33535
  • LeonSilver
    #9980
    PM
  • Ati810
    #9979
    Hello
    Láttam a #9766 számú hozzászólásban egy nagyon szép gépet (Tilt Rotor), és tudna valaki egy helyet ahonnan ingyen lelehetne tölteni ?
  • Bögyörő
    #9978
    Sziasztok, nemtudjátok az active carmerat fel lehet tenni valahogy az fsx-hez, vagy az fsx-et valahogy úgy beállítanimintha active camera lenne. Nekem túl kényelmetlen hogy ha forogni akarok a virtual cockpitban akkor mindig a space meg az egeret is használjam, próbáltam átálítani csak az eggérre de úgy nem fogadja el. Ami még nem tetszik hogy ha forgok nem rögtön hanem egy nagyon picit később fordul, ezt minden játékba utálom, meg az sem tetszik hogyha az alap nézet középontja közelébe nézek automatán középre ugrik, ez borzasztó idegesítő tud lenni, kicsi a monitorom és néha zoomolva akarok egy müszert megnézni de ha ez közel van a nézet középpontjától akkor nem tudok ráfele menni mert automatán középre teszi a nézetet, ezekre van valami beállítás vagy megoldás?
  • zstomi
    #9977
    Köszi!!!
  • polluxware
    #9976
  • [HUN]FaTaL
    #9975
    Vagy az ATCben tekerd át máshova, vagy kézzel a COM1en a frekit.
  • m814
    #9974
    A rádióval. Tekerd el a frekit az ATIS-ról a com1-en.
  • zstomi
    #9973
    Sziasztok!
    A METAR infot mivel lehet kikapcsolni?
  • pateszi
    #9972
    Hogy is van ez a kismaci festegetés? A mackó téma mindig is érdekelt, megosztanád velünk ezt a lényeges infót? :)
  • Hypo #9971
    tudom hogy isteni vagyok:)))))))))))))))))
  • polluxware
    #9970
    nem tudod mit hagysz ki...

    olyan kis tündibündi, meg röpködések után az olajszintet nézegetni, kis macit festeni az oldalára meg hasonlók...
  • Clidey
    #9969
    Persze utána meg következik a vizen járás...mi????!!!! Hát neked már semmi se szent???? :DDDDDDDDDDDDD
  • kissgy
    #9968
    Sziasztok!

    Vennék használt Saitek rudder pedált flight simulatorhoz. Csak hibátlanul működő, jó állapotú érdekel.
    30/905-0129
    [email protected]
  • Hypo #9967
    ja mar csekkoltam, epp a vizen valo lassitast probalom tundra kerekel:))
  • polluxware
    #9966
    Ez Cub még jobb lett:) Hypo sztem ez a neked való bushplén... iszonyat hangulatos:)

    1.1ben javítottak az oldalkormány fektíívnesszjén:)
  • Papirzacsi
    #9965
    Nem lehet. Többek között ezért a tulajdonságáért lehet vezetni az FS szériában a gépeket billentyűről (ha nehezen is). Nem tudom milyen joystickod van, de ha jobban érdekel a szim, akkor ideje lesz meglepni magad egy kb. 8e forintos 4 tengelyes joystickkal.

    Amúgy a NUM billentyűzet 5-ös gombját lenyomva a csűrő és oldakormány azonnal visszatér középre.
  • Sanya2007
    #9964
    Sziasztok!

    A problémám a következő lenn, ami már kicsit kezd idegesíteni. :)

    Nagy nehezen megszereztem az FSX-et, de ugyan az a problémám mint az FS2004-nél a ruddert (oldalkormányt) csak szakaszolva tudom mozgatni. Hiába állítom be a joystic egyik gombjára pl a balra mozgást, csak pötyögtetve tudom mozgatni, és ez pl zavaró a Red Bull Air Race-nél, amikor hirtelen kellene a Ruddert jobbról balra vinni.

    Be lehet úgy állítíni a játékot, hogy ha lenyomom a ruddert balra/jobbra mozgató gombot, akkor egyből mozdítsa el balra az oldalkormányt, és ha elengedem, akkor pedig vigye vissza alapállapotba??

    Örülnék ha tudnátok segíteni.
  • polluxware
    #9963
    tölthető az 1.1 peccs az A2A cub-hoz!
  • [HUN]FaTaL
    #9962
    Nincs mit, remélem erre gondoltál. :)

    Ingyenes megfelelője, webcammal (ha jól tudom, de nem értek hozzá) a FreeTrack.
  • Mocca08
    #9961
    köszönöm szepen :)
  • Falconer
    #9960
    Szerintem elképesztően kirekesztő
  • [HUN]FaTaL
    #9959
    :D
  • Hypo #9958
  • polluxware
    #9957
    hát ez üt..
  • kissgy
    #9956
    Sziasztok!

    Vennék használt SAITEK rudder pedal-t flight simulatorhoz. Csak hibátlanul működő, jó állapotú érdekel.

    30/9050-129
    [email protected]
  • g0a
    #9955
    igen Hypobol mostanaban nekem is elegem van :DD utalom hogy allandoan segit mindenkinek :) ejj hat magyar az ilyen ? :D
  • [HUN]FaTaL
    #9954
    Szégyeld el magad, de sürgősen. Aztán meg ne lássunk itt a topicban. :)))))
  • LegendTommy
    #9953
    szégyeld magad, fel ne merj szállni pár napig a fjordokról
  • Hypo #9952
    :)))))))))) jogos ott a pont:)))) de legalább gyerekes
  • Clidey
    #9951
    Mindíg is nagyképű és arrogáns voltál!!! Épp itt volt már az ideje hogy valaki végre helyretegyen!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • litlebubu
    #9950
    Köszönöm mindenki segítségét, a módosított FSX.cfg megoldotta a problémát. :-) Gyönyörűen fut.
  • Hypo #9949
    ez a netto szöveg ékezet nékül, te a bruttót kapod:))
  • polluxware
    #9948
    még az ékezeteid se állnak jól
  • Hypo #9947
    ??? magasrol??? lol na mindegy ugy latszik mostanaban az a divat hogy aki segiteni probal az van leugatva. Elnezest hogy megszolaltam, igerem nem teszem tobbe.
  • litlebubu
    #9946
    :-) Nem szartam be, de nem értem miért beszélsz te ilyen magasról. ? Hagyjuk, nem tetszik ez a hangnem. Gyerekes.
  • [HUN]FaTaL
    #9945
    TrackIR
  • Mocca08
    #9944
    sziasztok, nem tudja valaki, h mi annak a cuccnak a neve ami az ember fejmozgasat követi a pilotafülkeben?
  • polluxware
    #9943
  • Hypo #9942
    :))))) tudtam hogy meg gimis vagy:))))))))))))))))))))))))
  • polluxware
    #9941
    ááááá, még bőven alatta vagyok..