33535
  • Hypo #9940
    es szabad tudni mar over 18?:))))
  • polluxware
    #9939
  • polluxware
    #9938
    Köszönöm Szépen!
  • manitounickfree
    #9937
    sziasztok !

    'freetrack' keszitettem 1et, ami fs2004 ben teljesen jol mukodik. de fsxben mar szaggat. valaszotokat elore is koszonom.
    gep: asus p5b premium, e7400, ati 4850, 4g ram ezek mellett 50-70 fps
    progik: bluesoleil 6.4, freetrack 2.2
  • [HUN]FaTaL
    #9936
    Szintúgy, HBD neki. :)
  • Hypo #9935
  • pateszi
    #9934
    Polluxware-nek boldog születésnapot kívánok! (Mármint, ha tényleg ma van.)
  • [HUN]FaTaL
    #9933
    Semmivel nem jobb, szarabb. A GTX295 az 2xGTX260 1 nyákon (SLI Alapú ez is).
  • Hypo #9932
    jo van na nem kell am roton beszarni senki nem szolta le a kis konfigod orujje neki oszt jatszal.

    1. Nem altalaban szoltam le az SLI-T
    2. FSX forum, ergo itt az a lenyeg hogy flight sim alatt mi hogy megy
    3. igen sli sok jateknal segit nagyon jo ertekeket lehet elerni vele meg a sok szivas ellenere amit a driver okozhat

    4. FSX ben az sli semmi SZIGNIFIKANS tobbletet nem ad az egykartyas megoldasokhoz kepest
    5. Ha valaki csak flight simmel jatszik annak nem jo befektetes a dupla kartya, sli-s alaplap, nagyobb tap mert ar ertek es teljesitmenybenez fsx nel nem jon ki



    Ha mar megvetted hasznald egeszseggel semmi baj vele, csak ha valaki upgraden gondolkodik az felejtse el ha csak flight simezik ennyi.

    Sok jo repulest

    ui: a teszt amit belinkeltel hat olvastam mar jobbat is, de nezd meg nagy felbontason minimalis az sli elonye a 295 el szemben meg merem kockaztatni hogy a meresi hiba tartomanyba is belefer.

    uii: a tesztben nincs flightsimulator, ha lenne nem latnal kulonbseget sot
  • litlebubu
    #9931
    Nyilván két kártya van a gépemben, ha SLI-be van kötve. Ezt a kérdést nem is értem. ??? A 295gtx mennyivel jobb mint a két gtx 285 SLI-ben. És vajon miért is fos az SLI , ezt fejtsd már ki bővebben. Teszt.
  • Hypo #9930
    Felhoket nem szereti meg mindig, sose szerette persze ha mas gamet is jatszik akkor nem rossz
  • polluxware
    #9929
    ja nálam, meg akármikor újra tudom indítani a röppenést ha kamikázni van kedvem.. tiétek ezt tudja?
  • polluxware
    #9928
    na erre kíváncsi lennék! úgyértem miért nem választanád az ATI-t? valmi specific tapasztalat?
  • Clidey
    #9927
    Na és a scenery? Az se volt semmi ugye???? Nem tudom felétek mennyire van feltolva a detail csúszka, de nálunk az utolsó fűszál is látszik!
  • Hypo #9926
    hat ahogy erzi nekem 8, bar en nem rajongok az atiert ha fsx rol van szo.....
  • [HUN]FaTaL
    #9925
    295? Minek?:D Inkább HD4890
  • Hypo #9924
    I7 920, 6 giga ram, 295 gtx, raptor hdd, jo hutes, jo tap.
  • hhelikopter
    #9923
    Sziasztok!

    Mennyiből lehet egy olyan konfigot összeállítani amin 30-40 FPS elérhető? Van valaki aki ebbe segíteni tud, mármint PC konfig összeállításban, Én is értek hozzá, de annyira nem. Ha valaki segíteni tud dobjon egy mailt, aztán felhívom: [email protected]
  • Hypo #9922
    szoval ne tessek felre erteni, csak jot nevettem ennyi. Viszont tegnap olyan jo volt oldalszeles leszalasokat gyakorolni budaorson hmmmmmm es ezert jo az elet mert fix 60fps volt:)))))
  • Hypo #9921
    jaj nem baj csak a gyereknek feltunesi viszketegsege volt.
  • polluxware
    #9920
    nem vágom hogy ez miért baj.. több oldalról tud az ember informálódni
  • Hypo #9919
    ashole
  • g0a
    #9918
    ennek a gyereknek van 1 halom videoja youtube on marhara raer felvenni magat aztan feltolteni :)
  • Hypo #9917
    na de komolyan:)))
  • polluxware
    #9916
  • Hypo #9915
    bazz ezert egy videot csinalni:)))))))))
  • polluxware
    #9914
  • Hypo #9913
    meloba vagyok nem tudok voice, :)
  • Hypo #9912
    Hat ahol az flt fileok vannak vagy berakod a flights mappaba.
  • JackDow
    #9911
    privát ment
  • JackDow
    #9910
    Pl azt a panrate tesztet se mondja hogy HOVA kell beilleszteni.
  • Hypo #9909
    CameraDefinition.002 vagy 3 ezek hivatottak a VC-ert
  • JackDow
    #9908
    Na ez az, pont ezeket állítgattam. de semmi változás nem történt.

    FSX gyökérben van egy cameras.cfg abban is állítottam. Gépek mappában az aircraft.cfg ben is változtattam a cameradefinition-ban, beszúrtam plusz cameradefiniton.00x -et is
    de változás nem volt

    Erre mondtam , hogy már tudom mi micsoda csak éppen változás nem történt.

    pl: az egyes gépek aircraft.cfg -jében nincs is olyan cameradefiniton hogy virtual cockpit, gondolom akkor azt használja ami a cameras.cfg-ben van deffiniálva.

    De megnézem azt amit most küldtél, Ha esetleg megpróbálnád magadnál és ha vhogy sikerül, elmondanád hogyan azt megköszönném.


  • Hypo #9907
    Ok csak akkor mondjal mar egy konkret kerdest hogy en sse csak talalgassak!!!

    VC ben tul gyors a mozgas??? Erre jo amit belionkeltem ha nem mukdik akkor valamit elcsesztel.

    a VC a CameraDefinition.002 altalaban
    3 dolgot kell megnezni
    PitchPanRate=
    HeadingPanRate=
    PanAcceleratorTime=

    ezek ugyan azt a funkciot latjak el mint anno fs9 ben a PAN_RATE=


    meg reszletesebb magyarazat a camerakrol plusz teszt file
  • JackDow
    #9906
    Köszi pateszi tegnap ráment az estém. Most már mindent tudok mi mire való, DE hiába is variáltam az értékeken semmi nem történt. Tuti én vagyok láma de nem volt semmi változás.

    Viszont felfedeztem egy nekem új dolgot.

    Lehet ez minden itt fórumozónak már lerágott csont, de én nagyon örültem hogy ezt is tudom használni:

    Ha valamelyik joy gombra ráapplikálom a SPACE-t és nyomva tartom + egérrel kalibrálom a nézetet, szinte olyan hatást érek el mint a track ir -el. Az egér mozgatásával nézek körbe, ha akarom gyorsan ha akarom lassan, görgetővel zoom-olok stb. Mivel az X52-n van egy minijoy így átmenetileg megoldottam ezt a problémát.

    Jackdow
  • polluxware
    #9905
  • pateszi
    #9904
    Olvasgattam egy kicsit itt, ha rászánsz némi időt, szerintem Te is megtalálod a megoldást.
  • CptSAB
    #9903
    Telepítsd fel a gugli túlbart, és akkor lehet kérni az oldal lefordítását. :) Amióta így olvasgatom a netet, azóta jobb a kedvem. Így végre az angol, német, francia cseh és szlovák lengyel FS vagy repülés tartalmú weboldalak esetén nem kell azzal foglalkoznom, hogy külön fordítgassak. Szakszavakkal amúgy is hadilábon állnak a szótárak. Ha sántít a fordítás, akkor vissza az eredeti.. így is sok időt takarítok meg.
  • pateszi
    #9902
    Az FSX SDK-ban megtalálod a textúra-formátumok leírását is. Ha nincs nálad még feltelepítve, akkor itt is megvan kb. uaz.
  • JackDow
    #9901
    Igen , ezt a választ keresem de eddig még nincs meg.

    Egyébként csak a modellhez tartozó egyedi camera settings van az arcraft.cfg -ben. A globális - mint pl 2D, virtual cockpit, top/down , stb - azt alapból a camera.cfg-ből szedi minden modell.

    Erre már sikerült rájönnöm de az original camera settings és az egyedi egészen eltérő tud lenni. Próbáltam sorokat ide oda másolni de az sem jött be.

    A konkrét válaszra lennék kíváncsi, találgatás nekem is megy de időigényes és eddig nem is sikerült.