33535
  • pateszi
    #10100
    Csak ismerkedem még a REX-szel, nem biztos, hogy jó amit írok. A REX nyitó oldalán elérhető menüben lehet beállítani az időjárás és a repülési terv kívánt adatait. Ezután a REX hívja meg az FSX-et és tölti be pár perc alatt a saját textúráit, időjárását, stb. Vagyis nem találtam meg, hogy hogyan lehet külön, a limiterrel indítani az FS-t úgy, hogy a REX is menjen.
  • Hypo #10099
    koszi, az a rohadt sg, miert tette ele a sajat url jet nem ertem, na mindegy koszi
  • Rubio #10098
    Hypo linkje, mert nálam az övé nem működik, arra gondoltam, hogy másnak sem, viszont lenne rá érdeklődő! (Remélem nekem összejött!)

    (Amúgy köszi!)
  • Hypo #10097
    Ha valaki foleg amerikaban repulget annak egy remek kis oldal minden egybe regelni kell de nagyon sok info elerheto.
    ERRE
  • Hypo #10096
    Nem azert, hanem mert fps_ limiter a vga-t cseszteti, ebbol az fsx fps szamlaloja aahol ugyebar unlimited van erdekes szamokat add, de ugy is az a lenyeg te mennyire erzed simanak a repulest.

    Nekem nincs Rex. Mi az hogy osszeakad mi a jelenseg? en FEX et hasznalok es ott en igy szoktam, bar nalam nem akkora megoldas az fps limiter mivel nem I7 em van es ez igazabol ott segit.
  • pateszi
    #10095
    Már nem lehet hinni egy nyomorult FPS számlálónak sem? Mindegy, feldobok egy FRAPS-et, megnézem azzal is. Egyébként meg úgyis a játékélmény számít, ha nincs akadozás a többi már nem érdekel.
    A REX-szel viszont összeakadt a limiter. Nálad működnek együtt?
  • Hypo #10094
    MI a bizarr, ne tarsd magadban:)

    Rex-el csak submitald a felhoket meg amit akarsz aztan a bat al indisd
  • pateszi
    #10093
    Ez így elég biZarrrr, de elfogadom.
    A másik kérdésre mi a megoldás? A REX-szel mostanában ismerkedem, és úgy használom, hogy a hogy a beállítások után REX-ből indítom a repülést. Ekkor ugye nem töltődik be a limiter...
  • Hypo #10092
    Na akkor az jo, amit meg kiier az fsx azt felejsd el. csak elveZd a fordulozast akadas nelkul ennyi:)
  • pateszi
    #10091
    Köszönöm a választ,

    Elfelejtettem írni, hogy unlimiteden volt a csúszka.
  • L Viper #10090
    A limiter csak akkor működik, ha Unlimited van beállítva az FSX-en belül.
    Húzd totál maxra az FSX csúszkát.
  • pateszi
    #10089
    Sziasztok,

    Tegnap tettem egy próbát az FPS Limiter progival.
    30 FPS értékre beállítva, a limiteres bat fájlról indítottam az FSX-et. A betöltődés előtt megjelent a dos ablak és zöld számokkal a 30 FPS érték. Az FSX fps kijelzője viszont továbbra is magasabb értékeket mutatott, mintha nem lett volna korlátozva. A grafikai beállításoknál megadott FPS érték továbbra is érvényben maradt. Miben különbözik a végeredmény, ha FPS limitert, vagy az FSX-es beállítást használom? Még egy kérdés: Ha a pl. REX alól indítom az FSX-et, mi lesz az FPS Limitettel?
  • LeonSilver
    #10088
    kb. hasonló volt a reakcióm nekem is amikor feltettem a limitert.
  • Hypo #10087
    Érdekes Hír
  • L Viper #10086
    "Ezé" jó a fórum
  • JackDow
    #10085
  • Hypo #10084
    Ugye megmondtam(tuk):))))
  • JackDow
    #10083
    Attaquvarohattqva, hogy én ezt eddig miért nem használtam?

    LHBP olyan grafikával mint amit a videón ill. képeken láttatok 28-35 FPS.

    Új kategória született : "sohanemlátott FPS" :-)

    Kösz mindenkinek még egyszer.
  • L Viper #10082
    Sokkal simábban fut, bár az én masinámon egy fullra húzott Manhattan esőben eléggé megfogja még a Limiterrel is.
    Viszont máshol egy álom forgolódni. Az FSX fordulóknál szeretett nagyon bedöcögni, ezt jól eltünteti a limiter progi.









  • JackDow
    #10081
    Thx
  • JackDow
    #10080
    Full screenben használom mert ablakban -10 -15 FPS
  • perko
    #10079
    Ha a Hyipo által adott Rapidos link neked sem jó innen letöltheted.
    FPS limiter
  • polluxware
    #10078
    még annyit hogy célszerű az "asztali témák letiltása" bepipálni az fsx.exe kompatibilis fülön (-aero)

    (ha ablakban futtatod...)
  • JackDow
    #10077
    Köszönöm a válaszokat. Este ki is próbálom.
  • L Viper #10076
    Igen, ez nagyon fontos.
  • Hypo #10075
    illetve fsx ben meg unlimitedre allitod a target frame ratet
  • L Viper #10074
    A lényeg, hogy Java legyen telepítve. A FPS_Limiter_GUI.jar-ra katt.
    Kitallózod majd az FSX.exe-t és beállítod az FPS értéket.
    Nálam a 30 bevált. Amikor kilépsz kreál egy fsx.exe.limited.bat fájlt, amivel majd indíthatod az FSX-et.
    Ekkor már a limiter beállításaival fog menni az FSX.
    Tömören ennyit kell tudni.
  • Hypo #10073
    Lejebb ha visszalapozol irtam egy hosszabbat a temarol.

    De ha lusti vagy akkor itt van:))) erre
  • JackDow
    #10072
    fps limiter-t keresem goggolóban de csak fórumbejegyzéseket találok.

    Van vkinek egy direkt link? Vagy free a progi egyáltalán?

    köszi
  • JackDow
    #10071
    igen ezt már tapasztaltam
  • Falconer
    #10070
    Két féle módszer van, az egyik az az, hogy a kamerát közelíted/távolabb viszed, a másik meg az, hogy a zoomal operálsz. Az eredmény közel sem egyforma :)
  • Hypo #10069
    Ja es ha hasznalod majd az FPS limitert akkor fsx ben tedd unlimitedre a frameratet. De ki is probalhatod igy is latom a kepek alapjan 40 van belove neked, en mondjuk a helyedben vagy 30 ra tennem ( igy adunk egy kis helyet a csunya felhoknek es az ai forgalomnak is, nem kell annyit szamolni es van tartalek) vagy unlimitedre.
  • Ombika
    #10068
    Miert a gyari nem megfelelo benne?
  • polluxware
    #10067
    félreérted... mind1

    szép képek

    egyébként kabinban max 0.50 külsőben max 0.80
  • Hypo #10066
    Semmi koze a grafikahoz, az fps bugot orvosolja es igazitja a kartyat hozza ennyi.
  • L Viper #10065
    A grafikát nem bántja, érdemes használni.
  • JackDow
    #10064
    Egyébként az FPS limiter ha jól tudom úgy spirázza fps-t hogy lebutítja a grafikát, na azt aztán nem engedem.
  • JackDow
    #10063
    egyébként itt az élsimi volt a lényeg, nem a zoom. Hogyan látnád ha túl messziről nézné a camera a gépet?
  • JackDow
    #10062
    ezt nem értem mi az hogy csalóka? nyilván ha rázoomolsz a műszerfalra a háttér kaka, ez nem titok itt senkinek. Te hogy repülsz, nem így?
  • polluxware
    #10061
    használj fps_limitert... attól mégjobb lesz

    egyébként szeretem ezeket az ájkendi shotokat amik 0.30-0.20as zóóómra vannak rakva... csalóka így