szia Nesu!

    Nagyon köszi,de csak az Alba az én érdemem
  • Nesu
    #9751
    Jók a Színjeid !!

  • zsoltfireman
    #9750



  • zsoltfireman
    #9749
  • Hypo #9748
    Airway SIm - erdekes otlet kicsit airhauleres
  • Hypo #9747
    Aerosoft eleg jo lett es tenyleg szep a gep, kicsit sokat ker fsx-tol de meg tureshataron belul.
  • LeonSilver
    #9746
    Innen és igen, fizetős.Cserébe csodaszép!

  • i robot
    #9745
    A Catalina honnan van? Fizetős?
  • litlebubu
    #9744
    Köszönöm, megtanulmányozom őket, bár úgy emlékszem, hogy EZdok Walk-al már próbálkoztam régebben, valamiért nem tetszett. Most ránézek megint. Szó volt valami Pro verzióról is, azt hiszem.
  • polluxware
    #9743
    szép képek:)

    csak most úgy képzeletben tegyük az fsx retér helyére egy fs9es flytampa, vagy dreamteam repteret...

    hosszúú-hosszúú ideig nem fog az fsx ilyen téren felülkerekedni sztem:)
  • [HUN]FaTaL
    #9742
    Én az FSXet még hanyagolom a gépigénye miatt, viszont az FS9et meg fogom venni az biztos. :) Meg szép lassan valószínű pár kieget is, ahogy a pénztárca engedi.
  • LeonSilver
    #9741
    Én annyira nem játszok vele sokat és hát nem is vagyok egy pr0 az már biztos.Inkább csak ilyen örömrepkedésre használom az FSX-et.A fene tudja miért de én az ilyen gépeket kedvelem, nem kicsit.Nagyon ;)
    ( az Osprey különösen kedves a szívemnek )






    Eddig ilyen teherautóról leesett verziót használtam viszont az tuti, hogy hamarosan elbattyogok valami bootba és megveszem ezt is.Megérdemli az esetleges hibái ellenére is.